Jump to content

Kevin_Sam_W_Pancerniku

Players
 • Content Сount

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  1265

About Kevin_Sam_W_Pancerniku

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kevin_Sam_W_Pancerniku

  Szukam.. Czegoś tam..

  Może i tak, może coś mi się popierdzieliło.. Nicki wysłałem na PW.
 2. Kevin_Sam_W_Pancerniku

  Szukam.. Czegoś tam..

  Z pewnych, raczej oczywistych względów, nie podam nicku ^^. Nie jestem pewien, ale chyba jeszcze wtedy nie byłeś dowódcą tego klanu.. Jak ja u was byłem, to był jeden klan, zaczynały sie pierwsze turnieje itp.. wtedy powstali korsarze.. jeszcze jako ekpia wewnątrz klanu.. Dawno temu ^^
 3. Kevin_Sam_W_Pancerniku

  Szukam.. Czegoś tam..

  Byłem kiedyś u Was.. w momencie jak powstawali korsarze.. Te podziały wtedy jakoś niezbyt mi pasowały.. Zmieniło się coś w tym względzie?
 4. Kevin_Sam_W_Pancerniku

  Szukam.. Czegoś tam..

 5. Kevin_Sam_W_Pancerniku

  Szukam.. Czegoś tam..

  Dzięki, akademie mnie nie interesują. Ciekawe co pana PunishedSnakePL tak rozbawiło ;)
 6. Kevin_Sam_W_Pancerniku

  Szukam.. Czegoś tam..

  Jak wyżej.. ;) https://wows-numbers.com/pl/player/533818246,Kevin_Sam_W_Pancerniku/
 7. Kevin_Sam_W_Pancerniku

  "Rankingowy sprint"

  Nie, to zwyczajny brak zrozumienia trybu w którym grasz. This is Sparta.. znaczy random. Do bólu powtarzam, że tu trzeba grać jak na randomie, czyli pod siebie. Licząc na jakąkolwiek współpracę w tym trybie, skazujesz się na frustracje, a przez nerwy popełniasz błędy i masz większą szanse na przegraną. Na początku też się starałem, 70% WR, potem ameby w teamie, wkurw, i przegrane.. Z 5 na 6 spadałem z 7-8 razy. W końcu podszedłem do tego na luzie, jak do randomów i jedynka sama wpadła. Przegrana? who cares, w większości przypadków i tak gwiazdkę zachowałem. A że reszcie się nie udało? Nie mój problem. Mogli zagrać lepiej lub zwyczajnie mieli pecha. Egoistyczne podejście, ale zdrowsze :p
 8. Kevin_Sam_W_Pancerniku

  "Rankingowy sprint"

  A po czym stwierdziłeś, że MM ustawił tą grę na waszą przegraną, bo mają jeden radar więcej? Czy ten Conqueror Cię tak nakierował? Zresztą sam sobie zaprzeczyłeś, bo napisałeś, że zmiana taktyki pozwoliła Wam wygrać, czyli MM nie 'ustawił' bitwy, bo gdyby tak było to guzik byś zdziałał. Większość gier rankingowych, które wygrałem, była kompletnie zje.. Znaczy zepsuta przez team przeciwny, bo ustawiali się 'tam gdzie zawsze'. Nawet nie grając klanówek, po kilku bitwach przeciwko graczom z huraganu/tajfuna, widziałem gdzie można się jakich okrętów spodziewać, i taktyki z CW były tu kompletnie bez sensu. Raz, większość je znała, dwa, to jednak random, a wyłamanie się jednego czy dwóch okrętów z taktyki przygotowanej pod cały team współpracujący ze sobą, niweluje wszystkie możliwe korzyści, jakie taka taktyka mogła zapewnić. Zdajcie sobie wreszcie sprawę z tego, że jest to random, tylko na mniejszą skale, i grajcie jak na randomie. Będzie przyjemniej i zdrowiej ;) Miłego weekendu życzę :p
 9. Kevin_Sam_W_Pancerniku

  Zatopiony przez swojego (spotkanie znajomych z forum)

  Spotkany @MageT91 w dywizjonie z @dzobo30 i @_kurczak. Dopiero po bitwie zauważyłem z kim mi przyszło się bić ^^ Team Wam niezbyt dopisał, a i sam MageT91 ładnie mi pod lufy się wystawił.
 10. Kevin_Sam_W_Pancerniku

  Oficjalny koniec BB/BC

  Podać chusteczkę? Jak krążki są zepchnięte za każdą wyspę, bo spot = spam AP i HE to jest ok, w BB strzelać nie można? Zanim pojawiły się DWT BB grały ofensywnie i radośnie szarżowały? BB doskonale może tankować i jednocześnie rozdawać salwy. Tylko trzeba trochę umiejętności i ogarniania mapy. Szalone yolo lub kampa na 20 km to nie sposób gry na BB. Push samotnego BB w odpowiednim momencie może odmienić losy bitwy, push 2-3 BB ze wsparciem wygrywa bitwę. A czy ja płacze? Zwyczajnie się dostosowałem i gram na dystans, i mam szczerze i głęboko gdzieś, że powinienem grać inaczej. Jak komuś to przeszkadza, trudno, nie mój problem. Tak, kiedyś grałem BBkiem ofensywnie, teraz się zwyczajnie nie da, więc dalej będę sobie radośnie plumkał z 20-16 Km, chował się za wyspami i używał CA jako mięsa armatniego.
 11. Kevin_Sam_W_Pancerniku

  Oficjalny koniec BB/BC

  Nic, i nikt nie powiedział że BBki mają być OP. Z tym że teraz, BBek nie jest w stanie wykonać swojego zadania, czyli zbierania batów za krążki, bo jest jechany przez spamerów HE bez możliwości konkretnej obrony. Dywany torpedowe nie były jakimś większym problemem, jeżeli tylko się zwracało uwagę na mapę i otoczenie, ale wprowadzenie głebokowodnych, pokazujących sie tuż przed burtą, nie dających szans na ominięcie i z chorym % szansy na zalanie znowu zmusiło graczy w BB do grania ostrożniej. I o tym był ten temat, a wyszło jak zwykle.
 12. Kevin_Sam_W_Pancerniku

  Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  I tylko ten 4 nie zrobi z gry jakiegoś sci-fi... Nosz kutfa, Ktoś tam zdecydowanie za dużo wódy chleje, czas na kontrole, bo promile przekroczyły liczbę IQ co niektórych.. myślicieli.
 13. Kevin_Sam_W_Pancerniku

  Przecieki i inne wieści z lubianych przez WG serwerów

  Pierwszy kwietnia to już był w tym roku...
 14. Kevin_Sam_W_Pancerniku

  "Rankingowy sprint"

  Jak dla mnie, ten tirpitz nie zagrał źle. Miał ciągle ostrzał na jakieś cele, jednocześnie chowając burtę przed częścią wrogów. Ale jak to wspomniano wyżej, ze screenów nie za wiele widać.
 15. Kevin_Sam_W_Pancerniku

  "Rankingowy sprint"

  Dlatego też stwierdziłem że mam to gdzieś. :p Z tym, że i tak starałem się być z przodu, nie chować po rogach mapy, co zazwyczaj kończyło się fokusem na mnie i szybkim zejściem :p
×