Jump to content

muDus

Players
 • Content Сount

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  15160
 • Clan

  [CS-NO]

About muDus

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Většina s tebou bude souhalsit... Ale za chvilku tu budeš mít 3-4 čučkaře ( typu lieutnant_42; TheComedian1983 ), kteří budou tyhle CV příšernosti obhajovat do morku kosti. Je jim naprosto jedno, že to kooperaci hry pokazilo, protože nyní hraje každá CV jen a jen za sebe. Osobně nechápu na co je teď k dipozici výzva ZAJISTĚTĚ PROTILETADLOVOU PODPORU, když to není možné.
 2. muDus

  Update 0.8.2.0.1

  Mrknu, díky za info.
 3. muDus

  Update 0.8.2.0.1

  Dotaz pro YabbaCoe. Zmizelo počítadlo online hráčů. To byl záměr, nebo se jen přesunulo někam do záložky?
 4. muDus

  Update 0.8.2.0.1

  Jak říkám, čučkař...
 5. muDus

  Update 0.8.2.0.1

  A můžeš být v klidu, protože ta 0 u CV v této podobě tam i zůstane. Nechám to pro čučkaře :-)... WoWS se pořád plácá po zádech, jak se snaží lodě co nejvíc připlížit realitě, ale tohle s ní nemá vůbec nic společného.
 6. muDus

  Update 0.8.2.0.1

  Tak pokud jsi nikdy neztratil realných 130 letadel na levelu X. , tak by ti přece vůbec nemělo vadit nějaké omezení počtu letek a letadel, ne? Jinak věřím, že se ti líbí aktuální stav, kdy se nemusíš ohlížet na nepřátelskou CV aktivitu. V podstatě je v současné době CV nezranitelná a s neomezenými možnostmi. Není nic neobvyklého, že současné CV potopí 5 lodí prostě rozhodne hru. A o současném extra spotingu se tu napsalo tolik, že je škoda se opakovat. Dřív si ale i tak DD trouflo frčet i samotné, což se ted teda říci nedá...
 7. muDus

  Update 0.8.2.0.1

  Tak ted ještě zbývá omezit nesmyslný počet letek a letadel ( z nekonečna ) na nějaké přijatelné množství ( např 2-3-2 ) a znovuvymyslet inteligentní funkci stíhaček a bude konečně vymyšleno :-)... Jo pardon, to by se asi hra vrátila zpět k původnímu funkčnímu systému :-) :-) :-)
 8. Souhlas. Přístav bych přežil... Ale ty nové CV v množství 2x2 ks, s urovní10, s možností 3-násobného útoku a s nekonečným počtem letadel mne tedy se.rou stále víc...
 9. Jen škoda, že Azuma tuším nebude mít torpeda...
 10. Takže se po chvilce opět rozdávají CV zadarmo...
 11. Tak to asi hrajeme každý úplně jinou hru. Tu CV6 si můžu koupit za floriny po pár dnech hraní. Ale protože o CV nestojím, tak si nechávám koupi až na víkend kvůli prémiovému účtu na 3 dny.
 12. WG se evidentně snaží zachránit co se dá, když ty britské CV rozdává už i zadarmo. Bohužel to nemůže nic změnit na tom, že se pořád jedná o paskvil.
 13. Pod tohle se můžu jen podepsat. Parádně shrnuto...
 14. Po reworku může kamaráda pozvat jen ten, kdo se ho chce zbavit...
 15. Šikanovat DD? Jako Quetaku dobrý ... Jen pak nevím, jak by jsi nazval současnou variantu pozornosti osamocenému DD bez možnosti obrany...
×