Jump to content
Planned Server Restart Read more... ×

kenaj30

Players
 • Content Сount

  144
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10138
 • Clan

  [BATES]

About kenaj30

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday April 4
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

524 profile views
 1. kenaj30

  [VIII] Amagi

  Nie że nie podoba, na blisko jest fajny, ale okręty jak MASS i obecna meta trochę to neguje. Dla mnie żaden BB, którego działa nie trafiają nie jest ok. Mały kaliber + celność da się rekompensować pozycjonowaniem, natomiast 16" nie są już niczym specjalnym na t8, a większość z nich jest dużo celniejszych.
 2. kenaj30

  [VIII] Amagi

  Grinduję BB IJN, gorszego bb nie widziałem, gneisenau był lepszy... Krążki tańczące na 10km, 50% hitów to overpeny. Okręt tragedia, zero radości z gry.
 3. kenaj30

  Test SEZON - Rankedy

  Ale jak w złotej są ludzie z <50% to gdzie są ci dobrzy?
 4. kenaj30

  Kampania na Wyspach Salomona Konkurs

  Powtórka czy same ss wystarczą?
 5. kenaj30

  Złoty tydzień w World of Warships!

  Tylko skiny do cs są inwestycją i można je odsprzedać...
 6. Those 15s mean that you dont have 3/4 of your hp, Vaq has french saturation and there is now way you can go from any speed to full stop in order to hide in your smoke in 15s.
 7. kenaj30

  Test SEZON - Rankedy

  To ja proponuję zbanować ludzi z poniżej 45% z brązu, 47,5% z srebra i 50% z golda.
 8. kenaj30

  Nowa perkownica na lotnie - poradnik

  Też miałem ból D o to, dogrindowałem 1 21 pkt i jest lepiej, ale i tak uznaje to za nadzwyczaj chamskie zagranie ze strony WG.
 9. Omg... Ima tank those fdr torps, why should I use AWSD? CV on the other hand has broken autopilot and no hull controll. Do any of those things mean that you cant move? Nope. Most of the ppl who complain about cvs are dd players playing with AA on.
 10. Stationary BaBy gets rekt by fdr: CV OP OMG #REMOVECVS. Stationary CV gets blapped by Yama: xaxaxa cv goes boom. No idea what is a difference between those two.
 11. Personal dmg record, #12 best dmg in benham (wows-numbers). Kraken got stolen by Soyuz (their benham was on 150 hp), 800 more dmg and would have gotten Witherer (would be my first one in benham).
 12. kenaj30

  Are secondary builds dead forever?

  Does th interaction between AA and ship's player exist? Wouldn't say so. Tbh back in RTS focusing down optimal squad was harder.
 13. kenaj30

  Are secondary builds dead forever?

  I think all ships that are supposed to fight in close range are dead.
 14. kenaj30

  Worcester

  Przepraszam, ale nie. PP jest dobre na zasięgi na jakich powinno być, czyli blisko. Jeżeli BB rushuje worka nie będąc samemu skątowanym i nie jest to dev strike to w 75%+ worek wygrywa. Przyjemność z strzelania jest ok, od tego jest adm Halsey i dobra muzyka. Nigdy, w 319 bitwach, nie dostałem dev strike'a. Gibki i zwinny to on nie jest, to prawda. Nie wiem czy to mój skill na tym okręcie, ale bardzo rzadko brakuje mi dobrych miejscówek do spamerki, a jak już się tak zdarza to szybki repositioning i jazda. Kiedyś BYŁ dużo lepszy, AA wygrywało mecze, szczególnie na pierwszym sezonie rankedów po jego wejściu CV bardzo płakało, stealth radara niezbyt popieram, a worek miał 600m (?) zapasu, więc złapany dd = martwy dd. Ale nawet teraz, duża ilość consumabli, bardzo dobry dpm, umiejętności amd Halsey'a czynią ten okręt bardzo dobrym. Żeby nie było, nie jestem super pro graczem, ale staty na worku mam dość dobre.
 15. kenaj30

  Nasze osiągnięcia

  Bitwa Georgią była w brązie, ale w drugi dzień po sześciomiesięcznej przerwie. Haru zabrakło 2k dmg do osobistego rekordu :(
×