Jump to content

FtGator51

Players
 • Content Сount

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  5593
 • Clan

  [BONUS]

About FtGator51

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

94 profile views
 1. Dreadnought , Prinz Eithel Friedrich, Viribus Unitis brakuje jeszcze Invincible (oczywiście też Seydlitz , Tiger i inne) Może WG pomyśłałoby wreszcie o jakimś trybie Pierwszo-Wojennym, szkoda żeby takie piękności kurzyły się w porcie.
 2. Oki, ja tylko miałem to na myśli, że wolę żeby ludzie wrzucali tu przecieki obojętnie w jakim języku (po angielsku, rosyjsku chińsku czy w suahili) ale żeby one się pojawiały. Natomiast na oficjalnej stronie WOWSa to już powinny być teksty tylko po polsku lub po angielsku.
 3. A czytałeś całego mojego posta : Google translator 'Gimbaza' była użyta jako skrót myślowy, w cudzysłowie, a nie personalnie do kogokolwiek. (usunięto 'gimbazę') Ja się nie obrażam tylko cieszę się, że Panda wrzuca często informacje ogólnie niedostępne, a że po rosyjsku patrz akapit wyżej. Na oficjalnej stronie WG są newsy po polsku i angielsku, a tu na forum mamy 'gorące' jeszcze wiadomości. Kończąc 'off-topa', jak powiedział mi kiedyś mój wykładowca w czasach jeszcze 'przed internetowych' że nie obchodzi go w jakim języku znajdę materiały to tylko mój problem. 인사말 _Alie_
 4. Panda proszę Cię nie przejmuj się' narzekaczami'. Wrzucaj newsy po rosyjsku. Jest tutaj pewnie sporo osób które pamiętają rosyjski ze szkoły (chcąc nie chcąc). W końcu jeżeli ktoś nie zna bukw to niech sobie do licha wrzuci tekst do google translatora to zajmuje 10 sekund. Chciałbym również przypomnieć że WOWS powstaje w Petersburgu a nie np w Londynie i siłą rzeczy najświeższe newsy są po rosyjsku. Informacja dla MageT91 google translator tłumaczy również z chińskiego na angielski bez większych problemów, a poza tym na azjatyckim serwerze jest też strona WG po angielsku i faktycznie czasami są tam niektóre newsy wcześniej. 问候 MageT91 PS Absolutnie nie znam chińskiego choć często mam styczność z dokumentacją chińsko-angielską.
 5. FtGator51

  "Rankingowy sprint"

  No nie przesadzaj. Jeżeli takie 'warzywo' jak ja wbiło jedynkę za jednym posiedzeniem, to chyba jest to jednak bardzo łatwy sprint. Nagrody są niestety chyba 'adekwatne' do wysiłku włożonego w ten tryb. Odniosłem też dziwne wrażenie, że część dobrych graczy, momentami troszkę się 'gubiła' na tym sprincie. Chyba za dużo grają na X. Oczywiście to tylko moje wrażenie. Nie myślałem, że kiedykolwiek to napiszę: dla mnie to było za łatwo. Dla mnie rozczarowaniem był brak praktycznie wpływu krążków na bitwy. Miałem też bitwę 2BB + 4DD i było całkiem fajnie. DD na tym tierze mają jeszcze słabe camo i mało torped.
 6. FtGator51

  "Rankingowy sprint"

  Kurcze, rzeczywiście sprint. Mam i ja
 7. FtGator51

  "Rankingowy sprint"

  Fajne te rankedy. Właśnie sprzedałem headshota super unicumowi na lotniach (ja czerwony baron). Gość chyba zapomniał jak się gra na niższych tierach (albo miał zawał czy co, chociaż drugi dywizjon myśliwców wypuścił chwilę przed moim atakiem). Wynik nie powala, ale wygrana.
 8. FtGator51

  Coś dla kochających liczby

  To sprawdź ile było bitew na Cleveland kiedy był jeszcze na T VI No i premek na T VI jest 15, a na T V 11. Generalnie bitew na premkach nie ma aż tak wiele aby robiło to znaczącą różnicę. V: 10 753 051 VI: 11 872 373
 9. FtGator51

  Event Owieczkina

  HMS Habakkuk https://pl.wikipedia.org/wiki/HMS_Habbakuk
 10. FtGator51

  Event Owieczkina

  A swoją drogą, ja wzgardziłem kolekcją na japońskie panienki i dopiero niedawno odkryłem, że można było dostać perm camo na Yamato .
 11. FtGator51

  Event Owieczkina

  Ubiegłeś mnie Dark_Havoc Chciałem mniej więcej coś takiego napisać. Dla przypomnienia wszystkim marudom: Od 19 października gracze otrzymają dostęp do tematycznego łańcucha misji bojowych. Aby aktywować wspomniany łańcuch w swoim Przebiegu służby, naciśnijcie przycisk „Weź udział!” w tym artykule (pojawi się 19 października). i jeszcze: Pamiętajcie! Możecie wyłączyć wyświetlanie okrętów specjalnych, kamuflaży oraz unikatowych dowódców w filtrze karuzeli okrętów poprzez odznaczenie pola Zawartość dodatkowa. PS Żeby nie było. Mi na przyklad nie podobają się piszczące panienki i badziewne kamuflaże, ale o gustach sie niestety nie dyskutuje (o pomysłach marketingowych WG też raczej nie warto, no chyba, że dla dramy )
 12. Będą mieć tylko niestety nie zapamiętałem jakie. Pojawiła się oficjalna zapowiedź: https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/earn-your-greatness/
 13. Na szybko ze streamu o nowych kapiatnach 'Owieczkinach' Będzie czterech a nie trzech kapitanów 'Owieczkin'; - amerykański z 10 punktami, - rosyjski z 10 punktami, - kapitan na Helloween, - specjalny zamienny na armerykańskie i rosyjskie okręty (międzynarodowy) z 15 punktami. Będą nowe kamuflaże związane z Owieczkinem. Misje na Owieczkina od 19 październik (i kontenery premium). Będzie też nowa kolekcja. Mam nadzieję, że nie tylko na RU.
 14. FtGator51

  PROMOCJE, OBNIŻKI, OFERTY

  Pierwszy kod na misję na flagę Kota Kiciasława : AREUKITTENMEFURIEND
 15. FtGator51

  Alsace, tier IX

  No niestety masz rację. Popatrzyłem w wyniki po bitwie. Na 405 trafień z pomocniczej 11,5 tys. obrażeń od OB + 30,5 tys. od pożarów. Słabo.
×