Jump to content

HussarKaz

Players
 • Content Сount

  169
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  519

About HussarKaz

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. HussarKaz

  Polskie drzewko - rewizja

  Napisałem, że o Gromie pisano więcej, a nie że nikt nigdy niczego nie napisał o Dragonie. Zresztą. Za Dragona też bym się nie obraził, z tym, że jest mało prawdopodobny ze względu na to, że żaden analityk biznesowy WG tego nie doradzi. Jeśli coś ruszy, to pójdzie jako pierwszy albo Piorun (powody oczywiste) albo Wicher (łatwość zrobienia kampanii marketingowej wokół niego w okolicach każdego września gdy cała Polska żyje Kampanią)
 2. HussarKaz

  Polskie drzewko - rewizja

  Burzę to bardzo dobrze kojarzy raczej pokolenie 50+, niewielu z nich gra w gry WG. Ziomek zainwestuj w uważne czytanie, bo pisałem jasno, że opracowania dot. Kampanii Wrześniowej (czy to pisane czy filmowe) mówią o Wichrze i GRYFIE. Grom też jest znany bo jednak książka, bo za PRLu sporo się o nim pisało, w przeciwieństwie do Dragona. W świecie? To i Orzeł jakoś wybitnie znany nie jest, więcej ludzi już słyszało pewnie o Piorunie. Generalnie robisz dziwną burzę w zasadzie bez powodu, ochłoń trochę kolego.
 3. HussarKaz

  Jaki polski okręt chcemy zobaczyć w grze?

  Okrętów podwodnych nie uwzględniłem bo ich nie ma i mam nadzieję że na randomach nie będzie ich nigdy :p
 4. HussarKaz

  Matchmaker Discussion Thread & MM Balance

  When I play BB the MM is as bad as above
 5. Zabawa - wyobraź sobie, że Serb mówi Ci, że nigdy nie będzie polskiego drzewka, ale za to WG da jeszcze jedną polską premkę. Który polski okręt wybierzesz, aby dołączył do bitew w WoWs? Dla uproszczenia przyjmijmy, że kwestie takie jak tier czy zbalansowanie względem tieru są zrobione najlepiej jak się da.
 6. HussarKaz

  Polskie drzewko - rewizja

  Gdybyś się założył, to byś przegrał - znam całe mnóstwo osób które interesowały się DWS a były bardzo zdziwione dowiedziawszy się że Polska miała w tej wojnie krążowniki bo słyszeli co najwyżej o Bałtyku. Ile osób czyta opracowania/widzi filmy o Kampanii Wrześniowej a ile czyta monografie poświęcone PMW? Nawet nie porównujmy. Sowieckie BB? Popatrz po komentarzach, na EU większość jest negatywnych. To drzewko to typowy zabieg pod nacjonalistycznie nastawionych graczy z serwera RU. Kierujesz do niewłaściwej osoby te pretensje bo akurat ja jestem za tym aby te papierowe koncepcje się znalazły, żeby nie było 5 okrętów z nazwami "Błyskawica" czy 3 z nazwami "Burza" które realnie istniały a właśnie np. Huragan.
 7. HussarKaz

  Polskie drzewko - rewizja

  O Gromie słyszał w Polsce każdy kto minimalnie interesuje się historią WW2. Był też bodajże bohaterem jakiejś poczytnej książki. Tak samo jak o Wichrze i Gryfie - pojawiają się we wszystkich możliwych opracowaniach dot. Kampanii Wrześniowej. Drzewo 5 klonów nie wzbudzi zainteresowania praktycznie nikogo. Grom na T7 i Huragan na T8 + Błyskawica jako premium to max klonów jaki można dać nie przekraczając granicy śmieszności.
 8. HussarKaz

  Polskie drzewko - rewizja

  W naszym społeczeństwie? O wiele bardziej. W skali świata oczywiście wszystkie 3 są nieznane. xD Jezu czepiać się o takie rzeczy Przecież we wszystkich liniach takie kombinatorstwo jest na masową skalę. Oczywiście możemy zrobić zupełnie niekombinowaną linię która wyglądać będzie od Tieru 7 tak: T7: Błyskawica 1937 T8: Błyskawica 1941 T9: Błyskawica 1955 T10: Błyskawica 2137 Już sobie wyobrażam donośny, rubaszny śmiech Serba na widok takiej propozycji.
 9. HussarKaz

  ST, new ships

  Do we really need another paper ship that's not giving anything special and is similar to the existing Conqueror? There is so many legendary ships that are absent in the game. I would rather see in-game HMS Repulse as Tier 5/6 premium than another paper in T10.
 10. HussarKaz

  Matchmaker Discussion Thread & MM Balance

  3 battles today, 2 games in a set like this. FANTASTIC. Do something with these shitty setups, there should be minimum 5 bottom tier ships or it's unplayable (except for the situation you play West Virginia, this ship loves T8 matchups)
 11. HussarKaz

  Polskie drzewko - rewizja

  Oczywiście racja. Za dużo anglojęzycznych forów
 12. HussarKaz

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Dzięki za info, nie zwróciłem uwagi. Czyli Orzełek za węgiel :)
 13. HussarKaz

  Polskie drzewko - rewizja

  Polska przedwojenna już jest w grze, angielska ma jak najbardziej sens - po prostu jako kadłub B Groma, wszak Błyskawica była niszczycielem klasy Grom ;) co do radzieckiego uzbrojenia to tu popieram to co proponował Radeckij, żeby dać je Huraganowi na tierze 8 - wszak gdyby został ukończony i przetrwał wojnę to też by został tak przezbrojony.
 14. HussarKaz

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Nie gram dużo DDkami więc nie chce mi się grindować (jedyna linia jaką robiłem to brytyjskie do V tieru) a te 3 mi się podobają.
×