Jump to content

svihak_lazensky

Players
 • Content Сount

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  51

About svihak_lazensky

 1. svihak_lazensky

  Gneisenau

  Nebo me vcera melo RNG tak rado? To mě včera úplně milovalo. V posledních 3 bitvách jsem prostě po pár salvách přestal hrát, jelikož se nic netrefilo. Všechno krásně půl před půl za. Pro mě byl Bayern lepší. Ty dvě děla navíc jsou dle mého názoru lepší volba než vyšší rychlost, která je pro mě při dané mechanice hry jako nejméně důležitý parametr. Pro expení modulů bez free expů bych doporučil nejdříve trup, pak dostřel a nakonec strojovnu. Já si dal nejdříve dostřel a trochu toho lituji. Musel jsem dát vylepšení kormidla, protože jinak jsem narážel do každého ostrova.
 2. svihak_lazensky

  Bayern

  Ono mě to zase tak moc nepřekvapuje, cílem je zisk, to je jasný. Já jsem v den vydání německých bitevních lodí odjížděl na dva týdny na dovolenou, tak jsem si říkal, že si po návratu pročtu diskuze a uvidím, zda do toho půjdu. Když přišly německé křižníky, tak to bylo v tier 1 bitvách jak na německé vojenské přehlídce. V obou týmech jemon Hermelíni, nic jiného. Pak následovalo peklo s tier 2-4 a až teprve s Konigsberkem se mi hrálo parádně. Takže lidi si kupovali prémiáky, nebo za zlato rovnou přeskákali na vyšší tier. A o tom to je. Když jsem asi po dvou měsících u bratra na jeho účtu zkusil několik bitev s Karlsruhe, tak mě překvapilo, jak se s ním najednou hrálo celkem v pohodě.
 3. svihak_lazensky

  Bayern

  No koukám na Vlčáka, že má v přístavu celou Kriegsmarine. :-) Ale právě v těch tiet 8 bitvách mám své rekordní bitvy, jelikož na moři plave daleko více HP.
 4. svihak_lazensky

  Bayern

  Aha, tak to je pro mě novinka, zase tak to nesleduji, páč nebyl přes prázdniny čas. Zase tak dlouho to není, neboť ze St. Louis jsem byl donedávna pravidelně mezi tier 5. Každopádně bych tedy očekával že 33% bitev budu jako top tier a ono fakt nic moc. No ale zase nějak extra nevadí, protože s dobrým RNG to dává slušný pecky do čehokoliv a spíše to závisí na kvalitě týmů.
 5. svihak_lazensky

  Bayern

  No za mě se s ní dá rozdat nějaké dmg ale win je tragédie , v 80% jsem mezi 2-4 6T loděmi v 8T bitvách. Tak že MM je u ní více než nepřející. Přesně tak. Už by mohl WG přiznat, že ten MM je trochu cinknutý a že nám neplatícím chtějí cestu k Bismarcku co nejvíce stížit. Po 44 bitvách jsem NIKDY nepotkal tier IV, zato duo Bismarck + Tirpitz už beru jako samozřejmost. No ale jinak to je docela slušná loď, dost vydrží a oproti předchůdcům to má opravdu děla hodná bitevní lodi. I když RNG umí občas pobavit. V jedné včerejší bitvě jsem měl po 10ti trefách stále nula DMG, jindy jsem měl po 5ti trefách 5 citadel a cca 55000 DMG.
 6. svihak_lazensky

  Vlhká zpovědnice

  To já musel ve čtvrtek někoho pořádně na***t. Akorát netuším jak. Takže se nemůžu přihlásit ke svému účtu a kupodivu ani na email. Včera večer jsem psal na podporu, tak uvidím. Teď píšu z jiného účtu, ze kterého jsem si včera dal pár bitev ve WoT od nuly jako "úplný nováček", i když mám v tankách cca 16.000 bitev. No a fakt se mi to expení znovu od nuly podstupovat nechce.
 7. svihak_lazensky

