Jump to content

GyRFaLCoN03

Players
 • Content Сount

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  10117
 • Clan

  [SAT]

1 Follower

About GyRFaLCoN03

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Profile Information

 • Location
  İstanbul

Recent Profile Visitors

1,411 profile views
 1. GyRFaLCoN03

  What is the current game size?

  Since I started the game, I realized that it has increased 3 times. I suspect that the update backup files or a similar folder is among the game files.I remember there was such a thing in the past. What is the current game size?
 2. Yalnızca klan savaşlarına katılmak için başvuracak ve elindeki tier 10 gemisinde tecrübeli arkadaşlarımızı da beklerim.. :)
 3. Oynarsan edersen diye yazdığıma bakma.. Genel olarak konuşuyorum aslında.. Senin maçlarını izleyip görmedim nasıl oynadığını bilmiyorum fakat oyun içerisinde çokca karşılaştığım senaryo bunlardan ibaret oluyor... Dediğim gibi BB oynuyorsan yanında kruvazör veya muhrip olmadan hareket etmiceksin. Haritanın sana uygun köşelerine yöneliceksin veya düşman muhriplerin konumlarını mini haritadan gördükten sonra ona göre rotanı oluşturacaksın.. Tüm bunları yaptın fakat hala muhripler ile başın belada ise gemi sınıfını değiştirmeyi dene.. Muhrip oynarken sende fellik fellik zırhlı arıyorsun çünkü :)
 4. Tüm maçı aynı istikamete tın tın giderek geçirirsen tabiki torpido da yersin sisin içinden ateşte yersin.. Haritaya bakmak müttefikler ile beraber dolaşmak her zaman için sağlıklı olandır.. Zaten bir muhrip senin peşindeyse ya yalnızsındır macera arıyorsundur ya da harita istikametin yanlıştır.. en az 20 km menzilli BB'ler ile muhrip kruvazör gibi oynarsan çektiğin çile normal.
 5. GyRFaLCoN03

  Sohbet Şikayet Butonunun Kötüye Kullanımı

  Kesinlikle katılıyorum... Zaten başlığı açan arkadaş nicki ile bu olayı oyuna giriş sebebini irdeleme gereği duymuş.Yabancıların dalga geçme aracı olarak kullandığı kebab'ı nick yapmak onları ciddiye aldığını gösterir.. TURK yazması mühim değil nickine bile takan takılan olacaktır... Bazı maçlar başlar da söylenip dururlar fakat TURKS olduğumuz zaman 3 kişi girdiğimiz filo maçlarını çevirince, özür dileyip Türkler günü kurtardı derler..
 6. GyRFaLCoN03

  Bismarck Koleksiyonu

  50 kutudan da farklı sembol çıkacağı kesin değil.. Yinelenen çıkıp paranla rezil olabilirsin de
 7. GyRFaLCoN03

  Limanda Manuel Gemi Sıralaması Modu

  Bununla ilgili mod yapımcısı aslain'a olayı video anlatımlı mesaj attım. Harika bir fikir ancak bunu mod olarak yapmak zor olacaktır dedi.. Yapımcılara ulaşarak onlarla fikir paylaşabilirsiniz diye cevap verdi.. Merak edenler için video spoiler ektedir..
 8. GyRFaLCoN03

  Baydı artık

  Yalnız ben mesajlarda Türk ile ilgili birşey görmedim.. Genel de islam ve allah ile ilgili şeylerden bahsedilmiş..Dini kötü gösterenlerin suçu bu türklerin değil.. Sen bunları görmezden geliceksin. Ha gelemiyorsan benim gibi eski klanım TURKS'ü devredip yenisini açtım gibi başka isme geçersin, çünkü yapıcak birşey yok malesef.. Şuan kimseyle muhattap olmuyor gereksiz yere de report yemiyorum..
 9. GyRFaLCoN03

  Update boyutu?

