Jump to content

jirweik

Players
 • Content Сount

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  35383
 • Clan

  [CZ-K]

About jirweik

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [CZ-K]

Recent Profile Visitors

473 profile views
 1. jirweik

  Otázky pro WG

  Tyto změny z historií nemají co dělat a nějaké zdůvodnění se vždy najde. Jedná se o zhoršení bojových vlastností stávajících lodí které hráči vlastní, aby se dobře prodávaly ty nové výkonnější. Je jasné že se nemůže neustále zvyšovat výkon nových lodí a tak se pohorší výkon stávajících lodí tak aby je nové lodě výkonem převyšovaly, dobře se prodávaly a kšeft běžel. Dalo by se to pochopit ale jen v případě, že by si uživatel přišel na své a u hry se pobavil - to však už není pravda. A tak se zmrzačily Moskva, Smolensk, francouzské DD, u BB se z děl stávají brokovnice atd..., nebudu zde vypisovat lodě které změnily vlastnosti neboť to byly vždy ty nejoblíbenější a co na tom, že je poškozován uživatel co si lodě koupil. U hry má být především spokojenost uživatele, financování má být jasné přehledné a ne skryté nucení kupovat předražené produkty nebo nutit uživatele kupovat prémiový účet neboť jinak hru nebude moci plnohodnotně užívat. Vlastníci by se měli zamyslet, je však možné že preferují krátkodobý vyšší zisk a až to pomine přejdou na něco jiného, kdo ví. V každém případě tu však nejde o spokojeného uživatele ale nacpanou kapsu!
 2. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Hru nehraješ ale jak někdo pokritizuje WG hned na něm sedíš a urážíš. Bez ohledu na čísla každý dlouhodobý hráč vidí že hra jde co do zábavy od 10 k 5. Jen nechápu proč děláš toho "REKTÁLNÍHO ALPINISTU".
 3. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Ahoj žabáku, už budou konečně opravené trasírky, kapitáni nebyli laciní a nejsou funkční. Dík za info.
 4. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Dotaz nebyl na žabáka, že se tu nemám vyjádřit k dotazu nevím a je mi to celkem jedno už se stalo, nejsme v žádném koncentráku či nápravném zařízení a myslím že se nic zlého nestalo. Také si myslím že nejhorší smrt je z vyjevení, překvapení či ohromení. Pěkný den LucyCZ.
 5. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Žabák je zástupce WG, na fóru si najdi oddíl třeba "Diskuze o současné verzi" a tam ho požádej o CZ insignie. Přesunuto z Otázky pro WG
 6. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Požádej žábu o zaslání CZ insignií Přesunuto z Otázky pro WG
 7. jirweik

