Jump to content

_viber_

Players
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5327
 • Clan

  [CLADS]

About _viber_

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. _viber_

  Januszowanie na nowym patchu

  Hmm.. no perk kapitański poziomu 4 czyli Manual fire control for AA... czyli właśnie ręczne sterowanie. Dawniej zaznaczało się eskadrę wroga klawiszem (Ctrl… u mnie Alt) dla zwiększenia celności i siły, a teraz jest jakiś przycisk "O" i się wybiera strony. Jakoś słabe te wzmocnienie... Raptem 20%?
 2. _viber_

  Januszowanie na nowym patchu

  Erm… nie działa w związku z nowym patchem ręczne sterowanie AA? :o Teraz wzmacnia się "sektor"?
 3. _viber_

  Januszowanie na nowym patchu

  Aaa no słusznie, a już się napaliłem :) Czyli jako free kończy tylko XP niezbędne do uzyskania kolejnego poziomu, a nie zdobyte punkty XP (te zwane elitarnym) okrętu... To i tak łącznie imho sporo, żeby warto je skonwertować i zacząć od początku. Łatwiej przecież zrobić XP okrętu niż wolne...
 4. _viber_

  Januszowanie na nowym patchu

  Oj no nie o to mi chodzi, że podkreślam, że raz tylko że w ogóle :) Tzn. jak mam np. Ryujo z 200 k XP, Zuiho z 300 k XP i Hosho z 400 k XP, to usuwając sobie z drzewka wszystkie od góry otrzymam na Hosho łącznie 900 k XP? I teraz jak usunę też Hosho (ten własnie RAZ) to mam te 900 k XP jako WOLNE XP do rozdysponowania gdzie chcę?? Toż to deal życia w świecie WG ;) Usuwam wszystkie cv i zaczynam przygodę od 0...
 5. _viber_

  Januszowanie na nowym patchu

  Czekajcie... czy ja dobrze rozumiem te zasady? Czyli jeśli po paczu zlikwiduję sobie całą gałąź i zgodnie z zasadami całe XP zleje się np. na Hosho. Lotniskowce mogą zostać wymienione więcej niż raz. Jednakże wszystkie kolejne operacje przekazywać będą PD wykorzystane na zbadanie okrętu i jego modułów na okręt o jeden poziom niżej. Jeśli wymienicie lotniskowiec IV poziomu, to począwszy od drugiej takiej operacji, wszystkie PD zostaną przeniesione na okręt I poziomu. I teraz sprzedając te Hosho całe XP z gałęzi drzewka też RAZ przekształca się w wolne?
 6. I think you touched a very interesting topic here... ;) I know Janusz Skulski as a well known Polish model maker and a history geek. Poland has had really great relations with Japan before and during II WW. Even Wiki confirms that: "During WW2 despite being allied with Germany, the Empire of Japan did not support its invasion of Poland and actively supported the Polish government in exile. The Japanese relied heavily on the new Polish secret service for training in decryption, and continued their close military co-operation even after the Polish declaration of war, which was REJECTED by Japan for this reason.". It seems probable what Polish spies knew bit more about these blueprints and he got access to otherwise unknown photos, data etc. ... ;)
 7. _viber_

  BŁĘDY W TŁUMACZENIU - GRA, PORTAL, FORUM

  https://worldofwarships.eu/pl/news/history/navy-from-holland-isnt-that-weird/ Im dalej tym "lepiej"...
 8. _viber_

  Maraton - Etap II - Krążowniki

  Tak się zastanawiam bo nie napisałeś czy coopy też wchodzą w grę? ;)
 9. _viber_

  Maraton - Etap I - Niszczyciele

  Chociaż japońskie nowe DDki są chyba nie do pobicia w nabijaniu pkt z ostrzału... A to jednak nie jest esencja bycia DDkiem... Trafienie z działa powinno być za 0,25 pkt imho... bo tu mamy 295,5 pkt?
 10. _viber_

  Maraton - Etap I - Niszczyciele

  Jako że ktoś zawsze musi zacząć... 272 pkt?
 11. _viber_

  Błędy

  Byłoby miło właśnie, żeby ten skill pokazujący ilu przeciwników ma nas na celowniku, pokazywał na krótko chociaż, powiedzmy na 2 sek w czasie strzału, cienką czerwoną linię na minimapie. Obecnie jest coś w tym rodzaju, ale pokazuje tylko ogólny kierunek lekko czerwonym półokręgiem...
 12. _viber_

  Błędy

  Z moich doświadczeń wynika, że najczęściej powodem wywalania jest po prostu niestabilna sieć bezprzewodowa/router/karta bezprzewodowa/dostawca netu. Mojej Nvidii 970 zdarza się czasami jakiś freeze, ale po chwili (czasami dłuższej, czasami krótszej) wszystko wraca do normy i nawet mnie nie wywala, więc ja bym odrzucił problemy z grafiką/sprzętem video. Spróbuj połączyć się na kablu lub wypróbuj innego dostawcę (np. przez komórkę podłączoną przez port USB).
 13. _viber_

  Błędy

  Czy zdarzyło się komuś z Was, żeby zniknął unikalny dowódca czy w ogóle jakiś zdobyty w misji/scenariuszu przedmiot? Skończyłem jakiś czas temu misję na tego tam Wiktora Znamieńskiego. Szukam go i szukam i nie mogę znaleźć i zaczynam wariować.. Dałbym sobie rękę uciąć, że misję skończyłem... Bo specjalnie przelogowałem się na coopy żeby drugą część szybko zrobić, bo tam łatwiej było z germańcami do utłuknięcie. Tymczasem wczoraj czy przedwczoraj (do 14.05 jakoś była, jeśli dobrze pamiętam) misja pojawiła mi się jakby po raz drugi, od nowa. Patrzę, szukam i nie mam tego kacapa... Support odpowiada, że mam załączyć screeny że misję skończyłem. Ale przecież ja nie robię sobie fotek z każdą nagrodą, żeby udowadniać, że nie jestem koniem... To oni informatyków nie mają żeby jakoś te logi sprawdzić? Paranoja... To jak mam im udowodnić? Żeby jakaś historia była uzyskany, zdobytych, zużytych elementów ekwipunku, ale to po wylogowaniu znika przecież.
 14. _viber_

  Ulubieniec MM

  A konkurs "Specjalna troska" nie miałby większego sensu, gdybyś zliczał punkty graczy 11 graczy tj. nie licząc siebie samego? Bo tak to wiesz, promujesz nieaktywność gracza. A chyba chodzi o to, że "dwoisz się i troisz", ale fanfarony z teamu nie pozwalają nic ugrać... :)
×