  Değil tabiki, söylediklerine ve isyanına katılıyorum... ben olan şeyi söyledim sadece... Bana da fazla geliyor bu kadar GB yer kaplayacak ne yaptınız sorusu geliyor aklıma.. Ancak mantıken düşünüldüğünde bir oyun firması müşterisini memnun etmeyecek şeylerden kaçınır özellikle böyle bir durumda.. Daha iyi bir yolu olsaydı eminim daha az boyutlu güncelleme sunarlardı.. Bu arada mesajı editleyerek bir soru sormak istiyorum. 13 GB update ne zaman oldu ? Çünkü en yüksek update hatırladığım kadarıyla 3.6 GB olmuştu ve bu yüzden özür mahiyetinde 2 veya 3 premium gün verilmişti.. Şöyle bir durum olmuş olabilirmi.. Ben 4 5 aydır WOT oyununa girmiyorum şuan girdiğimde bu zamana kadar çıkan tüm güncellemeleri tek tek sırayla yaptığından dolayı 9 10 GB küsüratında bir güncelleme söz konusu.. Böyle bir durumda güncelleme yapmış olabilirmisin ??
 10. GyRFaLCoN03

  Update boyutu?

  Sizin update dediğiniz dosya sadece içerisinde değişen şeyi barındırmıyor... Örnek veriyorum elinizde oyuna ait ''blabla.bin'' adında 7 GB'lık tek dosya mevcut.. bu (.bin) dosyasının içerisinde gemi parametreleri olsun.. Bu yeni eklenen gemilerin tutacağı en fazla 200 300 mb ancak size gelen güncelleme de komple o dosyanın yenisi veriliyor.. Bu çoğu oyunda böyledir aksi halde size bir setup ile tek tek bu .bin uzantılarını aratıp bularak açtırır içlerine ekledikleri gemileri manuel olarak sizler yaparsınız... Aynı GTA'da araba yükler gibi veya PES de mod kurar gibi..
 11. GyRFaLCoN03

  Oyunuma Sürekli Sorunlu İnsanların Gelmesi

  Henüz 200 savaşın varken bu düşüncelerden sıyrılmanı tavsiye ederim.. Takım niye kazanmıyor odaklı değil de takıma ne kadar faydalı oldum diye düşünmelisin.. Henüz daha yolun başı 5 tier... O tier'lerde her maç farklı durumlar olur, acemi şansı da buna dahildir..
 12. GyRFaLCoN03

  Limanda Manuel Gemi Sıralaması Modu

  Estağfurullah neden kirletmek olsun... Kesinlikle katılıyorum.. Hatta bunu bende bir tık yukarı taşıyor ve tüm gemilere tak veya sadece seçili gemiye tak vs seçeneklerin olmalarını beklerim açıkcası... android tarzı resimleri seçer gibi gayet hoş olacaktır eminim.. Bu arada aslain mod'da her geminin üzerine geldiğinizde takılı olan premium veya değil sarf malzemeleri ve yükseltmelerini gösteren mod mevcut (örneği aşağıda spoiler içinde yükledim).. Bu ilk isteğimi kendinisine mesaj atarak belirttim okuyup dönüş yapar mı bilemiyorum. Eğer elinden geliyorsa belki yapabilir düşüncesindeyim.. Ancak sizlerin bahsettiğini sorun çıkmaması açısından oyunun yapımcılarının yapması gerektiğini düşünüyorum gayette güzel olur..
 13. Hello Aslain.. This is our ''[SAT] Turkish Underwater Offence Command'' clan icon.. Thanks.. GL OR
 14. GyRFaLCoN03

  Limanda Manuel Gemi Sıralaması Modu

  Ana gemiler de kendi arasında türüne göre veya seviyesine göre otomatik sıralanıyor. Benim konuda da bahsettiğim dikkat ederseniz manuel olarak istediğim gemiyi istediğim mevkiye çekebilmekti.. Belki çok basit bir yazılımdır belki de çok uğraştırıcı oyunun birçok parametresini bozacaktır bunu bilemem sadece bir fikir ve güzel bir geliştirme olucağını düşündüğümden.. Eğer birkaç kod ile yapılması olası ise bunun olmasını çok isterim gerçekten... Örnek vericek olursam 4 lü sıralama yaptığım limanımda japon 2 muhrip 1 kruvazör 1 zırhlımı alt alta görmek.. Diyeceksiniz ki Ülkeye göre ayarla.. Bu sefer zırhlı üstte kruvazör arkasında her ülkenin dalı farklı şekilde diziliyor.. Türe göre yap desen tüm ülkeler birbirini kovalıyor.. Neyse umarım anlatabilmişimdir :)
×