Jump to content

SKK1307

Players
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2433
 • Clan

  [BLU3]

About SKK1307

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [BLU3]

Recent Profile Visitors

317 profile views
 1. SKK1307

  Aktualizace 0.7.10 - Hlášení chyb

  Taktiež neviem kde sa ohlásiť, okrem tohoto topicu som nenašiel žiadny iný, ktorý by sa venoval technickým problémom. Mám problém so spúštaním hry cez klienta. Klient sa spustí v poriadku, problém nastáva po stlačení PLAY. Zobrazí sa mi na pár sekúnd čierna obrazovka vo výnimočných prípadoch sa mi na asi pol sekundy zobrazí vo fullscreene načítavacia obrazovka World of Warships a hra sa v zápätí zminimalizuje do windows lišty a nedá sa maximalizovať na fullscreen ani priamo a ani keď si ju skúsim rozkliknúť ani cez Alt+TAB. Hru musím vypnúť cez procesy a napr. dnes sa mi ju podarilo asi na 30 pokus nejakým zázrakom spustiť no žiaľ po pár hrách mi to crashlo rovnakým spôsobom ako vyššie postol PfaJir bohužiaľ na ten link, ktorý tam bol sa mi kliknúť nepodarilo pretože akonáhle sa ten error report objavil hra sa znovu zminimalizovala. Mám aktuálny driver na grafiku gtx1080, skúsil som stiahnuť starší driver, defragmentoval som disk, aktualizoval som znovu všetky drivery, preinštaloval hru z hdd na ssd, skúsil som zapojiť staršiu 960 grafiku a rovnaký problém je tu stále a dosť ma štve že takáto wooden PC friendly hra má s mojim PC nejaký problém a som už frustrovaný inak by som sa na fórum neobracal
 2. SKK1307

  Soutěž o 25x CCT - neděle 9.9.2018 od 9:00

  [30kilo] takže sa pripájam 50x sub camo
 3. Ahoj, rád by som si našiel dobrú partiu skúsených hráčov, s ktorými by som mohol po práci zahrať pár hier/pokecať a nemusia to byť zrovna klanovky. Nejako som sa v tej hre zasekol a nie je to s kým hrať a samého ma to prestáva baviť. Nemám odohraný nejaký veľký počet hier je to myslím okolo 1700-1800 bitiek, nejaké bližšie štatistiky by som mal mať v podpise pod príspevkom ak to niekoho vôbec zaujíma ale nemám šajnu ktorá z tých stránok je najobjektívnejšia takže to už nechám na posúdenie iných. V poslednej dobe jazdím prevažne iba atlantu 4 fun, nič iné ma solo nebaví hrať ale ak by to bolo nevyhnutné nemám problém doexpiť si čo bude treba (samozrejme ak mi to bude sedieť a bude ma to baviť hrať). P.S. Nechcem vstúpiť za každú cenu do prvého klanu, ktorý mi niekto ponúkne. Rád by som našiel partiu lepších hráčov než som ja sám (určite to nebude problém :) aby som sa v tej hre trošku posunul a zlepšil.
 4. SKK1307

