Jump to content

Dziki_Demiurg

Players
 • Content count

  252
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3022
 • Clan

  [-ZERO]

About Dziki_Demiurg

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday 06/15/1973
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. De Grasse

  Wiem, Belfast i równoległe brytyjskie krążowniki mają tak zamieniony dym i dopałkę. Nie ma nic lepszego niż włączyć dopałkę, zatrzymać się i w ciągu chwili zostać na ogryzku
 2. De Grasse

  Który "geniusz - projektant" z WG zaprojektował w tym statku klawisze dopałki silnika i myśliwca katapultowanego odwrotnie niż w okrętach drzewkowych Prawie zginąłem, bo zamiast uciec próbowałem wystrzelić samolot, który już latał
 3. Kampania: „Złoto Francji”

  W drugim etapie kampanii Złoto Francji zadanie za trzy gwiazdki - "zdobądź 1000 wstążek niszczycielem Aigle". Jeżeli ktoś, tak jak ja, jest słabym graczem, to aż prowokuje, żeby grać w stylu "plumkamy" po pancernikach i wiejemy na tyły ;) czyli chyba trochę inaczej niż powinno grać się niszczycielem.
 4. WG wez pozycz stowe-petycja

  A oddał byś ???
 5. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Do 2 marca jest trójetapowa misja bojowa Francuski Postęp - można zdobyć 3x3 kontenery + 4 za całość, czyli 13 kontenerów. No chyba, że tę misję już zrobiłeś.
 6. Mapa "Pułapka" cap B - ten środkowy z wyspą na środku. Wpływam tam niszczycielem, chowam się za wyspą i widzę, że postęp zajmowania capa nie idzie - wniosek: za wyspą jest drugi niszczyciel i robi to samo co ja. Pytanie co robić: kręcić się na capie jak g... w przeręblu i blokować go, czy zwijać się stamtąd?
 7. Eh i znów weekend...

  Dzisiaj niby już środa, ale kiedy ludzie nauczą się, że to nie jest dobry pomysł: Aha, żeby nie było: litościwie dla siebie wyciąłem swoje "osiągnięcia" w tej bitwie
 8. Mechanika Dyscypliny w bitwie

  Dobrze, że przynajmniej artyleria pomocnicza nie zadaje uszkodzeń sojuszniczym okrętom.
 9. [-ZERO] i [B-EYE] Klany dla każdego :)

  Wysłałem aplikację do klanu Mniej niż ZERO, gdyż zauważam, że jest to klan odpowiadający moim preferencjom - po prostu nie mam zamiaru kupować mikrofonu i instalować TS-a, a pograć sobie lubię (no chyba, że znowu załapię dłuższą przerwę ;) ). A kontakt z Wami, to jak?
 10. Szukam Klanu

  Zapewne taki, który z uwagi na słaby już wzrok, trzęsące się ręce i posuniętą demencję woli strzelać do swojego pancernika niż wrogiego niszczyciela, bo łatwiej ;) Przepraszam, że wam spamuję w wątku, ale nie mogłem się powstrzymać.
 11. W co gra spolecznosc Wowsa i WoT

  Mnie od WoWSa skutecznie odciągnęło na kilka ładnych miesięcy The Long Dark, nie Story Mode, ale stary Sandbox. Teraz mam już prawie wszystkie mapy (poza Milton) schodzone wzdłuż i w szerz i robię sobie odmianę "pykając w stateczki" :)
 12. Mam pytanie o zmianę nicka (że kosztuje 2,5k dublonów - wiem), ale ktoś kiedyś pisał, że mimo zmiany, w grze dalej pokazywało mu stary. Ktoś się orientuje jak to wygląda obecnie?
 13. Perełki od starego radiowca, melomana, DJ'a.

  Dla nie najciekawsze rzeczy w muzyce działy się w czasach, kiedy dopiero co przyszedłem na świat, czyli lata '70. Tak jak mój ulubiony zespół: To były czasy kiedy muzycy nie pisali utworów, żeby pasowały w przerwy między reklamami (3' 15''), tylko tak jak im pasowało.
 14. Dyskusja o CW wersja WoWs

  Zdzisław to chyba "der", a nie "di".
 15. Wersja 0.6.1 - test Bitew Rankingowych

  Aaa... To dlatego na RU można Saipana za 50% kupić.
×