Jump to content

Mlody_Dekiel

Players
 • Content Сount

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  833

About Mlody_Dekiel

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
 1. Mlody_Dekiel

  Interfejs gry

  Witam. Mam pytanie. Po ustawieniu alternatywnego interfejsu miedzy innymi pokazuje nam nick-i graczy obu drużyn, niestety przesłania to czat. Czy istnieje jakaś możliwość przesunięcia okna z nazwami graczy obu drużyn do góry. I przy okazji drugie pytanie. Widziałem na YT że właśnie nad nazwami graczy pokazywany jest zadany dmg. Jak to ustawić? Dzięki za instrukcje.
 2. Mlody_Dekiel

  Projekt "R"

  ​Przeprosiny przyjęte :-) Co do uniwersalności to masz rację. Jakby był za dobry to grali by wszyscy tylko na nim i to wypaczyło by grę. Co do samego projektu to w swej naiwności może i tak myślałem jak piszesz. Oj ja głupi :-) Dzięki też za wskazówki.
 3. Mlody_Dekiel

  Projekt "R"

  Obrażasz mnie mimo że ja Ciebie nie obraziłem ani razu. Urodziłeś się już takim chamem czy ktoś Cię tego nauczył ?!?
 4. Mlody_Dekiel

  Projekt "R"

  ​Ogólnie. Skoro to miał być taki wielki projekt to wyobrażałem sobie że Kamikadze R na swoim tierze będzie przynajmniej ze statystykami o tier wyższymi niż standard. Tymczasem ma on statystyki gorsze niekiedy - przy rozbudowie zwyklaków na maksa - od innych dd w tym samym tierze.
 5. Mlody_Dekiel

  Projekt "R"

  Kamikadze R - czyli wielkie G. Dostałem w końcu oczekiwanego Kamikadze R i jakież było moje rozczarowanie po sprawdzeniu statystyk tegoż okrętu !! Od wszystkich innych niszczycieli na tym tierze jest on tylko nieznacznie lepszy we wszystkich aspektach i to tak nieznacznie że niemal niezauważalnie, przy czym obrona przeciwlotnicza to jakieś kompletne nieporozumienie !! Jedna rzecz, która jest lepsza to szybkość torped bo już o zasięgu nawet nie wspomnę. Podsumowując LIPA !! Jak bym wiedział że tak będzie to nie zawracałbym sobie nim głowy, choć sama zabawa w zbieranie pereł i nagrody osobiste z nią związane były całkiem fajne.
 6. Mlody_Dekiel

  Projekt R - WAŻNE ZMIANY!

  Skoro już mam na dzień dzisiejszy ponad 260 pereł, czyli mogę być pewny że po skończeniu projektu w porcie będzie stał nowiuśki ,, Kamikadze ,, ?
 7. Mlody_Dekiel

  Konto Premium

  Witam. Jeśli już gdzieś był ten temat to nie bić, wytłumaczyć :-) . Co daje premium w tej grze i czy się opłaca. I z innej beczki co by nie zakładać drugiego tematu. Czy wiadomo coś o niemieckich pancernikach?
 8. Mlody_Dekiel

  Okręty elitarne

  Witam. Jak to jest z okrętami elitarnymi? Kupiłem ostatnio niszczyciela V tier i nie jest on elitarny, mimo że dwa niższe tirey mam elitarne. Co jest nie tak?
 9. Mlody_Dekiel

  Wyjście z bitwy

  Dzięki. Temat wyczerpany i jako że nie mogę go sam zamknąć zgłaszam do zamknięcia.
 10. Mlody_Dekiel

  Wyjście z bitwy

  Witam. Jak to jest z wyjściem z bitwy w czasie jej trwania? Jeśli zostałem zatopiony gdzieś na samym początku bitwy ale mimo to coś tam ustrzeliłem i zebrałem jakieś tam punkty, itd. to czy po wyjściu z bitwy i rozpoczęciu nowej innym okrętem to co zarobiłem w poprzedniej zostanie dopisane do stanu posiadania czy jednak trzeba jako obserwator dotrwać do końca bitwy i tym samym zmarnować czas? Dzięki z góry za odpowiedź.
 11. Mlody_Dekiel

  Natłok Misji - dobro czy zło?

  No to teraz już wszystko jasne z tymi czasami. Dzięki.
 12. Mlody_Dekiel

  Natłok Misji - dobro czy zło?

  Ja mam pytanie także o misje ale trochę z innej beczki - jeśli można - bo nigdzie nie znalazłem tematu ; istnieje też możliwość że jestem ślepy :-) Pytanie brzmi. Co jest z misjami tzw. codziennymi? Chodzi o to że po skończeniu misji czas do następnej to ponad 50h, więc jaka to misja codzienna?? Czy ktoś wie o co w tym chodzi?
×