Jump to content

anve8004

Players
 • Content Сount

  87
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7540
 • Clan

  [BFG]

5 Followers

About anve8004

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ostrava

Recent Profile Visitors

614 profile views
 1. anve8004

  Noob protekce ???

  Ano, ja Horsta kupoval skoro hned jak vyšel, a byla to dobrá loď, byla.. Nyní jen zahřívá vodu v přístavu..
 2. anve8004

  Noob protekce ???

  Ano Come, musím konstatovat, že kvalita hráčů se opravdu razantně zhoršila, a jsem rád že to není jenom můj postřeh, docela by mne zajímalo jaká je "průměrná životnost" hráče tétho hry (WG určitě vede statistiky), protože mi připadá že hlavně na mid tierech je obrovský influx nových hráčů (je to krásně patrné v MM monitoru) což dělá bitvy na T6 - T7, kde má mimochodem každý z nás asi nejvíc "prémiovek", téměř nehratelné (teda alespoň pro zachování duševního zdraví..). A co se týče BBček, tak můj dojem je že jejich hlavní role se pomalu přesouvá k tomu aby akorád v bitvě dostávaly damage.. Dominují Letadlovky (ty jsou ted prakticky nedotknutelné a neohroženě si dávají damáž) a křižníky (hlavně na vysokých tierech). Zásahy do křižníků které je kdysi vypínaly ted něma projedou jako nůž do másla za 0 dmg.. Prostě z BB má teď asi cenu hrát pouze Brity díky jejich HE granátům. Toď můj dojem.
 3. anve8004

  Noob protekce ???

  Uvedu příklad z nedávných bitev: - príklad 1) Wyoming, střílim na T4 CL, jede krásně z boku, první salva 4x overpen, druhá salva 3x overpen, přebíjím na HE, třetí, 1x zásah, 1 roztříštěný ?!?!?!, 2 odraz, 2x overpen! - příklad 2) Sharnhorst T7, T8 CA - (Charles martell) 6 overpen, druhá salva (Chapayev) 5x overpen, dochází mi trpělivost a přebíjím ne HE, 3 salva zase Charles martel : 2 zásah, 2 roztříštěný , 1 odraz , 1 overpen. Sharnhorst nyní naprosto NEHRATELNÝ, z jedné z nejlepších prémiových lodích je nyjí jedna z nejhorších. Absolutní flusbrok který netrefuje na když, tak za 960dmg. Děkuji WG (no refund policy). Proto platí pravidlo, nekupovat BB prémilové lodě, budete se z nich radovat krátce, než WG zase něco změní v mechanice hry..
 4. Ahoj, rád bych se zeptal starších hráčů (rozuměj délkou hraní této hry, né nutně věkem:) ), jestli také mají stejné poznatky jako já: Moje situace: od WOWS jsem si dal delší pauzu (cca rok), ale před tím jsem hrál často a byl poměrně úspěšný (hraji převážně BB mid tier" T4 - T6 / T7). Nějaký ten pátek zpátky jsem WOWS zase začal hrát a nestačím se divit jak moc se změnila mechanika hry a matchmaking v neprospěch lepších hráčů. Příklad: "Staré časy": nebyl problém s BB (např.Texas, New Mexico nebo Nagato) vypnout přižník na jednu salvu a stávalo se to poměrně často, pokud si dotyčný nešťastník nedával pozor, citadely se farmovaly na "denním pořádku" (několik za bitvu). Prostě každý, kdo ukazoval bok byl trestán (nejenom CL). Současný stav: Na denním pořádku vidím (nejen) křižníky co jedou, stojí nebo couvají třeba na 13KM ode mně, úplně bokem, výstřelím a rozptyl jako z brokovnice, všehno buď kolem něho / nebo jeden overpen za 1030, on mi jako křižník mezitím nakládá za 2x tolik na salvu a ještě mně na první dobrou zapaluje. Podívám se na jeho staty a ejhle 35% - 40% win rate.. Další bitvu trefím jedním zbloudilým granátem vyuhlovaný křižník který dělá ukázkové manévry, uhýbá, neukazuje bok a hraje opravdu dobře a dám mu tím jedním zbloudilým granátem citadelu, podívám se mu na win ratre, a hle 63%.. Tohleto se děje na denním pořádku, samí špatní hráči, jeden overpen za druhým, citadely už ani nevím jak vypadají.. zatímco já jsem jen dostávám a jsem grilován za živa.. Pokud hraju sám (né v divizi), jsem pokaždé penalizován (náš team má buď cca o 10% nižší win rate než enemy, nebo máme 6 hráčů s méně než 10 bitvami), takže můj win rate neustále klesá (při stejném prům dmg) jen proto že dostávám spoluhráče z nichž polovina je dead po 5 minutách hry..), DDčka odjedou kamsi honit letadlovky, nebo to venou soutěskou smrti, křižníky vyjedou na kamikaze misi (stylem plnou parou kupředu zpátky ni krok), a BBčka jedou buď capovat a jsou upáleny nebo vytorpeny, nebo se uklidí na A1 a snaží se trefit DDčka na 17KM. Pokud nemáte plnou (a elitní) divizi, tak je velmi malá šance zě neco ovlivníte (a jen nevěřícně koukáte na statistiky po prohrané bitvě).. Musím konstatovat, že současný stav je velmi demotivující a silně zvažuju že u mně WOWs pujde k šípku. Zajímalo by mne, jaké máte zkušenosti vy?
 5. anve8004

