Jump to content

anve8004

Players
 • Content Сount

  82
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6614
 • Clan

  [BFG]

4 Followers

About anve8004

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Ostrava

Recent Profile Visitors

330 profile views
 1. anve8004

  Dreadnought Era Appreciation Thread

  Hi Guys, My pleasure to announce that HMS Dreadnought will make it to the game (finally) as a premium ship. Flamu's video here:
 2. anve8004

  Dreadnought Era Appreciation Thread

  Also same with the Bayern "WW1 hull", the rangefinger which WG added on the top of the main mast looks strange.. But german battleships in general is a big discrase in this game.. such a shame..
 3. anve8004

  REPORTOVÁNÍ VE HŘE

  Karma je k nicemu.. mam konstantne 0, radeji si poradne zanadavam a ulevi se mi daleko vice nez nejake reporty ktere jsou stejne k EDIT, a za to samozrejme dostavam reporty :)
 4. anve8004

  Nové lodní menu!

  Musím WG pochválit za Bretagne, žádné fantasy nádstavby, žádné zkosené (atlantické) přídě, žádně naježené AAčka snad i na komíně či zohavení jiného typu.. prostě klasický superdreadnought jak byl byl, hezký model opravdu... Hodnocení = 1* Normandie, jakožto koncept taky velice pěkně zpracovaný, klidně by tak v reálu mohla vypadat.. Hodnocení = 1* Ten Lyon už je bohužel horší, zde už zase WG popustil uzdu své fantasii v tom špatném slova smyslu a nedržel se ani nákresu který je k tomuto projektu https://en.wikipedia.org/wiki/Lyon-class_battleship (viz dispozice věži která se nápadně podobá ruským bitevkám), zde za lidovku a s odřenýma ušima.. Ostatním zde zmíněným lodím se nedá samozřejmě nic vytknout (0% fantasy).. Jen povzdech,, WG prosím opravte ty hrozné modely německých a některých britských dreadnoughtů (viz Konig, Kaiser a Iron Duke) ty lodě si takové znetvoření nezasloužily a nebylo ani potřeba..
 5. anve8004

  [DREAD] Dreadnought Era Aficionados recruiting

  Hi guys, although I'm already in different clan but my heart always belongs to dreadoughts! I'll be glad to play with you any time. Just do not hesitate to PM me here on the forum or in the game. See you on the high seas!
 6. anve8004

  Giulio Cesare - tier V Ita BB

  BTW máte jí už někdo ?
 7. anve8004

  Giulio Cesare - tier V Ita BB

  Máš pravdu, RN měla majoritu svých bitevních lodí v dreadnoughtech a jako baťa cvičky je sekali.. to je fakt.. byla to supervelmoc..a za WW2 přibylo jen zrnko (KGV, Rodney.. atd..), zbytek byly superdreadnoughty a bitevní křižníky po modernizaci během 30tých + mohutně se rozvíjející letadlovky. Ale tak to bylo u i jiných velmocí. Prostě po Washingtonu se rozhodli velkou část dreadnoughtů rozebrat, část modernizovat a pár nových lodí postavit.. (jednu max. dvě třídy..) - pomineme-li němce kteří neměli co modernizovat protože celá hochseeflotte skončila po WW1 na dně scapa flow. To co mně štve je že WG postavil majoritní část téhle hry do zóny konceptů a vymyšlených lodí. Upřímně, která skutečná loď to dotáhne na T8 tak si víská a tam už potkává ty nejbujnější výplody WG fantasie (Roony a podobné zvěrstva). Příklad RN: třídy WW1 - v současné hře reprezentovaná POUZE T3 a T4(částečně - protože T4 už je éra 1930s = modernizace a letadlovky) .. ano je to tak.. pouze 2 tiery.. dreadnought bellerophon st. vincent neptune colossus invincible indefatigable iron duke orion lion king george v (1911) agincourt queen mary tiger queen elisabeth renown revenge courageous post WW2 éra: - ve hře reprezentovaná (T4-T10) (iron duke - ref) queen elisabeth - ref renown - ref revenge - ref hood nelson king george v vanguard
 8. anve8004

