Jump to content

Daniel_Damian_0

Players
 • Content count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  12053
 • Clan

  [PRP]

About Daniel_Damian_0

Recent Profile Visitors

108 profile views
 1. Dzięki SzakalDarkstar za zdroworozsądkowe podejście, i brak uprzedzeń! Poza tym gdyby wyrzucić wszystkich graczy którzy nie są przynajmniej "żółci" to "unicumy" i "super unicumy czekali" by w kolejce do bitwy 45 minut albo godzinę oprócz tego potrzeba czasu żeby stać się "żółtym"" lub "zielonym",a do poprawienia statystyk potrzebna jest gra kółeczko się zamyka. Pobijam
 2. Serdeczne Dzięki!! Zawsze kiedy tylko uda nam się zebrać pełny skład bawimy się wyśmienicie podczas bitew klanowych!! Nawet tych które przegraliśmy!!
 3. Wszystkiego Najlepszego i Samych Sukcesów na Nowym stanowisku!! Szczerze wierzę, iż możesz sprawić,ażeby World of Warships stał się drugim Counter-Straikiem!! Kanał yt masz naprawdę świetny, cały czas mam nadzieję, że kiedyś(za prę lat) powstanie z martwych jak feniks z popiołów. PS. Mimo wszystko mam nadzieję (i chyba nie tylko ja),że raz na jakiś czas zajrzysz na to forum, i wyrazisz swoją opinię w tej czy innej sprawie!
 4. [TF16] .Task Force 16.

  Najserdeczniejsze przeprosiny!! Solennie obiecuję poprawę!! Przynajmniej wam wątek podbiłem.
 5. [TF16] .Task Force 16.

  Się masz blacman jak leci??
 6. [TF16] .Task Force 16.

  Dzięki za odpowiedź
 7. [TF16] .Task Force 16.

  blacman_pl dostał bana na forum??
 8. [TF16] .Task Force 16.

  Gratulacje blackman_pl,MICHAELO147,TheKostek za rozwinięcie dwóch prężnie działających klanów!! POWODZENIA DLA OBU KLANÓW W BITWACH KLANOWYCH!!!
 9. szukam ekipy do gry

  Free_Frags jest już członkiem klanu JEDI Knights dowodzonegoo przez Community_Contributora ujea
 10. Ropa dla singli ;)

  Oddaj trochę mnie
 11. szukam ekipy do gry

  Klan Pomidory_Rzeczypospolitej_Polskiej zaprasza w swe szeregi!! Zalecam zobaczyć nasz wątek rekrutacyjny(są 3 mówię o najnowszym) oprócz prawdziwych pomidorów są u nas także całkiem przyzwoici gracze
×