Jump to content

Fluchtling_NRW

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2892

About Fluchtling_NRW

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 01/08/1983
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  NRW / Germany
 1. Fluchtling_NRW

  Dropsiq na CC !

  Popieram. (mam nadzieję, że dotrzymacie słowa i dostanę te 25 gelda za ten post)
 2. Fluchtling_NRW

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Mogliby dać CV samoloty z radarem, co by chłopaki nie musieli tyle nad dymem wisieć i czekać. sry za offtop
 3. Fluchtling_NRW

  Przygotujcie się na 5 sezon Bitew Rankingowych!

  Zacząłem wulgaryzmem, bo WG jak to WG, zajmuje się pierdołami np.: "Dodatkowo, w porównaniu z poprzednimi sezonami, zwiększyliśmy ilość rang gwarantowanych dla początkujących graczy (do rangi 16).", zamiast tym, na co ludzie się najbardziej skarżyli. Przejrzyj sobie wątek na forum anglojęzycznym i na naszym, które były na temat poprzednich sezonów. Gruby procent z wypowiedzi dotyczyło niesprawiedliwego MM, który stawiał jedną z drużyn w trudniejszej sytuacji.
 4. Fluchtling_NRW

  Przygotujcie się na 5 sezon Bitew Rankingowych!

  Źle użyłem słowa LUB, chodziło mi o to, że chciałbym limitu DD w bitwach tzn. maksymalnie 6 w bitwie oraz, że ma być ich po równo w obu drużynach tak samo jak każdej innej klasy. O co mi chodzi z limitem DD w bitwie, a no po to, że jakoś nie przypadły mi do gustu bitwy, gdzie po obu stronach było po 5 DD - jaki masz wtedy wpływ w na bitwę, jak Cię dorzuci do tych wszystkich niszczarek w BBku. Jesteś skazany na to co one ugrają. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to po co piszesz. Czy ja coś pisałem o tym, że komuś się udało, a komuś nie ? Najlepsi zdobedą 1 rangę nawet z botami w teamie.
 5. Fluchtling_NRW

  Przygotujcie się na 5 sezon Bitew Rankingowych!

  Każdy woli to co lubi. Ja wolę poczekać minutę dłużej i mieć w obu drużynach po równo DD i BB. Bo jak będzie nierówno i znajdziesz się w tej "poszkodowanej" w jakiś sposób drużynie, to tak naprawdę, to to, że wszedłeś do bitwy szybciej, oznacza tylko stratę czasu, bo i tak zaliczysz wtopę (wiadomo, że nie zawsze, ale 95% przypadków bitew, gdzie jedna z drużyn miała na starcie przewagę z powodu złego balansu).
 6. Fluchtling_NRW

  Przygotujcie się na 5 sezon Bitew Rankingowych!

  A może by tak wprowadzić limit DD w bitwie lub wymusić w MM zbalansowanie drużyn pod względem klas okrętów ? Kogo to obchodzi, że wydłuży czekanie w kolejce? Jak ktoś będzie chciał szybciej zagrać to niech wybierze okręt innej klasy (ile czego czeka nie jest tajemnicą) edit: usunięto K*** bo było zbyt tajemnicze
 7. Fluchtling_NRW

  Spadki FPS, niskie użycie GPU, oraz CPU

  Być może sterowniki dźwięku ? U mnie to było przyczyną spadków FPS. Spróbuj wyłączyć ten bajer od dźwięku "wide...." albo ustawić jakość audio na "Low".
 8. Fluchtling_NRW

  calling the modders! Credit tracking mod?

  Mod exist from a long time. Catch the link: AIMBOT + FREE PORN
 9. Fluchtling_NRW

  [0.5.8.1] [MOD] Smoke boundaries

  We can only wait, Yesterday on russian forum, author of mod wrote, about two weeks to publish updated version.For this moment are possible two ways to substitute this mod, but both are "ittle" annoying. 1) After smoke deploy, and taking possiton in that area, you can press CTRL+SHIFT+BACKSPACE and then hold ARROW DOWN key to increase distance to own ship combined with pressing NUMPAD_7 key (must be enabled with NumLock on some keyboards) to get enough altitude of camera. After this smoke is visible for you. To get back to normal camera view press CTRL+SHIFT+BACKSPACE again. WIth mouse you change direction of view. 2) Modification in texture files to increase density of smoke. Notice that own smoke is a little bit visible from own ship, but its texture opacity makes it almost invisible. I have tested it, and it works and it's for me "acceptable" solution. But i'm too lazy to update game files, every time new patch is released. WIll check in home for some screenshots how it looked in previous versions of game.
 10. Fluchtling_NRW

  [0.7.11.1] Aslain's WoWS ModPack Installer #02 (10-12-2018)

  For me helped enabled option "Reduce GUI...". Navigator and smoke boundaries working together without game crashes.
×