Jump to content

gloupb

Players
 • Content Сount

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2637

About gloupb

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

107 profile views
 1. gloupb

  Vlhká zpovědnice

  Poslední 3 přihlášení a 3x mi hra spadla. Pokaždé jsem dostal trest za předčasný odchod ze hry a neaktivitu. To rozdává asi nějaký debil. Zaplať pánbůh, že mi za týden končí smlouva na připojení a nazdar bazar lodičky.
 2. Nehrál jsem už asi 14 dní. Hraju jen zelený hry, do červených se nemotám. Poslední výsledek mě dostal. Za 21 minut odehráno 10 lodí, všechny skončily na dně. Než jsem to na hodně dlouho vypnul, všechny ty lodě z nevyšších pater šly do šrotu a pořídil si stroje typu Kolberk. Mám jen jedny nervy.
 3. A proč neexistuje i verze pro nováčky, nebo sváteční hráče ? Chápu-li to správně, tak hra je pro lodě od 5 do 10. Mám-li loď 5 a dostanu se do hry, kde budou i lodě 10, tak ani nestačím spustit záchranný člun. Navíc je to další hra pro buď absolutní herní šílence, nebo pro ty, co se nudí a nemusejí vykazovat žádnou pracovní činnost. Tolik můj poznatek. Já stejně všechny lodě V a vyšší prodal a pořídil si samé staré necky, protože mám čas si zahrát tak hodinku jednou za 3-4 dny, takže pro ne jsou všechny tyto dlouhodomé mise jen mlácením prázdné slámy. No už jsem vyčerpal dobrých 10 minut, jdu si raději zahrát.
 4. gloupb

  Emerald

  No nevím, už ho přeskakuju měsíc a pořád mi 14 000 chybí do Leandru. Těch tvých 5000 hvězdiček za bitvu jsem uhrál asi tak za ten měsíc, v průměru se mi podaří tak max 300
 5. gloupb

  Pochváľte sa vašimi úspechmi

  Moje nejzajímavější hra ? Vyrazím s Kumou do bitvy. Po chvilce fásnu zásah bombou a nedlouho potom mě zapálí křižník. prchám za ostrov a hasím jak zběsilej, ale asi je to v kelu. Nebylo. Zůstalo mi ale jen 7 kreditů, takže i zásah ze sekundárního děla je konečná. No nic, zkusím ještě něco trefit. Koukám na mapu a sakra. Zbyli jsme už jen dva křižníky proti křižníku, bitevní lodi a letadlovce. A ještě lepší je to, že kolega je na druhý straně mapy a ty dvě lodi se blíží k ostrovu pěkně každá z jedné strany. Co teď ? Zaparkoval jsem zadkem za ostrov a poslal torpéda vstříci křižníku. A povedlo se ! Šel ke dnu. Naberu rychlost, vyšlu torpéda na druhou stranu k bitevní a zdrhám. Jeden zásah, zaplavení, to je málo. Točím se kolem ostrova, snažím se najít pozici pro další torpedový útok ale musím uhnout před letadly. Povedlo se, peru tam další torpéda. Zásah ! Bitevní mám z krku ! Teď jsme už dva na letadlovku. A ta na mě vykoukla za dalším ostrůvkem. Kuma je spolehlivej kulomet, z dálky jí zasypávám ohněm dokud nepadne. Vyhráli jsme a já si připsal tři potopené lodě jen se 7 kredity, co mi zůstaly. Ještě jednoho výsledku si cením. Tu bitvu jsem taky rozhodl v náš prospěch. S Kolberkem jsem nachytal bitevní loď za ostrovem. Pálil jsem po ní jak zběsilej a snažil se schovávat vždy kousek za ostrov. A nestačil se divit výsledku ! Mě se totiž povedlo tu bitevku potopit ! Kolberkem ! Pravda, měl jsem asi víc štěstí než rozumu, ale povedlo. A nepotřeboval jsem k tomu nic víc, než jí 207x zasáhnout !!!
 6. gloupb

  Vlhká zpovědnice

  Dneska jsem měl veleúspěšný den. Statistika vypadá asi takto : doba hraní - 53 minut počet her - 9 počet potopených nepřátel - 1 počet potopených vlastních lodí - 8 a to všechno v zelenejch bitvách. No den blbec.
 7. gloupb

  Otázky a odpovědi

  No nevím nevím. Že by někoho bavilo kazit hru ostatním ? Dejme tomu že jo. Otázkou je jak dlouho ? 6000 bitev ? To je nesmysl. To by musel být úplnej magor. K těm "horším hráčům". Problém je v tom, že se teoreticky může setkat ve hře hráč "profesionál" a hráč "amatér" či lépe "nováček". A to není jen zde, to se děje i jinde v jiných hrách. Hrál jsem hru, kde jeden z principů bylo napadení soupeře a vyrabování jeho výroby. A setkal jsem se s tím, že na mou armádu s kopím a praky vtrhly laserová děla a bojové vrtulníky. Výsledek byl předem jasný. A teď to převeďte sem do hry. Po pravdě nemám ani potuchy, jak se podívat někomu dostatistiky, vůbec netuším co je 2800 DMG atd. Prostě jsem vstoupil do nějaké hry, která mě občas baví, občas vůbec ne a tím to pro mne končí. Pokud tedy ten dotyčný hraje zhruba stejně jako já, ale na rozdíl ode mne červené bitvy, tak je jasné, jak že to s ním dopadne. A jestli se umíš podívat do statistik, tak víš, že tuhle hru hraji již hodně dlouho, takže nějaké "zlepšení" u mne nehrozí a ani nějaký velký postup vpřed. Čím vyšší level, tím je to pro mne méně zajímavé a méně zábavné. Nejspíš jako už několikrát prodám nějakou loď a koupím si něco staršího, tedy na nižžší úrovni. Jen jsem reagoval na příspěvek jednoho z uživatelů, že by měli zabanovat hráče, co nehrají podle jeho not, což se mi zdálo hodně přitažené za vlasy.
 8. gloupb

