Manco_

Players
 • Content count

  1,882
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2586

4 Followers

About Manco_

 • Rank
  Midshipman
 • Birthday 06/24/1985
 • Portal profile Manco_

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Portal profile Manco_

Recent Profile Visitors

510 profile views
 1. Mówimy jednak o typie nawalającym w grę po 5-6 godzin dziennie i robiącym wyniki na poziomie 5% serwera, jak się zepnie to i lepsze. I jeśli ktoś taki ma problem, żeby jakimś okrętem robić dobre wyniki(bo te dobre bitwy na Ashi czy Abruzzim to raczej wyjątek, ogólnie się męczył na nich), to znaczy, że Tobie będzie będzie jeszcze ciężej, a ja tym nic nie zrobię. Pewnie mógłby wrzucić bitwę, w której dostał z 17 km za pół hp, chował się, a Derpice dingały wszystkie salwy, tylko po co, skoro bardzo dokładnie wyjaśnił, czemu okręt nie działa. Tak samo Huang He, już widzę jak typowy gracz WOWS coś zrobi z tym dymem i tymi działkami. Co do reszty, masz pewnie rację, że część opinii wyniki z braku kompetencji, ale ja ogólnie mam ambiwalentny stosunek co do wiarygodność CC, bo to funkcja niejednoznaczna i kilka aferek pokazało, co się dzieje, kiedy któryś podpadnie WG. Akurat Flamu ma ten komfort, że ta funkcja nie jest mu bardzo potrzebna i może sobie pozwolić na niezależne opinie, tak przynajmniej ja to odbieram. A że prezentuje irytujący czasem poziom chamstwa, to inna rzecz. Krzysiek, Notser robi dobre wrażenie, też sobie lubię posłuchać, ale po prostu przekonałem się, że nie jest to koniecznie najlepsze źródło wiedzy.
 2. Ok, też właśnie myślę o olaniu T5, kapitana z radiolokację też mogę wrzucić. AP ogarniam i sporo krążków zatopiłem w ten sposób. Ogólnie największym problem mam o dziwo w walce z innymi DD, o ile jakiegoś gapcia siedzącego w dymie torpeduje w zasadzie co bitwę, to walka na dział idzie średnio, jeszcze przerasta mnie jednoczesne ogarnianie kilku rzeczy naraz, no i konieczność brania ogromnej poprawki przy celowaniu(śmiesznie będzie, jak te motorówki chińskie wejdą).
 3. Scarrry widzę jak przystało na kierowcę CV, full retard AA, ale ja bym brał ognioodporność, camo i superintedent. A i prioty target można rozważyć na takim dalikatesie, poza tym dobrze wiedzieć, kiedy deska puszcza torpy.
 4. Cześć! Zacząłem ostatnio grać deskami i chciałbym możliwe prawidłowo rozwijać się na tej klasie. Interesuje mnie przede wszystkim realny wpływ na przebieg bitwy, zdecydowałem się więc na linię US i trochę pograłem Clemsonem. Kapitanów(bo grałem na dwóch kontach, żeby porównać efekty różnych pomysłów na grę) zrobiłem typowo pod walkę o capy: Nie powiem, żebym miał trudne początki, bo już za pierwszym razem wpadł kraken, miałem kilka epickich, samodzielnie wygranych bitew i kilka klopsów, ale ogólnie udało mi się wykręcić bardzo dobre statystyki na obu kontach: Zatem zapytacie, w czym problem? Oczywiście w przeskoku na T5, który oznacza walkę non stop z Belfastami, Saipanami, Kagami, nie mówiąc o Błyskawicach i Mahanach. Mam oczywiście już wygrindowanego Nicolasa, ale tak patrzę na parametry i szału nie widzę, mam też Farraguta z misji, tu już widzę jakiś konkret z dział, ale z kolei tam już trafia się na T8, czyli jeszcze więcej radarów itp. Mam też w porcie dziewiczą Błyskę, ale nie chciałbym hańbić naszej dumy narodowej swoim na razie wątpliwym skillem. Prosiłbym o rady, czym grać, jak grać(bo easy mode z Clemsona "siedzę w dymie na capie i wszystkich gwałcę" raczej nie przejdzie...), czy zmieniać perki itp.
 5. Taaaaa... Ale jaki jest poziom i wiarygodność CCków? iChase wylecial za mówienie prawdy, Flamu wielu ludzi zraża tym samym. Część woli Notsera, który opowiada jakieś bajeczki, zresztą jego zdaniem aSHITaka jest całkiem spoko, o nas jest poczciwy Ujea, który robił materiał o Chabie, pływając z dymem zamiast naprawki.... także tego... Piąteczka azjatycka:
 6. Bitwa życia:
 7. No ja bym to szanował. Wziąć wywalony na śmietnik kadłub A Amagi, przemalować i chcieć za to kasę. Zobaczymy czy wejdzie w takiej postaci, bo ja na razie ani jednej dobrej opinii nie spotkałem na temat tej łajby. Smoku owszem, ale wiesz jak jest w WG, komuś coś się się przyśni i trolololo, dorzucamy 20 k HP na godzinę przez wypuszczeniem okrętu, albo zabieramy HE.
 8. Ja bym w ogóle nie rozważał W TEJ CHWILI kupna premium BB T6, poza czymś naprawdę unikalnym. Dla BB T8 to jest darmowy DMG, a spotyka się je w 2/3 bitew, do tego jeszcze CV T6-8, a jeszcze zaraz DW Torps i AP Bombs... Chyba szkoda życia.
 9. Mongday, po prostu mongday, nie lekceważmy jego potęgi.
 10. No to mogę tylko współczuć, ja mam 600 flag, bo dopiero zaczynam grać DD. Trzeba do Flamu napisać, żeby szitstorm zrobił na detonacje.
 11. Hultaj, a tego modułu przeciw detonacjom nie możesz wypróbować, czy wieże padają? Ja sobie w Clemsonie wsadziłem i na razie przez 30 bitew nie wyleciał ani razu.
 12. I się nie dzieje. Flamu @flamuchz Spoke with WG, who discussed it with the dev team, being able to slot range on khaba was just a PTS bug, not an intended buff
 13. Oj nie, tam jakieś poważne ruchy robaczkowe i inne niestrawności były, teraz niemal wszyscy "przesunięci do rezerwy" wracają, Flamu też wraca i ponoć ma być sztrym w weekend.