  Dreadnought Era Appreciation Thread

  That is exactly my expression as well! Konig Albert's camo looks much better then those WG circus camuflages.. At least her hull is historically accurate and camo can turned off. BTW, our first ship in game! Turrents and guns made in Škoda, armor plates made in Vítkovice and propulsion in ČKD :)
 6. anve8004

  Dreadnought Era Appreciation Thread

  Hi Guys, My pleasure to announce that HMS Dreadnought will make it to the game (finally) as a premium ship. Flamu's video here:
 7. anve8004

  Dreadnought Era Appreciation Thread

  Also same with the Bayern "WW1 hull", the rangefinger which WG added on the top of the main mast looks strange.. But german battleships in general is a big discrase in this game.. such a shame..
 8. anve8004

  REPORTOVÁNÍ VE HŘE

  Karma je k nicemu.. mam konstantne 0, radeji si poradne zanadavam a ulevi se mi daleko vice nez nejake reporty ktere jsou stejne k EDIT, a za to samozrejme dostavam reporty :)
 9. anve8004

  Nové lodní menu!

  Musím WG pochválit za Bretagne, žádné fantasy nádstavby, žádné zkosené (atlantické) přídě, žádně naježené AAčka snad i na komíně či zohavení jiného typu.. prostě klasický superdreadnought jak byl byl, hezký model opravdu... Hodnocení = 1* Normandie, jakožto koncept taky velice pěkně zpracovaný, klidně by tak v reálu mohla vypadat.. Hodnocení = 1* Ten Lyon už je bohužel horší, zde už zase WG popustil uzdu své fantasii v tom špatném slova smyslu a nedržel se ani nákresu který je k tomuto projektu https://en.wikipedia.org/wiki/Lyon-class_battleship (viz dispozice věži která se nápadně podobá ruským bitevkám), zde za lidovku a s odřenýma ušima.. Ostatním zde zmíněným lodím se nedá samozřejmě nic vytknout (0% fantasy).. Jen povzdech,, WG prosím opravte ty hrozné modely německých a některých britských dreadnoughtů (viz Konig, Kaiser a Iron Duke) ty lodě si takové znetvoření nezasloužily a nebylo ani potřeba..
 10. anve8004

  [DREAD] Dreadnought Era Aficionados recruiting

  Hi guys, although I'm already in different clan but my heart always belongs to dreadoughts! I'll be glad to play with you any time. Just do not hesitate to PM me here on the forum or in the game. See you on the high seas!
 11. anve8004

  Giulio Cesare - tier V Ita BB

  BTW máte jí už někdo ?
 12. anve8004

  Giulio Cesare - tier V Ita BB

  Máš pravdu, RN měla majoritu svých bitevních lodí v dreadnoughtech a jako baťa cvičky je sekali.. to je fakt.. byla to supervelmoc..a za WW2 přibylo jen zrnko (KGV, Rodney.. atd..), zbytek byly superdreadnoughty a bitevní křižníky po modernizaci během 30tých + mohutně se rozvíjející letadlovky. Ale tak to bylo u i jiných velmocí. Prostě po Washingtonu se rozhodli velkou část dreadnoughtů rozebrat, část modernizovat a pár nových lodí postavit.. (jednu max. dvě třídy..) - pomineme-li němce kteří neměli co modernizovat protože celá hochseeflotte skončila po WW1 na dně scapa flow. To co mně štve je že WG postavil majoritní část téhle hry do zóny konceptů a vymyšlených lodí. Upřímně, která skutečná loď to dotáhne na T8 tak si víská a tam už potkává ty nejbujnější výplody WG fantasie (Roony a podobné zvěrstva). Příklad RN: třídy WW1 - v současné hře reprezentovaná POUZE T3 a T4(částečně - protože T4 už je éra 1930s = modernizace a letadlovky) .. ano je to tak.. pouze 2 tiery.. dreadnought bellerophon st. vincent neptune colossus invincible indefatigable iron duke orion lion king george v (1911) agincourt queen mary tiger queen elisabeth renown revenge courageous post WW2 éra: - ve hře reprezentovaná (T4-T10) (iron duke - ref) queen elisabeth - ref renown - ref revenge - ref hood nelson king george v vanguard
 13. anve8004

  Giulio Cesare - tier V Ita BB

  A to je právě ten problém do kterého se WG zamotal kvůli blbému tieringu (copy + paste z tanků) o kterém jsem mluvil. Lodě které existovaly a byly na špici se do hry prostě nedostanou kvůli vymyšleným fantasy monstrům na T9,T10 (a T8). A to je ten smutný paradox, např u RN BBs, top námořní mocnosti na světě WG musel do T8-10 dát koncepty (protože tam neměli co dát! - chápete ten paradox ???).. prostě RN nikdy takové monstra které tam WG cpe neměla.. Přitom kdyby ty tiery byly jinak pak by bylo z čeho vybírat a my bychom mohli ve hře obdivovat tyto nádherné lodě: Royal Navy in WWI and WWII
 14. anve8004

  Giulio Cesare - tier V Ita BB

  JJ Vanguard byla bezesporu impozantni Lod.. a existovala.. citim citim premiovou lod na T7 - T8.. doufam..
 15. anve8004

  WoWP ve verzi 2.0

  Instalaci WG centra chce už bohužel dneska všechno. Nicnéně až to hru dostahuje, můžes pak WG centrum odinstalovat. Jinak ty letadla nevypadají zle, možná je také zkusím..
×