Jump to content

Ichtyandr

Players
 • Content Сount

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4146
 • Clan

  [CZ_NF]

About Ichtyandr

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Ichtyandr

  South Dragon maratón

  Dik, to je ono.
 2. Ichtyandr

  South Dragon maratón

  Tak jsem to dokončil a v doku nic. V přístavu s drakem také nic. To musím čekat? Nebo je to někde zašitá kamufláž?
 3. Ichtyandr

  Modulátory

  Děkuji za vysvětlení. Znamená to tedy, že se započtou zkušenosti ( i když jsem použil modifikátor), jen se nezapočítá ta část o ketrou díky nim byli zkušenosti navýšeny že?
 4. Ichtyandr

  Modulátory

  Co je prosím přesně míněno pod pojmem "před použitím modulátoru" ? To jako před použitím doplňku opravárenská četa a pod? Děkuji.
 5. Vše funguje. Díky. Měl jsem kurzor mimo obrazovku, až při pořádném rozmáchnutí se vrátil na plochu a mohl jsem označovat. Takže moje blbost.
 6. Cíl označen nemám. Takže dělám chybu. Vám všem CTRL + leve tlačitko funguje?
 7. Je to určitě pod vzdálenost 1km.
 8. Taki nevím, zkouším CTRL /prave i leve), a palba začne až když jsem na několik metru od nepřátelske lodi, zatím co ta na mě ze sekundárek pálí už minutu z mnohem větší vzdálenosti. Bud to tedy aktivuji špatně a automaticky se to spustí až na několik metrů od lodě, nebo to nemá význam.
 9. Ve vlastnostech kapitána jesm zvolil Ruční řízení palby sekundární baterie u Tirpitzu. Před tím sekundárni baterie pálila sama při malé vzdálenosti protivníkovy lodě. Nyní nic. Čím se tedy palba zpouští? Nějak se označuje loď soupeře?? Dík za radu.
 10. Ichtyandr

  Nováčci, otázky & odpovědi

  Jak nejlepe vybrat a přeškolit kapitana z jine lodi aby si přenesl všechny zkušenostní body? Zaplatit dublony pro přerozdělení zkušeností - ty se kapitánovi vrátí a pak jej přeložit ? Lze to tak , nebo prosím o stručný návod. Moc děkuji.
 11. Ichtyandr

  Kamufláž u prémiových lodí

  Ok, díky, Každá pémiová loď má svojí, to jsem přehlédl.
 12. Domníval jsem se, že když zaplatím prémiovou loď, zůstává na ní kamufláž na vždy. Před několika měsíci mi zmizeli kamufláže ze všech prémiových lodí, což považuji za nefér jednání. Při koupi jsem se nedočetl, že jsou kamufláže časově omezené. jak to tedy je? Navíc pokud už ani prémiové lodě nenesou kamufláž, hra celkově ztrácí na svém lesku.
 13. Ichtyandr

  OT - Project R v Evropě

  Nevite, kdy přesně se přidávají nové týdení mise??
×