Jump to content

KrzyKam

Players
 • Content Сount

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12237
 • Clan

  [FDZ3]

About KrzyKam

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

140 profile views
 1. KrzyKam

  Tier 6 Ernst Gaede

  Tak myślałem.... dzięki za info. Tak na marginesie mogłaby być o tym jakaś wzmianka przy kadłubie.
 2. KrzyKam

  Tier 6 Ernst Gaede

  Króciutkie pytanko.... Mam niszczarkę niemiecką ERNST GAEDE, ale nie posiadam w niej sondy akustycznej w dziale SPRZĘT - inni takową posiadają. Widnieją tam tylko trzy pozycje - grupa naprawcza, dym, doładowanie silnika. Niszczarka jest na razie goła - bez ulepszeń. O co chodzi panowie...?
 3. KrzyKam

  Akizuki.... ech, dziadostwo

  Dzięki bardzo.....
 4. KrzyKam

  Akizuki.... ech, dziadostwo

  O tych co na załączonej fotce..... to przecież DMG Chyba tam nie odnajdę odpowiedzi na swoje pytanie..... ale dzięki za wyczerpujące INFO.
 5. KrzyKam

  Akizuki.... ech, dziadostwo

  A co to za perk.... rozwiń skrót
 6. KrzyKam

  Akizuki.... ech, dziadostwo

  Wita wszystkich.... http://imgur.com/a/lRVJR Rozumiem, że ma małe działa 100 mm, ale bez przesady. Oddając 68 celnych strzałów w niszczyciela uzyskuję 396 punktów. Następnym razem walę w innego niszczyciela, ale i w krążowniki - 98 celnych strzałów, nie rykoszety, 1500 pkt. Nie wiem - może u mnie jest coś nie tak....
 7. KrzyKam

  Wersja 0.6.5 - raportujcie błędy

  Po aktualizacji do wersji 6.5 filtrowanie na karuzeli nie działa prawidłowo. Mimo wybrania filtrowania wg krajów, np Japońce mieszają się z innymi.
 8. KrzyKam

  Aktualizacja 0.6.3 - raportujcie błędy

  Cytat: Obie oferty specjalne będą dostępne przez 10 dni od premiery aktualizacji Czy jutro te zdobyte w ramach patcha 6,3, nie wykorzystane - elitarne PD dowódcy zostanie zabrane, czy będzie można je wykorzystać w przyszłości ?
 9. KrzyKam

  Aktualizacja 0.6.3 - raportujcie błędy

  No cóż.....dla mnie to nie jest jasne, ale nie ma co się nabzdyczać... to tylko gra. Chociaż ja zapis: za jedną zwycięską bitwę rozegraną okrętem X poziomu otrzymacie 90 000 elitarnych PD dowódcy. rozumiem inaczej. Pozdrawiam.
 10. KrzyKam

  Aktualizacja 0.6.3 - raportujcie błędy

  Zgadza się, ale ja dostałem 9000 albo 10 000 - tylko tyle. Nie ma mowy abym dostał 90 000, bo po bonusie miałem 54 500.
 11. KrzyKam

  Aktualizacja 0.6.3 - raportujcie błędy

  Może źle, a może dobrze odczytuję informację o patchu 6.3., a więc,,, ".....Aby ułatwić graczom przyswojenie nowych zasad wykrywania, wraz z aktualizacją 0.6.3 oferujemy zniżkę 95% na wyzerowanie umiejętności dowódcy za elitarne PD dowódcy, a także misje bojowe, za które można zdobyć elitarne PD – za jedną zwycięską bitwę rozegraną okrętem X poziomu otrzymacie 90 000 elitarnych PD dowódcy. Po wypełnieniu tej misji gracze będą mogli przeszkolić dziewięciu dowódców z 19 punktami umiejętności" Ukończyłem misjsę Gearingiem - X poziom i dostałem 9 000 PD (zamiast 90 000)- podpowiedzcie, może czegoś nie doczytałem.
 12. KrzyKam

  Pytania do WG - wątek zbiorczy vol. 3

  Dzięki.... myślałem, że będzie inaczej.... szkoda. Pozdrawiam wszystkich
 13. KrzyKam

  Pytania do WG - wątek zbiorczy vol. 3

  Panowie... krótkie pytanko.... Posiadam Lenigrada... zasięg dział 11,9 km, wykrywalność po wystrzale - 11,9 km - wszystko jasne, ale dodając perka na +20% do zasięgu głównych dział myślałem (być może niesłusznie), że wykrywalność pozostanie na poziomie 11,9 km, a zasięg podniesie się do 13,9 km. No i pytanko.... Czy to aby tak ma być, że w każdym przypadku korzystając z takiego "perka - + 20% do zasięgu..." wykrywalność po wystrzale = zasięgowi dział ?
 14. Macie rację..... ale po losowaniu jestem zawsze ostatni..... mimo, że w to gówno (Yugumo) wsadziłem wszystkie zaskórniaki..... Bycie na górze oznacza, że mam większą szansę na "pukanie" innych, ale mnie zawsze wywala z większą ilością 10-tek. Nie wiem jak innych, ale mnie ten okręt wykańcza.... Pozdrawiam Was
 15. Nie wiem, może tak ma być, ale pływając np. Yugumo zdobywam ~100k obrażeń, z tego od WG do staję ~120k. Koszty naprawy itp powodują, że ma czysto wychodzę 2k ...uff....na olej mi nie starczy... http://imgur.com/ixCcTJO Chyba coś nie tak....
×