Jump to content

FighterIron1967

Players
 • Content Сount

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4880

About FighterIron1967

 1. FighterIron1967

  Chat

  ANI NE! JEN CHCI TO CO MA FUNGOVAT ABY 100% FUNGOVALO NEBO SNAD TY NE?!A CHAT U TEHLE HRY JAKO U JEDINE HRY MULTIPAYER ....!!!! NEFUNGUJE!!!! PADA NEDRŽI NAPSANE ZPRAVY NIC!!! Příklad ja ti napiši ty nebuduš online tak si tu zpravu odemě nikdy nepřečteš a naopak... to je jako podle tebe OKI?!? ASI jsem už moc starej, ale po mě chtěji v praci 100% vykon!!! Ja ho chci tim padam po druhych!!! Je to jedina hra co znam kde tohle NEFUNGUJE!!! Ale banovat to už umi! A měl jsem ban na chat do 26.2. do 10:00 a bum příjdu s prace a mam další do 28.2. už je mi to tu cele k smíchu za co jsem dostal další ban na chat když jsem ani 3-4 dny nemohl psat?!?! STUPIDYTA!!! Spojeno (2 posty)
 2. FighterIron1967

  Chat

  To že jste se už naučili banovat v chatu... to mě nepřekvapuje všechny On line hry to dělaji... jen mě překvapuje,že po 3-dnech banu na chat jsem za stejnou věc udajnou dostal další do 28.2. už se tomu tu musim smat...!!! Ne že by jste ho konečně zpravili... PROTOŽE NEFUNGUJE!!! Apsolutně nevunguje tím myslim chat hry!!! COKOLI ROZKLIKNETE V TU RÁNU TAM NIC NENÍ.... JAK NA VŠEOBECNEM TAK V SOUKROMÍCH ....Prostě když nejsme oba dva on line tak si nikdy to co jeden druhemu psal nepřečteme....STUPIDNÍ!!! Všude to funguje včetně WOT tam pokud to nevymaži tak to tam mam do sud jakou koli zpravu z klanu , od přatel atd.... CO S TIM UŽ KONEČNE HODLATE DĚLAT?!?!? PO ROKU HRANÍ A FUNGOVÁNÍ TETO HRY?!?! ALE DVOJNASOBNÉ BANOVAT TO UŽ UMÍTE!!!! TAK SE NAUČE I SPRÁVNĚ ZPROVOZNIT CELKOVĚ HERNÍ CHAT!!!!!!!!!!!
 3. FighterIron1967

  Zakoupení Dublonů přes Paypal

  [Editováno]
 4. FighterIron1967

  Zakoupení Dublonů přes Paypal

  ty chytračku podivej se na koupi dublonu za tel hovor za 190Kč a maš jasně naposano 1510 dublonu 3x mi to došlo bez problemu...ted ne je pul čtvrte rano udelam mazec okradat se od nich nenechäm.... a ty se nauč počitat...!!!!!!!!!!!! Chtel jsem si 5.dubna udělat radost k mim padesatinam a koupit si přes učet Tirpicz abych měl všechy Německé Bitevní lodě... [Editováno] Zlodějum co kradou 190Kč posilat 1400Kč ani v nejmenším nebudu a jestli ty dublony nedostanu.... tak to pěkně rozmaznu na netu! [Editováno] Spojeno (2 posty)
 5. FighterIron1967

  Zakoupení Dublonů přes Paypal

  No ja nevim co ale před asi 15min jsem si za Telefoní hovor za 190 Kč koupil 1510 Dublonu a nedostal jsem je tak se novodobe okradaji lidi?!? Nebo jak to tu je????? Rad bych viděl bud 1510 dublonu na mém učtě nebo 190 Kč na mem kredytu!!!! Chtěl jsem napsat na podporu ale to prostě nejde nefunguje zada mi to popište problem tak ho popíši a dam pokračovat a ono mě to vrati zase na začatek a tak dokola?!? TO si važně mam mislet že je to tu na okradaní hraču?!?! Spojeno (2 posty)
 6. FighterIron1967

