Jump to content

SSTalleyrand

Players
 • Content Сount

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7713
 • Clan

  [TRIAD]

About SSTalleyrand

 1. SSTalleyrand

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Chodzi o to za są oslabiane i teraz ciężko robić na nich dmg a jak są to psują reszcie grę bo dają nieprzemyslany spot.
 2. SSTalleyrand

  Zmiany w CV i plany na przyszłość

  Moim zdaniem jest tak: Perki kapitańskie za cholerę nie wiadomo co ustawić. Przez ten cały okres powinno być to za darmo a nie kiedyś tam jeszcze przy jakiejś aktualizacji. Teraz wygląda to tak było dużo lotniskowców więc konieczne było ustawianie AA. W międzyczasie nerfiliście CV i teraz ich nie ma ale już nie zmienie ustawień ponieważ muszę czekać na jakąś tam odległą aktualizację. Czyli w tym czasie moje perki są bez sensu. - nie chce się grać ponieważ czujesz, że jesteś królikiem doświadczalnym ( wygląda to tak że ten rework jest wprowadzony na siłę bo miał być i nieważne że jest katastrofą ale prace trwały tak długo to jak nie wprowadzić) Lotniskowcami gra się słabo, są nerfione jest ich coraz mniej ale jednocześnie jak występują w bitwie mają tak potężny wpływ na rozgrywkę przez spot, że całą resztę wkurzają. Nikt nie jest zadowolony: gracz na CV nie osiąga wyników a jednocześnie psuje całej reszcie grę.
 3. SSTalleyrand

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Niekiedy tak choćby przypadkowo tak się ustawi nawet z minimapy ale bardziej tutaj chodzi o brak podpaleń. Moim zdaniem gdyby się tak zastanowić to CV jest klasą, która właśnie powinna być najbardziej podatna na podpalenia.
 4. SSTalleyrand

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Chciałbym do tej dyskusji wtrącić 3 rzeczy 1. Automatyczne gaszenie lotnisk i w zasadzie brak pożarów- to jakaś bzdura dlaczego wszystkie okręty można podpalac a ich nie. CV się dobrze kątuje nie bardzo wtedy da się użyć AP a HE to nie to bo nie podpalaja . Grając taka Omaha sam na sam z lotniskiem to ciężko jest je szybko zatopic. Teraz ta klasa jest dziwnie odporna w pojedynkach z okrętami opierajacymi się na HE. 2. Niektórzy tak piszą co trochę razi to nie statki tylko okręty 3. Nie bardzo rozumiem pomysł żeby spot samolotów powiązać z zasięgiem AA okrętów. Wyjdzie z tego coś nielogicznego że BB że słabym zasięgiem AA będzie mniej widoczny dla samolotów niż krążownik z dobrym zasięgiem plotki. A co z wielkością okrętu.
 5. SSTalleyrand

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ok tylko nie pytam z perspektywy jednej bitwy chodzi o coś długofalowego. Gdy grasz każdym innym okrętem to podejmujesz jakieś działanie jest ryzyko że błąd spowoduje utratę połowy hp cytadele itp. Więc są emocje jak Ci się coś uda to super jak nie to nie ale emocje są. W przypadku grania CV tego nie ma, wypuszczasz te samolociki w nieskończoność gdzie tutaj są emocje? Nawet pożary zlikwidowali co jest w ogóle bzdurą dlaczego każdy okręt można podpalać a CV nie bo automatycznie się gasi. Jest to nawet historycznie bez sensu bo właśnie na lotniskowcach największym ryzykiem są pożary.
 6. SSTalleyrand

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Ja zadaje sobie pytanie czy gra CV jest zwyczajnie ciekawa? Nie gram CV ale mam wrażenie, że może być to zwyczajnie nudne a to samo w sobie rozwiązuje wiele problemów. Może gdyby zrobić taką akcje że przy obecności CV w bitwie by się z niej wychodziło WG by jakoś zareagowało ( wiem że wszelkie takie akcje to utopia to tylko taka luźna myśl)
 7. SSTalleyrand

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Moim zdaniem dyskusja na temat: czy AA jest silniejsze czy słabsze, czy CV robią tyle a tyle uszkodzeń nie jest najważniejsza ( to jak ktoś już wspomniał da się zmienić). Najgorszą rzeczą jest ten ustawiczny spot który psuje rozgrywkę. Lubie grać krążownikami ważna kwestią był tutaj kamuflaż, można było coś pokombinować gra była ciekawa. Teraz samolot pojawia się w 30 sekund i wszelkie zasadzki są bez sensu. To dotyczy jeszcze bardziej niszczycieli ale nimi nie gram wiec się nie wypowiadam. Budowa krążowników pod kamuflaż jest teraz bezcelowa. Krążownik nie wytrzymuje ostrzału z BB trzeba się było chować uciekać ( w niszczyciel to chociaż trudniej trafić no ale dla nich z kolei większym zagrożeniem są CA . Z innych rzeczy: 1. Przestawianie obrony przeciwlotniczej trwa dłużej niż samoloty robią kółko czyli można sobie darować bo zaraz ci podleci od drugiej strony. 2. Ciężko cokolwiek zaplanować bo kiedyś jak samolot był daleko to wiedziałeś ze masz nieco czasu zeby wykonac jakis manewr. A teraz eskadra pojawia sie zbyt szybko znikad. Wszystko jest takie bardzo chaotyczne. 3. Czy gra tymi lotniskami jest ciekawa? Nigdy nie grałem lotniskami, ale wydaje mi się że jak minie ten początkowy szał nowości będzie to zwyczajnie nudne? Czy ktoś grający dużo na lotniskowcach stwierdza, że jest to ciekawe? Niestety na tą chwilę ta gra stała się zwyczajnie nudna. Najlepiej wychodzą na tym moim zdaniem BB które nie opierały się na spocie.
×