Jump to content

admiral_Philippe_Blahaj

Players
 • Content Сount

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3484
 • Clan

  [CUMID]

About admiral_Philippe_Blahaj

Profile Information

 • Location
  Morava

Recent Profile Visitors

942 profile views
 1. admiral_Philippe_Blahaj

  Aktualizace 0.10.3 – Německé torpédoborce: 1. část

  A co s modelem bitvy Spojenci proti Ose? Viděl jsem to ve zpravodaji vývojářů, a teď v aktualizaci to není, co se stalo?
 2. admiral_Philippe_Blahaj

  Duke of York

  No nevím, skoro všichni tady Duke of York asi v oblibě nemají, ale já jsem s ním spokojený. Docela dost spokojený. Nemůžu moc porovnávat King George V. ani s Nelsonem, protože s oběma jsem hrál jen pár bitev, ale Duke mi přijde jako dobrá loď. Odolnost možná není nejlepší, ale pořád se s ní toho dá dost vymyslet, a opravářská četa je vynikající. Střílím hlavně AP (spíš z principu, než že by byly HE špatné) a nemohu si stěžovat - poškození i citadely naskakují. Získal jsem ji kdysi z té účelovky (rozuměj kampaně) a mám i zimní kamufláž z jakési sbírky, tuším.
 3. admiral_Philippe_Blahaj

  i m looking for best AA defense ships on tier 1 to X

  I think best AA of I has got Bougainville. What?
 4. admiral_Philippe_Blahaj

  VII Nueve de Julio

  Vidím, že tady ještě nikdo nic nenapsal, tak se radši zeptám: Vyplatí se tento křižník kupovat?
 5. admiral_Philippe_Blahaj

  Aktualizace hodnocených bitev

  Velmi pěkně a (narozdíl od některých) slušně napsáno. Souhlasím.
 6. admiral_Philippe_Blahaj

  jiri_styrsky

  Kdyby to tak nebylo, tak hned od začátku bitvy všichni rozstřílejí torpédoborce, kteří z tohoto "skrytí" těží asi nejvíce. Realitě to, pravda, moc neodpovídá, ale je to jakési vyvážení - jinak by bylo hraní za bitevní loď až moc dobré, naopak s torpédoborci by nikdo nehrál. Oproti skutečnosti, kdy se torpédoborec nestavil pro to, aby nájezdem sám potopil celou bitevní loď, ale aby taky prováděl hlídky, lovil ponorky, chránil konvoje, a jeho výhoda byla taky v tom, že byl oproti jiným lodím (pochopitelně) o dost levnější. Ve wows většinu z těchto úkonů neprovádíš, takže pokud torpédoborce nezlepšíš, a nedáš jim tím šanci plnit i jiné úkoly, budou jistě o dost slabší. Pro křižníky to platí částečně taky, akorát ty mají větší možnost přežít...
 7. admiral_Philippe_Blahaj

  Karma

  Zvláštní, jak někdo dosáhne tak vysokých čísel. Já se pohybuji tak mezi nulou a čtyřma, maximálně snad šesti:). Vím, že ti, kdo hrají dobře, ji budou mít patrně vyšší, ale přece jen se každá bitva nepovede, a taky často potkáš někoho, kdo ti dá mínus, i když jsi hrál dobře.... Kdyby to naklikal někdo v divizi, bylo by to pochopitelné, ale vzhledem k tomu, že spoluhráče z divize pochválit nemůžeš, tak fakt nevím. Taky by mě zajímalo, zda když dám někomu + nebo - několikrát (jde to až 7krát jednomu člověku v jedné bitvě), přidá mu to těch 7, nebo jenom 1? pokud by to bylo těch 7, tak by se dalo opravdu hodně získat nebo ztratit za malou chvilku.
 8. admiral_Philippe_Blahaj

  Otázky a odpovědi

  Já s tím nemám problém, naopak je to občas docela příjemné ozvláštnění...
 9. admiral_Philippe_Blahaj

  Výsledky – Operace: Červená, bílá a modrá ocel

  Já zase doufal v něco francouzského... Ale Američani? Pas intéressant.
 10. admiral_Philippe_Blahaj

  Zbrojnica / Armory

  Přesně tak, u mne to stejné.
 11. admiral_Philippe_Blahaj

  Jak to funguje: Systém tvorby týmů

  Dovolil bych si podotknout, že na stránkách mají napsáno Co je to „virtuální košík“? Kolik lodí může spojit sily v divizi? Proč se dá v náhodných bitvách V. úrovně narazit na boty? Odpovědi na tyto i další otázky se dozvíte v nové epizodě nejpraktičtější série na našem kanálu! A na tu jedinou zajímavou otázku z nadpisu ve videu samozřejmě neodpověděli.... Taky v celém videu opakují, že je možno míc nejvíce 1 letadlovou loď v týmu, což je ale na nižších úrovních velká výjimka. Pak to myslím tak nenápadně řekli, že když hráči dlouho čekají, dostanou se tam i 2 letadlové lodě, ale jako by to byla vzácnost...
 12. admiral_Philippe_Blahaj

  Adventní kalendář World of Warships

  ZU mě úplně stejné. Nic neodebírám, ani žádný disko kord nemám, ale dárky jsem dostal :)
 13. admiral_Philippe_Blahaj

  Vlhká zpovědnice

  První hlášku znám bezpečně, ale "až půjdeš, zhasni" jsem ještě neslyšel. Kdy a komu to řekl?
 14. admiral_Philippe_Blahaj

  národní dabing/ národní dabing +

  Aha, takže třeba The Mighty Jingles nebo ten kreslený Kapitán?
×