Jump to content

ajans01

Players
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9152
 • Clan

  [TR-SF]

About ajans01

 • Rank
  Seaman
 • Insignia

2 Followers

 1. Abi şimdi sen yazınca baktım cidden grubun kurucusu bir ergen imiş senin ayrılman iyi olmadı ne güzel tecrübelerinden faydalanıyorduk. Bora abinin darbe yapıp grubu alması lağzım bu çocuğun elinden. Zaten grupla Bora abi ilgileniyor. En kötüsü yeni grup açılsın herkes çıkıp öbürüne geçecektir.
 2. THE FORCE EMPIRE

  http://eu.wargaming.net/clans/500050538/ oyunları oynamıyorum diğer ama buradan başvuru yaptım. Yaparken belirttim. Beraber takılmak isteyenler için buradan da yazayım. IX - IOWA 169K dp var biraz daha kasarsam montana alabilirim beklettim nedense.x - ShinmakazeIX - RoonVIII - TirpitzVIII - AtagoV - Kamikaze RVII - Rus ve Amerika Cruiser 'leri mevcut. http://worldofwarships.eu/tr/community/accounts/535295039-ajans01/!/pvp/overview/Mevcut takımımın olmayışı ve genellikle zırhlı gemilerle oynamam sonucunda muhriplere çok yem oldum.Yaş : 24Skype : yusufkisa_01@hotmail.comBütün gün pc başındayım bilişimciyim.
 3. Merhabalar ergenlerin olmadığı veya ergenlik yapılmayan klanlara girebilirim sağlam bir şekilde oynayabilecek arkadaşlarla beraber iki kişide atabiliriz. Zırhlı alıyorum kimse eşlik etmediğinden bir muhrip gelip öldürüyor. Herkes görev yapma peşine düşüyor maç kaybediyoruz. Konuyu açmama neden olan son maçımın görüntülerini atayım. Gemiler1- IX IOWA Zırhlı : Gayet iyiyim.2- X Shinmaka Muhrip : Gayet iyiyim.3- V Kamikaze R : Gayet iyiyim. Atago, Admiral Hipper, Shchors kruvizitörleri mevcut. Siz zırhlı alırsanız ben muhrip veya kruvizitör alabilirim veya ben zırhlı alırım siz tam tersini yaparsınız maç kazanalım biraz zevk alalım oyundan. 1 2 Gördüğünüz gibi iki alanı tek başıma ele geçirmişim yetmemiş 2 muhrip, 1 kruvizitör, 1 zırhlı batırmışım. Ama takımdakiler fos olduğundan maçı kaybettik.
 4. Köşk Vurma

  Arkadaşlar benim merak ettiğim bir husus var her gemi her gemiye köşk atabiliyor mu ? Mesela kruvizitör ile bazı zırhlı gemilere köşk atmışlığım var. Muhriple falan deneyen var mı ?
 5. Bilen yokmu arkadaşlar şimdide kaptan gelmesi lağzım yüksek deneyimli ama gelmedi. Buyrun ekran görüntüsü.
 6. Merhaba, yaşım 24 oyunu baya iyi oynuyorum. Gereksiz sohbet etmeyen argolu, küfürlü konuşmayan bir ekip olursa çok daha iyi oynayacağımızı düşünüyorum. Şuan oynadığım gemiler Atago Nort Carolina Fubuki
 7. Merhaba arkadaşlar, görev yaptıktan sonra limanda tahsis edildi diye kutuda gemiyi gösteriyor ama gemiyi bulamıyorum nereye gidiyor görevden kazandığımız gemiler sisin kardeşleri görevini yaptım en son şimdi ne gemi var nede yüksek tecrübeli kaptan çözemedim bu işi yardımcı olur musunuz ?
×