Jump to content

Noob_BB

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  958

About Noob_BB

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

306 profile views
 1. Noob_BB

  Pancerniki i inne

  To nowe forum jest dziwne :p I zamiast trzymać się kolejności, to minusowane wiadomości wrzuca na sam koniec, dopiero po napisaniu czegoś, pokazuje jak powinno ^^
 2. Noob_BB

  Pancerniki i inne

  Dlatego na randomkach dalej będę grał po swojemu, i nie dam sobie wmówić tej jedynej "słusznej" doktryny ^^ Jakikolwiek push kończy się zazwyczaj tym, że przy pierwszym kontakcie z wrogiem, reszta zawraca a ja zostaje sam, także ja podziękuje, wole sobie posnajpić, skoro mi na to zasięg pozawala. I tak kończę w top 3 przeważnie, więc pisanie tutaj o osłabianiu przeze mnie drużyny też jest trochę nie na miejscu, jak to ktoś tam wyżej określił. Jeśli zacznę notorycznie lądować na końcu tabeli, wtedy przyjdzie czas na przemyślenie taktyki.
 3. Noob_BB

  Przygarnij nubka ^^

  Dzięki wielkie za wszystkie zapki, klan już wybrany. Do zobaczenia w bitwie ^^
 4. Noob_BB

  Pancerniki i inne

  Żyjcie w swoim świecie, ja będe zył w swoim, gdzie CA mają być obstawą dla BB, nie odwrotnie ^^
 5. Noob_BB

  Pancerniki i inne

  A skąd, bardziej logiczne jest wysłanie BB przodem, niech zgarnie torpedy od niewykrytego przez CA DD i idzie do garażu.
 6. Noob_BB

  Pancerniki i inne

  Na tyle daleko, żeby nie zostać spaziowany w pierwszych minutach bitwy przez focus 3-4 wrogich okrętów, jak co drugi BB którego widzę w bitwach.
 7. Noob_BB

  Pancerniki i inne

  Ehhh... Nie będę dyskutował, bo ty wiesz lepiej, jak powinienem grać, żeby osiągać dobre wyniki. Ja się będę trzymał swojego i grał dalej tak jak gram, czas pokaże komu lepiej idzie ^^
 8. Noob_BB

  Pancerniki i inne

  Spoko, 59% wygranych którę ciągle rośnie mówi co innego. ^^ Medal Dreadnought z bitwy którą wkeiłem, też pewnie świadczy o kampieniu :p Mylisz pojęcia panie. To że gram na dystans, nie znaczy że stoję przy linii mapy, po prostu nie pcham się w zasięg CA i nie pozwalam się im paziować. Po to te BBki mają ten zasięg, żeby z niego korzystać, więc dlaczego mam się pozbawiać jednej z ich największych wg. mnie zalet?
 9. Noob_BB

  Pancerniki i inne

  No zobacz, a ja robię wręcz przeciwnie. Gram na maksymalnym zasięgu ile się da, stoję ZA linią DD/CA, to one mają spocić i mają lepsze camo a w większości przypadków ogień i tak skupia się na BB, łatwiejszy cel do trafienia. Może nie jestem jakiś super pro graczem, ale jak narazie ta taktyka się sprawdza bardzo dobrze. https://imgur.com/a/sfhRM Screeny z wynikami mojej bitwy na Amagi. Poniżej 13Km wałczyłęm tylko z Nagato w ostatnich minutach bitwy. Tak wszystko powyżej 14-15Km.
 10. Noob_BB

  Przygarnij nubka ^^

  Bitewke grałem, nawet fajnie wyszło ^^
 11. Noob_BB

  Przygarnij nubka ^^

  Nie bardzo się łapie w wymaganiach :p Chyba że po starych ;)
 12. Noob_BB

  Przygarnij nubka ^^

  Pełnoletni, z nałogami, bez skilla.. Ot, taki sobie nubek szuka klanu ^^ Najwyższy tier 8 - Amagi, staty tutaj.
×