Jump to content

Artur_Kulczynski

Players
 • Content Сount

  296
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  2891

About Artur_Kulczynski

Recent Profile Visitors

233 profile views
 1. Artur_Kulczynski

  Gneisenau (Tier VII)

  Dzięki że mi powiedziałeś ziomeczku bo nie wiedziałem, gratki.
 2. Artur_Kulczynski

  Gneisenau (Tier VII)

  Czy ja wiem, może ciut ciut, ale co ja poradzę że podoba mi się ten pancernik? Natomiast z celnością nie jest aż tak tragicznie jak niektórzy opisują, dobrze też nie ale nie tragicznie. Po prostu przyjemny okręt który wiele błędów wybacza.
 3. Artur_Kulczynski

  Gneisenau (Tier VII)

  Grześ jest kapryśny jak Nagato, raz leniwiec a innym razem szatan, zależy od, w sumie nie wiem czego, przychylności RNG? Ale i tak go lubię, AA, prędkość, szybsze przeładowanie dział i obrót wierz względem konkurencji to na pewno zalety Grzesia, wady wiadomo, max 6 pestek i czasami tragiczna celność, za to nadrabia pancerzem i torpedami. Zresztą wszystkie niemiaszki są fajne, ale Grześ ma coś takiego w sobie co powoduje przymknięcie oka na niedoskonałości dział.
 4. Artur_Kulczynski

  Cleveland

  Właśnie gdyby to nie było Independence tylko powiedzmy ósemka, może aż tak bym się nie zdziwił, zresztą wszyscy się zdziwili i pisali z niedowierzaniem.
 5. Artur_Kulczynski

  Cleveland

  No i była pierwsza bitwa. Pewien możliwości Cleva którego pamiętam, płynę tak by w razie czego móc schować się za wyspę i z za niej posiekać, zależy co mi wyskoczy, bo może będzie to Nurnberg i szybka klepka, i wyskoczyło... chmara bombowców i torpedowców od Independence.. Więc literka T plus zaznaczyłem eskadrę torpedową która była najbliżej i ustawiam się w stronę drugiej pewien że tamta spadnie, i wiecie co? Strąciłem jedynie 5 samolotów i zostałem zatopiony torpedami jako pierwszy. Kiedyś żaden samolocik obok cleva nie polatał, a teraz, robią co chcą. Dostały jakiegoś super Buffa czy clev takiego nerfa?
 6. Artur_Kulczynski

  Cleveland

  Zauważyłem w bitwach że Cleveland spowrotem wraca do łask i kręcą na nim niezłe wyniki, chyba odkupie sobie go z powrotem i zobaczymy, a kiedyś bardzo lubiłem tą maszynkę do mielenia wszystkiego i palenia pancerników.
 7. Artur_Kulczynski

  Pytania do WG - wątek zbiorczy vol. 3

  Witam. Kiedy poprawicie losowania i co w końcu ma na to wpływ że np. dziś pod rząd drużyna przeciwna dostaje jeden pancernik więcej w tym krążki premium i wyżej tierowo niszczyciele? Co z tego że mamy w timie jedną niszczarkę więcej kiedy ogólnie są słabsze, niższego tieru i jest to np. Mutsuki gdy na przeciw wylosowało Błyskawicę, do tego w przeciwnej drużynie znalazł się jakiś klan? Czy owe losowania znaczą, że matematycznie rzecz biorąc, liczbowo, obecnie za dobry byłem i trzeba mnie z powrotem ustawić w szeregu?
 8. Artur_Kulczynski

  Amagi

  Przecież napisałem jak. Ale widzę że kolegę WG lubi i nie losuje z warzywniakiem, ja na wysokich tierach często dostaje samych snajperów.
 9. Artur_Kulczynski

  Amagi

  Brakuje mi zasięgu oj brakuje, zawszę jak trafiam na 10-te tiery to dostaje z powyżej 20km, czy każdy na tych tierach gra na full zasięg a już szczególnie Yamatowcy? NC chociaż mogę odpowiedzieć a Amagi muszę się sam ładować na środek mapy między niszczarki by mieć zasięg.
 10. Artur_Kulczynski

  Cleveland

  Clevem grałem jeszcze przed nerfem gdy był postrachem mórz i oceanów, potem zrobili z niego drewniany, pływający kuter do zestrzeliwania satelit z cytadelą wielkości pancernika, chcesz powiedzieć że z powrotem dostał buffa?
 11. Artur_Kulczynski

  Aktualizacja 0.6.3 - dyskusja ogólna

  I tak ta gra od pewnego czasu dąży do zmiany nazwy na World of Battleships, DDki systematycznie nerfione a BBki wzmacniane. Od pewnego już czasu w bitwach jest najwięcej pancerników lub desek, ewentualnie po połowie a krążków coraz mniej. Ja przygodę z krążkami zakończyłem na Aobie, Pensacoli i Nurnbergu, jeśli mam tym grać na pięć pancerników i to wyższych tierowo to dziękuję, gram jedynie niszczarkami i BBkami. A jeśli dalej uparcie WG będzie szło w tym kierunku, to zapewne po dwóch kolejnych aktualizacjach zostanę przy samych BBkach. Jeśli już nerficie deski to poprawcie losowania by nie rzucało na przeciwników o dwa tiery wyżej i przedewszystkim balans, jeśli my mamy w timie same japońce a przeciwnik amerykańskie i ruskie to wynik jest przesądzony.
 12. Artur_Kulczynski

  König (Tier V)

  Pisz po ludzku że to największy badziew bo znerfią
 13. Artur_Kulczynski

  North Carolina (VIII)

  NC to nie jest pancernik na banzaj, przyszarżujesz, zginiesz. Z tego co nawet zauważyłem u innych, ten okręt najlepiej się sprawdza na drugiej lini, inaczej to darmowe hp. Nie każdy się musi zgadzać ale ja nią tak właśnie gram i inaczej nie zamierzam, co przyszalałem zawszę kończyło się portem mimo że dziobem ustawiny do pancerników, ale na pierwszej lini zawszę ktoś jest i od strony burty a w tedy byle krążownik masakruje nam bok i topniejemy w oczach.
 14. Artur_Kulczynski

  Fuso

  Tylko robi się trochę gorzej jak tym hamburgerem za daleko wypłyniesz, o ucieczce tą krypą nie ma co nawet myśleć, w tedy już idzie się na żywioł. Zginiesz i tak i tak ale próbując ucieczki niewiele zrobisz, praktycznie nic, mnóstwo ludzi popełnia ten błąd, odwraca po woli tego żółwia razem z działami odsłaniając bok a potem wrażliwy zadek i chce wiać, a potem narzeka na słabe wyniki. Mi osobiście żaden z nich nie przypasował i nie potrafiłem się odnaleźć, teraz uważam że lepiej by mi się grało NM niż Fuso, ale dopiero Colorado wymiata, bardzo go lubiłem, bardziej od obecnej Karolinki
 15. Artur_Kulczynski

  Hatsuharu

  Przerobiłem sobie perki po nowemu i jeśli chodzi o mutsu na 5 tierze, to powiem szczerze, wymiata. Kapitan po starym, dobrym Minekaze, chyba 16 punktów, nie pamiętam a nie ma mnie przy kompie. Perki zrobiłem pod działka, torpedy i kamo, obecnie minekaze może się schować. Mimo że kapitan kończy się szkolić, perki jeszcze na 50%, to z kamuflażem widać mnie dopiero z 5,7km, po pełnym przeszkoleniu spadnie bodajże do 5,5km, przy czym zasięg torped to 8km, więc mam 2,5 kilometra zapasu, bajka.
×