-
Content Сount
2,849 -
Joined
-
Last visited
-
Battles
8501 -
Clan
[_BFB_]
Content Type
Profiles
Forums
Calendar
Everything posted by Manco_
-
Nadejszła wiekopomna chwila..., a nie, zaraz skasują wszystko. Też mam trochę sentymentu do tego miejsca i ludzi stąd(czy raczej wspomnienia po nich, bo większości od dawna tu nie ma), ale to logiczny koniec tej opowieści. Po każdym kolejnym fantastycznym pomyśle WG, rożne Osoby pisały, że gra miała upaść, a nie upadła. Tymczasem widać wyraźnie, że było coraz gorzej, że gracze odpływali, rework CV to było pierwsze tąpnięcie, suby to już równia pochyła. Wydaje mi się, że miny(testuję, czysty fun dla normalnych okrętów) to będzie przekroczenie masy krytycznej i się już po prostu nie da w to grać, mając inne podejście, niż "klik, śmierć, klik, kolejna bitwa", bądź nabijanie damacza z 20 km. I spoko, to jest gra firmy WG, mają prawo psuć własny produkt, który i tak bardzo długo utrzymuje się na rynku i przy tym wycisnąć ile się da kasy. Że ta decyzja nie ma sensu, że discord to żart jeśli idzie o zastąpienie forum itp itd, pisać nie ma sensu, każdy z pojęciem to wie. Już na zlocie były sygnały, że forum nic WG nie obchodzi, jest piątym kołem u wozu(do twierdzenia, że celowo zabili aktywność na nim polityką restrykcji się nie posunę, chociaż kto wie), że liczą się inne platformy, więc zero zdziwienia. Szkoda tych wszystkich wartościowych wpisów i dyskusji, wbrew stereotypowi, trochę tego było. Pozdrawiam, trzymajcie się. Ostatni gasi światło.
-
Ktoś ze starej ekipy planuje się zjawić? Ktoś w ogóle planuje się zjawić?
-
U mnie przynajmniej to T8 wrócą do łask. Bardzo żałują zakupu okrętów T9 za zasoby, będą sobie gnić porcie, no i miałbym już ze dwa miliony węgla i a nie tylko jeden i pięć milionów free expa, a nie tylko cztery, ale co zrobić. T5-8 są całkiem spoko, nawet z subami raczej da się żyć.
-
SerB out, informuję bo to ważna postać w WG, nie podaję przyczyn, nie sieję niczego negatywnego.
-
Nie może. Combo suby+supershipy+arms race, przebije jeśli idziemy o jakość bitew wyższych tierów zarówno pierwsze miesiące reworku CV, jak i dead eye meta, czy pierwszy wrzut subów na randoma.
-
Ze względu na zmiany personalne w zespole WOWS, być może jest szansa na poprawę jakości naszej ukochanej gry.
-
Wiem, że było ironiczne. Ale do śmiechu mi tak sobie, bo supershipy by musiały dostać mega nerfa, żeby totalnie nie masakrować dziwiąteczek. A super CV, w sytuacji, że której superBB miały być "co byłoby gdyby nie rozwój lotnictwa", to nieśmieszny żart. I o ile inne "super" da się obejść, to CV będą psuć bitwy całemu teamowi.
-
A jaka beka była, "hahaha, sprzedać t9 mam"? Poczekajcie jeszcze na atomowe super-suby. Oby wpadli na to, że jakikolwiek pozór sensu na to tylko w bitwach T10 only i popsuli tylko jeden tier.
-
https://blog.worldofwarships.com/blog/261?fbclid=IwAR132hML37YRCxbcPnHlINmq25TrmKTXr-53MLyVtK4LyZDAAf6wC2ujR4s Randomy T5-8 przez jakiś czas grywalne będą.
-
https://worldofwarships.eu/pl/news/general-news/bulletin-0110/ Ja to tylko współczuję ludziom, którzy wywalili kasę na premki T9, które skończą jako pasza dla superokretów. Pewnie wyszło, że za dużo ludzie kredek zarabiają na okrętach za zasoby i stąd zaoranie T9. No ale przynajmniej T8 chwilowo powróci w glorii i chwale.
-
A potem cyk je na randomy. A nie, przepraszam, najpierw na rankedy.
-
No dla mnie to nie ukrywam ostateczna zniewaga i powód, żeby nie przedłużyć premki.
-
https://blog.worldofwarships.com/blog/254?fbclid=IwAR3uPg7C_ojxaZUYnXPadrEo1dDlpCraGJADo4_FcNUDdoZBGIa8RjPLTfs Superokręty na randomach.
-
https://blog.worldofwarships.com/blog/228?fbclid=IwAR2K78GdhYEvgQiapsLgb7AW4kc6TVRoZO59l3gX9fvKpL2e3BM-R4jeMWg Jak widać tradycja puszczania żołnierzy w miejsce wybuchu nuklearnego, żeby zobaczyć co się stanie, ma się świetnie.
-
https://blog.worldofwarships.com/blog/227?fbclid=IwAR0zJa14Q-OJ9-TaFSzujs3xGAE1Dg1e3ooKPz1odZw91gKHk7htZ-7EqvM Nienawiść tej firmy do własnego produktu i jego użytkowników to niesłychanie ciekawy przypadek psychologiczny. W każdym razie grać już w to nie będzie sensu, ale śledzić rozwój lolkontentu jak najbardziej.
-
Mają SAP, Conqueror na OP HE, także te linie raczej bez zmian.
-
Będzie okrętem specjalnym za zasoby, czy dla posiadaczy nic się nie zmieni, poza tym, że nie będzie trzeba mieć przypisanego stałego kapitana.
-
Będzie miał overmatcha na 30 mm, także będzie dużo mocniejszy przeciwko krążownikom. W tej sytuacji pozostaje czekać na zastąpienie Montany wariantem Ohio z semi-super heal zamiast fast realoading heal i znerfionymi secundary.
-
Duży Wurst będzie zastąpiony Bardzo Dużym Wurstem https://mobile.twitter.com/flamuchz/status/1444713183478960128
-
Zamknąć jedyny żywy i merytoryczny wątek na forum, genialny pomysł, pogratulować.
-
Skończy się tak, że będzie po jednym subie na team w co drugiej bitwie, samo WG tak przewiduje jak się wczytamy. Ale do tego czasu będzie jak z reworkiem CV - przez kwartał nie bardzo da się grać, bo będzie chaos, chowanie się po rogach mapy całych lemming trainów itp. Zobaczymy już wkrótce jak to będzie wyglądać.
-
Jest, były, dlatego nie wszedł dotąd. Ale nie ma tematu, suby wchodzą na randoma.
-
Tak zaczęli słuchać społeczności, że wepchną arms race na randoma, rynce opadajo.