  Otázky pro WG

  Ani trochu se mě nelíbí co se tu děje kam se hra ubírá a myslím že je čas se podívat jinam. Sám jsem si už obstaral edited, Assetto Corsa, Race Room, Dirt3, Euro Truck Simulátor2 (český výrobce), SnowRunner a pomalu se začnu bavit někde jinde a to bude asi ta správná odpověď na činnost WG. Má otázka: Má příprava k odchodu z této hry je to co tvůrci z WG úpravami hry zamýšlejí-vyhnat hráče? Nebo je to činnost jen z čisté chamtivosti a nerozumu? V žádném případě to WG nezazlívám je to jejich výtvor a můžou si s ním dělat co chtějí jen bych rád věděl zda k tomu budou potřebovat hráče.
 8. Ahoj Dave6, musím se vyjádřit k tvým odpovědím. 1) Smolensk je papírový křižník a dle mého názoru není OP, na Fóru je řada vyjádření i aktivistů WG podporující můj názor. Spíše posoudili tvůrci že svou roli už odehrál spousta hráčů ho má a tak se zhorší jeho výkon, aby hráči kupovali nové výkonnější lodě prodávané za nemalý peníz, každý přece chce vyhrávat. Můj názor je jen jeden, když koupím loď s určitými vlastnostmi a později se vlastnosti změní k horšímu jedná se o poškozování uživatele bez ohledu na vysvětlování a zdůvodňování ze strany WG. Divím se že EU toleruje na svém území takové jednání firem. Pokud musí zhoršit vlastnosti prodaných lodí měl by každý kdo loď má mít možnost ji vrátit a dostat zpět to co za ní zaplatil. Technicky upravovat lodě musí pouze před uvedením do užívání nebo s odpovídající . Mimochodem zkrácení dostřelu není o 600 m ale o téměř 3 km! 2)Dříve nebyly divize tak rozšířené a když se šlo do boje v divizi často se čekalo až bude divize i pro soupeře a nestalo se že byla divize jen na jedné straně. Nikde jsem nečetl o změně MM v tomto ohledu. Před dvěma či třema roky se většina bitev hrála 17,18,20 minut, nyní když MM seskupuje účastníky podle výkonosti trvají bitvy běžně kolem 10 minut, zažil jsem i vícekrát konec bitvy pod 7 minut, je to stav podporující ekonomiku provozovatele ale zhoršující uspokojení hráčů ze hry. MM by měl měřit každému hráči stejně, neovlivňovat tvorbu družstev, neprotěžovat určité skupiny hráčů a zařazovat do družstev výhradně podle přihlášené lodě! 3)Nepsal jsem jako příčinu výbuchu skladu munice u BB zásah torpéda. Výbuch nastal po výstřelu BB vzdáleného 20 km do naúhlované téměř nepoškozené lodi. To samé jsem v poslední době zažil už asi 3x u Moskvy po její úpravě při uvedení Stalingradu, před tím nikdy i když jsem s ní jezdil hodně často a mohla se postavit proti každé lodi. Je tedy zřejmá změna parametrů které to umožní. Ještě bych chtěl připomenou že masivní zásahy do hry se tu provádí i bez potřeby balancovat hru viz kdysi úprava palub a zavedení požárů lodí. Jsou to úpravy které vždy poškozují uživatele a vyhovují provozovateli. Není možné zdůvodnit změny hry z důvodu četných žádostí hráčů neboť na fóru se vyjadřuje jen velice malá skupina hráčů a naprostá většina na fórum nechodí. Přivítal bych příspěvky směřující k řešení takových potíží a ne se věnovat vysvětlování že se nic neděje bylo to vždy a podobně.
 9. Ahoj žábáku, mám dotazy k současné aktualizaci: 1) U Smolenska se změnil dostřel na pouhých 16 km přesto že má prodloužení o 16%. Jedná se o likvidační změnu vlastností ? Nebo je to bug? Nebo je to jen další pochybení hry? 2) Posílám několik snímků dokumentující současnou činnost MM při sestavování účastníků bitev: -7 hráčů z klanu TITAN sdružených do divizí a zařazených do jednoho družstva - zařazování divizí "fialek" do jednoho družstva a do druhého žádnou divizi - stanovení MM kdy bude výhra a kdy prohra Jedná se o změnu programování MM nebo si jen dělá co chce? 3) Výbuch muničního skladu u CONGUERORA. Za roky co hraji tuto hru jsem nikdy takový výbuch u BB neměl. V tomto případě se také jedná o vylepšení hry nebo jen náhodný bug? Předem děkuji za odpovědi na mé dotazy.
 10. Je to velice nepěkné pozastavení tvorby elitních ZK velitele, měl jsem takových velitelů přes třicet a nemám nic! Pro získání 20tého bodu je nutné získat 500.000 ZK a pro ten poslední to bude jistě o hodně více. Znamená to na dlouhou řadu měsíců téměř žádnou tvorbu elitních ZK, protože ubohých 5% ztrátu nenahradí a bylo by správné od WG aby automaticky přidali nové 2 body těm kapitánům kteří měli 19. bodů. V opačném případě je to opět poškození uživatelů této hry stejné jako když se dodatečně zhorší vlastnosti lodí aby se uplatnily v prodeji nové lodě a kšeft se hýbal!
 11. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Žabáku tomu nemohu uvěřit tomu ozvláštnění, pro mne každá taková bitva znamená velké namáhání očí a nepohodu ve hře, nejhorší je frekvence bitev déšť, mlha, sníh a cyklon kdy zhruba z 5 bitev jsou nejméně 2 tzv. ozvláštněny tímto počasím, takové bitvy se mě ani trochu nelíbí i od kolegů slyším jen nadávky na toto počasí, ještě bych rád uvedl, že od aktualizace zeslabení palub a zahájení požárů lodí HE spamem a každé další vylepšení hry je zatloukání hřebíčků do rakve hry a zhoršení herní pohody i na twitchy vidím, že hráči nastavují v módu klidnou hladinu moře a žádný si nelibuje v tom co nazýváš "ozvláštnění".
 12. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Jen blázen nakupuje tzv zajíce v pytli, postup prodeje konternejů není nic jiného než šizení spotřebitele, stejně jako pozdější změna vlastností prodaných lodí. Divím se že EU trpí takové postupy na svém území!
 13. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Ahoj žabáku, dostal jsem dvě letecká torpéda do zesílené proti torpédové ochrany u Alabami a světe div se nastal výbuch, to samé nyní běžné u Moskvy u které došlo k výraznému oslabení výdrže a střelby, Moskvu dnes sejme kdejaký křižník. Letadlové torpéda nemají vysoký účinek a tak se ptám jak je možné že došlo k takovému výbuchu u lodi zatím nepoškozené, dále pak zda budete v takovém nastavení hry pokračovat u všech bitevních lodí neboť se mě to stalo prvně u Alabami. přesunuto z Žabákovy kvákterky
 14. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Ahoj, také jsem na tom stejně už dlouhou dobu tak asi od zavedení intenzivních požárů, mnohokráte jsem na toto hrubé nevyvážení hry poukazoval a ze strany WOWS naprosto žádná odezva jen takový vlezdoprdelky mě na fóru napadali. Dnes jsem například odehrál 6 bitev křižníkem v 7 tieru a 5x jsem byl low a jednou top, hra proti 8.a 9. tieru probíhala vždy tak, že první pod vodu šli 6ky a 7čky, hra naprosto nezajímavá spíše otravná a takové to mám stále až na velice zřídka ojedinělé situace kdy jsem častěji top tier než low tier.
 15. jirweik

