Jump to content

Aleksy49

Players
 • Content count

  118
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8646
 • Clan

  [CSMW]

About Aleksy49

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

237 profile views
 1. Katalog frustracji

  Na głównej stronie co chwilę widać takie dramy.... 3x nie Czekam na nowy klan, już szykuje alt-konto. Edit: ups @Pshemozz ubiegł mnie o minutę
 2. Ale nie każdy płakał na forum że jest słaby i WG złe. Łatwiej jest płakać na straszny sytem zamiast wziąć się za siebie. ( Nie do Ciebie osobiście tylko ogólnie )
 3. Gościu co z Tobą jest nie tak ? Jeśli to złe tamto złe to przestań grać w produkty WG. Są gracze którzy nie płacą a wygrywają...
 4. Cheaterstwo

  Nie zgadzam się z tym, mody są istotną częścią rozwoju gry. Powinna istnieć lista zakazanych o tyle w temacie.
 5. Na wymagania tieru też zwróciłeś uwagę? Jeśli tak to napisz do supportu bo u mnie wszystkie się robią jednocześnie bez ograniczeń czasowych lub ilościowych .
 6. Pytania do WG - wątek zbiorczy vol. 4

  Czy będzie możliwość ukrycia/wyłączenia wypożyczonych X? Jeśli jest będę wdzięczny za wytłumaczenie jak jeśli nie To wnoszę o taką możliwość w przyszłej aktualizacji. Odpowiedź dla @Aleksy49 Przekazaliśmy te sugestie dalej ale nie wiemy czy i kiedy zostanie ta opcja wprowadzona.
 7. Okręty premium za dublony

  Można nie kampic za wyspa i robić dobre wyniki na tych okretach. Obejrzyj poradniki, jakiegoś yutubera albo niech ktoś ci pokażę jak się tym gra. Trochę praktyki i będzie dobrze, tymi okretami nie gra się jak pancernikiem. Mam nadzieję że pomoglem.
 8. WG wie lepiej

  Skoro WG jest takie złe i ustawia wyniki to po co w to jeszcze gracie? @Dark_Havoc myślę że ta dyskusja jest zbędna. Próbujesz rozmawiać z kimś kto z góry założył że ma racje. Powodzenia Panowie w grze.
 9. WG wie lepiej

  Jeśli jest tak jak piszesz to w jaki sposób osiagasz powyżej 60%? Przecież system jest zaprogramowany żebyś za dużo nie wygrał.
 10. WG wie lepiej

  Nie specjalnie. Ciekawą dyskusje sobie Panowie urządzacie. Tylko po co WG ma ingerować w grę jakiegoś losowego gościa którego ma głęboko w d***.
 11. WG wie lepiej

  To chyba normalne że raz idzie lepiej a raz gorzej ? Wkoncu to urok randoma, nigdy nie wiesz co się stanie. Chcesz dobrą drużynę to zbierz i graj klanowki .
 12. WG wie lepiej

  Chyba że widzisz 3 detonacje pod rząd w ciągu 5 min w twojej drużynie. Można się zastanowić czy aby na pewno nikt nie majstruje czegoś złego... Osobiście nie wierze w ustawianie gier ale jak kto woli.
 13. WG wie lepiej

  Wygrał lepszy team. Przewaga radarów nic nie znaczy.
 14. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Testerzy okrętów drzewkowych chyba też na początku dostają okręty jako premki (tzn kolorek) potem już wyglądają normalnie więc chyba wszystko się zgadza. Jeśli się myle niech mnie ktoś poprawi.
×