Jump to content

Manco_

Players
 • Content Сount

  2,848
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  8478
 • Clan

  [_BFB_]

5 Followers

About Manco_

 • Rank
  Lieutenant Commander
 • Birthday 06/24/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,375 profile views
 1. Ktoś ze starej ekipy planuje się zjawić? Ktoś w ogóle planuje się zjawić?
 2. Manco_

  Yuro :)))

  PadłemDawni się tak nie ubawiłem.
 3. Manco_

  srebro będzie w cenie :)

  U mnie przynajmniej to T8 wrócą do łask. Bardzo żałują zakupu okrętów T9 za zasoby, będą sobie gnić porcie, no i miałbym już ze dwa miliony węgla i a nie tylko jeden i pięć milionów free expa, a nie tylko cztery, ale co zrobić. T5-8 są całkiem spoko, nawet z subami raczej da się żyć.
 4. SerB out, informuję bo to ważna postać w WG, nie podaję przyczyn, nie sieję niczego negatywnego.
 5. Nie może. Combo suby+supershipy+arms race, przebije jeśli idziemy o jakość bitew wyższych tierów zarówno pierwsze miesiące reworku CV, jak i dead eye meta, czy pierwszy wrzut subów na randoma.
 6. Ze względu na zmiany personalne w zespole WOWS, być może jest szansa na poprawę jakości naszej ukochanej gry.
 7. Wiem, że było ironiczne. Ale do śmiechu mi tak sobie, bo supershipy by musiały dostać mega nerfa, żeby totalnie nie masakrować dziwiąteczek. A super CV, w sytuacji, że której superBB miały być "co byłoby gdyby nie rozwój lotnictwa", to nieśmieszny żart. I o ile inne "super" da się obejść, to CV będą psuć bitwy całemu teamowi.
 8. A jaka beka była, "hahaha, sprzedać t9 mam"? Poczekajcie jeszcze na atomowe super-suby. Oby wpadli na to, że jakikolwiek pozór sensu na to tylko w bitwach T10 only i popsuli tylko jeden tier.
 9. https://blog.worldofwarships.com/blog/261?fbclid=IwAR132hML37YRCxbcPnHlINmq25TrmKTXr-53MLyVtK4LyZDAAf6wC2ujR4s Randomy T5-8 przez jakiś czas grywalne będą.
 10. https://worldofwarships.eu/pl/news/general-news/bulletin-0110/ Ja to tylko współczuję ludziom, którzy wywalili kasę na premki T9, które skończą jako pasza dla superokretów. Pewnie wyszło, że za dużo ludzie kredek zarabiają na okrętach za zasoby i stąd zaoranie T9. No ale przynajmniej T8 chwilowo powróci w glorii i chwale.
 11. A potem cyk je na randomy. A nie, przepraszam, najpierw na rankedy.
 12. No dla mnie to nie ukrywam ostateczna zniewaga i powód, żeby nie przedłużyć premki.
 13. https://blog.worldofwarships.com/blog/254?fbclid=IwAR3uPg7C_ojxaZUYnXPadrEo1dDlpCraGJADo4_FcNUDdoZBGIa8RjPLTfs Superokręty na randomach.
 14. https://blog.worldofwarships.com/blog/228?fbclid=IwAR2K78GdhYEvgQiapsLgb7AW4kc6TVRoZO59l3gX9fvKpL2e3BM-R4jeMWg Jak widać tradycja puszczania żołnierzy w miejsce wybuchu nuklearnego, żeby zobaczyć co się stanie, ma się świetnie.
 15. https://blog.worldofwarships.com/blog/227?fbclid=IwAR0zJa14Q-OJ9-TaFSzujs3xGAE1Dg1e3ooKPz1odZw91gKHk7htZ-7EqvM Nienawiść tej firmy do własnego produktu i jego użytkowników to niesłychanie ciekawy przypadek psychologiczny. W każdym razie grać już w to nie będzie sensu, ale śledzić rozwój lolkontentu jak najbardziej.
×