Jump to content

jirweik

Players
 • Content Сount

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  19661
 • Clan

  [BSW-F]

About jirweik

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

182 profile views
 1. jirweik

  0.7.12 PTS - Bug reports

  [Edited]
 2. jirweik

  Veřejný test verze 0.7.11 - Hlášení chyb

  Posílám soubory crash když se hra zbortila. Bitvy světlo v temnotě mne moc nenadchly, chyběl popis jak přesně fungují nové spotřební doplňky. Ponorky jsou hratelné jako zábava a zpestření. WorldOfWarships-2018-09-29_00-13-43.zip
 3. jirweik

  Otázky pro WG

  Info pro "von_chom" hráč se rozezná zda je lepší nebo horší podle dosažených výsledků info pro "1baa" zřejmě si nedokážeš představit co dokáže počítač, jen se podívej jak přesně registruje v bitvě každý tvůj výstřel, ujeté km atd., je jen otázka zadání programátora podle čeho má seskupovat hráče, protože má přesný přehled o výkonu každého jednotlivce info pro " BERGHAMA" svůj příspěvek směřuji na WG a jim mohu fotodokumentaci v rámci nějaké diskuse předložit, tobě jsem nic neslíbil a nic ti posílat nebudu, protože by to vedlo jen k zesměšňování a urážení, tak jak to tu vždy zažívám. Z tvého příspěvku je zřejmé, že se chystáš jen na negativní polemiku a ta jen toto vlákno spamuje.
 4. jirweik

  Otázky pro WG

  Nesouhlasím s názorem, že WG neovlivňuje hru. Děje se to stále a dlouhodobě to sleduji a pořizuji foto sestav, mohu dát 100 nebo 200 fota kde je jasné že došlo k seskupení slabších hráčů proti silnějším. Velice rád bych se seznámil s odpovědí z WG.
 5. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Zajímavé je že se vždy ozývají oslové kterých se nikdo nic neptal
 6. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Nikomu jsem nenadával ani neurážel, dělám to velice nerad rádoby generále, ale chováš se jako člověk, který se označuje názvem "KRETÉN".
 7. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Nedávno jsem tě viděl v bitvě a tam ses moc nepředvedl a tak se aspoň předvádíš tady. Pro tvou informaci - ani já bych ani trochu nestál tě mít v teamu ne proto jak se zde předvádíš ale proto, že jsem viděl jak hraješ.
 8. jirweik

  Otázky pro WG

  Vyjádření YabbaCoe mne ani trochu neuspokojuje, je to jen blablabla a vysvětlení důvodu proč jsou hráči s loděmi o dva tiery nižšími takto znevýhodňováni žádné. Je naprosto běžné například jedu-li s lodí 6.tieru mne "MM" nejdříve 2x zařadí proti osmičkám, pak proti sedmičkám a teprve potom proti šestkám a pětkám. Také se však často stane, že jaksi bitvu proti 6. a 5. opomene a znovu jedu proti 8. a 7. Hra se stává velice nevyrovnanou a pro hráče v nejnižším tieru neuspokojivou! Není tedy správné odpovědět, že se lodi o 2 tiery nižší podle statistiky docela uplatňují v takovém boji. Každý hráč vidí kdo v takové sestavě jde první pod vodu, kdo zůstává a kdo vítězí. Na tuto nevyváženost hry poukazuji už velice dlouho a můj názor je míchat nejvýše 2 tiery by bylo přijatelné. Ve VoT mě boje proti soupeřům o 2 tiery vyššími nejvíce vadily a prakticky jsem hru přestal hrát.
 9. Snížila se doba účinku radaru u MOSKVY v základu o 5 s, chtěl bych znát důvod této změny. Také bych se chtěl seznámit podrobně se všemi změnami v aktualizaci 0.7.2., dejte odkaz kde je možné info získat. Při nákupu a výběru lodi se řídím hlavně její vlastností a dodatečné změny těchto vlastností jsou z mého hlediska nepřijatelné a poškozující! Žádám o odstranění této úpravy a o vysvětlení takového postupu.
 10. jirweik

  Aktualizace 0.7.2 - Hlášení chyb

  Nenačítají se správně získané body, takovou misi těžko splnit. Co s tím?
 11. Často po navrácení z bitvy do přístavu se nenačte rozhraní tudíž nelze hru ovládat a musím restartovat, také 1 až 2x za den mne hra vykopne před bitvou a než se znovu přihlásím nastoupím do hry přibližně s 2 min. zpožděním. Hlásím to už po druhé a stále se oprava nekoná! Tento stav je docela otravný zejména při klanových bitvách. Tak až budete mít náladu opravte ty nepodarky neboť je to otravné.
 12. Pěkný den, při tetování se mi často stávalo, že lodě začaly samovolně zatáčet doprava a nešlo hned zatočit doleva, bylo nutné klepnout na klávesu doprava a pak teprve bylo možné točit doleva. Stávalo se to u různých lodí. Také mi jednou zmizelo rozhraní v přístavu, po ukončení bitvy se loď přesunula do přístavu, ale ovládací prvky zmizely a musel jsem restartovat hru. Nové prvky však natolik nezlepšují hru, aby bylo možné říci hra je zajímavější, poutavější a hraji ji s větším požitkem. Od okamžiku kdy došlo k prvnímu zeslabení palub lodí hra pomalu ale jistě upadá a nic na tom nemění různá vylepšení jako nová kamera v přístavu, nášivky, nové mapy atd. Z mého pohledu se stala hra přespolním během kdy není výjimkou konec boje po 10 minutách, neboť MM dá do jednoho družstva výkonnější hráče a do druhého ty měně výkonné. Vidím sestavy a na 99% určím správně vítěze. Lodě neustále hoří, protože hasící prostředky jsou nedostatečné a požitek ze hry se vytrácí. Vývoj hry je možné přirovnat k vývoji ve VOT. Tento můj názor uživatele uvádím pro info tvůrcům hry ve WOWS.
 13. jirweik

  Otázky pro WG

 14. Odehrál jsem v testu 75 bitev, technická chyba nenastala, efekty oživují hru, bitevka LION se mi líbila jen bych uvítal trochu větší výdrž případně torpéda, co se mi výrazně nelíbilo jsou požáry lodí i když jsem použil veškeré dostupné zařízení a protivník dobře střílel, neustále jsem hořel, nebylo možné se ohně zbavit, tento fakt mě docela výrazně snížil uspokojení ze hry-nejraději bych to vyjádřil úplně jinými slovy tzv. od plic.
 15. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Stále jen samé vytahování, naparování, urážení a žádná věcná diskuse. "von-chome" tvůj názor hodnotím jako velice pokleslý poblitek a tvé inteligenci tleskám.
×