  Otázky a odpovědi

  Otázka zní, proč by měl někdo dostávat BAN za to, jak hraje ? Je to jen hra ne ? Já tedy hraji na 99,9% jen zelené bitvy a v cca 70% jdu ke dnu. To mě ale vůbec nedeptá, protože je to jen hra. A když vyjímečně moje loď přežije, jsem rád, že jsem tu bitvu vyhrál. Dva bratři jsou to nejlepší, na co mohu narazit a těším se, že se v tom koridoru setkám s lodí o třídu výš. A co se týká bitev červených, tedy s hráči proti hráčům ? Zahrál jsem si je asi tak desetkrát. Ve zhruba 7 případech jsem skončil přibližně do minuty jedním jediným přesným zásahem odněkud z druhé strany moře od někoho, koho jsem ani neviděl. Takže logicky nemám o tento typ hry žádný zájem. Asi něco bude na faktu, že lze použít i ne příliš legální prostředky pro vybavení vlastní lodi, aby byla lepší než ta protivníkova. Ale jednou jsem se fakt držel. Modrý nahrávací kolo se mi točilo jako vzteklý, na mapě jsem viděl, jak už se některý lodě hýbou a já stále nic. Když mi konečně loď naskočila a já se mohl rozjet, tak na mé straně jsme zůstali tři , protivníků bylo stále dvanáct. Jeden z mých kolegů to asi vzdal a vůbec se nerozjel, s druhým - my dva torpedoborce jsme dokázali ještě dobré 4 minuty kličkovat mezi ostrovy před smrští granátů. Dokonce se nám povedlo skoro potopit jednu loď protivníka. Prohráli jsme tedy 0:12. No prostě maximální zábava. Takže stačilo. Jo a nepoužívám žádné z doplňků jako kamufláž, vlajky, vylepšení. Prostě si občas zahraju pro radost a odreagování z práce. Bitevní šneky nehraju vůbec, letadlový lodě také ne. A taky jsem nikdy za hru neutratil a v budoucnu neutratím ani korunu. Neměl bych náhodou dostat BAN ?
 9. gloupb

  Gnevny

  Dnes jsem měl s touhle lodí nový rekord. Po cca 40 vteřinách hry jsem šel ke dnu a ani netuším, odkud to přiletělo.
 10. gloupb

  Kolberg

  Hraju si jen tak pro radost, tedy zelený hry, ne červený. Kolberg je jediná loď, se kterou se mi povedlo něco nevídaného - potopit 7 z 8 lodí protivníka. Takže za mě dobrý.
 11. gloupb

  V-170

  Slušná lodička pro zábavné hraní.
 12. gloupb

  Kuma

  Nejlepší loď ve hře. Je s ní zábava. To jsem si rozhodně nechal a když už asi po stý lovím americkou ponorku ze dna, tak si vždy spravím chuť s tímhle velkým torpédoborcem.
 13. gloupb

  Furutaka

  Další nepoužitelná hromada šrotu. Ale přišel jsem na to, jak jí používat- jako beranidlo, na nic jinýho se nehodí.
 14. gloupb

  Cleveland

  Tohle je strašneš šunt. Díky týhle ponorce jsem zavrhl celou americkou větev.
 15. gloupb

  Vlhká zpovědnice

  Přečetl jsem pár stránek a zjistil, že hráči jsou "dementi". Buď vůbec neumějí hrát, nebo zdrhnou z bitvy a podobně. Taky jsem slyšel, že se v této hře dají používat nedovolené pomůcky, co je na tom pravdy nevím. Nicméně mé dvě zkušenosti ze hry proti hráčům z poslední doby ( po těchto zkušenostech proti hráčům nehraju, v잨řím tomu, že ne vše je košér) 1. Bitva - mám k dispozici křižník s dostřelem cca 12 km. 28 vteřin od strartu hry odněkud přiletí granát, vůbec netuším odkud a jdu ke dnu - po jednom zásahu snad z kosmu. Řekl jsem si, to je nějaká ptákovina, nějaký protivník má dostřel přes celou mapu, jen tak si vystřelil a náhodou mě trefil. Může se to stát ? Možná jo, já nevím. Vyměnil jsem loď a nastoupil do druhé bitvy. 13 vteřin po startu přiletěla salva z druhé strany mapy, tři přímé zásahy - kormidlo, torpeda a zapálení a konečná. Takže mi někdo řekněte, jak to hrát, když ani nestačíte rozjet loď ?????
×