Jump to content

Free_Frags

Players
 • Content count

  116
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  15960

About Free_Frags

 • Rank
  Leading Rate
 • Insignia

Recent Profile Visitors

208 profile views
 1. Nasze osiągnięcia

  Jest moc a dywizjon niekompletny :) (tylko z dzisiaj)
 2. Nasze osiągnięcia

 3. czy zmiany w lotniskowcach sie wam podobajom

  gra cv taka jest nigdy nie wiesz jak zachowają się twoje samoloty (głównie z myśliwcami są jaja) jeżeli robisz dobrze a mimo to twoje samoloty się nie odrywają to wiedz że czasami tak bywa jak dorwie cię druga eskadra i w zwarciu już walczysz 2 vs 1 to już się nie oderwiesz bywa tak jeszcze że nie możesz się oderwać bo twoje samoloty już nie istnieją tylko że będziesz o tym wiedział za parę sekund dopiero dziś moje myśliwce vs myśliwce przeciwnika - Independence vs Independence walę go z alta strącam mu 1 samolot i dochodzi do walki w zwarciu w którym moje wymaksowane myśliwce ( hp i ammo) giną wszystkie a jemu nic nie spada (w okolicy nie było innych okrętów które mogły mnie rozwalić) zresztą takie sytuacje zdarzają się na każdym tierze, a nawet miałem taką sytuację gdzie walczyłem z gościem w zwarciu pod moimi 2 krążkami i efekt był taki że mi spadło wszystko a jemu nic i spokojnie odleciał.
 4. Dyskusja o balansie CVek

  lobuzjeden - bardzo ładnie podsumowałeś jak wygląda obecnie gra na CV co do zmian to pierwszą rzeczą powinno być wyrównanie MM, tak by nie było różnicy 2 poziomów, 1 w zupełności by wystarczył (jak trafisz 6t Cv na okręty 8t to trzeba naprawdę się nagimnastykować by coś ugrać, bo przy tak małej ilości samolotów nie ma miejsca na błąd. Co do samych CV pamiętajmy że to przecież najpotężniejsze okręty z największą mocą niszczenia, więc w grze też powinny takowe być . Problem jest w innych klasach i tym jak się nimi gra. Niszczyciel - sorry ale te okręty nie mają się jak obronić przed cv i tak powinno być - mogą manewrować by unikać torped i bomb i tu należało by tylko zmienić system spotowania. Nie może być tak że lotnia zawiśnie a team rozstrzela z 15 albo 20km, jak lotnia znajdzie to niech się męczy by zatopić. Niszczarka znaleziona przez samoloty powinna mieć zwiększone wykrycie np jak ma kamo 5-6 km to wtedy jej wykrycie zwiększy się na 10-11 km i tylko dla okrętów w tej odległości powinna być widoczna a nie dla wszystkich z całej mapy. Coś jak z wykryciem po wystrzale z dział głównych tylko tu dotyczy samolotu, samolocik odlatuje dd znów ma spot 5-6 km. Pancernik - nie powinien sam móc obronić się przed atakiem CV tak jak to może zrobiony pod aa amerykaniec, coś tam powinien zestrzelić zadać jakieś straty CV, ale nie na tyle poważne by lotnia nie wsadziła mu żadnego dmg. Krążownik - te okręty mają zapewnić osłonę przeciwlotniczą pozostałym klasą.
 5. Dyskusja o balansie CVek

  Co to są te CV -ki ? Ja swoje wysłałem do WG i dalej moje okręty nie pływają po wyspach, o co tu chodzi płacę, kupuję premium to wymagam.
 6. Dyskusja o balansie CVek

  ale do jasnej ciasnej jedna salwa z pancernika i po krążowniku? Pociski Ap powinny dostać nerfa.
 7. HMS Minotaur Tier X

