Jump to content

Marblehead_1

Players
 • Content Сount

  2,420
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  25013
 • Clan

  [WOB]

1 Follower

About Marblehead_1

 • Rank
  Lieutenant
 • Insignia

Recent Profile Visitors

2,209 profile views
 1. Marblehead_1

  Wielka bitwa / opinie

  Mam dziwne przeczucie, że brytyjskie krążowniki liniowe czyli split pancerników RN. Mieliśmy w tym roku włoskie BB, niemieckie lidery, będą holenderskie krążowniki i radzieckie lotniskowce. Repulse sugeruje, że chyba będzie to taka Slava/Champagne na TVI, dajmy do tego jeszcze gorszy pancerz i zmodyfikowanego dedaja bo Wania nie rezygnuje z "genialnych" pomysłów, co najwyżej odkłada je na potem.
 2. Marblehead_1

  Web Server is unavailable

  Logged and relogged few times and Naval Battle is working. "Enable" button needs to be pressed few times to work.
 3. Marblehead_1

  Wielka bitwa / opinie

  Topowe samoloty na Hakuryu same się nie wbiją więc będzie grane.
 4. 1. Jestem za wypożyczaniem okrętów do CB - TAK 2. Jestem za banowaniem okrętów w CB - TAK 3. Jestem za limitem wybranych okrętów w CB - TAK Wypożyczanie okrętów jest niezbyt sensowne bo jeżeli ktoś chce grać CB to powinien mieć kilka TX ale rozumiem, że przy mniejszych klanach ma to pomóc zebrać skład. Jeśli ma to zwiększyć liczbę grających klanów to jestem na tak. Zresztą wypożyczane okręty z mojej obserwacji wywołują raczej uśmiech politowania w drużynie przeciwnej. Taki Roosevelt przez liczbę samolotów w eskadrze, wysokie hp samolotów i ich sporą siłę był de facto taranem nie obawiającym się żadnego okrętu zarówno poprzez alfę samolotów jak i spota, którego zapewniały jego bardzo wytrzymałe samoloty. Poza tym uważam, że lotniskowce ( i hybrydy bo i takie się na pewno pokażą na TX ) powinny być w ogóle usunięte z CB. Limit okrętów w CB - oczywiście jestem na tak. Przynajmniej ( Liga Sztorm ) zniknęły setupy w stylu Roosevelt/Hakuryu Ohio 5 Pietropawłowsków/Wenecji czy tym podobne jednolite setupy. Od wczoraj jakbym więcej widział Desów, Salemów, Moskw i innych okrętów które były popularne w początkowych sezonach a które wchłonął powercreep. O wyższych ligach się nie wypowiadam. Poza tym obstawiam, że wprowadzenie limitu okrętów nie służy poprawie CB a zmuszeniu ludzi do farmienia innych dyszek / przetopu fexp na wypadek bana dla ich okrętu a wypożyczki się zmieniają lub są banowane jak Hakuryu Poprawcie mnie jeśli się mylę.
 5. Same. Restarted game and still can't enter. I want to test my Colbi, Smol and President at fatties!
 6. Marblehead_1

  Rosyjskie lotniskowce

  Komsomolec to o ile pamiętam faktycznie rozważano, konwersję Czapajewów lub Swierdłowów oraz Kronsztadta również. Projektów lotniskowców oni mieli co najmniej kilka i to prawdziwych, najprawdziwszych i na pewno bardziej prawdziwych od Georgii, Ohio, Henri IV, Republique, Conquerora i innych W sumie szkoda, że Projekt 1057 będzie w USN bo w RU na pewno wtedy generowałby dużo większy ból dupska niektórych Komsomolets - Light Carrier (globalsecurity.org) mają tam więcej o innych projektach radzieckich lotniskowców.
 7. Marblehead_1

