Jump to content

SKK1307

Players
 • Content Сount

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3906

About SKK1307

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

768 profile views
 1. SKK1307

  The end of Flint

 2. SKK1307

  The end of Flint

  In which way tell me... If you think that win rate is that correct value which tells u if the ship is good or not i got nothing to discuss with you... its not 1v1 so win rate tells you... nothing tbh...
 3. SKK1307

  The end of Flint

  what exactly were devs thinking about when they agreed that 11.2 is fine for T7. What do you expect to do with this range and that paper armour.. This ship has got nothing to be usefull at any T8 or T9 battles.. You need to play risky even with 13.7km.. most of enemy bbs will sit back and will be sniping from 17+ distance so you cant reach them, the only thing that can save you is your smoke and thats it there is no armour that can save you, your dispersion cant save you and you are not fast enough to run away so you are yolo suicide ship that can only bet on her smoke.. most T8,T9s cruisers got radar so not a good deal If you think that Flint with 13km is too OP what about Thunderer?
 4. SKK1307

  Co bych chtěl změnit ve Wows

  Kde začať...
 5. Ono problém to je. Vezmi si, že z cca 40 hier mám v rankedoch 30%WR s odretými ušami čo je 12 hier win (z tých 12 výhier som mal aspoň 5 takých kde som ani prstom nepohol), a 28 prehier (v priemere nastrieľam 100k+), v živote som taký zlý WR v rankedoch nemal a kvalita tých hráčov proste ide dole z kopca, veď si koniec koncov pozri záznam a takých nobrainov som doteraz stretol z 40 bitiek v 28 a nie su to tí istí. Preto by som ja osobne zmenu v rankedoch privítal, niekto kto má priemerný dmg v T10 40k nemá v rankede čo robiť, môj názor. Získam hviezdu prehrám 6 hier z toho 4x si ju udržím a znovu som na tom istom, takýmto štýlom by tie rankedy museli trvať pol roka aby som to vyjazdil, proste neviem sa z toho ranku 15 pohnúť. Nejde mi už ani tak o tie odmeny len to proste odjazdiť.
 6. SKK1307

  0.9.2 - Hlášení chyb

  To je veľmi pekné ale ja tam vôbec nevidím zálohu kapitánov, mám to pri každej lodi, z ktorej som ho zobral a chcel som ho dať nas5, ide mi len naverbovať nového
 7. SKK1307

  0.9.2 - Hlášení chyb

  Ahoj, objavil som chybičku alebo ste to možno nejak zmenili a len to hľadám tam kde to už nie je, neviem. Ide o to, že som poslal kapitána do zálohy (neviem ako to je po česky, mám to v angličtine) no a keď toho kapitána chcem zase priradiť k inej lodi, nikde ho nevidím.
 8. SKK1307

  Zmeny IFHE a pancerovani

  Mne osobne nepríde že Atlantu nejak extrémne nerfli, (nerfli by ju vtedy ak by jej zvýšili spot, skrátili radar alebo upravili dostrel alebo oblúčiky) mám na nej tiež odohraných dostatok hier na to aby som to vedel posúdiť.. Takže neodpisoval by som ju že po update je nehrateľná, ja si s ňou stále držím priemerný dmg okolo 80k na bitku s IFHE perkom otázne je čo to bude robiť medzi T9 to som zatiaľ nemal možnosť otestovať. Zhrnul by som to tak, že ten kto s ňou nevie zahrať teraz s ňou pravdepodobne nevedel zahrať ani pred zmenou IFHE takže skôr by som hľadal problém niekde inde.
 9. https://replayswows.com/replay/83606#stats A nemaj chat ban... 35 hier a ja uz naozaj netusim ako sa dostat z toho poj«»neho ranku 15.
 10. ťahať hovädá v rankdoch je pre mňa dostatočne vypovedajúce a je mi jedno proti komu
 11. SKK1307

  Vlhká zpovědnice

  Sakra človek len nazve veci pravým menom a hneď sa z toho robí kovbojka Ale no tááák... Chcete mi naznačiť že hov*a v chate vám smrdia ale hov*a za klávesnicami nie?
 12. SKK1307

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Bola to dosť lucky situácia čo si budeme hovoriť, s atlantou low tier na malej mape môžem ale keď som videl koľko už mám nastrielané a koľko tam je ešte potencionálneho dmg tak som hral až moc opatrne aj to Alsace na konci sa dalo pofarmiť ešte viac keby idem priamo do neho ale nechcel som skapať a kopec dmg mi ušlo lebo som vôbec netriafal ale myslím, že hocikto z vás či z IDDQD alebo hocikto iný by z tej situácie vytrieskal oveľa viac, ďakujem za pochvaly, btw na konci bitky som dostal - karmu
 13. Almost 270k dmg battle with Atlanta at T9 battle, had still burning Alsace with 11k HP but time ran out, unfortunately... Thanks WG, ruined. Replay attached below 2nd highest dmg on EU server https://replayswows.com/replay/74784#stats
 14. SKK1307

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Fakt? Sakra to si mi ani nemal hovoriť ... zostalo mi tam ešte zapálené 11k HP Alsace... keby neuplynul ten po*** čas
×