Marblehead_1

Players
 • Content count

  382
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4964

About Marblehead_1

Recent Profile Visitors

59 profile views
 1. Ale Ty zdajesz sobie sprawę jakie by to zmiany w finansowaniu wprowadziło? Jestem prawie, że pewien, że MM TVIII w WoT i WoWs jest w dużej mierze spowodowany pieniędzmi od graczy jaki jest wydawany na przeskoczenie VIII oraz Bismarckiem/Tirpitzem. Nadprodukcja VIII w porównaniu do X nie powinna dziwić biorąc pod uwagę kilka bardzo znanych okrętów na VIII i chęcią graczy do dojścia do X.
 2. Wiesz, mnie też wiele razy oskarżano o różne niecne praktyki, pomimo braku udziału w takich. Podobnie jak chyba każdego, kto śmiał zatopić jakiegoś bota o wydumanym ego. Czy to WoWs czy WoT czy może inna gra MMO gracze są podobni. Część graczy - głównie gorszych w umiejętnościach będzie wszystkich oskarżało o oszustwa bo im się nie udaje. To wiadome. Mi chodzi o raz po raz pojawiające się informacje także na forum, że WG zna problem oszustw w grze ale nie potrafi z tym zrobić nic bo przyznasz, że informacje o tym się pojawiały. Czyżby dobiegł końca jakże skilowy dywizjon 3*Fiji/3*Belfast wymieniający się nawzajem dymem. Hehe. Jakoś żalu tutaj ode mnie na pewno nie będzie, a wręcz coś w rodzaju szyderczego uśmiechu i przyklaśnięcia. Wszakże to takie bohaterstwo - szczególnie w bitwach gdy jedna strona ma 5 radarów a druga 0. Jaki to musi być triumf - sam tak robiłem i sam widziałem bezradność przeciwnika. Odo poruszył tu ciekawy problem. Jeden dym jeden okręt oraz regeneracja dla wszystkich klas i byłby spokój. Nie mogę dać like'a bo przekroczyłem ilość like'ów na dzień.
 3. RNG to fakt potrafi uwalić każdego - jakoś z miesiac temu strzelam się na Scharnhorście z Konigiem - ja mu po 970 on po 10k; ale mimo wszystko jak w przypadku gracza 58%+ nie dziwiło by mnie ustrzelenie w dymie - a nawet pogratulował bym mu oka i celności; tak w przypadku graczy ewidentnie słabszych i to dosyć mocno mnie to dziwi. Poza tym rozmowa z graczami grającymi z kilkoma niefajnymi modami dała mi sporo do myślenia - jeden chciał mi to nawet wcisnąć. Może ściemniali, może nie. Na pewno mówili kilka rzeczy, które zgadzały się z filmami na youtubie. Ot co. Żeby nie było, że płaczę na to, że wszędzie mody i cheaty - w WoT była ostatnio akcja z banami (zresztą co jakiś czas jest) więc problem na pewno istnieje - na jaką skalę to nie mam pojęcia. Zapewne niezbyt wielką - 1%. Dziwi mnie jedna rzecz, kończąc offtop. Dają jednego dnia do sklepu premium HMS Gallant a z drugiej strony pojawia się ten przeciek. W sensie, że frajerzy wszystko kupią a tylko kierowcy BBrajanków generują warty uwagi zysk?
 4. RNG to fakt potrafi uwalić każdego - jakoś z miesiac temu strzelam się na Scharnhorście z Konigiem - ja mu po 970 on po 10k; ale mimo wszystko jak w przypadku gracza 58%+ nie dziwiło by mnie ustrzelenie w dymie - a nawet pogratulował bym mu oka i celności; tak w przypadku graczy ewidentnie słabszych i to dosyć mocno mnie to dziwi. Poza tym rozmowa z graczami grającymi z kilkoma niefajnymi modami dała mi sporo do myślenia - jeden chciał mi to nawet wcisnąć. Może ściemniali, może nie. Na pewno mówili kilka rzeczy, które zgadzały się z filmami na youtubie. Ot co. Żeby nie było, że płaczę na to, że wszędzie mody i cheaty - w WoT była ostatnio akcja z banami (zresztą co jakiś czas jest) więc problem na pewno istnieje - na jaką skalę to nie mam pojęcia. Zapewne niezbyt wielką - 1% lub coś koło tego.
