Jump to content

_CeCHeN_

Players
 • Content Сount

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

 • Clan

  [0571]

6 Followers

About _CeCHeN_

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 02/27/1972
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

495 profile views
 1. _CeCHeN_

  delsin geçsin bişey götürmesin

  Bu sokak jargonlu lugat ın ile yazıyorsun bunada burdaki yönetim müsade ediyor...Sonra sen değil senin abin uğraşamaz benimle ben böyle çok fazla oyuna gelen biri değilim .Boşluk bulunca senede 1 2 kere .Sen şimdi yaşını ilerlet aksiyon oyunlarından da uzak dur özellikle GTA5 bu dediklerin oralarda oluyor burda amacım tartışmak değildi .Bir gün umarım ankara gölbaşı ökk ya girebilir ve atış yaparsın hiç bir poligonunda bu dediklerin yok zamanında bir abi demişti diye aklına gelir...Bu mesajdan sonra ne yazarsan yaz cevap alamayacaksın .
 2. _CeCHeN_

  delsin geçsin bişey götürmesin

  500 mm -----------50 cm kalınlık eder değil o silah onun fabrikası gelse delemez alay edilmesini istemiyorsan realist yaz tecrübemi de sen değil senin gibi yüzlercesi sınayamaz .Hayal dünyasında yaşamayı bırak elinde M1 Abrams olsa delemez ben tsk da hiç bir yerde 50 cm kalınlığında levha göremedim .Bu nasıl bir birlik döküm atölyesi gibi .
 3. _CeCHeN_

  delsin geçsin bişey götürmesin

  500 mm =50 cm kalınlığındaki çelik levha ya FIM-92 Stinger ile atıyordunuz sanırım .7.62 kalibre de en güçlü silah Heckler & Koch G3 tür.O bile bu kalınlıktaki zırh ı delemez hatta mermi çekirdeği o zırha saplanmaz seker.Oyun dinamikleri ile gerçek hayat farklı diyorlar yapıcak bir şey yok o yüzden .Bunca delen mermi ile açık denizde tek olan bir gemi batar .O açılan delikleri kapatmak zor dur ayrıca gemilerde portatif Double bottom tanklar olur içerden yama belki yapılır ama bu denli hızlı isabet alıp ve bu sayıda kesinlikle batar yedekleyecek bir gemi yok ise.
 4. _CeCHeN_

  Harita ve Nişangah önerisi..

  Herkese hayırlı günler.Sıcak nokta isimli harita çok iç içe başlatıyor hafif gemiler için sorun olmayabilir.Ancak ağır gemiler için helede takımın dışta kalan kanadında ise daha hareket etmeden yanmaya başlıyor .Hareket et manevraya başla dön bu sırada toplar yüklenmeye başlasın ve nişan almaya çalış tabi tespit edersen belki bir kaç isabetli atışla rakipe ilk kanı verirsin.Nişangah seçenekleride fazlalaştırılabilir ve en önemlisi seçilen nişangah ın renklerini belirleyebilme faktör ü olursa faydalı olacaktır.Giriş seçeneklerine twitch ile giriş koymak yerine bunlara dikkat ederseniz sevinirim.
 5. _CeCHeN_

  Sis Mekanikleri

  Kutuzov önüne hangi zırhlı gelirse gelsin yaka yaka parçalıyor zırhlı zaten yavaş kaçamıyorda hemen her atışı istisnasız yangın çıkarıyor .Bundan da zırhlı kaptanları keyif almıyordur kimse bu kısma bakmadan sis perdesine yönelmiş sadece pre gemiler değil dd ler değil ingiliz kro larda sis açıyor oldu olucak harita tamamen sis olsun zırhlılar orkinos avına çıksınlar.
 6. _CeCHeN_

  OYUNA GİREMİYORUM

  Oyun nasıl güncelleniyor açıklarmısınız bizler makinalarımızda yapamıyoruz,sizler sunucu makinalarınımı güncelliyorsunuz?Herhangi bir açıklama yok...
 7. _CeCHeN_

  OYUNA GİREMİYORUM

  Oyun nasıl güncelleniyor açıklarmısınız bizler makinalarımızda yapamıyoruz,sizler sunucu makinalarınımı güncelliyorsunuz?Herhangi bir açıklama yok...
 8. _CeCHeN_

  OYUNA GİREMİYORUM

  Oyun nasıl güncelleniyor açıklarmısınız bizler makinalarımızda yapamıyoruz,sizler sunucu makinalarınımı güncelliyorsunuz?Herhangi bir açıklama yok...
 9. _CeCHeN_

  Hata Bildirimi

  Güvenli kipte de girmedi oyuna ne güncelleme yapıyor ne oyuna giriyor!WOT ve WARPLANES çalışıyor sadece shipte sorun var .
 10. _CeCHeN_

  Hata Bildirimi

  Şu anda istemciyi güvenli kipte başlattım fark edecekmi bakacağım.Ancak bir yöneticide çıkıp cevap vermiyor 4 saat 20 dakika olmuş .....
 11. _CeCHeN_

  Güncelleme Performansı

  Güncelleme yapmıyorki istemci kaç yere daha yazmak lazım ?
 12. _CeCHeN_

  Hata Bildirimi

  bene bu kısımda açılmadı yeni istemciden kaynaklanıyor olabilirmi?Bende giriş sayfasına atıyor fakat orada da sunucu kapalı hatası veriyor.
 13. _CeCHeN_

  Genel Geri Bildirim

  Güncelleme başlamadı buna ek plarak oyuna da girişi yapılamıyor sunucu kapalı hatası veriyor .Bir açıklama yapılacakmı?
 14. _CeCHeN_

  Öteki Değişiklikler

  Güncelleme esnasında (Kritik hata http ile ..........) diye uyarı alırsanız oyunu yönetici olarak açın düzeliyor.Yönetimde bunu düzeltecektir.
 15. http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/54371-deniz-kuvvetleri/page__pid__1101155#entry1101155
×