Jump to content

kenaj30

Players
 • Content Сount

  150
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11269

About kenaj30

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday April 4
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

863 profile views
 1. Ja mam taką sytuację i IMO całkowicie się nie opłaca - 3 z możliwości to okręty za free xp, a pozostałe (marco, z44 i pommern) do genialnych nie należą.
 2. kenaj30

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Z tego co ja rozumiem to JEST t9 premka, jednak możliwe dropy są bardzo średnie.
 3. kenaj30

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Wytłumaczy ktoś jak te żetony można zbierać? (Czy tylko kupić za dubsy?) Nie grałem kilka miesięcy, więc sorry jak głupie pytanie.
 4. kenaj30

  [IX] Izumo

  Po tragedii jaką był Amagi ten okręt to cudo, pociski lecą tam gdzie chcę, pancerz ok, jedynie układ dział niezbyt, ale da się rekompensować pozycjonowaniem. W skrócie miodzio łódka.
 5. Mi się ich koncept podoba (powrót do starego systemu eskadr z rts), ALE stalin się ze śmiechu w grobie przewraca, że ten szaj będzie w grze.
 6. kenaj30

  Community Contributor NoZoupForYou

  He is gone. Everyone happy? Even tho i didn't agree with him it doesn't mean I'm happy about it. Hopefully some of us will start to see difference between politics and hobbies...
 7. kenaj30

  [VIII] Amagi

  Nie że nie podoba, na blisko jest fajny, ale okręty jak MASS i obecna meta trochę to neguje. Dla mnie żaden BB, którego działa nie trafiają nie jest ok. Mały kaliber + celność da się rekompensować pozycjonowaniem, natomiast 16" nie są już niczym specjalnym na t8, a większość z nich jest dużo celniejszych.
 8. kenaj30

  [VIII] Amagi

  Grinduję BB IJN, gorszego bb nie widziałem, gneisenau był lepszy... Krążki tańczące na 10km, 50% hitów to overpeny. Okręt tragedia, zero radości z gry.
 9. kenaj30

  Kampania na Wyspach Salomona Konkurs

  Powtórka czy same ss wystarczą?
 10. kenaj30

  Złoty tydzień w World of Warships!

  Tylko skiny do cs są inwestycją i można je odsprzedać...
 11. Those 15s mean that you dont have 3/4 of your hp, Vaq has french saturation and there is now way you can go from any speed to full stop in order to hide in your smoke in 15s.
 12. kenaj30

  Nowa perkownica na lotnie - poradnik

  Też miałem ból D o to, dogrindowałem 1 21 pkt i jest lepiej, ale i tak uznaje to za nadzwyczaj chamskie zagranie ze strony WG.
 13. Omg... Ima tank those fdr torps, why should I use AWSD? CV on the other hand has broken autopilot and no hull controll. Do any of those things mean that you cant move? Nope. Most of the ppl who complain about cvs are dd players playing with AA on.
 14. Stationary BaBy gets rekt by fdr: CV OP OMG #REMOVECVS. Stationary CV gets blapped by Yama: xaxaxa cv goes boom. No idea what is a difference between those two.
 15. Personal dmg record, #12 best dmg in benham (wows-numbers). Kraken got stolen by Soyuz (their benham was on 150 hp), 800 more dmg and would have gotten Witherer (would be my first one in benham).
×