Jump to content

skylake6600

Players
 • Content Сount

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [SLMW]

About skylake6600

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

175 profile views
 1. skylake6600

  Colorado (VII)

 2. skylake6600

  Colorado (VII)

  Złociutki, no tak... Ileż lat już tu siedzisz i stękasz??? . Na h... Ci moje staty??? Mam większość bb i takie moje odczucia. Sam fakt ze je ograłem daje do myślenia, że bzdur nie gadam. Colo nie jest ani wybitny, ani dziadowski. Rzucony na 9 ma ciężko, ale ugryźć przynajmniej potrafi, na topce czy w środku jest git.... Za długo w to gram byś mi wróżeniem ze statów coś próbował udowodnić. Znam tę smutną grę na wylot.
 3. skylake6600

  Colorado (VII)

  Kurde, ale z was płaczki. Jęczycie dosłownie jak stare baby. I tak jest pod każdym okrętem, nie tylko Colorado. Jeden wielki kwęk i stęk. Kończę z czytaniem opinii, bo jakoś zawsze tymi krapami na które biadolicie dobrze mi się gra. Colo jest wolny, taki jego urok, ale ma dużą siłę ognia i tyle. Szybko kręci wieżami, jest krótki, dość twardy i manewrowy, ciężko nim wyłapać torped więcej niż jedną. To jego zalety, a że ma wady??? Coś za coś jak każdy okręt. Jak ktoś nie odczuwa różnic pomiędzy 356 NM, a 406Colo, to już bez komentarza. A że RNG czasem gra W h... ja jeśli o celność chodzi, to już na każdym bb to samo. Został w porcie mimo że już dawno Montana wygrindowana, bo polubiłem jego pier.... cie na niskich tierach, a na wysokich, nawet musashi może zjechać z trzema cytami. Mam prawie wszystkie pancki drzewkowe, i tylko o der Grosse powiem że jest słaby. Cała reszta jest ok. Już tak NC po nim nie zachwalajcie, bo wcale łatwiejsza nie jest, zwłaszcza jak na dychy poleci z tymi katapultami 700m/sec. Hindeny, zao będą płakać ze śmiechu, jak spróbujecie je trafić 12 km wzwyż, a tam nikt bliżej nie gra,i lać was HE bez litości, wiedząc że słabo się odgryzacie na dystans. 7-ki mają mimo wszystko najbardziej łaskawy MM,wiecej ugrasz colo, niż Caroliną wiecznie na dychy rzucaną.
 4. skylake6600

  Jean Bart

  Bawerna, jajka se strugasz. Lepszy niż niemal każda 10??? Pograłem nim u kumpla, ale głównie walcząc przeciwko niemu stwierdziłem, że dla bb10 tieru nie jest problemem, nawet dla większości 9-tek nie jest. Yamato ładuje go w pysk za minimum 10tysi, a sam skatowany odbija jego pestki. Dobrze nawet tyłem do niego się ustawić i łoić go ze wszystkich dział, bo łyka mocno. To samo Republika. Z nią ma jeszcze gorzej bo strzela co 17 sekund z perkiem i adrenaliną, podpala dużo lepiej i też go leje przez dziub z AP, sama mocno skatowana tyłem ciężka dla niego do ruszenia. Dla montany też nie jest problemem. Poza tym wiadomo, że po kilku salwach nie ma wieży,i lipa z tym jego przeładowaniem. Lałem go lekko Alzacją i izumo tą samą metodą. Oczywiście on podpala ale sam też się kopci. 12luf skatowanej alzacji szybko go masakruje. Zwłaszcza że zazwyczaj stoi w miejscu albo się cofa. Jest spoko, fajny i poprawny, na pewno ciekawy, ale bez jaj że dychy gniecie. Jest groźny jak wypadnie zza winkla i złapie coś burtą, ale zdarza się takie coś na 9-10-tych tierach??? Sporadycznie.
 5. skylake6600

  Izumo

  Nie wiem czemu narzekacie. Swietna maszyna teraz, nie wiem jak przed buffem. Sporo twardszy niż Amagi. Działa wydają się bardzo celne, ładnie kleją pociski a kartoflami sporadycznie rozrzuci. Warto ob-ekami walić ,bo nieźle podpala przy tej celności wszystko co twarde i skątowane. Mułowaty na kadłubie A . Wymaksowany całkiem ładnie manewruje. Bardzo dobry kąt ostrzału wież do tyłu, i warto na tył grać. Na dziób znosi sakramenckie buły. Pociski 870m/sek pozwalają komfortowo celować nawet w dd. To chyba najszybsze pociski na bb w grze. Jak pomyślę że north NC/Massa mają 700m/sek... Przepaść. Tak się go obawiałem a jestem zaskoczony megapozytywnie. Stał się nawet moim ulubionym panckiem tier 9, wyprzedzając Alzację którą uwielbiam. Jak narzekacie na celność spróbujcie niemca tier 9. Najsłabszy aktualnie na tier 9 zdaję się der grosse i iowa, którą źle mi się grało. Ale może je słabo ogarniam. Izumo naprawdę jest ok.
×