  Otázky a odpovědi

  Oukej ďakujem za vysvetlenie len som v tom nemal celkom jasno, či to náhodou nejak nevplýva na MM pretože v poslednej dobe tú hru nedokážem hrať solo bez divízie bez toho aby som sa nerozčuloval a po 3 bitkách to s nervami a nechuťou vypol so slovami že tú hru už v živote nezapnem (jediný dôvod prečo to hrám je predplatené premko) a mal som podozrenie či za to náhodou nemôže tá karma. A čo sa toho match makingu na základe štatistík týka tak radšej by som bral "statické čelní odstřelování v 90% času ve smouku" osobne sa mi oveľa lepšie hrajú hodnotené bitky (aj keď sa tam sem tam nájde nejaký menej rozmýšľajúci hráč dá sa tým vždy niečo spraviť aj solo) než v klasických bitkách trpieť trotlov v divízií, ktorí majú dokopy 100 bitiek a nakúpené všetky prémiáky, nemajú absolútne šajnu ako čo funguje a púšťajú torpéda na 18km vzdialené lode a podobné dobroty. Poprípade bitky kde vystrieľam polovicu súperovho týmu no moji spoluhráči nie su schopní spraviť absolútne nič až mám niekedy pocit že hrám sám proti 12 hráčom (česť výnimkám sem tam sa nájdu), v tomto mám pocit, že je to absolútne nedoriešené a je to obrovská škoda, že sa tou upadajúcou úrovňou hráčov nikto nezaoberá a miesto toho aby boli zle hrajúci hráči wargamingom nejak motivovaný aby sa v hre posúvali dopredu, zlepšovali si štatistiky a hrali lepšie hrajú miesto toho ešte horšie a už ma absolútne neprekvapuje ak stretnem v týme hráča, ktorého priemerne hraný tier je 7-8 a priemerne nastrieľaný dmg má okolo 17000. Dúfam, že WG spraví niečo na štýl klanových bitiek a aspoň tým to nejak zachránia, pretože solo bez divízie v klasických je to na nervy.
 5. SKK1307

  Otázky pro WG

  Ahojte. Chcel by som sa spýtať, aký presne má v hre význam karma. Neberte to ako nejaké sťažovanie alebo chválenie sa (nemyslím si že sa mám čím chváliť len konštatujem fakty) ale drvivú väčšinu bitiek som v tabuľke v top 5 no karmu, ktorá má odzrkadlovať moje herné snaženie a výkony (aspoň tak som tomu pochopil) mám v mínuse. Poviem príklad, náhodou vyžeriem kill nejakým uplakaným deťom v platoone dohodnú sa medzi sebou a všetci traja ma naraz reportnú a mne ide karma do mínusu, bezdôvodne. Aký má potom význam mať v hre takú neobjektívnu hlúposť? Ak už ste chceli zohľadnovať a hodnotiť hráčov za ich herné výkony tak by ste mohli konečne začať brať do úvahy osobné štatistiky hráčov, myslím že hráčov, ktorí sa svojim herným umením môžu rovnať s botmi a akurát kazia hru máte v hre požehnane a takí majú možno lepšiu karmu ako ja... Aspoň sa nad tým trošku zamyslite či to má reálny a objektívny význam mať také niečo v hre...
 6. SKK1307

  Verze 0.5.11 - Epicentrum

  presne tak, neviem čo bolo cieľom wargamingu, keď prišli s týmto herným módom no ak to bolo za účelom obmedziť "kemperov" a zrýchliť bitky tak sa vám to podľa mojich skúseností vôbec nepodarilo, kto chce kempiť bude kempiť stále aj keď osobne slovko kempenie podľa mna nie je na mieste, tí hráči len nechcú za 2 minúty umrieť a čakajú na svoju príležitosť, aspoň ja to tak robím... Jediné čo sa vám týmto krokom podarilo je, že ste nahrali hráčom ktorí nad hrou nepremýšľajú a bezhlavo idú do stredu, tunnel vision a nič naokolo nevnímajú, ničím sa nekryjú a samozrejme do minúty umrú... Keď vidím, že som dostal do bitky epicentrum, mám chuť si vypichnúť oči a vypiť riedidlo...
 7. SKK1307

  status "Team Killer"

  None66, na tieto tvoje provokačné, moralistické kecy nie som absolútne zvedavý a už vôbec ma nezaujíma čo si o tom myslíš takže bež poučovať niekoho iného ja si nejak poradím aj bez teba... Ani len netušíš čo za tým bolo a v akej situácií k tomu došlo a ideš ma tu súdiť a poučovať. ims21, neviem či si si nejak nevšimol ale šak nie je problém zopakujem, screeny z bitiek, ktoré tu sú nasledovali hneď po sebe! Keby medzitým do niekoho narazím a systém riadne funguje a odpočítava to tak ako má nejdem sa asi sťažovať na fórum! Už minimálne 25 bitiek čo som ružový z toho možno 2x sa stalo, že som sa s niekym ťukol a stále som ružový a systém mi po bitkách kde som nespôsobil spojencom poškodenie bitky neodpočítava len to nejakú dobu stojí na jednom čísle. Odohral som 4 bitky po sebe kde poškodzovanie spojeneckých lodí = 0 a to číslo po 4 bitkách, ktoré boli bez poškodzovania spojencov klesne len o 1 tak sa mi nesnažte tvrdiť, že je všetko v poriadku a všetko funguje ako má!
 8. SKK1307

