Jump to content

Manco_

Players
 • Content Сount

  2,713
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5044
 • Clan

  [LUZ]

5 Followers

About Manco_

 • Rank
  Lieutenant Commander
 • Birthday 06/24/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,640 profile views
 1. Manco_

  kredyty za bitwę to jakiś żart?

  Autorze tematu, musisz więcej poćwiczyć, pomyśleć też warto o grze mniej wymagającymi okrętami, jak na przykład niemieckie bądź amerykańskie pancerniki, niemieckie krążowniki też są przyjemne, a od T7 dość odporne, jak na tę klasę okrętu. Des to maszynka dla unicumów, średni gracze bez dużego doświadczenia mogą mieć ciężko. W ogóle o T10 na razie zapomnij, T9 to obecnie najlepszy tier - dużo mniej campy, często walczysz z T7-8, nad którymi ma się sporą przewagę. Więcej się nauczysz, a i z kasą będzie łatwiej.
 2. Przebijam, Slava pojawiła się w widoczny z modem pełnym drzewku. SOON(TM)
 3. Manco_

  Na randomach nie da się grać....

  Nie będę się spierał, po prostu dziś przed południem, było dwa razy tyle graczy co normalnie o takiej porze, co automatycznie oznacza niższy poziom. Ja jednak wolę unikać desperackiej walki o ratowania damacza, dziś geniusze na deskach zajęli bazę wroga po 7 min, tamci nawet nie próbowali wracać. Korona+dyrektywy+nowa linia desek=weekend w środku tygodnia=inferno.
 4. Manco_

  Kronstadt IXT

  Przedziwny okręt, ale go polubiłem. AP potrafią nieźle strollować, ale jak salwa siądzie, człowiek się od razu uśmiecha. Celność bywa dyskusyjna, irytują ovepeny, ale penetracja i szybkość pocisków to wynagradzają z nawiązką. Piękne jest karanie pancerniczków, które przywykły do pływania burtą do krążków, a tu niespodzianka, sypią się cytadele, zwłaszcza z bliska można błyskawicznie GB bądź RU BB zdemolować. Największy plus - można pływać dość swobodnie, łapie raczej pojedyncze cyty, więc można grać dość ryzykownie, by wykorzystać radar, okręt raczej nie do stania w miejscu, tylko aktywnego szukania okazji i burt. Buff pancerza do 27 mm sporo dał. Ogólnie kto ma, ten powinien grać, idzie tym wyciągnąć bitwę, bo niesłychanie dużo może przyjąć jak na krążownik i sporo wybacza.
 5. Manco_

  Na randomach nie da się grać....

  Koronaweekend to absolutna katastrofa.
 6. Manco_

  Kupowanie Premek-Terapia Uzależniowa zbiorcza ;-)

  Biorąc pod uwagę, że najlepsze okręty są obecnie za zasoby, a WG co chwila stawia wszystko na głowie, kupowanie okrętów za pieniądze raczej straciło sens poza kolekcjonerskim.
 7. Manco_

  Karma system +/-

  Ja bym nic nie zmieniał, poza wprowadzeniem nagród, za każde +10 prezent.
 8. Na FR BB IFHE w tej chwili odpadają z powodu obcinania szansy na podpałkę baterii głównej. Po zmianach w opancerzeniu krążków, HE staje się na nich jeszcze ważniejszym rodzajem amunicji do T9 włącznie.
 9. Manco_

  Zapalnik bezwładnościowy IFHE po nowemu

  Przy takim przeładowaniu, jakie ma Kronsztad i dość przeciętnej celności i tak nie spompujesz tymi marnymi HE pancernika mającego 100 k hp, za to obcinasz całkiem niezłą szansę na podpałkę, żeby zadać trochę więcej z alfy czterem(?) okrętom, których wcale nie musisz spotkać. Pozbawiając się przy tym dota. Moim zdaniem osłabienie okrętu. Poza tym na Kronku musisz mieć fire prevention, a przy bolidzie 3x4p, nie mieści się expert maksman, którego oczywiście możesz teraz zastąpić modułem, ale wtedy nie weźmiesz tego na celność i tak koło się zamyka - IFHE to będzie osłabienie okrętu, na którym HE i tak pełnią rolę pomocniczą, mając tak wyborne AP. Była to opcja na Yoshino i Azumie - znacznie celniejszych i z większą alfą HE, ale teraz też całkowicie odpada, bo niszczy ich drugi główny atut, czyli podpałkę.
 10. Manco_

  Kręcące się kółeczka w porcie i nie tylko

  Nieaktualne.
×