Jump to content

Aleksy49

Players
 • Content count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10719
 • Clan

  [CSMW]

About Aleksy49

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

376 profile views
 1. Rangi Klanowe

  Dobry pomysł, fajnie by było gdyby dotarł do kogoś wyżej.
 2. Masz dopiero tysiąc meczy więc możesz nie wiedzieć ale tier VIII prawie zawsze rzuca na tier X.
 3. Bismarck, Gneisnau, Szary, Henry, Sanit Louis, Des mem, Zao, Kronsztad. Wyżej wymienione mogą zejść na dewaste (dobrze przycelowac i liczyć na RNG) Ogólnie amerykańskie, francuskie, ruskie i japońskie krążki mocno łapią z AP.
 4. Pociski PP od pancerników w niszczyciele

  Jeśli dobrze kojarzę ta gra z założenia miała wyglądać jak papier/kamien/nożyce. Pancek jest wrażliwy na niszczyciele które nie zrobią Yolo jeśli obok jest krążek . Więc pancek ma bronić krążka żeby ten bronił ciebie przed niszczycielem? Jeśli pancek składa deskę na raz to mówimy tutaj chyba o braku balansu. Pancek który został sam na sam z deską bez żadnego wsparcia powinien zejść. Wkoncu ta gra to miała być współpracą a obecnie pancek zabija wszystko. Co do tekstów typu przecież to 400mm, co z wami ludzie nie tak? Przecież to nie jest symulator prawdziwych bitew (lul) KAMIEN/PAPIER/NOZYCE Ja rozumiem że pancek też powinien zadać obrażenia i się jakoś bronić. Ale strzały za 10-15k są bez sensu bo to krążek ma bronić pancka taka zasada gry nie wiem w czym tu problem?
 5. Walka myśliwców

  A slyszal moze kolega ze po uzupelnieniu amunicji warto je wypuscic ? UWAGA - sensowna rada, jeśli samoloty uzupełniły amunicję warto je wypuścić bo to zajmuje jednak chwile czasu dlatego nie warto go marnować nawet na chwilę. Znalezienie celu potem atak i manewry zajmują wystarczająco dużo czasu. Nie wspominając o tym że każdy wylatuje osobno... Kurtyna.
 6. Walka myśliwców

  Mnie za to zastanawia sens trzymania torpedowców i bombowców na lotni w środku bitwy.... A i przy okazji NERF CV.
 7. Jeśli dobrze kojarzę to była kiedyś ikona radiostacji/fortu w trybie który usunięto. W skrócie błąd. edit Przy okazji, wie ktoś gdzie znajdę moda pokazującego kolorek obrażeń dla danego okrętu w grze? Który wyświetla/zmienia się na bieżąco w trakcie gry okrętem w zależności od ilości uszkodzeń? Kiedyś widziałem na jakimś filmiku że istnieje, często widać go na powtórkach WoTa.
 8. Tymczasowe rozwiązanie kwestii CV

  No co ty przecież tu każdy jest specem od lotniska. A lotnia nie zabija kogo chce i jak chce? Co to za herezje?
 9. Same radary

  Dobrze powiedziane "teraz". Niedługo wszystko wróci do normy.
 10. BUG robal

  Niestety ale to co opisujesz nie istnieje. Jeśli nie trafiasz to twoja wina albo rng robi ci psikusa. Ewentualnie gdy płyną dwa okręty i np masz zaznaczonego X na pierwszym a będziesz chciał strzelić w tego drugiego to możesz nie trafić bo system będzie myślał że walisz do pierwszego. Występuje gdy okręty są daleko od ciebie.
 11. Oficjalny koniec BB/BC

  Zdarzyło się i tak. No ale każdy ma inne zdanie, daje jakoś radę.
 12. Oficjalny koniec BB/BC

  No widzisz jednak potrafię żyć z takim podejściem i nawet coś ugrać. To chyba oczywiste że biorę pod uwagę to że nie tylko ja do niego strzelam i szkoda zmarnowac mi salwy na którą muszę czekać 25-30 sekund skoro wiem że jakiś krążek lub pancek napewno to zaraz zrobi. To naprawdę tak trudno się domyślić ? Osoby z którymi rozmawiałem raczej się domyśliły o jakie sytuacje mi chodziło.
 13. Oficjalny koniec BB/BC

  Mało razy szło sie na noże z jakimś bebekiem (lub czymkolwiek innym) a na koniec ktoś ci zabiera fraga ?
 14. Oficjalny koniec BB/BC

  A jeśli ktoś po prostu nie dobija innych okrętów? Ja często ignoruje ogryzki bo wiem że zaraz znajdzie się kilku pazernych na fraga bo wy sztatach bedzie frag a ja zajmę się czymś innym pożytecznym. Nie twierdzę że akurat ty ale mało jest takich ? Gdybym zrobił więcej bitew na musashim pewnie średni frag byłby niższy niż twój ale uważam że jest to beznadziejny wyznacznik.
×