  Aktualizace 0.5.16 - Hlášení chyb

  TheComedian1983..... myslim že ty si skvot..... A myslim, že komediant si tu opravdu a jen TY!!!!!! Jediny Sigimundus se snažil a za to mu dik, pomoci.... Ty si jen jedna ze spousta sraček co na MMO jsou...tak si to užij lamko!!!!!!
 7. FighterIron1967

  Aktualizace 0.5.16 - Hlášení chyb

  Přesně.... plně se stotožnuji s Pavel04...!!!!! Nejhorší MMO co jsem kdy hrál co se hratelnosti týká!!!!!!!!!!!!!!!! Totalní [edited]!!!! Takoví problem s hrou MMO jsem nikdy neměl NIKDY!!!! v WOT jsem celí den na fullHD a nic hra nepadne natož v bitvě....!!!!!!!!!! Ve WoWš katastrofa všech katastrof. Co bitev jsem prohral a dostal Kiil diky padnuti i 5x za bitvu OMG mazec to dělali jako lepší a víc si s tim dali praci jak s WOT?!?! OMG tak to jsou važně 100 let za OPICEMA!!!!!!!! Ja Idiot před vanoci kvuli teto hře vrazil do PC 7Tis. Nova ZD... 8GB ram... nova grafika a co?! posunulo se mi padani hry o dva stupně?!?!?! Joooo a ještě misto starých dobrých XP Profi.... Ted mám Win7 ULTIMATE 64bit to je važně totalní mazec už i to vychloubani v Re-play.... začína mě to vytáčet.... napíši tam a klidně s něma udělam rozhovor jake WoWš opravdu je nic tu pořadně nefunguje ani Chat ani sokrome zpravy mezi přateli pokud nejsme online oba tak nikdy si nepřečtu co mi psal muj kamarad v soukrome zpravě?!? Ve WOT mam pořad zpravy i s minulého léta a pokud je nesmaži tak asi napořad tak očem to tu je?!?!? Podle min a max co se tyče naroků teto hry vše převišuji.... dnes opět muj milaček Gense... Aááááááááá bac!!! tabulka hra WoWš udělala chybu a neodpovídá?!?! A šup honem zpět a bum rozmasakrovali mě torpedama ....... NENASRALO BY VÁS TO?!?!?!?!? Mě už to totálně točí.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 8. FighterIron1967

  Aktualizace 0.5.16 - Hlášení chyb

  OMG super...tak tady se automaticky mažou topiky co někomu nejdou pod nos?!? BOMBA DOBRY VĚDĚT!!! Takže prvně dnes jsem napsal na všeobecný chat že to jde totalně do šípku.... že chat nedrží spravy... a nikdo si je nepřečte pokud není online ...SUPER DOSTAL JSEM ZA TODLE BAN DO 9.1.2017 vinikajici co bych si mohl vic od těch sraču co to tu dělaj přat... LAMY JA VAS DOSTAT DO RUK Dělam na Jatkach o par praat vic či mín už mě lezete krkem! včetně ichtyla Stratos_HF!!!!!!!!!
 9. FighterIron1967

  Aktualizace 0.5.16 - Hlášení chyb

  Stratos_HF..... si borec.... HM.... jestly bys mi to řek do očí.... o tom černem kablu?!?! Co říkaš?!?!? Hroznej machr co, ale tak virtualně!!!! CHAT JE TU O NIČEM NEFUNGUJE!!!!!! vše padá! zpravy se vněm nedrží pokud nejsi online tak je nepřečteš... a ty mi lamko budeš psat o černem kablu?!? Na co si tu hraješ?!?!? Ty Adidasko?!? Ta hra ma max požadavky lamko!!!! Ja je převišuji...! Přezto padá hlavně 8-9 tir... A Win7 Ultimate 64bit piše hra neodpovída.... ne jak dřív jsem měl XP profi a psalo mi to hrozny věci dle RAM atd... Teď mam 8GB RAM novou ZD a Grafiku a pořad to pada?!?! Źe by tim kablem?!? Tak pod mi to lamko říct do očí! Chudačku!!!!!
 10. FighterIron1967

