Jump to content

teacoffee

Players
 • Content Сount

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  6188
 • Clan

  [BUSHI]

About teacoffee

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. teacoffee

  Ranked battle - 9 season

  Warships je krásná hra, bohužel její hratelnost stagnuje a to mě mrzí. tX ranked je pro mě komunitní prosbou a výzvou, ale nejedná se o nic víc, než splnění povinnosti. Nemá nic co nabídnout na oplátku za strávený čas.
 2. teacoffee

  Historické symboly

  Jaký evropský soud, tady to vyřešíme lépe a stokrát rychleji Povolit nebo zakázat všechny. Respektuji výhodu domácího hřiště, ale i když jsem ten skin ve hře ještě nepotkal, je to máslo na hlavě a urážka lidem, co ten smutek stále prožívají.
 3. teacoffee

  Historické symboly

  Přece jen si někdo všiml, konečně může kraken zpátky. Ve hře totiž všichni hrají, nikdo nekouká na vlajky a absolutně nikoho nezajímá, jaký máte vizuální mód, protože na výsledku bitvy nic nemění. Není postižitelný, pokud jste normální a přirozeností se vyhnete § 260. Proto nechci pitvat co dědové říkali, když si vypili. Jeden wehrmacht, druhý rudý, oba bez smíchu i breku. WoWarships oslavuje námořnictvo, ne politiku. I když to první nelze oddělit od druhého, snažte si připomenout že jde o virtualitu. Arkádovka spojená s modelářstvím by měla lidi stmelovat, ne je rozdělovat. Vycházející slunce = vlaje dodnes, přidat do hry. Třeba za příští 15. rank v RB? Hakenkreuz a tradiční kříž německé marine = work in progress, např. Nassau a Emden mají to rozdělení lehké. Graf Zeppelin a prototypy taky. Ale plány na bitevní křižník Scharnhorst jdou zpět do dob Světové války i když byly s Gneisenau de facto výsledkem německo-britské smlouvy z roku 1935. Graf Spee byla spustěna na vodu rok po nástupu nacistů k moci, již jako třetí panzerschiff v řadě od roku 1931. Torpédoborce asi nikdo neřeší, ty vyrobili v Nizozemsku, sloužily v Norsku a potopili v Polsku, možná proto.
 4. teacoffee

  Historické symboly

  Do soukromého módu ti nikdo nebude kecat, pokud se tím nebudeš chlubit. Měly by být přidány do hry pro historické a edukativní účely. Asi raději vydělávaj prachy, než se hádat s každým druhým nezaměstnaným právnikem.
 5. teacoffee

  Statistika obsahu kontejnerů

  Černá díra... Ale v přístavu najednou Molotov, Gallant a Atlanta. Jo a dvě kampaně. K tomu asi; 50k free exp, 300 dublonů, něco přes dvě mega kreditů z trezorů a za duplikáty, 30x Mrazivá jedle, 100x Halloween 2016, 30x Wyvern, 40x drak, cca 150 Zulu + Hotel a papapapapapa, zbytek doplňků a signálů... do konce roku hotovo. Sbírejte, sbírejte, sbírejte a hlavně neotevírat.
 6. teacoffee

  Statistika obsahu kontejnerů

  Stovka kontejnerů. Nemám screeny, odměny krachly, oznámení prázdné.
 7. teacoffee

  Filmy s námořní tematikou

  Nejlepší filmy jsou o plachetnicích nebo ponorkách. To má nádech filmařské romantiky, ale natočit cokoli jiného než dokument, z tématiky velkých lodí, by byla finanční sebevražda. Spielberg zkusil Red Tails, Ayer zase Fury, my máme Cameronův Titanic. Já ani nevím, co k tomu napsat bez cenzury. Tady je aspoň pár pozitivních střípků: Hacksaw Ridge The King's Choice
 8. teacoffee

  Nášivky

  Emblémy jsou naprosto jednoznačně prioritním problémem. A nebo se hra snaží naznačit, ať nejdeš furt ke dnu.
 9. teacoffee

  Osmé ranked battles

  Je to hlavně o počtu chyb, které děláš. Pokud máš rodinu, tak se na to EDIT, já taky končím. Co hraješ?
 10. teacoffee

  Osmé ranked battles

  Tipy jak získat RANK 1 za méně než 12dní; Torpédoborec : Vládne nad všemi a vyhraje každou bitvu. Stačí najet mezi bójky a hotovo, nebojte - místa je tam dost a nic vám nehrozí. Zakouřit si je nejlepší předtím, ať vás nic neomezuje a vidíte široko daleko. Pokud vyvolenou rasu nehrajete, vsaďte na to, že ten ve vašem týmu se tímhle řídí a co nejrychleji zlikvidujte ty rudé. Křižník : Menší vyhlídková loď, zbytečně moc rychlá. Výbornou volbou je natočit se k nepříteli bokem. Ukážete mu tím, že se nebojíte a z respektu vás nechá být, zatímco budete pálit všechny děla jednu salvu za druhou do torpédoborce (červeného). Bitevní loď : Nejpohodlnější a tudíž nejlepší plavidlo ve hře. Pamatujte, že skóre na konci bitvy je vším. Každý přece ví, že nejvíce bodů získáte za uraženou vzdálenost, tudíž doporučené trasy jsou kolem okraje mapy. Letadlová loď : Pořiďte si novou klávesnici a myš.
 11. teacoffee

  Japonská vlajka na lodích

  Je ve hře, akorát ne na plavidlech IJN. Na pravoboku Clevelandu jsou tyhle zářezy:
 12. teacoffee

  Osmé ranked battles

  Nikdo nehraje. Všichni farmí Duke of York.
 13. teacoffee

  Osmé ranked battles

  "Chyba při připojování k server. Server je přetížený. Nepodařilo se připojit k serveru." Opravdu zábavné šestrkát za noc, když v každé bitvě je někdo z OM, AAO, UFR, TTT etc. Chápu, že za všechny bitvy, kde jsem ztratil hvězdu, si můžu sám. Vyhrál jsem bitvy, kdy by to tým zvládl beze mne, ale takový cockblock abych prohrával jenom proto, že hra padá, mě štve. Nejlepší sezóna zatím, ale nějak to prostě nejde.
 14. teacoffee

  Musashi

  Sám jsem ji nehrál, ale co jsem zatím potkal, Musashi je zmetek. Na 4km boční salvou na plný bok netrefila ani jeden z devíti nábojů. Ale je z ní slušná dmg piňata. Mo je solidní, takže pokud na vás tenhle trik se záměnou zabere, doporučuji více než Nelsona, který je zábavný první hru. Nicméně krom historické hodnoty Musashi nemá proti Yamato nic moc co nabídnout. Imho.
×