  Soviet Cvs

  It's so funny to see all hate because newly announced line is Russian. Strange feel that if it would be different navy the reception could be slightly different It's always so sweet to look when haters of soviet ships getting butthurted to the white heat Very good that they try to present more exotic and less recognizable designs although their air groups looks strange with one attack only. Interesting on which designs they are based because as I remember they had some projects like rebuild of Poltava battleship/Izmail battlecruiser into carrier or much later proposed conversion of Chapaev or Kutuzov class cruiser into light carrier ( for Indonesia or something ) Komsomolets looks like is based on some merchant ship while Nakhimov on hull of Kremlin. Serov isn't Project 69AV conversion of Kronshtadt?
 8. W końcu zapowiedź jakichś okrętów, które nie będą w drzewku USN Cieszy bo ostatnio nasrali zapowiedziami tylu premek USN, że zacząłem odnosić wrażenie, że tylko jedna nacja jest w grze RU CV - jest hajp. Słyszycie ten odgłos? To pękają teraz odbyty hejterów RU w WoWs z czego się bardzo cieszę Kierownikowi trzeba polać bo dobrze mówi! Jeśli to lista życzeń to ja dodam: Może na przykład być prawie klonem Indomitable tylko stracić rakietowce a zamiast nich dostać DB z amerykańskimi HE bombami lub niemieckimi AP przed nerfowe i torpedowce w stylu japońskim. Biorę od zaraz!
 9. Akurat ja się ucieszyłem, że i takie cudaki dodają aczkolwiek z rakietowcami nie wiem na ile to będzie udane. Mam takie dziwne przeczucie, że na sekcji EN gdyby ten okręt miał banderę kraju dla jakiego był projektowany to kał lałby się strumieniami... Ja tam widzę dziwną zależność. Od trzech lat WG spami nas super krążownikami a teraz zaczyna się hajp na hybrydy. Ciekawe czy podobna ich ilość się pojawi czy jednak więcej? Z jednej strony to bardzo ciekawa ( i tak samo chybiona ) koncepcja ale z drugiej mam spore wątpliwości co do ich formy w grze.
 10. https://blog.worldofwarships.com/blog/162 Projekt 1058 firmy Gibbs and Cox jako TIX pancernik hybryda premium dla USN ( projekt amerykańskiej firmy z lat 30-tych dla ZSRR ) Krążownik typu Oregon City Francuski super krążownik Vermont w wersji brawlera.
 11. Wszystko brzmi pięknie i fajnie ale na pewno wyjdzie inaczej Gdy gracz trafi sojusznika dowolnym typem uzbrojenia, z wyjątkiem pocisków baterii dodatkowej, zostanie ostrzeżony o tym, że musi zaprzestać ostrzeliwania sojuszniczego okrętu. Jeśli gracz nie zaprzestanie strzelać do sojuszników i trafi 40 razy ten sam okręt lub 50 razy różne okręty w tej samej bitwie, otrzyma ostrzeżenie. Jego nazwa użytkownika zrobi się różowa. Gracz, który otrzyma ostrzeżenie, nie zdobędzie żadnych PD lub kredytów w tej bitwie. Czyli griefer będzie mógł sobie trochę postrzelać zanim system go wyłapie. Przynajmniej nie będzie sytuacji w stylu Benson afkujący przez 15minut bitwy na linii J a potem przepływający połowę mapy do mojego Parsevala by władować mi całą wiązkę torped i strzelając na wiwat w celu wyspotowania by zostać zatopionym co pewną wygraną w rankedzie zmieniło w przegraną. Mnie tylko ciekawi i zastanawia jedna mała rzecz. Czy w poniedziałek po południu będzie można w patchnotach przeczytać o wprowadzeniu Kitakami? Bo nie sądzę by przypadkiem nagle WG się zorientowało i wyczytało z najwspanialszego i nieomylnego spridszita, że ludzie z Yoshino, Shimakaze i Asashio bezmyślnie strzelają torpedy.
 12. Marblehead_1

  Okręty opuszczające Zbrojownię i Sklep Premium

  Kupon się odnawia w piątek 18.VI ( tak przynajmniej w Zbrojowni pisze ) a aktualizacja zapewne będzie 17.VI. Czyli w sumie zgadłem Chyba, że zrobią tydzień wolny od eventów jak czasem jest to wtedy 24.VI.
 13. Marblehead_1

  Okręty opuszczające Zbrojownię i Sklep Premium

  Niech zgadnę. Kupony odnawiają się w czwartek ale w czwartek jest też aktualizacja usuwająca część okrętów?
 14. Ja bym to rozszerzył na wszystkie tiery i na przykład chcę sprzedać komuś jakiś TIX premium czy TX okręt specjalny, którym nie gram. Wystawiam go na przykład za 10k stali. Ktoś go kupuje i płaci mi 10k Stali ale obydwaj musimy zapłacić przy tym powiedzmy 5k dublonów prowizji. To tylko przykład. Kontener z Okrętem premium TV - jeśli tam można dostać Kamikaze i klony, Gremjaszczego albo Juliusza Cezara to wyczuwam ludzi wykupujących wszystkie okręty TV by dostać swojego wymarzonego "statka".
 15. Marblehead_1

  Armada: Ise

  If I could list few it will be: Yamashiro with any variant ( 1917 on TV, 1944 on TVI or hybrid battleship proposal similar to the Ise ), destroyer Storozhevoi'43 in variant of half project 7U/30 ( bow of Ognevoi with stern of Gnevny ) as she was reconstructed after heavy damage, Krasny Kavkaz - heavy cruiser with very unique armament 4*I 180mm 12tt Isuzu in 1944 variant of AA cruiser 3*II 127mm 2*IV tt Jacob van Heemskerck - Dutch small light cruiser converted into AA cruiser similar to Atlanta 5*II 102mm any middle tier cruiser for Latin America any from Dido class AA cruiser
×