  Síla amerických stíhačů ve hře

  Ano, je naprosto historicky věrné, že se např. torpédoborec rozjede proti bitevní lodi a aniž by si ho někdo všimnul, pošle bitevní loď ke dnu. V reálu to jeden angličan s torpédoborcem zkoušel na taran a kupodivu se i trefil. V německé lodi (Gneisenau??) díra jak vrata do stodoly a sám dostal Victoria Cross in memorian.
 8. svihak_lazensky

  Síla amerických stíhačů ve hře

  Nic ve zlém, ale co sem pořád taháte reálnou historii? Prostě ti RNG nalosovalo nulu a hotovo. Na Bismarcku taky nenadávali na RNG, když si jejich AA ani neškrtla a sami dostali zásah do kormidla. A to na Ark Royal zrovna vylepšená letadýlka neměli. Pro Bismarck to byla konečná. Žádné čekání 40 sekund až se to samo opraví.
 9. svihak_lazensky

  Roon

  Tak jsem si tohle koupil. No, budu rád, když se mi podaří zlepšit WR alespoň na 10%. Dnešní den končím na 1:15 ......
 10. svihak_lazensky

  Roon

  Taky zvažuji, zda tuhle loď koupit. Resp. chci nějaký 10tier, ale stále se nemůžu rozhodnout, zda Hindenburg, Zao, nebo Des Moines. Hippera jsem zatím doexpil jako jediný 8tier a dál prostě nevím. Pensacolu jsem jako experta na explozi muničáku nějak protrpěl a na New Orlean zatím nemám odvahu. Všichni více či néně nadávají na všechny křižníky 8-9tier. No a vhledem k tomu, že prémiový účet si prostě nikdy kupovat nebudu, tak se musím rozhodnout jen pro jednu loď.
 11. svihak_lazensky

  Aktualizace 0.5.5 - Všeobecná diskuse

  abatysa: To bude dobrý. Pro takové případy je dobré mít na stole vedle PC kapesníčky. Fakt to pomáhá. Akorát ti tam ještě chybí narážka na Rusko...... Trny: Při té "bytvě" ti co zamrzlo? A ty "střeli" chce fakt pořešit, to máš pravdu.... Spojeno. Používej Edit. CE
 12. svihak_lazensky

  Aktualizace 0.5.5 - Počasí

  Bude někde nějaká předpověď počasí na pár dní (bitev) dopředu? To jenom abych věděl, zda mi nezmoknou vlaječky. :-)
 13. svihak_lazensky

  Vlhká zpovědnice

  Ještě jednou dotaz: nemá někdo problém s tím, že chce střílet, má nabito, ale nejde mu to. Já teď udělal yolo nájezd na enemy New York a asi na 10x klik mi vystřelil alespoň jeden torpédomet...druhý se nechytnul vůbec, ale i to první naštěstí stačilo. Mimo hru s myší není problém...nezaznamenal to taky někdo? Tohle už mi přijde jako normální. Chci střílet a ono nic, takže střelba už jedině "rychloklikem". Ale já mám s tím spíše problém u klávesnice, takže pro zatáčení už normálně nejdříve pro jistotu několikrát mačkám klávesu a teprve potom ji držím. Ale když mi jednou došla baterie v myši zrovna ve chvíli, když jsem ze St. Louis odrážel útok torpédoborce a já neměl "opravnou sadu", tak to naštvalo. :-)
 14. svihak_lazensky

  Yorck

  Já střílím pouze HE munici. Snad jedinou vyjímkou je občasné stílení AP municí do křižníku nižšího tieru na vzdálenost pod cca 5-7km. Dobře se mi hraje proti BB na vzdálenost cca 15-16km, kdy já se při soustavném kličkování bez problému od druhé salvy trefuji a smažím ho ve vlastní šťávě.
 15. svihak_lazensky

  St. Louis

  Můj miláček, na odreagování asi nejzábavnější loď. Akorát mě naštvalo, že když jsem si tam nedávno dal kapitána z Clevelandu s pokročilým střeleckým výcvikem, tak dva dny po dokončení přeškolení přišel nový patch a já měl smolíka.
×