Jump to content

jirweik

Players
 • Content Сount

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  23913
 • Clan

  [CZ-K]

About jirweik

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [CZ-K]

Recent Profile Visitors

244 profile views
 1. jirweik

  0.8.4 - Všeobecná zpětná vazba

  Nedá mi to a musím se vyjádřit, od přechodu na 64 bitovou verzi jsou stále nějaké potíže a spokojenost ze hry se pomalu ale jistě vytrácí. Velmi zdlouhavé odhlašování z bitvy vždy přešlo do zamrznutí v přístavu asi tak na 20 sekund dodnes není úplně odstraněno. současný stav je když skončí bitva a prohlédnu statistiku odhlásím se a přehled zmizí ale znovu se objeví a pak teprve velice pomalu se dostanu do přístavu kde znovu dojde k zamrznutí už ne tak dlouhé jako předtím ale asi tak na 6 sekund a to se opakuje při každé činnosti v přístavu, je to otravné. Snížilo se FPS ze 70 na 35 a PING není stabilní jako dříve. Myslel jsem že přechod na 64 bitů zlepší chod hry ale opak je pravdou. Také rework letadlových lodí hru výrazně změnil k horšímu. Tyto potíže naprosto přehluší drobné vylepšení hry. A nejhořší přijde když mne MM zařadí mezi nehráče a za 10 minut je po boji. Kde se vzalo tolik hráčů kteří neví co mají dělat, neumí střílet a chovají se jako naprostý pitomci bez zkušeností a hrát v této sestavě není možné, ještě že je rychlý konec. To samé je když jsem zařazen mezi normální hráče a musím po mapě honit protivníka abych uhrál nějaké body. Opět je za 10 minut po hře a kapsu si namastí hráči kteří měli rychlé lodě. Tvůrci by se měli zamyslet na stavem hry, je to fakt bída. Nejlépe jsem si zahrál tak 2 roky zpátky, nebyly kontejnery, ponorky, vesmírné bitvy a jiné pitomosti a hra byla prima bylo běžné, že se rozhodovalo o vítězství do poslední minuty a 20 minut bitvy se nám zdálo jako nedostatečné. Nyní velice často stačí kolem 10 minut na ukončení hry!
 2. jirweik

  0.8.4 - Všeobecná zpětná vazba

  Žabáku pořídil jsem Izmaila VI. a převážně hraju proti úrovni VIII. a velice často chybí úroveň VII. nebo je zastoupena letadlovkou nebo jednou až dvěma loděmi. Takové nastavení MM se nedá označit jinak než jako prasácké. Chci vědět proč to je tak nastavené a jaké jsou důvody takového postihu části hráčů, každá slušná hra by měla být vyvážená pro všechny hráče stejně! Mě se nepodaří když jedu s VIII. úrovní hrát proti VI., to většinou jsem zařazen proti X. úrovni. Abych předešel žádost o důkaz posílám replaye 2 bitev za sebou kde je patrné jak MM sestavil hráče. Dík za vysvětlení a zjednání nějaké nápravy. 20190606_223930_PRSB106-Izmail_42_Neighbors.wowsreplay 20190606_231604_PRSB106-Izmail_20_NE_two_brothers.wowsreplay
 3. Zmizely mě klanová data klanu "CZ - Flota", v této chvíli jsem byl odpojen ze hry a nejde se přihlásit.
 4. jirweik

  0.7.12 PTS - Bug reports

  [Edited]
 5. Posílám soubory crash když se hra zbortila. Bitvy světlo v temnotě mne moc nenadchly, chyběl popis jak přesně fungují nové spotřební doplňky. Ponorky jsou hratelné jako zábava a zpestření. WorldOfWarships-2018-09-29_00-13-43.zip
 6. jirweik

  Otázky pro WG

  Info pro "von_chom" hráč se rozezná zda je lepší nebo horší podle dosažených výsledků info pro "1baa" zřejmě si nedokážeš představit co dokáže počítač, jen se podívej jak přesně registruje v bitvě každý tvůj výstřel, ujeté km atd., je jen otázka zadání programátora podle čeho má seskupovat hráče, protože má přesný přehled o výkonu každého jednotlivce info pro " BERGHAMA" svůj příspěvek směřuji na WG a jim mohu fotodokumentaci v rámci nějaké diskuse předložit, tobě jsem nic neslíbil a nic ti posílat nebudu, protože by to vedlo jen k zesměšňování a urážení, tak jak to tu vždy zažívám. Z tvého příspěvku je zřejmé, že se chystáš jen na negativní polemiku a ta jen toto vlákno spamuje.
 7. jirweik

