Jump to content

supergenius171

Players
 • Content Сount

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2203

About supergenius171

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. supergenius171

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Ja na swoim mam : 1.Szybsze przeładowanie 2.Ostatni bastion ,(obrót wież) 3.Wykrycie torped 4.AFT, (HP też dobre) 5. CC nieużywam bo to gunboat Jestem jeszcze lajkiem to popytaj większe grono forumowiczów.
 2. supergenius171

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Ja na Błyskawicy bez premium zarabiam na bitwę od 80-120k czyli poziom Leandera. Zajmuje capy, niszczę deski potem odstrzeliwuje krążki lub co wpłynie w zasięg a i tak zarobki są jakie są. PS. Właśnie brytole są najlepsze do odstrzału. Fakt przywalić potrafią ale podejdz do nich na 8 km- 9km zrób nawrotke, włącz turbo i oddalaj się ostrzeliwując, taki brytyjczyk na salwe zbiera od 1-4k i liczne pożarki.
 3. supergenius171

  Kontenery - statystyka

  84 Kontenery 3SK 250 Flag na Grill Party 50x Dusza oceanu ( Czasami widze graczy na Tirpitzach co mają to kamo ) 10M Srebra
 4. supergenius171

  Kontenery - Dyskusja

  Bodajże dostajesz zwrot w dublonach za premkę, dostajesz miejsce w porcie a kapitan do rezerwy.
 5. supergenius171

  Kontenery - Dyskusja

  U mnie od początku: 250 R-ek 50 Dusz oceanu 250 Flag na podpałke 10 Mln srebra + ok 100 flag, 6k Wolnego PD, 100k srebra i 10 kamo type5 oraz 5 kamo Rocznicowych. P Superkontenera = ~ 10% PS. Gratulacje Ter_ion
 6. supergenius171

  HMS Emerald Tier V

  Niebawem perki mają zostać zmienione ale jeśli teraz chcesz robić kapitana na te pare tygodni to tak: 1. perk na 10% dział do 139mm samoloty są upierdliwe 2.perk na obrót dział. Ja niebrałem podstaw żywotności, gdyż gram tak aby być jak najmniej wykrytym poza tym bierz R-ke, ZAWSZE 3.perk na dodatkowy dym. Mi to ratowało skóre w 10-20 % bitwe dzięki temu możesz mieć duży wpływ na bitwe w endgamie. Niebrałem perka na detekcje torped gdyż wybieram bonus hydro 4. Perk na AFT. Niebrałem na HP gdyż na T7= 2800hp czyli salwa z błyskawicy. Lepiej wziąć na p-lotke, gdyż samoloty latające nad dymem gdy on się kończy a wróg nadciąga powodują wzrost adrenaliny. 5. Uśmiech z powodu przyszłego resetu i zmiany perków. Gdy do tego dojdzie bierz Concealment expert to pomaga i to baaardzo. Na belfaście mam kapitana tak ułożonego i daje rade choć on ma HE i zamiast AFT mam DE PS. Ja jestem kiepskim graczem i jeszcze popytaj forumowiczów. Moja sugestia byłaby jak ta przedstawiona powyżej. Pozdrawiam i miłej gry
 7. supergenius171

  Pirates of Poland

  Love'a to inaczej zapisana IOWA. Nazwany z sympatii do tej klasy okrętów w realiach równy z Yamato a może nawet lepszy a w grze .....
 8. supergenius171

  Pirates of Poland

  Pamiętam Ciebie Predator byłeś na Kurviscie ja na Lovie przywitałem się z tobą i dostałeś z 12km pare pestek i do neptuna, ciężko było. PS. Statystykami się niemartw ja jestem miernym graczem ale się próbuje uczyć czy to od dropsa czy od 1hp i reszty forum powoli idę do przodu. PS2 . Powodzenia w budowaniu klanu
 9. supergenius171

  HMAS Perth -nowa premka

  Tylko co jest reglamentowane na EU
 10. supergenius171

  USS Missouri

  Zastanawiam się czemu na zdjęciach Missouri niema katapult, czyżby miał nieposiadać samolotu?. Drugą kwestią jest tylni maszt okrętu który jest powojennym kratownicowym a w czasie wojny był maszt jak na Iowa (B) kadłub.
 11. supergenius171

  Teorie spiskowe

  Ja miałem ostatnio ciekawą bitwe RNG naszej drużyny obniżało skuteczność celowania oraz DMG, pół teamu wyparowało w 5 minut przeciwnik miał z 5 okrętów po <200hp . Nasz murmańsk miał wrogiego Colorado na 7km, Crapo miał 350hp murmańsk strzela ze wszystkich dział przez 35sekund i nic nawet jednego pożaru nic, Colorado zaś mu wsadził podwójną cyte przez dziób i Game Over. Rozumiem, że jest saturacja modułów ale przy takim nawale pocisków coś powinno go zapalić.
 12. supergenius171

  HMAS Perth -nowa premka

  Mam pytanie czy Perth zostanie wycofany podobnie jak Albert ze sklepu? Zastanawiam się czy kupić i mieć unikalną premkę czy też poczekać na Admirala Spee.
 13. supergenius171

  North Carolina (VIII)

  Uważam że 5ty perk to marnotrastwo punktów na pancerniku. Jeśli chcesz 4ty perk to Obrona przeciwlotnicza ale i tak rzadko kiedy atakują nas samoloty, bo ten okret ma rewelacyjną p-lot . Ja bym poszedł w wykrycie torped i więcej sprzetu ekploatacyjnego na 3ce, a obronę przeciwlotniczą zwiększył modułem i zmienił w sprzęcie eksploatacyjnym zwiadowce na myśliwiec.
 14. supergenius171

  Koszty obsługi okrętów

  Nuklearna na tych tierach aby zarabiać w sumie tak jak na każdym należy robić to co należy do danej klasy okrętu. Ja będąc pomidorem waliłem krązownikiem do pancerników przez co byłem w plecy. Kasa, XP jest naliczana od procentu w jakim uszkodzisz lub zniszczysz jednostkę. PS. .. Nuklearna Pamiętam bitwę z tobą grałeś Fletcherem lub Bensonet tym kupionym za kase, to największy błąd jaki popełniłeś to taki iż właśnie zbyt szybko zszedłeś popracuj nad tym i nie pchaj się na siłę do przodu. Wybieraj krążowniki do obstrzeliwania a nie pancerniki, jeśli niema desek w pobliżu a zobaczysz, że na gunboacie zarobisz.
 15. supergenius171

  Kontenery - Dyskusja

  Ja trafiłem jak dotąd 250 naprawek i 250 flag na podpałke, reszta:90% to po 5 flag lub 10% to kamuflaże. Kontenery chyba odnoszą sukces bo widze przypływ graczy, ze znajomych którzy grali po 1-3 bitew dziennie nagle zaczęło grać aż po 3ci kontener. Minusem tego jest przypływ "ForFunów".
×