Jump to content

tagl1a

WG Staff
 • Content count

  285
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  446
 • Clan

  [WG-EU]

About tagl1a

 • Rank
  Turkish Community Manager
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Normandiya

WG

 • Position
  ---

Recent Profile Visitors

904 profile views
 1. SERİ VE FARKLI MAĞLUBİYETLER

  WG'nin özellikle uygulamakta olduğu bu tarz bir politikası bulunmuyor. Oyun tamamen tecrübe, yetenek ve biraz da şans üzerine ilerliyor. Sadece siz değil herkes bazen mükemmel bazen zayıf takımlara düşebiliyor ama tek başına bile takımı taşıyan, yetenekli oyuncuları görmedik değil. Bir de WoWS ekibimizden verebileceğim bir örnek, en tecrübeli oyuncularımızdan @Crysantos 68 yüzdeye sahip ve 9500 savaşı var. Yani tecrübe oldukça önemli.
 2. Merhabalar, Müşteri hizmetlerinin dönüş süresi yoğunluğa göre değişiyor. Ekibimiz mümkün olan en kısa süre içerisinde size dönüş yapacaktır. Gemiyi görebilmek için liman ekranında ayarlar seçeneğinden Dragon'un işaretli olduğunu kontrol edin lütfen:
 3. Kaptanlar, 0.7.2 Açık Testi ile ilgili geri bildirimlerinizi bizlerle bu başlık altında paylaşabilirsiniz. Özellikle ilgilendiğimiz başlıklar: Açık Test ile ilgili detayları burada bulabilirsiniz. Teşekkürler!
 4. Türkçe Topluluğun İhtiyacı

  Merhabalar, @OttomanSIap'ın da belirttiği gibi sunucuda veya açık test'te gerçekleşen güncellemelerle ilgili bilgileri portalımız üzerinden takip edebilirsiniz. Bu konularla ilgili forumlarımızda tartışabileceğiniz ve oyuncularımızın geri bildirimlerini topladığımız başlıklar açıyoruz (bugün açılan test için başlıkları birazdan paylaşacağım ).
 5. Sevgililer Günü Bayrağı

  @Fatty_TheCaughtCarrier paylaştığınız için teşekkürler!
 6. Sunucuya Bağlanırken Hata

  Merhabalar, Yaşanan bu durumdan dolayı üzgünüz. Haftasonu yaşanan kesintilerle ilgili bilgilendirmeyi burada bulabilirsiniz.
 7. Tüm Geri Bildirimler

  Merhabalar, Sunucu kesintileriyle ilgili bilgilendirmeyi burada bulabilirsiniz.
 8. Sevgililer Günü Bayrağı

  Kaptanlar! Bayrak koleksiyonunuzda Sevgililer Günü (2017) bayrağı mı eksik? İşte şansınız: Görev: Filo ile girdiğiniz 1 maçı kazanın! Ne zaman: 14/02/2018 02:01 to 15/02/2018 07:00 Şartlar: Sevite IV veya daha yüksek olan gemiler Rastgele, Ortak veya Operasyon Savaşları (Filo savaşa girmeden önce kurulmuş olmalı) Katılabilmek için buradan Wargaming.net oyun içi adınız, hesabınıza bağlı email adresiniz ve hangi sunucuda oynadığınızı belirtmeniz gerekiyor Savaşlar belirtilen zaman aralığı içerisinde oynanmış olmalı Kayıtlar 16/02/2018 01:59'a kadar açık olacak Yalnızca bir kere katılabilirsiniz Ödül: Sevgililer Günü 2017 Bayrağı
 9. Merhabalar Kaptanlar, Geçtiğimiz haftasonu EU sunucusunda yaşanan bağlantı sorunları sebebiyle denizlerden bir süreliğine uzak kaldık. Bu gibi durumlarda denizlere açılmanın ideal olmadığının farkındayız ve yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bu durumu teselli edebilmek adına sizlere fazladan DP ve kredi kazandıması için 20x Equal Speed Charlie London + 20x Zulu sancakları veriyoruz. Sancakların hesabınıza eklenmesi için yamanız gereken tek şey; 14 Şubat TSİ 08:00 - 21 Şubat TSİ 08:00 tarihleri arasında 1 savaşa girmek (Rastgele/Ortak/Klan/Operasyon). Anlayışınız için çok teşekkür ederiz!
 10. Birkaç Kod

  Merhabalar, Kodlar Donanım Efsaneleri Görevleri'ne ait. Bunlarla ilgili daha detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.
 11. Tamamen şansa bağlı bir durum
 12. Retours bugs 0.7.1

  Bonjour à tous, Nous sommes conscients du problème avec le touche droit et travaillons à sa résolution, mais il est pour l'instant impossible de dire quand il sera résolu. Merci pour vos retours!
 13. Hesap Sıfırlama

  Merhabalar, Sistemin yoğunluğuna göre geri dönüş almanız vakit alabilir. Müşteri hizmetleri ekibimiz mümkün olan en kısa süreç içerisinde size konu ile ilgili geri dönüş yapacaktır. Anlayışınız için teşekkürler
 14. SİZCE EN İYİ ZIRHLI?

  Merhabalar, Lütfen forumda gereksiz tartışmalardan kaçının. Burada hepimizin amacı soru soran oyuncuya yardımcı olmak. Eğer farklı bir görüşünüz varsa bunu siz de uygun bir mesaj yazarak konuya ekleyip katkıda bulunabilir, izlemelerini önerdiğiniz videolar varsa linklerini paylaşabilirsiniz. Teşekkürler
×