Jump to content

wrzesien39_1

Players
 • Content Сount

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  749

About wrzesien39_1

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. wrzesien39_1

  Jak grać niszczycielami?

  A chiałe, już sprzedać USA z tej linii i kupować Japońskie ;) Dorze na początku jednak poczytać
 2. wrzesien39_1

  Jak grać niszczycielami?

  Na kazdym z poziomów? Czyli teoretycznie, gdy niszczyciele - to Japońskie? Nie ma co inwestować w inną banderę?
 3. wrzesien39_1

  Test publiczny

  Dziękuję. Będę się starał pamiętać . Pozdrawiam
 4. wrzesien39_1

  MM w WOWS

  Rewelacja !!! Szkoda, że nie ma po Polsku. Ale coś niecoś rozumiem.
 5. wrzesien39_1

  Test publiczny

  Moze mi to ktos przybliżyć? "Test publiczny World of Warships ma odrębną bazę danych. Zwykłe konto gry nie będzie w żaden sposób powiązane z kontem utworzonym na potrzeby testu. Wasze zasoby w grze, postępy, statystyki, dane finansowe itp. NIE zostaną przeniesione na konto testu publicznego, a konto to nie będzie miało na nie żadnego wpływu. Test publiczny World of Warships nie jest powiązany z kontami testów publicznych innych gier Wargaming, zatem konta te również NIE ulegną zmianie ani nie wpłyną na nowo utworzone konto" Jak mam to rozumieć, skoro dostałem email, ze jak skorzystam z oferty to dostanę coś tam , coś tam na konto podstawowe... Bo najprawdopodobniej - tak to rozumiem - konto jest całkowicie odrębne, jednostki, doświadczenia i inne w żaden sposób nie powiązane, ale różnego rodzaju premie można dostać na konto podstawowe m.in. np. w postaci flag, konta premium czy innych? Dobrze to rozumiem?
 6. wrzesien39_1

  Trajektoria torped - obliczanie

  Ok. Tx. Popatrzę. A co do tierów. Pewnie masz rację z tym strzelaniem. Sam torpeduję z dalszych odległości bardzo słabo. Ale na przyszłość warto myślę. że zapoznać się z interfejsem.
 7. wrzesien39_1

  Trajektoria torped - obliczanie

  1, Szukałem właśnie ustawień ( jak przypisać np. inne znaki itd. ) - nie znalazłem Gdzie są te ustawienia sterowania dokładnie? Bo help widziałem , ale jak wejść w ustawienia - tego nie wiem do dziś Może coś przeoczyłem , bo nowy całkiem jestem. 2. Co do amerykańskiej floty - zauważyłem różnicę. I mam zamiar pograć Japończykami. Mam 2 Japońce i dość fajnie na tych poziomach grają. Dzięki za sugestię.
 8. wrzesien39_1

  Trajektoria torped - obliczanie

  Sporo gram IV, ale trudno jest, choć nie daję się. Cenna uwaga . I dzięki
 9. wrzesien39_1

  Trajektoria torped - obliczanie

  Nie jest to wszystko łatwe do opanowania Wszystkiego dużo na raz. Patrzenie na mini mapę co się dzieje wokoło, przełączanie miedzy pociskami, zwalnianie, przyspieszanie (sterowanie by cię nie trafili) , przełączanie z lornetki , żeby nie trafić sojusznika itd. Zsynchronizować to wszystko będzie kosztowało trochę czasu. Jeszcze altem sprawdzam odległości i kogo mam zamiar zastrzelić - bo może się okazać zbyt silny żeby próbować. Z tym "x" jak zacząłem próbować , zacząłem przegrywać sromotnie. Zbyt chyba wiele na raz. Ale chyba ciut zaczynam rozumieć. Będę próbował. Mam 11 lvl. Zaczyna być coraz trudniej. Ale udało mi się znów spełnić misję dzienną - 4 torpedy Hehhhh I dzięki wszystkim za pomoc. Będę próbował z tym "x". Fajnie, że są takie fora Z Wami po prostu szybciej. Pozdrawiam
 10. wrzesien39_1

  Jak grać niszczycielami?

  Właśnie... To malowanie... Co to jest i jak się robi? Podejrzewam że w porcie. Ale jak?
 11. wrzesien39_1

  Trajektoria torped - obliczanie

  Wcześniej napisałem nie tak jak powinienem, więc poprawiam. To jest dla mnie oczywiste, jak chyba dla każdego w tej grze.
 12. wrzesien39_1

  Trajektoria torped - obliczanie

  To cenna dla mnie wskazówka. Dz. Możesz mi to przybliżyć? Nie wiem czy dobrze rozumiem. Bo raz dziwnie mi wyszło właśnie przy strzelaniu. Chyba włączyłem ten "x". I co strzelałem to trafiałem non stop. To chyba ten właśnie automat? Nie do końca wiedziałem o co chodzi. Pomyślałem, jakaś premia dla mnie, czy coś ;) xaxaxa. A poważnie - ten "x" mam włączyć gdy mam na środka celownika przeciwnika? I wtedy on będzie celował w środek jego? Czyli gdy włączę mu na rufę - to będzie celował w rufę? Dobrze rozumiem?
 13. wrzesien39_1

  Trajektoria torped - obliczanie

  Witam ponownie. Szukałem po forum, ale nie znalazłem niestety czegoś co mi pomoże. Chodzi mi o obliczanie trajektorii torpedy. Dokładnie jak mini celować? W prostym strzelaniu nie ma większego problemu, ale właśnie w torpedach ten problem istnieje - co najmniej dla mnie. Widzę mniej więcej na osi celownika przy strzelaniu w jakim kierunku płynie statek, z jaką prędkością itd. I w prostym strzelaniu jak napisałem nie wiedzę problemu, ale przy torpedzie dochodzi jeszcze czas płynięcia samej torpedy do celu. Jak brać poprawkę? Jak to obliczać? Bo na wyczucie całkowite pewnie można, ale to chyba nie do końca tak? To jak strzelanie kulą w płot. Takie chybił trafił ( przy czym chyba bardziej chybił niż trafił ) Co nie znaczy , że w ten sposób nie trafiłem kilku jednostek. Udało mi się nawet na to chybił trafił zrobić dzienny cel - 15tu trafień. Tylko jak napisałem, nie o to tu chyba chodzi? Nie strzelam zazwyczaj tak na chybił trafił. Staram się celować. Tak samo jak wyłączam obronę przeciwlotniczą i włączam w odpowiednim momencie ( chodzi o wykrycie) . Nie będę się bez sensu rozpisywał. Po prostu - czy ktoś mi pomoże ? Ew. jakieś materiały w języku pl - jak to robić? I proszę o zrozumienie. Gram dopiero 3ci dzień. Tak samo tu na tym forum jestem 3 dzień chyba? I poruszanie się po samym forum jest dla mnie jeszcze nie do końca czytelne. Z góry dzięki
 14. Poczytam cały temat póżniej. Fanie napisany topic. Sporo wyjaśnia. Dzięki za ten poradnik.
 15. wrzesien39_1

  Witam i o kupowanie statków pytam :)

  A mi się wydaje, ze w dobrym zgranym teamie, łatwiej wygrać. Można przecież robić wiele różnych kombinacji, trików. Tak to widzę, ale na razie nie ogarniam jeszcze samej techniki gry - więc odpuszczam takie rozmyślania. Są na tą chwilę bez sensu.
×