Jump to content

Fluchtling_NRW

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2892

About Fluchtling_NRW

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 01/08/1983
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  NRW / Germany
 1. Fluchtling_NRW

  Dropsiq na CC !

  Popieram. (mam nadzieję, że dotrzymacie słowa i dostanę te 25 gelda za ten post)
 2. Fluchtling_NRW

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Mogliby dać CV samoloty z radarem, co by chłopaki nie musieli tyle nad dymem wisieć i czekać. sry za offtop
 3. Fluchtling_NRW

  Przygotujcie się na 5 sezon Bitew Rankingowych!

  Zacząłem wulgaryzmem, bo WG jak to WG, zajmuje się pierdołami np.: "Dodatkowo, w porównaniu z poprzednimi sezonami, zwiększyliśmy ilość rang gwarantowanych dla początkujących graczy (do rangi 16).", zamiast tym, na co ludzie się najbardziej skarżyli. Przejrzyj sobie wątek na forum anglojęzycznym i na naszym, które były na temat poprzednich sezonów. Gruby procent z wypowiedzi dotyczyło niesprawiedliwego MM, który stawiał jedną z drużyn w trudniejszej sytuacji.
 4. Fluchtling_NRW

  Przygotujcie się na 5 sezon Bitew Rankingowych!

  Źle użyłem słowa LUB, chodziło mi o to, że chciałbym limitu DD w bitwach tzn. maksymalnie 6 w bitwie oraz, że ma być ich po równo w obu drużynach tak samo jak każdej innej klasy. O co mi chodzi z limitem DD w bitwie, a no po to, że jakoś nie przypadły mi do gustu bitwy, gdzie po obu stronach było po 5 DD - jaki masz wtedy wpływ w na bitwę, jak Cię dorzuci do tych wszystkich niszczarek w BBku. Jesteś skazany na to co one ugrają. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to po co piszesz. Czy ja coś pisałem o tym, że komuś się udało, a komuś nie ? Najlepsi zdobedą 1 rangę nawet z botami w teamie.
 5. Fluchtling_NRW

  Przygotujcie się na 5 sezon Bitew Rankingowych!

  Każdy woli to co lubi. Ja wolę poczekać minutę dłużej i mieć w obu drużynach po równo DD i BB. Bo jak będzie nierówno i znajdziesz się w tej "poszkodowanej" w jakiś sposób drużynie, to tak naprawdę, to to, że wszedłeś do bitwy szybciej, oznacza tylko stratę czasu, bo i tak zaliczysz wtopę (wiadomo, że nie zawsze, ale 95% przypadków bitew, gdzie jedna z drużyn miała na starcie przewagę z powodu złego balansu).
 6. Fluchtling_NRW

  Przygotujcie się na 5 sezon Bitew Rankingowych!

  A może by tak wprowadzić limit DD w bitwie lub wymusić w MM zbalansowanie drużyn pod względem klas okrętów ? Kogo to obchodzi, że wydłuży czekanie w kolejce? Jak ktoś będzie chciał szybciej zagrać to niech wybierze okręt innej klasy (ile czego czeka nie jest tajemnicą) edit: usunięto K*** bo było zbyt tajemnicze
 7. Fluchtling_NRW

  Spadki FPS, niskie użycie GPU, oraz CPU

  Być może sterowniki dźwięku ? U mnie to było przyczyną spadków FPS. Spróbuj wyłączyć ten bajer od dźwięku "wide...." albo ustawić jakość audio na "Low".
 8. Fluchtling_NRW

  [0.8.5.1] Aslain's WoWS ModPack Installer #07 (16-07-2019)

  For me helped enabled option "Reduce GUI...". Navigator and smoke boundaries working together without game crashes.
×