Jump to content

Kapishon

Players
 • Content Сount

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4517
 • Clan

  [GUL]

About Kapishon

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 03/03/1982
 • Insignia
  [GUL]
 1. Kapishon

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Up!
 2. Kapishon

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Zajebisty jest ten gość... muszę to żonie pokazać to może da mi w końcu coś zatopić!
 3. Kapishon

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Nikt nie śpi! Wszyscy na stanowiskach! Sprawdźcie sami: na TS: t15.gametris.com:8182 w godzinach wieczornych.
 4. Kapishon

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Widzieliście coś podobnego!?
 5. Kapishon

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  Wiecie co... czegoś mi tu zabrakło w tym naszym nowym rekrutacyjnym wątku. Mianowicie coś co powinno być na samym początku moi drodzy starsi panowie z luźnymi gaciami! Z dopiskiem dla rekrutów - Jeśli to pamiętasz to się nadajesz!
 6. Kapishon

  [HOB] HOBBYŚCI - Rekrutacja

  A ja tam jestem normalny I nie mam luźnych gaci! W ogóle nie mam gaci! Co to są gacie?
 7. Kapishon

  Klan "HOBBYŚCI" - rekrutacja

  Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszego forum. https://klanhobbysci.fora.pl/ Możecie również skorzystać z topiku, w którym wszyscy goście mogą się wypowiedzieć bez przeszkód, bez rejestracji! http://www.klanhobbysci.fora.pl/bez-rejestracji-przywitaj-sie-z-hobbystami,7/ Zapraszamy!
 8. Kapishon

  szukam oddziału

  Przybądź, przepłyń, przestrzel, przeżyj, PRZYŁĄCZ! HOBBYŚCI teamspeak3: t15.gametris.com:8182
 9. Kapishon

  Klan "HOBBYŚCI" - rekrutacja

  To ja już taki stary jestem?
 10. Kapishon

  Klan "HOBBYŚCI" - rekrutacja

  Witam! Od jakiegoś czasu obserwuje Wasz temat i rozwój waszego Klanu. Nie ukrywam że jego założenie są mi bliskie więc pozwólcie że na bazgrolę coś o sobie ;P Na imię mam Paweł, dla znajomych i nie tylko znany jako Kapiszon bądź Loki... Jak kto woli. W WoWs gram od nie dawna w zasadzie bo jakoś od lutego. Wkręcił mnie mój brat, który prócz WoWs męczy też WoT & WoWp. Ponieważ nie jestem już młodzikiem (33), muszę dzielić czas dla pracy, dzieci i żony. Na gierczenie zostaje niewiele ale jakoś daję radę. Zwykle w kapitana zamieniam się po 19tej h, walczę kilka bitewek w zależności od stopnia przyzwolenia i aprobaty mojego dowództwa, po czym przechodzę w stan spoczynku ok 21h-22h. Obecnie dysponuję: Hatsuharu (VII - rozpoczęty), Omaha (V - w trakcie), Nicholas (V - zakończony) , Furutaka (V - w trakcie), Königsberg (V - rozpoczęty), Wyoming (V - w trakcie), Myogi (V - w trakcie) Niestety nie mogę zagwarantować że będę pojawiał się w grze regularnie więc, jeśli to możliwe, chętnie nawiązałbym jakąś formę współpracy z waszą formacją. Dodam tylko na marginesie, że dysponuję jeszcze dwoma ewentualnymi kandydatami ale o tym może później ;) Z pozdrowieniami. Kapishon
×