  Aktualizace 0.5.16 - Hlášení chyb

  prosím vas tohle je už totalně katastrofa hra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takhle tedy ne ja sem za 7tis vlepšíl před vanoci PC... hra u 8 tir pada!!!!!!!!!!!!!! ne mim PC HRA NEREAGUJE NEODPOVIDA?!?! To jste dělali super hru oproti WOT?!? Cely den jsem na WOT a tohle mi neuděla a u vas 8tir a konec?!? Dělate z nas debily?!? chat ve hře nefunguje napiši kamaradovi a pokud není online nikdy mou zpravu nepřečte !!!!!!!!!!!! Co to prosim vas je dělate s wows buhví co a jak ste to oproti WOT pošefovali a přitom ste 100let za opicema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oproti WOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 11. FighterIron1967

  Padání hry

  Ahojky všem mám ten samí problém u XP profi jako radekoskar dnes mi to dokonce takhle padlo 7x za bitvu jen připojim se o mnoho rychleji do hry jako on uvadi... Je to vážně mazec... jindy mi to zas v klidu vydrží i hodinu a pak bác... Mám XP profi. 4 GB ram CPU Intel dual core 2.66 MSI GForce 8800 GTX 768MB Tak nevim no ,ale pokud to takle bude padat dal tak se to neda hrát hra takto začala padat po poslední aktualizaci... Fighteriron
 12. FighterIron1967

  Verze 0.5.12 - Všeobecná diskuze

  Prosim vás....???!!! tahle hra nejde hrat ani s minimem co uvadíte... už mě to přestalo bavit ... uvadite min požadavky PC ale ač mam o mnoho vižší... hra se kouše a padá ,super když jste v bitvě... tohle se mi u WoT nikdy nestalo tady u WoWš mi to padne či sekne se i do pul hod 3x omg tahle hra ač krasná je prokleta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neumite nic jen vylepšovat zbytečně a zvyšovat naroky Hawdveru.... to je vaš trend?!? Je mi z vás smutno x... hraču skončí zustanou jen ti zazobaní!!! To jste chteli? Super běžte někam!!!! A to jsem slušny ...dodrbali jste super hru jen pro hornich 10tis. ostatni at jdou do šípku... super pak se nedivte na odezvu ktera příjde!!!!!!! jste ubozí... vážně.... FighterIron
 13. FighterIron1967

  Aktualizace 0.5.6 - Nové uživatelské rozhraní

  Katastrofa...! Ne vážně už jsem psal před novou aktualizací že mě mizi protívníci... Teď totální katastrofa jakmile dám pohled dalekohledem abych lepe zaměřil protivník není je fuč?!? Ale on po mě vesele palí kdyby to bylo jako ve WoT kde se schová a nehýbá se to bych bral ale takhle... ?!? Z 90% jakmile dam dalekohled je fuč... a nepomuže ani zpětné přepnuti několikrat za sebou takže o čem taková hra je?!? O ničem!
 14. FighterIron1967

  Oznámení ohledně módů a cheatů

  Zrušil bych všechny! Včetně Aslaina... Vím co to nadělalo pekla ve WoT a Aslain není žádné neviňáto... ! Umožnuje dost výhod ktere normalní hrač nemá...! Navíc dlouho jsem nehral ,ale poslední bitvy se mi stává, že někoho pronasleduji či jsem s ním v přímém souboji a najednou mi loď zmizí?!? A ať dělam co dělam nevidím ho a najednou je u mě čí jako by přímo z moře kde nic není po mě pálí?!? A to reeprichu nemá nic společného s nevyhraností či vlastníma chybama (reakce na to co jsem psal ve volnem chatu a ty jsi na to odpověděl... mistře světa! Zakazal bych všechy módy natož cheaty ....!!! FighterIron1967 PS: a nema to nic společného s kouřovou clonou ... to jen, aby to tady na slova zas nějací mistři světa nepřekroutili...
×