Jump to content

Manco_

Players
 • Content count

  2,090
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2783

About Manco_

 • Rank
  Lieutenant
 • Birthday 06/24/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

4 Followers

Recent Profile Visitors

714 profile views
 1. Dyskusja o CW wersja WoWs

  By nie powiedzieć, że ugruntowała.
 2. Lyon, VII tier

  Mnie też jakoś tak średnio podpasował, ale trzeba mieć świadomość, że na PT ten okręt wypada słabo, bo gra na T8-9. I on będzie wypadać słabo przeciwko wyższym tirom, zwłaszcza BB. Natomiast będzie kasować krążki T5-7 i z panckami tych tierów też jakoś sobie radzić będzie. Na topce powinien być OP, natomiast jako niski tier już będzie słabiej.
 3. Richelieu, tier VIII

  Ja tym pograłem w PT i ludzie na czacie pieją z zachwytu, a ja nie wiem nad czym. W burtę bierze straszliwie, owszem skątowany od BB za bardzo nie obrywa, się za to z HE jest masakrowany. Dla takiego Hindenburga to jest free frag. Działa może nieco mocniejsza od niemieckich, ale celność chyba jeszcze bardziej randomowa. Z szybkości niewiele wynika, chyba, że na wstecznym. Okręt niewiarygodnie wręcz piękny, ale bardzo nierówny i vs t10 bez sensu, bo nie ma ani celnej artylerii, a nie super pancerza. Ogólnie średniak.
 4. No niestety, wows-numebers liczy PR w sposób kompletnie oderwany od rzeczywistości. Na Derpie można zrobić połowę tego, co na Bisie i mieć wyższy PR, bo dzieci z kartą kredytowa taty zaniżyły statystyki. Na takim Nurbergu wystarczy w coś trafić dwa razy i ma się ładny kolorek, zaś na np Arizonie można sobie go tylko popsuć, o ile nie jest się naprawdę niezłym graczem. Problem jest taki, że klany biorą pod uwagę PR przy rekrutacji, co jest totalnym absurdem, bo można go sobie bardzo łatwo napompować, grają bardzo popularnymi okrętami, które mają fatalne średnie statystyki.
 5. Dowcipy RNG

  @Viandinea Przecież w tym przypadku WG uratowało newbie 454 bitwy i 185 PR, płynącego dwa tiery niższym krążkiem, burtą do mającego największy wygar w grze okrętu. Powinien zejść już po pierwszej salwie, a dostał drugie życie. Na np Hindenburgu być go pewnie tak samo skasował. Od tego są pancki, żeby z 10(!)km w takich sytuacjach karać krążki, a to co pokazałeś, to raczej przykład nup protekszym. Chyba, że idzie głównie o schrzanione baretki, to owszem, działają źle. Trudno, żeby działały dobrze, skoro obrażenia na BB są całkowicie zależne od RNG. Na BBagietkach będzie jeszcze śmieszniej, pływam sobie na PT Richelieu, tak to jest dopiero beka, obrażenia w przedziale 1030 - dwie cyty, przy identyczny ustawieniu celu.
 6. Friedrich Der Große (Tier IX)

  He he, właśnie dlatego grinduję na Hindena, trochę pograłem w pt i na nim każdym BB, poza Yamato i Montką, jawi się jako bezbronna kupa hp do zmielenia. A już BBagietki to będą masakrowane totalnie. Tak btw, jaką konfiguracje proponujecie na w miarę bezstresowe przejście Fryderyka?
 7. [ASY] ASY MÓRZ - rekrutacja

  Hihi, a ja właśnie klarowałem niedawno znajomemu, że w WOWSa to grają poważni, dojrzali ludzie, a nie jak w inne gry, osoby o umysłowości nastoletnich pryszczatych fapaczy. A tu takie kwiatki.
 8. Dyskusja o balansie CVek

  Wszedłem wczoraj w nocy na forum, kompletnie nawalony i mój mózg przeczytał to jako "ja sam cewkę mam po operacjach"
 9. 1. Czy jak sobie przeszkolę ARP kapitanicę na okręt z drzewka, to będzie dalej normalnie działać na ARP? 2. Czy warto próbować na Fryderyku buildu na secundary, czy lepiej od razu iść za radą pana od kartofli i mongoloidów i iść w camo(plus ognioodporność ofc)? Bo jednak 15,6 km spota mnie trochę przeraża.
 10. 0.7.2 R.I.P. Stiwen, uczcijmy kolejną ofiarę #mitu minutą ciszy.
 11. Eh i znów weekend...

  Ja to się będę bać wcisnąć "bitwa", bo zapewne odwrócenie będzie BARDZO bolesne.
 12. Strach pomyśleć co będzie, jak pożenią te czarodziejki z księżyca z kondomami i lubrykantami.
 13. Okręty premium za dublony

  Wykradłeś opis RU BB T10?
 14. Okręty premium za dublony

  Ale czego oczekujesz, marudząc na jedne z najsilniejszych okrętów w grze? Teraz nic nie odzyskasz, Kutuzowa można było sprzedać przy nerfie dymu. Zamiast się ciskać, lepiej popracować nad skillem.
×