Jump to content

Corprat

Players
 • Content Сount

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9453
 • Clan

  [BSW-W]

About Corprat

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

185 profile views
 1. Corprat

  Arms Race - Rankedy

  A to akurat prawda. A nawet spotkałem się z taką opinią cytuję "... lepiej się grinduje dziewiątki więc nie ważny wynik ani która ranga tylko kasa i exp"
 2. Corprat

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Testują nową linię brytyjskich CV. Nie czytamy dzienników deweloperów ?
 3. Corprat

  Arms Race - Rankedy

  To czemu nie strzelałeś? Widać że BB ki przeciwnika stoją po drugiej stronie. No właśnie.
 4. Przeżyłem coś takiego na GF z tym że na BB ki z naszego teamu szły takie salwy torped z dwóch 10 tier CV. Co ciekawe nie było widać samolotów w trakcie torpedowania?!?!
 5. Corprat

  Arms Race - Rankedy

  Dołączam się do pytania. Na zetce mam tylko 15 perkowego kapitana. To samo :) Obecny sezon rakedów jest dość ciekawy bardziej dynamiczna gra wymusza nietypowe taktyki itd itd. Z moich doświadczeń to CA poza Kronkiem się nie sprawdzają. Granie BB-kami niestety często wymusza kampienie choć zdarzają się naprawdę ogarnięci gracze na przykład na Miśku. Przerzuciłem się na DD ki i taka prawda że bez dobrego kapitana 19 perkowego i ogranego okrętu to ciężko się przebić średniakowi. Większość bitew 3BB 3DD, 2BB 1 CA 3DD. Jutland z ICHF robi niezłą rzeźnię. Ciężko ale najlepiej podejść do grania w rakedy bez większej spiny przy szklance czegoś rozluźniającego . Mam nadzieję że tryb Arms Race zagości na stałe ale nie w ustawieniu 12x12.
 6. Corprat

  Przegląd społeczności: Słownik cz. 1

  Dobre zestawienie. Niektórych skrótów nie znałem.
 7. Corprat

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jakieś kody ze streama :) ??
 8. Corprat

  Dlaczego weekendy są takie rakowe??

  Dzięki Pięknie to obydwaj żeście skomentowali . Tylko mm powinien to jakoś kompensować. Widocznie nie jest w stanie ogarnąć bezgranicznej głupoty co "lepszych" graczy. Wiesiek czeka Pozdrawiam gl hf
 9. Jakieś porady? Bo lubię popykać w weekendy a niestety gra przyprawia o ból głowy. Nie będę przytaczał przykładów. Przeważnie jest tak że losuje mnie do teamu czerwonych baronów. Sprawdzałem kilka razy. Czym to jest spowodowane? Karma? Tak jest co tydzień. Czy oni (WG) jakąś wajchę przestawiają. Pozdrawiam P.S. Liczę na jakieś sensowne odpowiedzi.
 10. Nick: Corprat Ilość bitew: 5646 Preferowany typ okrętów: BB/CA/DD/CV: 1.BB 2. DD 3.CA Preferowane tiery: VIII IX X Ulubione okręty: Musashi, Błyskawica, Gulio Cesare Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/pl/players/?u[0]=Corprat TS/Discord/Mumble: tak Wiek: 35+
 11. Corprat

  ORP Błyskawica - niszczyciel

  Witam Mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy odnośnie perk-ów kapitańskich dla błyskawicy. Próbowałem przekopać ten wątek i forum ale nic niestety nie znalazłem. Jakie proponujecie? Na DD-kach staram się grać agresywnie. Z góry dzięki Pozdrawiam
 12. Corprat

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  "Château de Ja Bol"
 13. Corprat

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Dziękuję własnie tak się czuję jak grucha który dostał sweter :) ten Marblehead to jest pierwsza rzecz jakiej nie ukradłem ... wargaming :)
 14. Corprat

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Napisałbym jakiś lepszy z moich ulubionych ale jest zbyt sprośny a wielu niepełnoletnich tu zagląda więc :)
 15. Corprat

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Jedyne co mi na myśl przychodzi na szybko: Pewnego razu płynął czerwony kapturek capem :) Po chwili wyskoczył zza skały wilk i powiedział do kapturka: pocałuję Cię tam (salwą :) ) gdzie jeszcze nikt Cię nigdy nie całował. Czerwony Kapturek odpowiedział: - ta chyba k...a w koszyczek :)
×