  Veřejný test 0.8.7 - Hlášení chyb

  Dnes 11.8. jsem se několikrát pokoušel připojit k Veřejnému testu ale nepodařilo se. Neustále hlásil "chyba na serveru zkuste to později" a nemohu se vyjádřit k připravované aktualizaci a tak několik postřehů ke stávající verzi. Po každé aktualizaci se projeví nějaké chyby i když jsou zajímavé svou různorodostí přesto dost znepříjemňují užívání hry. V současné verzi nově nelze dělat screenshoty, nelze ovládat zvuk v PC při hře-musím přepnout na Plochu abych mohl ztlumit nebo zesílit zvuk, na liště na mne kouká podivná karta naprosto jiná než vždy předtím, do náhodných bitev se přihlašuji enormně pomalu a mnohdy slyším jak na mne troubí abych hrál hra už běží 30 sekund, přitom v hodnocených bitvách nebo kooperativních jsem přihlašován mezi prvními a také je bizarní způsob ukončení hry, takový bugy ještě nebyly ani jsem něco takového nezaznamenal v žádné konkurenční hře a to oceňuji jen tak dál. Od přechodu na 64 bit.verzi mám stále poloviční FPS (spoluhráči hlásí totéž). Doufám že u hry vydržím do doby kdy si přestanou tvůrci hrát na frajery a ukončí vymýšlení bugů. Přeji hodně sil do dalších nápadů na zpestření hry.
×