Jump to content

Aleksy49

Players
 • Content Сount

  184
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11219

About Aleksy49

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

416 profile views
 1. Aleksy49

  Wcześniejsze kończenie bitew przez WG

  Dziwne jest to że po 12tys bitew nie znałeś pkt c. Gdyby było ich z 50 ale są aż 3... Z czego wygrana na czas można włączyć do wygranej na pkt. Co mają do tego ukryte staty xddd
 2. Bez jaj XDDD Ktoś robi sobie jaja? Czy to coś od WG. @WG_Lumberjack żart? Czy możesz coś jeszcze powiedzieć? @edit Dobra już kolega wyżej pokazał.
 3. Aleksy49

  100 lat, Wargaming!

  Nie żeby już nie było dwóch wątków o tym... Nagrody spoko, gratki.
 4. Aleksy49

  SK za każdy 10T

  Brawo dla nich. Dzięki ale dorobiłem się kompletu od 5-10 sztuk wszystkich modułów (W pewnym momencie nie wiedziałem że z SK może wypaść coś innego XD) jedyny który zawsze odrazu sprzedawałem to właśnie na samolot... No to zapowiada się nieźle, chętnie przytule wszystkie flagi poza tymi na tarnowanie i zulu.
 5. Aleksy49

  SK za każdy 10T

  Wow, no to nieźle. Od kiedy? Moduły już tylko przez arsenał?
 6. Aleksy49

  SK za każdy 10T

  Niby wszystko fajnie wkoncu 21 sk ale jak w zeszłym roku dostanę 10 modułów to odinstaluje w pi**u tą grę. Przynajmniej jakieś korzyści z trzymania wszystkich X (poza premium). Nie polecam nikomu parcia na siłę X, szkoda czasu i nerwów.
 7. Aleksy49

  "Rankingowy sprint"

  Nie znam zbyt wielu graczy a osobiscie gadalem z dwoma którzy mieli 600 + więc rzadkie chyba nie jest. Nie wprowadzi większości w błąd bo raczej sporą część stwierdzi że są za słabi lub to ponad ich siły. A orzełki typu ja zrobię bo mogę nawet po 1000+ udowadniają tylko że nawet ci bez skilla moga to zrobi przez upartosc przy wyniku 45/47 % lub mmiej...
 8. Aleksy49

  Rangi Klanowe

  Dobry pomysł, fajnie by było gdyby dotarł do kogoś wyżej.
 9. Aleksy49

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Masz dopiero tysiąc meczy więc możesz nie wiedzieć ale tier VIII prawie zawsze rzuca na tier X.
 10. Aleksy49

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Bismarck, Gneisnau, Szary, Henry, Sanit Louis, Des mem, Zao, Kronsztad. Wyżej wymienione mogą zejść na dewaste (dobrze przycelowac i liczyć na RNG) Ogólnie amerykańskie, francuskie, ruskie i japońskie krążki mocno łapią z AP.
 11. Aleksy49

  Pociski PP od pancerników w niszczyciele

  Jeśli dobrze kojarzę ta gra z założenia miała wyglądać jak papier/kamien/nożyce. Pancek jest wrażliwy na niszczyciele które nie zrobią Yolo jeśli obok jest krążek . Więc pancek ma bronić krążka żeby ten bronił ciebie przed niszczycielem? Jeśli pancek składa deskę na raz to mówimy tutaj chyba o braku balansu. Pancek który został sam na sam z deską bez żadnego wsparcia powinien zejść. Wkoncu ta gra to miała być współpracą a obecnie pancek zabija wszystko. Co do tekstów typu przecież to 400mm, co z wami ludzie nie tak? Przecież to nie jest symulator prawdziwych bitew (lul) KAMIEN/PAPIER/NOZYCE Ja rozumiem że pancek też powinien zadać obrażenia i się jakoś bronić. Ale strzały za 10-15k są bez sensu bo to krążek ma bronić pancka taka zasada gry nie wiem w czym tu problem?
 12. Aleksy49

  Walka myśliwców

  A slyszal moze kolega ze po uzupelnieniu amunicji warto je wypuscic ? UWAGA - sensowna rada, jeśli samoloty uzupełniły amunicję warto je wypuścić bo to zajmuje jednak chwile czasu dlatego nie warto go marnować nawet na chwilę. Znalezienie celu potem atak i manewry zajmują wystarczająco dużo czasu. Nie wspominając o tym że każdy wylatuje osobno... Kurtyna.
 13. Aleksy49

  Walka myśliwców

  Mnie za to zastanawia sens trzymania torpedowców i bombowców na lotni w środku bitwy.... A i przy okazji NERF CV.
 14. Aleksy49

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Jeśli dobrze kojarzę to była kiedyś ikona radiostacji/fortu w trybie który usunięto. W skrócie błąd. edit Przy okazji, wie ktoś gdzie znajdę moda pokazującego kolorek obrażeń dla danego okrętu w grze? Który wyświetla/zmienia się na bieżąco w trakcie gry okrętem w zależności od ilości uszkodzeń? Kiedyś widziałem na jakimś filmiku że istnieje, często widać go na powtórkach WoTa.
×