Jump to content

kucuk_barbaros

Players
 • Content Сount

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14926
 • Clan

  [ORSA]

About kucuk_barbaros

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [ORSA]

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

754 profile views
 1. kucuk_barbaros

  Thirteenth Ranked Sprint

  why? because your statistic looks so bad. stop blame others for that dude
 2. kucuk_barbaros

  What are the best DD line for killing/hunting other DDs?

  In 1vs1 gun fight there are a lot of good dds at t9 t10. t10- Daring Marceu/Kleber Harugumo t9 Kitakaze Mogador Jutland
 3. kucuk_barbaros

  0.9.4 - Ranked Battles

  I couldn't find the post about it. you are very helpful by the way
 4. kucuk_barbaros

  0.9.4 - Ranked Battles

  is jolly roger flag isnt a reward of ranked anymore, is it? i just get ranked 1 today.
 5. kucuk_barbaros

  Danae 176K Damage, 3.1K Base XP, 6 kills, Solo Warrior

  those bbs are really brainless. that was nice match also.
 6. kucuk_barbaros

  Turkish Top Scores / wows ''EN'' leri

  I done 31482 commander xp with Minotaur in one match. I couldn't find an achievement like that at list. Can you add this These are my stats of end of match.
 7. kucuk_barbaros

  Türkçe haber kaynağınız fleetreview-tr.com

  Hocam elinize sağlık
 8. kucuk_barbaros

  T8 - T9 - TX Tecrübeli Arkadaşlardan bilgi istiyorum.

  Abi dediğin gibi gemi türlerine göre hareket edilmediği için böyle oluyor. Muhrip geri kalıp takımı kör bırakıyorsa, ki bu durumda kendisinin atış menzili ve torpido menziliyle kayda değer iş de yapamıyor çoğunlukla, bu tarz 3 4 oyuncu olunca zaten maçı çevirmek çok zor oluyor. Bu sefer o muhribin yapmadığı işi yapmak için kruvazörlerin hatta zırhlıların girmesi gerekiyor. Bu da o gemilerin tespit mesafeleri ve ana görevlerinin o olmamasından dolayı işler sapıtıyor
 9. kucuk_barbaros

  T8 - T9 - TX Tecrübeli Arkadaşlardan bilgi istiyorum.

  Bu konuda dediğin gibi yüksek seviyelerde bazı sıkıntılar var ama bunu tüm gemiler veya tüm oyuncular için söylemek doğru değil. Burada oyuncuların kaçırdığı bazı noktalar var. Oyunda tek başına her işe koşabilecek/tek tabanca takılıp başarılı olabilecek hiçbir gemi yok. Tabii ki bazı yetenekli ve gemisini tanıyan oyuncular kimi durumlarda bu işi başarıyorlar fakat ortalama olarak her geminin zayıf ve güçlü yanları mevcut. Aynı zamanda her gemi türünün maçlarda üstlenmesi gereken roller mevcut. Rollerinin farkında olmayan veya rolünü bildiği halde deneyim veya daha fazla hasar yapmak için bencilce oynayan oyuncular bu kalitesiz savaşları tetikliyor. Herkes saklanıyor sözüne kısmen katılıyorum. Özellikle zırhlı oyuncuları can basma yetenekleriyle ve daha kalın zırhlarıyla çok yüksek hasar tanklama özelliklerine sahip. Bu özellikleri takım yararına kullanarak cap noktalarına kısmen yakın durup muhriplerini ve kruvazörlerini destekledikleri zaman oyunu kazanma açısından iyi işler yapmış olacaklar. Fakat birçok zırhlı oyuncusu patlayıcı mermiler ve torpidoların hedefi olduklarından dolayı takım arkadaşlarına ve cap noktalarına yakın durmak yerine uzaktan savaşmayı tercih ediyorlar. Bunu yapan oyuncu maç sonunda iyi hasarlar vermiş olsa bile takım oyunu adına katkıları az oldukları için verdikleri hasarların sandıkları kadar önemli olmadığının farkında değiller. Bu demek değildir ki zırhlılar da muhriplerle cap noktalarına girip savaşsın. Sadece oyunu ve haritayı okuyup oyunda kendisine ve o sınıfa ait gemilere biçilen rollerin gerekliliğini yapsın. Alt seviyelerdeki maçlarda bu kadar korkak oynanılmamasının sebebi oyuncuların oyuncuların ortalama olarak daha acemi olmasından kaynaklanıyor bence. Özetleyecek olursak, yapımcılardan sürekli yakınıyor olsak da oyun içi rollerinin yeteri kadar uygulanamamasından dolayı oyun kalitesi ve maçlardan keyif alma olasılığı düşüyor.
 10. kucuk_barbaros

  Destroyer Avı

  Özellikle yüksek seviyelerdeki hemen hemen tüm kruvazörler muhrip avlama konusunda çok başarılılar. Güçlü ve bol mermili salvolar, hidro ile torpidolardan kaçınma ihtimali ile çok matah bir iş değil bir kruvazör için muhrip avlamak. Fakat oyun tarzlar ve haritadaki konumları gereği (dost muhriplere destek olmak maksadıyla cap alanlarına yakın durmalarından dolayı) İngilizler ve Amerikanların muhrip avlama ihtimalleri fazladır.
 11. kucuk_barbaros

  Sıralamalı Savaşlar Sezon 8: Genel Tartışma

  Tebrik ediyorum. Darıs isteyen herkesin başına
 12. kucuk_barbaros

  KUZEY BURNU DENİZ MUHABERESİ

  Hocam o zırhlıyla yaparsan daha fazla yıldız alarak kısa sürede toparlayabilirsin onun esprisi o
 13. kucuk_barbaros

  Sıralamalı savaşlar : 8. sezon Favori gemileriniz ?

  Uçaksavar güverteli Benson iş yapar mı acaba?
 14. kucuk_barbaros

  [VET] Veterans Klan Manifestosu

  Nickim kucuk_barbaros. Oyunu hırs yapmadan stres atmak için oynuyorum. Özellikle iyi olduğum bir gemi sınıfı/dalı olamasa da muhrip ile oynamayı seviyorum. Full Broadside kanalının müdavimi olarak bu klana katılmayı isterim.
×