Jump to content

Manco_

Players
 • Content count

  2,216
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3018

About Manco_

 • Rank
  Lieutenant
 • Birthday 06/24/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

4 Followers

Recent Profile Visitors

829 profile views
 1. Nasze osiągnięcia

  Balans to podstawa. Oczywiście od pana storpedowanego Łajominga, dowiedziałem się, że jestem "noob DD".
 2. Oficjalny koniec BB/BC

  Mówcie co chcecie, ale karowanie krążkami na wyższych tierach, jest po prostu bardzo trudne dla zwykłego gracza. Już nie chce mi się narzekać na MM, teamy itp. Po prostu jeszcze kilka porażek i robię sobie urlop od gry, nie mam nerwów na takie męki.
 3. Nasze osiągnięcia

  Super-hard carry na Hipciu, wrogi Derp prosił na czacie, żebym przestał robić uniki, nie może mnie trafić, na końcu poprosiłem naszego Ryśka, którego wcześniej dwa razu uratowałem(przed taranującym Bisem i rushującą deską) żeby mi nie kradł fraga na ostatnim wrogim Ryśku, którego wcześnie spompowałem z połowy hp(pierwszą salwą, po tym jak się ugasił z dwóch pożarów, wbiłem mu, a jakże, dwa pożary, aż chciałem przeprosić) i o dziwo posłuchał i pozwolił mi go dobić na Krakena i wygraną.
 4. Za karę wbij jedynkę na rankedach.
 5. Nasze osiągnięcia

  Piękny wynik @Little_Rowboat.
 6. Oficjalny koniec BB/BC

  Ja od razu dałem temu Grejszarku okejkę za dobry trolling, także tego.
 7. 9 sezon rankingówek :)

  Ja cisnę Montką, na razie 8.1, coś ostatnio podejrzanie dobrze idzie, czekam na serię wtop.
 8. Musashi

  Miał od początku, redukcja sigmy, to obok podniesienia kadłuba i osłabienia AA, element balansujący ten okręt na T9.
 9. Znaczy najgorzej będzie, jak wprowadzą odzyskiwanie HP w określonych punktach mapy. Kto grał operacje, wie jaki to jest niewyobrażalny rak. Mistrzowie po prostu przyklejają się do leczącego okrętu/obszaru i mają wszystko gdzieś. Jakieś zadania, konkretne jednostki do topienia? Kogo to obchodzi? Płynę/siedzę tak, gdzie mi dobrze i się naprawiam, ha! Jakieś szybsze naliczanie punktów itp, spoko, ale "rzeczy" i "obszary" wpływające na pulę HP, to bardzo zły pomysł. A w ogóle to ja był dał nowy tryb rozgrywki "bitwa dynamiczna", mniej okrętów, mniejsze mapy, 10 minut czasu gry i zobaczył, czy będzie fajnie i czy ludzie w to grają. Bo psucie normalnych bitew mi się nie podoba. Ale i tak zrobią po swojemu, jak niemal zawsze, nie ma sensu marudzić.
 10. Kronstadt IXT

 11. Od następnej salwy i dlatego np na BB warto z odpaleniem odzyskiwania poczekać, aż strzelimy.
 12. Tak, Montana i Conqueror najbardziej potrzebują naprawy steru, już widzę, jak ktoś to zamiast camo bierze. A -19% szybkości obrotu wież Yamato, to wyjątkowo kiepski żart(aczkolwiek pewnie mega kosy będą robić użytek), podobnie jak redukcja zasięgu GK. Szału tu nie widzę, szczerze mówiąc, raczej pod bardzo specyficzne fity do grania ze wsparciem dyonu, czy na CW, to się nie wypowiem.
 13. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  O dwa tygodnie za długo.
 14. Stalingrad

×