Jump to content

Manco_

Players
 • Content Сount

  2,824
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6723
 • Clan

  [LUZ]

5 Followers

About Manco_

 • Rank
  Lieutenant Commander
 • Birthday 06/24/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,021 profile views
 1. Manco_

  rezygnacja CC

 2. Manco_

  rezygnacja CC

  A czy taka duża korporacja jak (tu wpisać dowolną firmę, która musiała wypłacać odszkodowania za trucie ludzi/środowiska/ zbankrutowała przez unikanie podatków/pospolite przekręty) mająca cały dział prawny, specjalistów w zakresie prawa - robiłaby coś niezgodnego z prawodawstwem i narażała by się tym samym na kary? TAK!!!!!!!!!!!!! Po to właśnie korporacje mają działy prawne, by obchodzić przepisy, a de facto łamać: produkować rakotwórcze papierosy, oszukiwać przy emisji spalin, wypuszczać toksyczne odpady, unikać podatków przez optymalizacje, reklamować alkohol bezalkoholowy i hazard, wypuszczać lewe obligacje, sprzedawać toksyczne instrumenty finansowe i tak można by wymieniać bez końca. Także to, że ktoś jest dużą firmą, raczej zwiększa szansę naginania przepisów, bo ma środki by to robić.
 3. Manco_

  rezygnacja CC

  Ja zacząłem tydzień bitwą na ostatnio potwornie znerfionym Trundererze. Teraz wydaje się idealnie zbalansowany.
 4. Manco_

  rezygnacja CC

  Było to rano, bitwa t4-5. Potem już nie nie miało miejsca, więc pewnie kwestia małej liczby graczy. Niemniej olanie tierów poniżej t8 przez WG, a już t6 i niżej kompletnie, przynosi efekty.
 5. Manco_

  rezygnacja CC

  Ja byłem w szoku, jak wziąłem ostatnio Kami i na t4-5 boty. Pierwsza taka sytuacja po 5 latach gry, nie licząc gry na nowym koncie. Także dobra robota WG.
 6. Manco_

  rezygnacja CC

  Brak jakichkolwiek merytorycznych dyskusji nazywam śmiercią forum. W dziale okręty nic się nie dzieje, nie ma z kim i o czym zupełnie dyskutować. Tutaj głównie inby typu obecna i kolejne fakapy wg dają jakieś posty. Także super, że masz strefę komfortu na pustym forum, gratuluję. Będzie za chwilę jeszcze lepiej.
 7. Manco_

  rezygnacja CC

  Że gra idzie ku upadkowi, widać od dawna. Rework CV katastrofa, trzeba miesiącami poprawiać, rework perków katastrofa, trzeba miesiącami poprawiać, dojenie dzieci absurdalnymi zestawami, wysyp absurdalnych premek, hybrydy itp. Jeśli suby wejdą na randoma bez limitu max 4 (suby+DD) na team, znowu nie da się grać przez kilka miesięcy, zanim to do w miarę znośnego stanu doprowadzą. Moja rada: przez najbliższe 1,5-2 miesiące grać absolutnie najgorszymi rakami tej gry, Petro, Thundererem, Conquerorem, Kamikaze, Smoleńskiem itp, CV jak ktoś lubi, psuć tym innym zabawę, skoro WG na to pozwala, a samemu bawić się dobrze. Mieć na koniec trochę przyjemności z WOWSa. Odejścia CC-ków logiczne, widzą co się kroi, widzą, że WG olewa ich krzyki, żeby jednak nie rozwalać gry do końca, więc się zawijają. Co i nas też niebawem czeka, zresztą śmierć tego forum też pokazuje, co się święci.
 8. Niezła beka, Republic i Conqueror dostały bombardowanie subów, żeby kampiąc na 20 + km mogły się bronic, Kurfurst i Kremlin nie, bo na co to komu jak pushujesz. Grunt że Kamikaze zostało, żeby dalej bez trudu można było kerować.
 9. https://blog.worldofwarships.com/blog/175?fbclid=IwAR0G_4DoGEs8KwUQTzCUpvl55bR8r6wfNnaE6uk8eevumxGYlGLzhzUqIIs Zmiany w umiejętnościach dowódcy.
 10. https://blog.worldofwarships.com/blog/174?fbclid=IwAR3dir4o5qNuMco5w--JIyvoBu973lm9Ny5YLA9s3zbZzpthJtVWWzXRJk4 Tier III Von der Tann Tier IV Moltke Tier V Derfflinger Pół dekady czekam na moje ukochane okręty, także trochę podjarki jest. Mogą nawet być do niczego.
 11. Manco_

  Wielka bitwa / opinie

  Nuda/beka. Idealny tryb do grindowania jakiegoś HE BB, można sobie popalić te bezradne cielaki, aka "superpancerniki", Alzację skończyłem w tym trybie, Liona pewnie zrobię cały grind. Do tego Henryczek full DPM, build, nowy wymiar damacza z podpaleń również poznajemy. Superpancerniki nuda, ogień korygujący meh, powinno się strzelać w te cele, w które się strzelać powinno, a nie cały czas w ten sam, żeby bonus dostać, bezsens.
 12. No nareszcie, ponad pół dekady czekania.
 13. Nalot i jeszcze psuć rankedy hybrydą. Ewidentnie chcą rozwalić dotychczasowy gameplay do czasu wejścia subów, w sumie nawet niegłupie. Nikt nie powie "popsuliście grę ", nie będzie już czego popsuć do tego czasu. Zostaną najczerwieńsi co klikajo i walety, a więc docelowy target WG. Jak im się to zepnie, trudno krytykować. A po pięciu latach chyba pora najwyższa pograć w co innego.
×