Marblehead_1

Players
 • Content count

  521
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6205

About Marblehead_1

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Birthday
 • Portal profile Marblehead_1

Recent Profile Visitors

171 profile views
 1. @Ter_ion - niezłe gagatki przedstawiłeś. Zwróć uwagę na rekord dmg jednego z nich na Iron Duke'u - pewnie na HE..
 2. Przedwczoraj 1000 dublonów.
 3. Ale wiesz, że jest taki klan? Dwóch graczy. https://wows-numbers.com/pl/clan/500139807,R-P-G-Random-Player-Generator/ Nazwy graczy... Ciekawe kto to. Jacyś bracia? A co do klanu. Życzę powodzenia. Polska scena WoWs-a coraz bardziej się rozrasta, biorąc pod uwagę zapowiadane bonusy dla klanów to świetnie.
 4. Losowania tierów V, VI i VIII to jest jakaś porażka. To fakt. Jak wszystkim wiadomo powody tego są trochę bardziej złożone. Przede wszystkim będą to: ograniczone losowanie dla III i IV, P2W i fajne premki na VII gdzie gra dużo osób, zalew dwóch okrętów na VIII, niewielka populacja X. Czy takim strasznym problemem były by losowania +1. Ewentualnie obniżenie MM części okrętów? Ja wiem, że debile by o tym nie wiedziały ale jak nadal widzi się dywizjony Kuma+Konig na VII tierze to tego też by się nie wyeliminowało. W WoT jest dużo czołgów o ograniczonym MM i nikt o to nie płacze a świetnie by się to sprawdziło w przypadku kilku okrętów w WoWs. Niektóre drzewkowe pojazdy też mają ograniczony MM. Jak widać da się.
 5. Został tutaj poruszony temat przeżywalności. Można zrobić coś takiego: http://shipcomrade.com/captcalc/0100000001000010100010000100000119 montujemy moduł na kamo, możemy podejść bliżej przeciwnika i sprzedać mu bułę, mamy krótsze pożary, szybszą naprawę i gaszenie. Generalnie jak zauważyłem build na pomocniczą ładnie wygląda ale nie nabija jakoś ogromnie dużo demedżu.
 6. RN BB miały mieć radar ale się z tego wycofano, oby tutaj było tak samo. Poza tym to nie są okręty premium. Jeśli wejdzie to będzie to kolejny nowotwór w grze.
 7. Skoro jest wprowadzana naprawdę słuszna zmiana mechaniki likwidująca kilka patologii gry dymu to proponował bym kolejną zmianę i wprowadzenie limitu dymiarzy ( pomijam tutaj DD ) w bitwie podobnie jak liczby okrętów z radarem. Śmieszne jest jak jakieś ścierwa robią sobie fajny dywizjonik Belfast, Fiji i Flint a po drugiej stronie dostajemy 3 Pensacole. Niech takie nowotwory MM mieli nawet z godzinę aż dobierze im 3 okręty z dymem w tym jeden z radarem. Bez wątpienia skończyło by to ogromną część płaczy na MM.
 8. Midway - 14 dni premium Shimakaze - 50 kamuflaży Gamescom
 9. Saipan zaburza rozgrywkę wśród CV VII i NIC z tym nie zrobili. Alberta póki co nie wycofano - ciekawe kiedy to zostanie zrobione. O ile w ogóle. Jeśli nie było to zrobieniem mody na ten okręt i podbicia sprzedaży. Mam Nelsona. Póki co kilka bitew za mną. Jest hmmm... bardzo dziwny ale chyba będzie fajny. Niestety miałem typowe weekendowe bitwy i niestety za długo nie mogłem się nacieszyć nim w walce. Trzeba potwierdzić to co powiedzieli przedmówcy, okręt jest bardzo specyficzny, push nim to proszenie się o kłopoty, chociaż z tą celnością to bym nie przesadzał - 3 salwy w Fiji na 2k hp i same obramowania - RNG pokazało mi środkowy palec. Przypomina mi trochę Dunkierkę w gameplayu. Mam na nim Jacka z Dunkierkowa docelowo na Conquerora. Póki co 15 punktów: http://shipcomrade.com/captcalc/0100000000100010000011000100000119 Na AA mam moduł na zasięg i BFT co podbije mi jeszcze trochę pomocniczą. Jaki moduł na 3 slot? -15% czasu pożarów, -20% czasu przestawiania steru czy +50% do czasu przyśpieszenia. Wszystkie wydają mi się sensowne. Pożary bo się często palimy pomimo FP, ster, jak musimy kręcić przed torpedami DD lub CV a przyśpieszenie do startowania z zerowej prędkości jak zmieniamy pozycję, w pobliżu jest DD albo CV leci na nas. Inna sprawa to losowania. Jakoś nie zauważyłem na nim tego wspaniałego MM dla TVII. Na V byłem raz, tak zawsze ląduję na IX.
 10. W sumie to tak to dziwnie opisali bo: Wygrajcie 1 bitwę losową, kooperacyjną lub w scenariuszu dowolnym okrętem poziomu IV lub wyższego od 15 do 18 września, aby otrzymać 1 dzień konta premium i 25 kamuflaży Rocznica World of Warships. Rozegrajcie co najmniej dwie bitwy dowolnym okrętem poziomu I–IX między 15 a 28 września, a na Wasze konto trafią pyszne bonusy! Każdy z Was, kto rozegrał w World of Warships co najmniej 1000 bitew, otrzyma 10 kamuflaży Rocznica World of Warships oraz po 10 specjalnych flag sygnałowych Czyli w sumie źle to zrozumiałem bo to będzie 25+10 kamuflaży Wyjaśnione
 11. Na Konigu miałem coś takiego. Bez względu na to co robiłem musiała być przegrana. Rekord to chyba Kraken i moje fragi jako jedyne w drużynie. Same bitwy niekiedy to był cyrk na kółkach. Bitwa praktycznie wygrana, zostaje jedynie wrogi Mutsuki i Leander na 9 sojuszników i to wygrali zajmując bazę. Sporo bitew w stylu mój frag jako jedyny. Dużo gwałtów na mojej drużynie w stylu 12:0, 12:1. Okręt, którym jak dobrze mi się grało tak po prostu nie dało się wygrywać bez względu na wszystko.
 12. Flagi otrzymałem wszystkie ale gdzie są te nowe kamuflaże. Powinno być ich 25+60 a dodało tylko 25.
 13. 14 dni premium - fajnie.
 14. To akurat w ogóle by mnie nie zdziwiło. - Drogie Radio Erewań. Czy to prawda, że w ZSRR dają Wołgi? - Prawda. Ale musimy to sprostować. Nie w całym ZSRR a w Moskwie, nie Wołgi a rowery i nie dają a kradną.