Jump to content

Manco_

Players
 • Content Сount

  2,560
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4062
 • Clan

  [LUZ]

5 Followers

About Manco_

 • Rank
  Lieutenant Commander
 • Birthday 06/24/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,301 profile views
 1. Manco_

  New Orlean [VII]

  Powiem tak, miałem mega fartowne losowania i dzięki temu przeszedłem ekspresowo, obwieszony wszelkimi możliwymi flagami: Ale to nie jest dobry okręt. Na Szczorsie miałem wr 42%(nic w WG nie ginie), przy dużo lepszym damaczu, ale on zostanie w porcie, raz, żeby poprawić statystyki, dwa, bo dobrze się bawiłem. A na NO bawiłem się źle. Tak, te działa są OP przeciwko krążkom T5-7, ale ogólnie trzeba liczyć, że ktoś będzie dość blisko i w miarę jednak burtą. Pociski są dość wolne, a okręt delikatny, zaś przez rework wszyscy się blobują, przez coś siła NO, czyli camo i ataki z zaskoczenia, nie może obecnie zabłysnąć aż tak mocno. Musiałem w sporym stopniu polegać na HE na dystans, a to nie jest krążek do takiej gry, chociaż HE biją mocno i nieźle palą. Niemniej można czasem podejść blisko capa na starcie bitwy i skutecznie pomóc desce, bo obrażenia z he są duże, a dobrze ustawieni możemy przeżyć przez chwilę ostrzał i zniknąć. Ogólnie nie polecam za bardzo, ale i nie zniechęcam, trochę średniak, raczej dla ogranych graczy, bo wymaga uwagi, śledzenia mapy zwłaszcza, bo unikanie niepotrzebnego spota jest bardzo ważne. Taka niezła siódemka, acz bez szału.
 2. Manco_

  Tirpitz

  Generalnie ludzie chcą mieć stabilne wyniki, a nie cztery bitwy bitwy po 30 k i jedną 120. Obecnie ten okręt, o ile nie jest się naprawdę dobrym, średnio się do tego nadaje. Problemem Tirpitza nie jest sam Tirpitz, tylko camperska meta na T10. Za dużo zawyspowego spamu, za dużo Henryczków, Kronków, Yamek z legendarką, Musashi, Żan Bartów i innych okrętów, które masakrują Tirpa, bez możliwości skutecznej odpowiedzi. @WG_Lumberjack pisał o nadchodzącym rozwiązaniu problemu T8. Oby oby, bo robię sobie trzy linie krążków właśnie i średnio mam ochotę walczyć w większości bitew z T10 Mogami i Czapką. Tirp by zyskał na tym bodaj najbardziej, bo zgadzam się, że ogólnie to jest dobry okręt, na topce wymiata, z nielicznymi T9 też daje radę, ale na dychy to złom, zdecydowanie najgorszy BB T8, bo nawet ten żałosny Monarch coś tam naplumka z HE i nabija dota na Kurwurstach.
 3. Manco_

  Tirpitz

  Jakich znowu 5 km? To jest okręt T8, taka szarża może wyjść raz na 5 bitew.
 4. Z tym Exeterem to jaja, ok pierwotna wersja była za mocna, ale teraz przegięli w drugą stronę. Furutaka jest znacznie lepsza. Na razie rozegrano tym szokujące 330 bitew, Alaską ponad 10 razy tyle.
 5. Manco_

  Furutaka

  Po kolejnym już buffie to jest potwór, olbrzymia pula hp, doskonały pancerz, potężny kaliber, a teraz jeszcze doszło cudne skupienie pocisków. Super krążownik.
 6. Manco_

  Na randomach nie da się grać....

  Ja nie wiem, czy to ci nowi gracze, ale czegoś takiego jeszcze WOWS nie widziałem. Deski same podpływają pod lufy, krążki paradują flat broadside, boty na BBkach walą głównie z HE, jak ktoś pyta "czym grać", odpowiadam "ciężkim krążownikiem średnich tierów", na alt pływałem też Myoko i Pensą, jest równie zabawnie. Teraz oczywiście boję się grać, bo seria porażek jest nieuchronna.
 7. Manco_

  USS Massachusetts

  @altair1970 Zdecydowanie IFHE. Olej Jacka i Marksmana. Massa ma w standardzie szybki obrót wież i bardzo krótkie cooldowny consumabli. Za 2 zdecydowanie AR, za 3 BFT, za 4 IFHE, Manual i AFT. Po prostu musisz grać z większą rozwagą, puszować w grupie i mając opracowany plan schowania się/wycofania/zawrócenia. To jest relatywnie mały pancernik i ma znośną manewrowość, także staraj się wykorzystać te cechy.
 8. Manco_

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  @SonnyPsycho czy Ty jesteś płatkiem śniegu, czy co? Jojczysz przez tydzień, że ktoś Ci zminusował posta, teraz piszesz o tym płaczliwy wpis i walisz focha. Czy od łapki w dół się się bóli poprzecznych dostaje? Nie zgodzili się się z Twoją opinią, to zaminusowali, feedback jest dla WG, a nie jakichś randomów z forum. Wal rzeczowe opinie i tyle, co Cię obchodzą jakieś minusy?Wybacz, ale jestem w lekkim szoku, że osoba która wydaje mi się poważna, tak reaguje. Pozdro.
 9. Co dwie Azumy, to nie jedna. Może będzie jakiś nowy, fajny rework i pojawi się opcja wejścia do bitwy dwoma okrętami naraz? Za niewielką opłatą w wysokości tysiąca dublonów.
 10. Chyba lepiej znerfić w testach, niż dwa lata po wypuszczeniu, oferując zwrot w dublonach.
×