 5. Z pewnością nie jest to problemem. Akurat to dobrze pamiętam, że Fuso nie miał samolotu w powietrzu czy to myśliwca czy to samolotu zwiadowczego. Żeby było jasne nie mówię nic jak mnie ściągnie BB na Belfascie/Fiji/Edinburghu bo to widać jak strzelam to wiem - zresztą sam tak kilka RN CL zatopiłem. Po prostu był to bardzo dziwny przypadek i tutaj ciężko mi uwierzyć w zbieg okoliczności. Choć również pewnie takie są jak detonacja Yamy od jednego pocisku Udałoja czy niewidzialna detonacja Phonixa od jednego pocisku Kumy jak to youtuby pokazują.
 6. Akurat w przypadku dziwnych ustrzeleń w dymie na serio czasami zastanawiam się na ile był to wynik umiejętności a na ile wynik posiadania pewnego programu. Co do którego samo WG nie wie czy jest legalny czy nie bo wykryć go nie można podobno. Mod ten ma pokazywać czas trwania dymu i położenie okrętu w dymie. Sam osobiście rozmawiałem z kilkoma osobami, które jawnie chwaliły się z posiadania tego typu rzeczy a nawet mało tego same mnie do tego namawiały. No niestety jak koleś 2k bitew i 48%WR trafia swoim Fuso z 15km w trzech salwach mojego Farraguta pomimo zmiany miejsca i manewrowania w dymie to można mieć pewne wątpliwości. Jeżeli część graczy jest zdolna wydać kilka tysięcy PLN/EUR/GBP na różne rzeczy do gry to czemu nie kilkadziesiąt PLN/EUR/GBP na moda?
 7. A może to będzie chodziło o okręty strzelające z cudzego dymu? Stawiam dymek i strzela z niego 10 okrętów - źle, stawiam dymek strzelam tylko z niego tylko ja - oki. W sumie to widzę ile by to wywołało TK za rozwiewanie dymku...
 8. O kuhwa! Jak to wejdzie to będzie kolejny powód do nie wracania do tej produkcji. Czyżby bat na angoli się szykował?
 9. A nie pisało przypadkiem, że kampania na OR będzie na EU dzień później niż na RU? Takie misje CHYBA w piątki ruszają?
 10. Ja to rozumiem, że rozbicie będzie dla AA short range czyli pewnie tylko te rakiety co na Hoodzie i Oerlikony 20mm. Pytanie tylko ile to znaczy short range. Bo jeśli krótkie aa będzie miało 5km, średnie 6km a dalekie 7km to wcale takie tylko do samoobrony nie będzie...
 11. W WoT wszystkie dostępne co jeden dzień premki TVIII w ostatnim maratonie sprzedaży ponownie trafiły do sklepu. To jedna firma więc może się doczekacie?
 12. Na VI Northampton ;) A Cleve do linii CL. Miało by to sens w związku z zapowiadanym na SOON tm rozdzieleniu USN CA i CL.
 13. Tak czytam te wszystkie komentarze i się poważnie zastanawiam. Czy niektórym ta gra w ogóle daje radość z gry? Pytam poważnie. Mi przestała dawać frajdę to nie będę się męczył i wziąłem się za inne rzeczy. Może jakąś bitewkę sobie zagram a może dopiero jak wejdzie jakaś nowa linia. WG na pewno oduczyło mnie jakiś czas temu przywiązania do swoich produktów. Zawsze można iść na piwko/wódkę/spacer, wziąć się za model/książkę/piwko
 14. Coś takiego o ile mnie pamięć nie myli było możliwe w takiej grze jak Enigma Rising Tide. Sterowanie śrubami napędowymi i takie tam. WoWs to mimo wszystko troszkę inny rodzaj gry
 15. Zakupiony Stuart Pak 40 z Ding Hao Hobby - nerwy przy grze zmalały do zera. Właściwie to nerwy zostały zlikwidowane do zera. Po co się wkurzać, kląć i robić siarę jak można po prostu wziąć się za przyjemny, ciekawy i niszowy model Cenowo jak dobra premka (chemii nie liczę - ale to był wydatek rozłożony na lata) za to klawiatury nie rozwalę, nie klnę, pełen relaks lepszy jak przy piwku. Polecam.