Jump to content

Marblehead_1

Players
 • Content count

  988
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [CSMW]

About Marblehead_1

 • Rank
  Officer Cadet
 • Insignia

Recent Profile Visitors

641 profile views
 1. Cheaterstwo

  Akurat MM monitor można używać w jeszcze inny sposób. Zawsze jak widzę jakiegoś dobrego gracza u przeciwnika informuję o tym drużynę, że toto powinno spaść z rowerka jako pierwsze. Czasami taka komunikacja z drużyną działa i ma fajny przebieg. A nie ma nic przyjemniejszego w grze jak obserwowanie najpierw kilku Tak jest! na czacie a potem patrzenie jak wrogi fiolecik zarabia cumshota na ryja od połowy czy nawet całej mojej drużyny i spada w 3 minucie gry. How terrible Skoro mamy do czynienia z grą o wojnie to różnego rodzaju wywiad ( a WoWsMMM to taki substytut działalności wywiadu podczas wojny ) jest dozwolony.
 2. Brzydkie kamuflaże

  W ogóle dziwię się, że WG nie zaimplementowało niektórych wzorów historycznych jak na przykład kamuflaż jaki nosił krążownik La Glorie - ten jest naprawdę ciekawy i mało kogo pozostawi obojętnym. Coś podobnego ale szalenie uproszczonego jest na krążowniku De Grasse. Generalnie część kamuflaży w grze ( tych płatnych ) jest oparte o prawdziwe wzory kamuflaży jak chociażby Nagato czy Lexington. Szkoda, że nie zrobiono na przykład Yamato z czarnym pokładem czy polarnego malowania dla Kumy ( Tama ), że wspomnę o tych przykładach. O ile dobrze pamietam to także Murmańsk, Mołotow i Mihaił Kutuzow mają malowanie oparte na tym jakie nosił krążownik Mołotow lub zbliżone.
 3. Cheaterstwo

  Z pewnej anglojęzycznej strony, na serwerach w Rasiji oferującej "ciekawe" mody do statków: The line of torpedoes For more convenient evaluation of trajectory of enemy torpedoes – now they are complemented by yellow lines coming from the forward torpedoes on their trajectories by a predetermined distance. The gray line running from the nose of your vehicle forward – further signals the torpedoes nearby and shows the course of your ship to clarify the maneuvers of torpedoes. Kto ciekaw niech pogugla, ja na pewno nie będę wrzucał takich linków.
 4. Thank You. I find in my inventory Shiden 11 fighter - I do them in one quest but when I realizes that they can't mounted on any of my CV's I forget about them. It looks like they are good to this and have good range. I mount them into LBAS. I got many Zero 52, and Zero 32 fighters, with huge amount of Type 0 seaplanes with few Saiuns. LBAS with 1xShiden 11, 1*Zero 52 and 2*Saiun/Type ) should have sufficent range. Did I think right? So far my Maya is lvl 30 and I got Isuzu K2.
 5. Huanghe

  Sprawdź swojego maila czy w styczniu nie otrzymałeś jakiejś wiadomości od WG - być moze nie usunąłeś tego maila to miałbyś dowód. Dodatkowo dostałeś pewnie 10-punktowego kapitana, trochę free expa i elitarnego expa kapitańskiego i jakieś duperele.
 6. Huanghe

  Jak dawno temu go otrzymałeś? Bo niektórzy go dostawali jak długo byli nieaktywni tylko musieli się zalogować do gry do któregoś chyba 21-szego stycznia.
 7. Thank You all for answers. This is my first event so my questions may be supid again. I cleared 1/2 of boss node in E-2 map and one thing does not give me peace. The nodes T and U. They are a little bit strange comparising to others that I know. No fight but battle with single strong enemy air raid. I have aa equipment on my fleet but they are very strong and often causes severe damage. Whats the point of this nodes? Pure RNG nodes like 3-2 made to test patience? When I break trough with my fleet to normal battle nodes at end I always wins but this 3 strange nodes are problem - they stop me many times when one of my shipfus gone red and I'm not kuso teitoku to risk my shipfus As I realized I have LBAS - using 4 fighters team as I find out on yt can help to defend my fleet at that two nodes but why I cant tick this nodes?
 8. Atlanta