  Otázky pro WG

  Nesouhlasím s názorem, že WG neovlivňuje hru. Děje se to stále a dlouhodobě to sleduji a pořizuji foto sestav, mohu dát 100 nebo 200 fota kde je jasné že došlo k seskupení slabších hráčů proti silnějším. Velice rád bych se seznámil s odpovědí z WG.
 8. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Zajímavé je že se vždy ozývají oslové kterých se nikdo nic neptal
 9. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Nikomu jsem nenadával ani neurážel, dělám to velice nerad rádoby generále, ale chováš se jako člověk, který se označuje názvem "KRETÉN".
 10. jirweik

  Otázky a odpovědi

  Nedávno jsem tě viděl v bitvě a tam ses moc nepředvedl a tak se aspoň předvádíš tady. Pro tvou informaci - ani já bych ani trochu nestál tě mít v teamu ne proto jak se zde předvádíš ale proto, že jsem viděl jak hraješ.
 11. jirweik

  Otázky pro WG

  Vyjádření YabbaCoe mne ani trochu neuspokojuje, je to jen blablabla a vysvětlení důvodu proč jsou hráči s loděmi o dva tiery nižšími takto znevýhodňováni žádné. Je naprosto běžné například jedu-li s lodí 6.tieru mne "MM" nejdříve 2x zařadí proti osmičkám, pak proti sedmičkám a teprve potom proti šestkám a pětkám. Také se však často stane, že jaksi bitvu proti 6. a 5. opomene a znovu jedu proti 8. a 7. Hra se stává velice nevyrovnanou a pro hráče v nejnižším tieru neuspokojivou! Není tedy správné odpovědět, že se lodi o 2 tiery nižší podle statistiky docela uplatňují v takovém boji. Každý hráč vidí kdo v takové sestavě jde první pod vodu, kdo zůstává a kdo vítězí. Na tuto nevyváženost hry poukazuji už velice dlouho a můj názor je míchat nejvýše 2 tiery by bylo přijatelné. Ve VoT mě boje proti soupeřům o 2 tiery vyššími nejvíce vadily a prakticky jsem hru přestal hrát.
 12. Snížila se doba účinku radaru u MOSKVY v základu o 5 s, chtěl bych znát důvod této změny. Také bych se chtěl seznámit podrobně se všemi změnami v aktualizaci 0.7.2., dejte odkaz kde je možné info získat. Při nákupu a výběru lodi se řídím hlavně její vlastností a dodatečné změny těchto vlastností jsou z mého hlediska nepřijatelné a poškozující! Žádám o odstranění této úpravy a o vysvětlení takového postupu.
 13. jirweik

  Aktualizace 0.7.2 - Hlášení chyb

  Nenačítají se správně získané body, takovou misi těžko splnit. Co s tím?
 14. Často po navrácení z bitvy do přístavu se nenačte rozhraní tudíž nelze hru ovládat a musím restartovat, také 1 až 2x za den mne hra vykopne před bitvou a než se znovu přihlásím nastoupím do hry přibližně s 2 min. zpožděním. Hlásím to už po druhé a stále se oprava nekoná! Tento stav je docela otravný zejména při klanových bitvách. Tak až budete mít náladu opravte ty nepodarky neboť je to otravné.
 15. Pěkný den, při tetování se mi často stávalo, že lodě začaly samovolně zatáčet doprava a nešlo hned zatočit doleva, bylo nutné klepnout na klávesu doprava a pak teprve bylo možné točit doleva. Stávalo se to u různých lodí. Také mi jednou zmizelo rozhraní v přístavu, po ukončení bitvy se loď přesunula do přístavu, ale ovládací prvky zmizely a musel jsem restartovat hru. Nové prvky však natolik nezlepšují hru, aby bylo možné říci hra je zajímavější, poutavější a hraji ji s větším požitkem. Od okamžiku kdy došlo k prvnímu zeslabení palub lodí hra pomalu ale jistě upadá a nic na tom nemění různá vylepšení jako nová kamera v přístavu, nášivky, nové mapy atd. Z mého pohledu se stala hra přespolním během kdy není výjimkou konec boje po 10 minutách, neboť MM dá do jednoho družstva výkonnější hráče a do druhého ty měně výkonné. Vidím sestavy a na 99% určím správně vítěze. Lodě neustále hoří, protože hasící prostředky jsou nedostatečné a požitek ze hry se vytrácí. Vývoj hry je možné přirovnat k vývoji ve VOT. Tento můj názor uživatele uvádím pro info tvůrcům hry ve WOWS.
×