  Giulio Cesare - tier V Ita BB

  A to je právě ten problém do kterého se WG zamotal kvůli blbému tieringu (copy + paste z tanků) o kterém jsem mluvil. Lodě které existovaly a byly na špici se do hry prostě nedostanou kvůli vymyšleným fantasy monstrům na T9,T10 (a T8). A to je ten smutný paradox, např u RN BBs, top námořní mocnosti na světě WG musel do T8-10 dát koncepty (protože tam neměli co dát! - chápete ten paradox ???).. prostě RN nikdy takové monstra které tam WG cpe neměla.. Přitom kdyby ty tiery byly jinak pak by bylo z čeho vybírat a my bychom mohli ve hře obdivovat tyto nádherné lodě: Royal Navy in WWI and WWII
 9. anve8004

  Giulio Cesare - tier V Ita BB

  JJ Vanguard byla bezesporu impozantni Lod.. a existovala.. citim citim premiovou lod na T7 - T8.. doufam..
 10. anve8004

  WoWP ve verzi 2.0

  Instalaci WG centra chce už bohužel dneska všechno. Nicnéně až to hru dostahuje, můžes pak WG centrum odinstalovat. Jinak ty letadla nevypadají zle, možná je také zkusím..
 11. anve8004

  Why Iron Duke has 1 funnel ?

  Yes, It is very sad. The major problem here is they just basically copy+pasted the tiering concept form the WOT without any significant research making the game WW2-era form the start. They put Yamato to T10 so now they end up with 30% of fantasy ships in game because no other nations then Jap and partialy USA had built such a big monstrosities (Like Yamato or Iowa). This is more and more obvious with every new nation added into the game (like german and british BBs) where 33% of ships are pure fantasy and the rest of the ships has been screwed up by fantasy hulls, superstuctures and "upgrades". I'm about to quit this game as I was expecting much more from RN BBs which is IMHO huge disappointment.
 12. anve8004

  Giulio Cesare - tier V Ita BB

  jo je věc názoru a hlavně vkusu. Mně hlavně vadí to že WG vypustil zlatou éru námořního válčení (1900 - 1918) a zaměříl se striktně na WW2 (dreadnoughty jen velmi okrajově a ješte je przní fantasy upgrady .. - viz Kaiser, Konig nebo Iron Duke). Bral bych to kdyby se hra jmenovala "World of WW2 and fantasy ships". To že udělali copy + paste tierů z tanků + vzali na T10 Yamato a obalili kolem něho celou flotilu vymyšlených lodí (protože krom Japonců nikdo jiný takové monstra nestavěl) tak to je neomluvitelné a WG se tím podle mně dostal do pasti protože neméně 30% lodí z každé nové větve si musí vycucat z prstu aby na T8-10 něco dali. Ale hlavně popularita fantasy lodí na vysokém tieru je dána lidmi kteří tam chcou " super skvělé lodě" a těch je bohužel většina a WG jim je ochotně dává. Pokud máš rád rychlé a "skvělé" lodě, tak beze všeho, tahle hra je pro Tebe a je tam dostatek superskvělých výplodů WG fantasie a konceptů (Roony, Hindenburgy, Konquerory, Liony, Grosser Kurfursty , Friedrichy, Moskvy, .... + desítky dalších. ). Pro mně tahle hra reálně končí na T5-T6 což je velká škoda..(a na T6 a T7 s +2T matchmakingem se už bohužel musím na ten fantasy hnus co pluje kolem dívat..)
 13. anve8004

  Giulio Cesare - tier V Ita BB

  IMHO Jako dreadnoughtu (by) jí to slušelo vice: + měla by větší palebnou sílu (+1 prostřední věž se třemi 305kami kterou při modernizaci odstranili). Škoda no.. ale aspoň že je ve hře..
 14. anve8004

  Francouzské bitevní lodě

  Dang! Ale obavam se ze WG zase upusti uzdu sve "fantazii" a ve vysledku uvidime zase fantazy nadstavby a cirkusove kamuflaze.. Nic jineho uz od nich ocekavat nelze.. hlavne u WW1 dreadnoughtu ktere prasi neskutecne jenom k vuli tomu ze potkavaji ve hre lode ktere by nikdy nemely potkat..(a taky nikdy nepotkaly) ale to WG nefixne.. radeji je zohyzdi hypotetyckymi "refity a upgrady" tak ze je ani namorni historik nepozna..
 15. anve8004

  New ship preview: Oktyabrskaya Revolutsiya

  The mission was only announced elsewhere (premiumshop announcement). It's hard to see when they updated the mission page, but it wasn't there. On other language translations as well, the same story, people got pissed off (for example on CZ translation it was modified today).
×