Jump to content

Lallan_Kox

Players
 • Content Сount

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14407
 • Clan

  [WIDMO]

About Lallan_Kox

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [WIDMO]

Recent Profile Visitors

459 profile views
 1. Lallan_Kox

  Nietypowe zaproszenie

 2. Lallan_Kox

  Co się stało z grą ?!

  Problem tkwi w tym, że kiedyś robiło się linię w 3 miesiące, przy okazji ucząc się. Teraz linię robi się w jeden dzień i widać jakie są efekty...
 3. Lallan_Kox

  Szukam klanu

  Rurkovsky, znamy się nie od dziś, zapraszam do starej ekipy :) A co do innych to: Czas by już na finał, puenta się zaczyna: Coraz więcej przebierańców, coraz trudniej o oryginał :)
 4. Lallan_Kox

  [WIDMO] LATAJĄCY HOLENDER Rekrutuje

  Hej, znowu zmyło coś, Zniknął w morzu jakiś gość. Postawcie wina dzban, Opowiemy dalej wam! Beczki rumu nam nie zwiało PÓŁ ZAŁOGI JĄ TRZYMAŁO!
 5. Lallan_Kox

  [WIDMO] LATAJĄCY HOLENDER Rekrutuje

 6. Lallan_Kox

  [WIDMO] LATAJĄCY HOLENDER Rekrutuje

  Minęło już nieco czasu odkąd dołączyłem do klanu i nie żałuję. Każdemu z Was, który się zastanawia nad wyborem podpowiem - ten wybór jest dobry. Dlaczego, ktoś się spyta? Pierwsze primo - duża liczba aktywnych graczy, zawsze jest z kim pograć w dywizji. Drugie primo - chęci do wspinania się coraz wyżej w drabince klanowej, rozwijania skila, liczne treningi, wymiana doświadczeń itp. Trzecie primo ULTIMO - KLIMAT - Ja sam mam ponad cztery dychy na liczniku wiosen i się bawię tu super z ekipą, mamy tu rozrzut wiekowy od 18-ście do 50-siąt lat. Po prostu wejdź na naszego discorda drogi kolego i sam to sprawdź... na 99% zostaniesz z nami (jeśli spełniasz też nasze wymagania oczywiście :) ) PS Pozdrowienia dla dawnych kolegów z SOK, bez Was nie byłoby mnie tu gdzie jestem, @baxowaty peace i wyluzuj na tej koronie :) PS2 Zapomniałem dodać, że uwielbiam zapach napalmu o poranku :)
 7. Lallan_Kox

  Cytka w Sojuza z Z52 z 11km...możliwe? bug?

  @ORP_Dziwisz Kardynale, nie pije więcej z Tobą "święconki" :P Sam widzisz jakie później cuda wychodzą... :)
 8. Lallan_Kox

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Chyba, że jest to Kidd z full AA build... Żartuję, jak dla mnie masz rację w każdym punkcie.
 9. Lallan_Kox

  Szukam nowego klanu

  Dziękuje wszystkim za zaproszenia, zdecydowałem się dołączyć do projektu Spinacza i klanu WIDMO. Temat do zamknięcia, pozdrawiam.
 10. Lallan_Kox

  Szukam nowego klanu

  Średniej klasy gracz rozgląda się za nowym klanem z aktywnymi i ambitnymi graczami w celu dalszego rozwoju i progresji w grze: - 41 lat, Toruń - lokalny support jedynego słusznego radia: bless w postaci +100 do RNG, częste randomowe buffy dla teamu:) - coś tam o "okrętach" wiem... - raczej ogarnięty na CW... - nieco "dyszek" w porcie - jak coś potrzebne to zrobię lub odkupię - zdarza się głupio zdechnąć po kilku głębszych.... :) - moje staty: https://wows-numbers.com/pl/player/536308980,Lallan_Kox/ Konkretne podejście do "competitive" bardzo mile widziane, chce się rozwijać... TS, Discord - to chyba normalne :) Żarty żartami - generalnie chcę się od uczyć od lepszych. Pozdrawiam
 11. Lallan_Kox

  Rekrutacja Sons of Kraken

  baxowaty ---->>>> Klan Pomidory_Rzeczypospolitej_Polskiej chętnie przyjmie nowych członków. :))))))))))
 12. Lallan_Kox

  Kontenery - Dyskusja

  Kontener z codziennej misji wyzwanie dnia i takie coś...
 13. Lallan_Kox

  Eh i znów weekend...

  15 listopada WoWs wchodzi na steama, to dopiero będzie się działo...
×