Jump to content

admiral_Philippe_Blahaj

Players
 • Content Сount

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2020
 • Clan

  [CUMID]

About admiral_Philippe_Blahaj

Profile Information

 • Location
  Morava

Recent Profile Visitors

133 profile views
 1. admiral_Philippe_Blahaj

  Zachytněte v Praze WoWs tramvaj!

  + Mortimord Tak vtipný komentář už jsem dlouho nečetl Ale není to tak špatný nápad, třeba by to přilákalo nějaké hráče, třeba ostatní traktoristy:)
 2. admiral_Philippe_Blahaj

  Email: Test ships

  Ach jo, já už sa těšil, že jsem je opravdu dostal :-(
 3. admiral_Philippe_Blahaj

  Polština jako jazyk dabingu

  Ó! Mé prosby byly vyslyšeny! Polština je teď plnohodnotným jazykem World of Warships. Mohu se zeptat na Španělštinu? :)
 4. admiral_Philippe_Blahaj

  Polština jako jazyk dabingu

  Błyskawica už je ve hře poměrně dlúho a má taky svůj národní -polský- dabing. Ale už dlúho marně čekám na to, až sa polština objeví i v nastavení jakožto jeden z jazyků, který je možno "dát" na kteroukoli loď. Proto bych rád věděl, zda-li se plánuje přidání polštiny mezi jazyky dabingu pro všechny lodě. ??
 5. admiral_Philippe_Blahaj

  Panamerické lodě

  Už jsem asi našel první loď: Nueve de Julio http://wiki.wargaming.net/en/Ship:Nueve_de_Julio
 6. admiral_Philippe_Blahaj

  Panamerické lodě

  Nedávno jsem chtěl filtrovat národy ve výcvikové místnosti, a viděl jsem tam mě neznámú vlaječku. Později sem sa díval na filtr lodí v přístavu, kde u ní píšú "Panamerické loďstvo". Tož by mňa zajímalo, co je to vlastně zač, kdy takové lodě přidajú a z jakých států budú.
 7. admiral_Philippe_Blahaj

  Nové fórum hodnosti

  Přepni si francouzštinu a bude i major:) V češtině praporčík.
 8. admiral_Philippe_Blahaj

  Nové fórum hodnosti

  Jakto, že je tam dvakrát vrchní loďmistr a vrchní námořník? Nejlepší je stejně Turecký plavčík: er Binbaşı taky není špatné...
 9. admiral_Philippe_Blahaj

  Co s teamkillem?

  Trochu mně štve, že když sä srazím s jakoukoliv lodí za jakýchkoliv podmínek, vždy to uvalí pokutu oběma hráčům. Dle mého skromného názoru by sa to mělo řídit podle pravidel námořního provozu: 1)Méně pohyblivá loď má přednost před více pohyblivou (Pozor! nemusí to znamenat, že např. letadlové budou dávat přednost bitevním či naopak, je to myšleno tak, že např. Independence se vyhne pomalému Texasu, rychlá Myogi se vyhne neohrabané Langley) 2)Při setkání dvou zhruba stejně pohyblivých lodí se hráči budou řídit jednoduchým pravidlem přednosti zprava. Dále by bylo celkem vhodné: 3)Při hrozící kolizi se hráči vzájemně upozorní troubením (klávesa N) místo sprostých nadávek nebo střelby. 4) když pálím torpéda, upozorním na ně ostatní hráče, kteří by mohli být potenciálně zasaženi (na to by byl dobrý zvláštní příkaz při zobrazení tabulky klávesy "B"). NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE PŘI HŘE DÁVAT POZOR a předejít tak zbytečným konfliktům.
 10. admiral_Philippe_Blahaj

  Československá stopa ve WoWs

  Na této stránce si můžete najít československá plavidla a jejich parametry, i nějaký ten nákres nebo fotka se najde. Bohužel je to celé v angličtině. http://www.navypedia.org/ships/czechoslovakia/cz_index.htm Nejrozumnější by asi bylo vytvořit strom Rakouska-Uherska a jeho nástupnických států, tj. Československo1, Polsko2, Rumunsko3, Jugoslávie3, Rakousko1 a Maďarsko1. 1 Tyto státy sice neměly přístup k moři, zato ale měly větší či menší říční flotilu. 2 Meziválečné Polsko sice zabíralo větší území než jen Slezsko a Halič, které byly součástí Rakouska-Uherska a samozřejmě nebyly přímořské, ale pro zvětšení vývojového stromu na vyšších úrovních by bylo důležité. 3 Rumunsko existovalo ještě před rozpadem R-U stejně jako předchůdci Jugoslávie Černá Hora a Srbsko, takže i jejich před-prvo-světovo-válečná loďstva by se dala použít.
 11. admiral_Philippe_Blahaj

  Co znamenají ty hodnosti u jmen hráčů zde na fóru, a jak se dají získat?

  Máš snad problém s černým smajlíkem? mimochodem, má i normální opr: bílou verzi : ☺
 12. admiral_Philippe_Blahaj

  národní dabing/ národní dabing +

  Jaký je rozdíl mezi národním dabingem ve hře nebo národním dabingem+ ?
 13. admiral_Philippe_Blahaj

  Aktualizace 0.7.5 - Všeobecná zpětná vazba

  Pokud v Londýně nesněží, tak tam prší, a pokud tam neprší, tak je tam mlha, takže není o co stát:)
 14. admiral_Philippe_Blahaj

  Co znamenají ty hodnosti u jmen hráčů zde na fóru, a jak se dají získat?

  Děkuji za všechny odpovědi, už vím, o co jde. Mimochodem, kávu bych si dal i s tú smetanú.☻
 15. Lodě už hraju přes 2 roky, ale na fórum jsem sa podíval až teď, a zjistil jsem, že hráči tu mají různé hodnosti, např. Loďmistr, Poručík, atd... (já mám Plavčíka☺); Dost by mně zajímalo, co to znamená, případně jak se to dá získat. Předem děkuji za odpověď.
×