  status "Team Killer"

  Aktualizácia, momentálne som sa zasekol na počte potrebných bitiek 5, už 2 či 3 bitky po sebe mi tam ukazuje: Bitky do odstránenia statusu TK: 5. Od úplne prvého screenu, ktorý som sem pridal (kde mi zobrazovalo že musím odohrať 7 bitiek bez poškodenia spojenca aby mi status zmizol) som odohral presne 7 bitiek bez akéhokoľvek poškodenia spojeneckých lodí a stále svietim na ružovo! Opäť prikladám screeny z 2 po sebe idúcich bitiek.
 9. SKK1307

  status "Team Killer"

  Zdravím, niekedy včera vo večerných hodinách mi bol udelený trest a status Team killer, som ružový. Prečo, začo, načo skúmať nejdem, každopádne za neschopnosť niektorých spoluhráčov, ktorí nevedia sledovať čo sa deje okolo nich a že plávajú do vlastných torpéd zodpovedať nemôžem, v každom prípade pravidlá sú pravidlá rešpektujem to. Ale ide o to, že v záverečnom hlásení z bitky v lište Podrobná správa zobrazuje na koľko bitiek mi má byť tento status ešte udelený, resp. je tam napísané: "Status "Team Killer" bude odstraněn, pokud odehrajete určitý počet bitev bez toho, abyste spojencum spusobili poškození" a dole pod tým je Bitvy do odstránení statusu, kde mi stále ukazuje buď číslo 6 alebo 7 mám taký pocit že sa to stále strieda pritom som v bitke žiadneho spojenca nepoškodil a stále som už možno aj po 20 bitkách stále ružový! Viete to nejak prosím riešiť? Dokladám screeny z posledných bitiek kde som si to všimol, screeny sú spravené z bitiek ktoré nasledovali hneď po sebe a k žiadnemu poškodzovaniu spojencov v nich nedošlo, mám odscreenovanú aj tú časť kde je dátum a čas zahájenia bitky ak by to bolo treba. Ďakujem.
 10. SKK1307

  Problém s přihlášením do hry

  Ono práveže aplikáciu "WoWsLauncher.exe" tam ani nemám resp. je tam nejaký textový súbor a ďaľsí s tou koncovkou KILLME hneď pod WorldOfWarships.exe neviem čo sa udialo či za to môže tá windows aktualizácia ale skúsim asi celú hru odinštalovať a stiahnuť odznovu.
 11. SKK1307

  Problém s přihlášením do hry

  Dobrý deň, tiež mám problémy so spustením hry ale u mňa je ten problém, že mi nechce spustiť herného klienta cez odkaz na pracovnej ploche vyskočí mi upozornenie že je odkaz neplatný a či ho chcem odstrániť a keď spustím WOWS cez adresár kde mám hru nainštalovanú spustí sa mi rovno stará verzia hry a nie klient. Hra ma samozrejme hneď upozorní, že používam starú verziu a mám si ju aktualizovať cez klienta, ktorého ale neviem otvoriť pretože mi vypisuje že odkaz na klienta nie je platný, je ešte nejaká iná možnosť ako spustiť herného klienta ako cez vytvorený odkaz na pracovnej ploche? S hrou som nič nerobil ani som ju nepresúval z adresára kde je nainštalovaná jediné čo, že sa mi aktualizoval windows ale neviem či to s tým môže mať nejaký súvis. Ďakujem.
×