  LS mam bo bardzo padał mi silnik i ster jakby to był jakiś niszczyciel.
 9. Atlanta

  Mam takiego kapitana: http://shipcomrade.com/captcalc/1100000000000001000001000010100119 SI z myślą właśnie o TX bo ten będzie miał mieć jak plotka głosi rozbicie, sonar, radar i naprawkę więc szkoda by było ładunków radaru i naprawki. Na Atlancie zawsze mam 4 radary i często wszystkie zużywam. Pływam zazwyczaj solo albo w dywizjonie bez CV ( bo w klanie mało kto tym gra ) więc Full AA build nie jest mi jakoś strasznie potrzebny a częściowy z AFT i modułem robię zawsze dla zasady.
 10. Atlanta

  A ja mam takie pytanie, mogące być trochę wróżeniem z fusów. Czy przypadkiem kapitan z Atlanty na typowym buildzie nie będzie też dobrym wyborem na Worcester i mogącym być wymiennym między tymi okrętami? CE bo to na wszystko się daje, AFT bo podbija AA, które Worcester ma mieć obłędne i IFHE bo 152mm działa ma mieć. Nie wiadomo nic na temat obrotu dział jaki przyszły USN CL X ale chyba będzie zadowalający. Chyba Viandi pisał o tym, że ma kapitana na Atlantę i Clevelanda wspólnego. Staram się być praktycznym człowiekiem i kapitan musi pasować na okręt drzewkowy i premkę/premki danego kraju o ile jest to możliwe.
 11. Well, I have Haruna K FS, Hiei K, Akagi K, Kaga K, Maya K and Ashigara K in first fleet and in second fleet 1 CL and 2 DD's and I cant do Combined fleet because error message white japanese letters on red background.
 12. Altrough I dont have many good shipfus in my base, I want to farm some rare ships in this event. I dont have very strong fleet - I started playing 1,5 month ago or something like this. I choose Casual difficulty becouse telling the truth I dont know about this events. So far I get Ooyodo from E-1 Last dance - fortunately 1-5 is possibly my most favourite map so far and I have large amount of ASW equipment. My ASW fleet with Katori, Isuzu K ( few exp to K2 ), Poi K, Kharasho K, Shigure K, Junyou and Ryuyou allowed me to clean this map very easily. My aim is to get Hiburi and I dont have any illusions to get E-4 so far. It looks like E-2 is very complicated. I read on wiki that I must get some of Nishimura Fleet warships ( I have Fusou, Yamashiro, Mogami K, Shigure K, Michishio ) but I wasn't directed to the D node with Y node end even with using of 3rd event fleet. What is more suprising to me even going to nodes A allowed me to unlocking second starting point but I cant use them. Its strange for me or simply Wiki has flaws. EDIT. At least I took in Combined Fleet game mechanics. Hurray!
 13. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Z ostatniego kontenera misja na Bretagne. Póki co 2 misje na okręty. Nie jest źle. Przynajmniej grindować nie będę musiał lolków.
 14. Losowania misji na francuskie pancerniki

  Drugą część misji można robić na scenariuszach? Jeśli tak to zaraz na to przechodzę, bo to co widziałem na losowych wczoraj to był jakiś pieprzony żart. Lyona widziałem dość często. Armand Jean du Plesis zaobserwowany w bitwie raz. Koleś wypytywany był o szczegóły to powiedział tylko, że to jego pierwsza bitwa.
 15. Eh i znów weekend...

  9 porażek i potem 9 zwycięstw. Wszystko pod rząd.
×