Jump to content

Aleksy49

Players
 • Content count

  152
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9774
 • Clan

  [CSMW]

About Aleksy49

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

311 profile views
 1. Nasze osiągnięcia

  Osobiście nigdy nim nie grałem ale słyszałem sporo opini. To że komuś na nim idzie lub jeden mecz się udał nie robi z niego odrazu dobrego okrętu... No ale może tobie akurat pasuje, powodzenia.
 2. Oficjalny koniec BB/BC

  Ta mechanika jest już w grze . O wiele więcej expa dostajesz za bicie desek i krążków niż pusty damadz na pancku.
 3. Wszystko fajnie, ogólnie powodzenia i takie tam. Tylko dlaczego jest wymagany jeden pancernik ?
 4. Bitwy rankingowe

  Pomysł nie jest zły, poczekaj jeszcze do końca rankingowek. Jakoś pod koniec będzie więcej graczy i możliwość zagrania, teraz pewnie większość leczy raka.
 5. Oficjalny koniec BB/BC

  Z tym codziennie przesadziłem bo chodziło o ogólne wysłanie statystyk, napisałem wyżej... Sens się nie zmienia mi to nie potrzebne.
 6. Oficjalny koniec BB/BC

  Jeśli to : "Jak będziesz miał 100+ obserwacji, to daj znać co wyszło" dla ciebie nie jest sugerowaniem żeby ci coś wysyłać/dzielić się zebranymi statystykami to nie mam pytań. Odniosłem się głównie do tego wcześniej ale widocznie jednoznaczne zdanie może mieć kilka znaczeń więc nic tu po mnie. Pozdrawiam
 7. Oficjalny koniec BB/BC

  Gościu krótka pamięć czy czytanie ze zrozumieniem kuleje ? Odpowiadam na twoje pytania. lol Nie pamiętasz co napisałeś ? Proponujesz zapisywanie statystyk, dałem ci do zrozumienia że ja tego nie potrzebuje a nie będę tego robić (przed lub po bitwie)tylko po to żeby ci pomoc w czymś co uważam za bezsens. To jest odpowiedz na zapisywanie po bitwach... (Tak to jest to co niby zignorowałem) A no tak słowo klucz codziennie możesz zamienić na po 100+ obserwacji, tak czy siak dla mnie to zbędne . Czego nie łapiesz ? Sam sobie przeczysz. WTF
 8. Oficjalny koniec BB/BC

  Jak dla mnie podchodzi to pod robienie statystyki dla samej statystyki ale to tylko moje zdanie, więcej tematu nie będę ruszał. Psuje bo jak w trakcie walki widzisz ze twoja drużyna to #$%^&*, zaczynasz grac pod siebie a nie pod wygrana...(przynajmniej u mnie to tak wygląda) Nie mam potrzeby zapisywać statystyki tylko po to żeby wysyłać ci codziennie
 9. Oficjalny koniec BB/BC

  W takim razie co twoje badanie ma udowodnić ? Miałem lepszy team to wygrałem, gorszy też wygrałem ? Nie kupuje premek, konto premium raz mam a raz nie mam. Niestety MM monitora nie zainstaluje bo tylko psuje rozgrywkę, jeśli będę wiedział ze mam slaby team nie będę się tak starał jak w przypadku lepszego. A tak staram się zrobić wszystko co mogę.
 10. Oficjalny koniec BB/BC

  Nie miałem nigdy seri 20 porazek za to odwrotnie już tak. Dlatego moja statystyka zawyza, więc nie jest obiektywna i nie wpisuje się w twój schemat. Miałem na myśli to że pojedyncza osoba nie przedstawi statystyki bo moja według statystyki odstaje.
 11. Oficjalny koniec BB/BC

  U każdego będzie to wyglądać inaczej, ktoś pisał że trafiło mu się przegrać 20 razy pod rząd. Ja nie dawno miałem serię 20 wygranych . Zdarza się to bardzo rzadko ale może zawyzac albo zanizac statystykę dlatego taka mała ilość bitew nie będzie obiektywna nawet dla 20 graczy. Pomijając wiele innych czynników jak jakieś eventy gdzie jest wysyp słabszych graczy... Nie wspominając o jednostronnych gwałtach które ostatnio pojawiają się coraz czesciej. Ale życzę powodzenia i daj znać co ci wyjdzie po kilku tys gier. Kolega wyżej mnie uprzedził ale chodziło mniej więcej o to samo.
 12. Oficjalny koniec BB/BC

  To skąd się biorą gracze ze wszystkimi możliwymi premkami przy wr 40% ? Sam grywam na koncie Premium ale też czasem bez niego, pozatym nic nie kupuje a różnicy nigdy nie zauważyłem . Raz lepiej a raz gorzej .
 13. Oficjalny koniec BB/BC

  Czyli jak ktoś jest fioletowy to zasługa MM ? Więc gracz typu pomidor 30% i superunicum 70% to wszystko losowe ? Chyba że czegoś nie załapałem?
 14. 9 sezon rankingówek :)

  Wyraźnie napisane że w 207. Spójrz jeszcze raz na zdjęcie
 15. Święto PMW

  Dzięki za info. Chętnie się wybiorę, daleko nie mam :D
×