  Większy zasięg do okrętu stworzonego do bliskiej walki to trochę lipa, szybsze przeładowanie przy i tak bardzo szybkim jest praktycznie niezauważalne, AA jak masz już coś w tym kierunku to jak najbardziej. Osobiście mam zrobionego pod full AA, ale teraz większość gier robię w dywizjonie z lotniskiem, więc się przydaje bo jest w co strzelać, bo przy obecnej liczbie lotnisk to i robienie pod aa staje się lipą bo trafisz na 10 gier tylko raz na lotnisko.
 8. czy zmiany w lotniskowcach sie wam podobajom

  to w tej grze są lotniskowce ?
 9. Dyskusja o balansie CVek

  najlepszym i najszybszym sposobem jest wystartowanie 1 eskadrą torpedowców a później 2 myśliwcami i resztą, ale ty chyba za bardzo nie wiesz jak grać CV na wyższych tierach
 10. Dyskusja o balansie CVek

  są i takie że team nie chce grać (ja przy swoich perkach by wystartować wszystkimi samolotami na midwayu potrzebuję 2 min) ostatnio mam masę bitew w których przeładuje się 2 razy i koniec bo nikt z drużyny capów nie chce zajmować i kończy się gra tym że giną 4 osoby w drużynie a reszta łowi ryby, a lotnisko potrzebuje czasu by się wykazać :)
 11. Dyskusja o balansie CVek

  są ludzie którzy mają po 1000 bitew i wr niecałe 50% i wbitą ! i chyba mi nie powiesz że to jest super dobry gracz pierwszy gość jakiego znalazłem- 1352 bitwy wr 48,7% - stopień 1 - ogólnie gościu jest średni ale ma 1 to jest super kozak
 12. Dyskusja o balansie CVek

  to że ktoś tłucze sobie statystyki na Cv nie znaczy że jest dobrym graczem, wsiądę sobie na niższe tiery i też będę super fioletowy, a co do wr to sam bitwy nie wygram. Chciałbym ci powiedzieć że procent zwycięstw i ocena osobista nie świadczy o tym czy ktoś jest dobrym graczem WR zależy od całego teamu nie tylko od ciebie a ocena osobista ma niewiele wspólnego z doświadczeniem jakie zdobyłeś w bitwie (liczy się tam dmg, kile i wr) Czyli temat wygląda następująco (na 10t CV) zatopię 3 niszczarki i zrobię raptem 60k dmg a drużyna i tak przegra to złapie się w widełki "średni" a zatapiając 2 pancerniki zrobię 200k i będę unicomem już i powiedz w którym przypadku cv będzie pożyteczniejsza i jak to mówisz lepsza?
 13. Dyskusja o balansie CVek

  rozwinięcie modułów AA - nie bo po co rozwinięcie perków kapitańskich na AA - nie bo po co krążownik do osłony - nie bo po co flaga na + 10% - jest i to najważniejsze a czy wiesz co to rng i że to też działa w AA ? jak masz unicoma na cv w drużynie a reszta to padźgawcy na krążkach i pancernikch na słabym aa to i pomidor w cv was pozamiata, a gdy do tego w drużynie przeciwnej będą krążki i pancerniki z dobrym aa to wasz unicom nie za wiele pogra bo sam nie obroni 12 okrętów i skutecznie nie zaatakuje. kiedyś miałem bitwę z pomidorem na cv ( obaj na Midwayach), gość wogóle nie atakował z altem ale ubił 4 okręty, rozwaliłem mu ponad 70 samolotów ale nie byłem wstanie bronić swoich okrętów bo każdy baran popłynął w inny koniec mapy i zadowolony strzelał z 20 km. Ja by coś ugrać musiałem się nagimnastykować bo drużyna przeciwna płynęła zwarta. Poza 1 lotniskowcem w drużynie jest jeszcze 11 okrętów i jak się nie robi okrętów pod AA, bo po co, to później piszą tu takie głupoty że cv za mocne. CV grasz tak jak przeciwnik pozwoli. Poniżej zdjęcie jak wygląda gra dobrego CV ze wsparciem okrętu z AA (nasza pomidorowa drużyna zestrzeliła 10 okrętami aż 9 samolotów i zatopiła 3 okręty) jeden krążek ustawił grę cv.
 14. Evasive Maneuver - perk na cv.

  nie opłaca się brać tego perka
 15. Nasze osiągnięcia

×