Jump to content

Aleksy49

Players
 • Content Сount

  188
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12226
 • Clan

  [DONS]

About Aleksy49

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [DONS]

Recent Profile Visitors

492 profile views
 1. Głupszego tematu dawno nie widziałem. Płacz temat? Czy bol du*y? Większość ludzi ma gdzieś te zmiany a ci których to obchodzi w większości zostaną.
 2. Aleksy49

  Po co gramy w WoWs?

  Obralem sobie za cel zrobienie wszystkich kapitanów ARP do 19pkt, zostało trzech. Jak skończę to zastanowię się nad innym celem XD W razie nie gdyby ktos pytal dlaczego ARP. Wszystkie inne okręty w porcie mają kapitana 19 pkt i mam wszystko wygrindowane.
 3. Aleksy49

  Penetracje w DD

  Jeśli dla Ciebie jest to błędne to trudno. Nie mam zamiaru się o to kłócić bo to nie moje wypociny. Ja jednak uważam odwrotnie. Kto chce wyciągnie wnioski a wiarygodność źródła niech każdy sam oceni. Pozdrawiam.
 4. Aleksy49

  Penetracje w DD

  http://rykoszet.info/2018/11/07/co-nam-da-balans-dla-pociskow-ap-i-czemu-niszczyciele-nie-spelniaja-swojego-zadania/?fbclid=IwAR38xRAJlRkPiDQqIYmf-FaPQFDooL7AeC9mTTs6i5rx-7S0hpvSv5n5CFA Polecam się zapoznać z tym każdemu płaczkowi ktory uważa że peny w deski są ok i jest balans. Fakt to tylko statystyka ale dość sporo pokazuje. Przede wszystkim ten wycinek " Niszczyciel vs pancernik. Jest to prawdopodobnie najbardziej odkrywcza sekcja. Niszczyciel poziomu 8 umiera częściej, gdy spotyka się z pancernikami 6-7-8-9-10 poziomów, wskaźnik -0,09 (za 109 porażek – 100 zwycięstw), mimo że POWINNA TO BYĆ KONTRA dla pancerników, to znaczy, że powinna być zauważalna dodatnia liczba w zakresie od +0,5 do +1. W tym przypadku pamiętamy, że pancernik z 8 poziomu częściej zabija krążownik ósmego poziomu , ponieważ jest to kontr-klasa dla krążowników." Po więcej zapraszam do lektury.
 5. Aleksy49

  Wcześniejsze kończenie bitew przez WG

  Dziwne jest to że po 12tys bitew nie znałeś pkt c. Gdyby było ich z 50 ale są aż 3... Z czego wygrana na czas można włączyć do wygranej na pkt. Co mają do tego ukryte staty xddd
 6. Bez jaj XDDD Ktoś robi sobie jaja? Czy to coś od WG. @WG_Lumberjack żart? Czy możesz coś jeszcze powiedzieć? @edit Dobra już kolega wyżej pokazał.
 7. Aleksy49

  100 lat, Wargaming!

  Nie żeby już nie było dwóch wątków o tym... Nagrody spoko, gratki.
 8. Aleksy49

  SK za każdy 10T

  Brawo dla nich. Dzięki ale dorobiłem się kompletu od 5-10 sztuk wszystkich modułów (W pewnym momencie nie wiedziałem że z SK może wypaść coś innego XD) jedyny który zawsze odrazu sprzedawałem to właśnie na samolot... No to zapowiada się nieźle, chętnie przytule wszystkie flagi poza tymi na tarnowanie i zulu.
 9. Aleksy49

  SK za każdy 10T

  Wow, no to nieźle. Od kiedy? Moduły już tylko przez arsenał?
 10. Aleksy49

  SK za każdy 10T

  Niby wszystko fajnie wkoncu 21 sk ale jak w zeszłym roku dostanę 10 modułów to odinstaluje w pi**u tą grę. Przynajmniej jakieś korzyści z trzymania wszystkich X (poza premium). Nie polecam nikomu parcia na siłę X, szkoda czasu i nerwów.
 11. Aleksy49

  Arms Race - Rankedy

  Nie znam zbyt wielu graczy a osobiscie gadalem z dwoma którzy mieli 600 + więc rzadkie chyba nie jest. Nie wprowadzi większości w błąd bo raczej sporą część stwierdzi że są za słabi lub to ponad ich siły. A orzełki typu ja zrobię bo mogę nawet po 1000+ udowadniają tylko że nawet ci bez skilla moga to zrobi przez upartosc przy wyniku 45/47 % lub mmiej...
 12. Aleksy49

  Rangi Klanowe

  Dobry pomysł, fajnie by było gdyby dotarł do kogoś wyżej.
 13. Aleksy49

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Masz dopiero tysiąc meczy więc możesz nie wiedzieć ale tier VIII prawie zawsze rzuca na tier X.
 14. Aleksy49

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Bismarck, Gneisnau, Szary, Henry, Sanit Louis, Des mem, Zao, Kronsztad. Wyżej wymienione mogą zejść na dewaste (dobrze przycelowac i liczyć na RNG) Ogólnie amerykańskie, francuskie, ruskie i japońskie krążki mocno łapią z AP.
 15. Aleksy49

  Pociski PP od pancerników w niszczyciele

  Jeśli dobrze kojarzę ta gra z założenia miała wyglądać jak papier/kamien/nożyce. Pancek jest wrażliwy na niszczyciele które nie zrobią Yolo jeśli obok jest krążek . Więc pancek ma bronić krążka żeby ten bronił ciebie przed niszczycielem? Jeśli pancek składa deskę na raz to mówimy tutaj chyba o braku balansu. Pancek który został sam na sam z deską bez żadnego wsparcia powinien zejść. Wkoncu ta gra to miała być współpracą a obecnie pancek zabija wszystko. Co do tekstów typu przecież to 400mm, co z wami ludzie nie tak? Przecież to nie jest symulator prawdziwych bitew (lul) KAMIEN/PAPIER/NOZYCE Ja rozumiem że pancek też powinien zadać obrażenia i się jakoś bronić. Ale strzały za 10-15k są bez sensu bo to krążek ma bronić pancka taka zasada gry nie wiem w czym tu problem?
×