Jump to content

Manco_

Players
 • Content count

  2,279
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3165

About Manco_

 • Rank
  Lieutenant
 • Birthday 06/24/1985
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

4 Followers

Recent Profile Visitors

960 profile views
 1. Dublony - co jest z cenami?

  Nie bez powodu na świecie zwycięzcy na loterii się tym chwalą, a w Polsce ukrywają ten fakt przed własną rodziną. Generalnie denerwuje mnie ojkofiobia, ale natężenie polskiej cebuli w tym temacie po prostu poraża.
 2. Jean Bart

 3. Worcester

  Chyba kebab bojowy.
 4. Nasze osiągnięcia

  Budyń na alt i troszkę medali.
 5. 3 sezon CW polskie klany

  Mnie jakiekolwiek zainteresowanie rozwojem w tej grze przeszło, jak się okazało, że nie dają dublonów za CW. Wolę sobie na alt postrzelać na niskich tierach, na tym koncie wbiję w końcu ze 4 dychy i...
 6. dodatkowe pd i pieniadze za przegrane

  Też mi się tak zdaje. Jeżeli ktoś będąc ostatnim okrętem w teamie, w na 100% przegranej bitwie, chowa się, to po prostu nie wie, że walka by mu się opłaciła pod względem kasy i expa. W ogóle to nie wiem czy wiecie, ale teraz do osiągnięcia 12 poziomu konta, gra się z botami na randomach, w teamach jest po 2-4 ludzi, reszta to boty. Chyba nie muszę mówić, jakim kuriozum są takie bitwy i że nowi gracze nie uczą się absolutnie niczego. Można wejść na t5(czyli t7 w praktyce), bez ani jednej normalnej bitwy, pomimo wchodzenia w bitwę losową . I potem ci gracze nic nie umieją, absolutnie nic. Grając, przynajmniej teoretycznie, bitwy losowe. Ja na nowym alt, zrobiłem na Kaiserze średnio 67 k, 2,5 fraga i 8,5 k/d , a byłoby jeszcze lepiej, jakby boty się nie taranowały. Potem ktoś mając takie "doświadczenie" wchodzi na wysokie tiery i jest katastrofa. Przedwczoraj w dwóch bitwach, miałem trzy Colorado walące z HE. W tym jeden przy tym jeszcze postanowił zrushować mojego secundary-Tirpitza. Moim zdaniem WG powinno to przemyśleć i dokonać ewaluacji modelu wprowadzania nowych graczy do WOWS, tak by gracz był zapoznawany z podstawami mechaniki i ekonomii w sposób praktyczny. I jednak dość szybko trafiał do bitew wyglądających jak prawdziwy random. Nie chcę się wymądrzać, ale warto nad tym popracować. @WG_Lumberjack
 7. Bismarck (Tier VIII)

  Mod. 1 - dodatkowa 1 Mod. 2 - kontrola uszkodzeń 1 Mod. 3 - dodatkowa 2 Mod. 4 - kontrola uszkodzeń 2 Mod. 5 - camo
 8. Co mnie denerwuje w Innych graczach

  Świetny temat, szczerze gratuluję. Aczkolwiek trochę się również dziwię, że ktoś z takimi poglądami, gra modelami konstrukcji powstałych tylko i wyłącznie po to, by walczyć z przedstawicielami innych narodów. Ba, niektóre były/miały być wprost wyrazem megalomanii narodów uważających się za lepsze od innych.
 9. Prośba do WG - 100 lat!

  Zarówno camo, jak i (zwłaszcza)kapitan, to doskonałe pomysły. Może zróbcie Panowie temat w rozgrywce z ankietą(pytania o camo i dowódcę, odp tak/nie), dużo głosów za, zawsze będzie ładnym argumentem dla Lumbera w negocjacjach z górą.
 10. Słownik World of Warships by Cristoffs

  @Greyshark Power creep - nowe jednostki w grze są silniejsze, przez co te wprowadzone wcześniej niedomagają. Overmatch - przebijanie pancerza i zadawanie obrażeń niezależnie od jego skątowania. Polecam w tym temacie, bo porusza zarówno ofensywne, jak defensywne aspekty tej mechaniki.
 11. Moim zadaniem to się ociera o cheat. Kolejne ułatwienie dla dobrych graczy, żeby jeszcze prościej topić słabych. Jakby super moduły, super kapitanowie i super okręty, to było za mało. A na końcu fiolety będą dalej jęczeć, że dyon fioletów we wrogim teamie zrobił 11 fragów.
 12. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  @addept To są zupełnie dwa różne okręty. Alabama to trudniejsza do zniszczenia NC, z nieco mniej celnymi działami. Gra się trzymając na granicy camo i rozdając salwy, standardowy gameplay US BB. Massachusetts to brawler, działa głównej mają jeszcze bardziej pogorszoną sigmę i są bardzo niecelne, ale ma dużo lepsze secundary i krótkie cooldowny consumabli. Sam musisz zdecydować, jako styl Ci pasuje.
 13. @SzakalDarkstar nasz najskromniejszy ze skromnych, hultaj zwany lobuzem, ma na DD minimalnie gorsze pr(choć też 3 k) i dmg, ale lepsze wr, zarówno w dyonach, jak i solo. Ogólnie patrząc na wszystkie staty, jest wyraźnie lepszym graczem. Także nie popadajmy w narodowe kompleksy.
 14. PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Scharnhorst za 7 dyszek dziś.
×