Jump to content

Free_Frags

Players
 • Content count

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18783
 • Clan

  [GLORY]

About Free_Frags

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

302 profile views
 1. problem z myśliwcami cv amerykańskie

  witam od jakiegoś czasu pykam sobie lotniskowcem i zauważyłem pewne problemy w sterowaniu myśliwcami amerykańskimi pierwszy problem dotyczy myśliwców z okrętu independenc 6 tier gdy atakuję altem inne myśliece (lecące z naprzeciwka) to strącę 1 może w porywach 2 i dochodzi do starcia zwartego w którym moje myśliwce już nie zestrzelą żadnego i giną ( dodam już bo zaraz będą odpowiedzi typu że źle strefuje itp. że strefa przebiega idealnie, a w pobliżu nie ma żadnych okrętów a myśliwce są wymaksowane wszystkim możliwymi ulepszeniami - podsumowując atak altem naprzeciw na inne myśliwce równa się strata wszystkich swoich, bo te w zwarciu nie atakują. Gdy walczą od początku z zwarciu to wszystko jest ok, problem występuje tylko przy ataku altem z naprzeciwka. drugi problem dotyczy midwaya, moich 2 eskadr w walce w zwarciu z jedną przeciwnika w żaden sposób nie idzie oderwać, podczas gdy jego pomimo że są atakowane przez 2 moje odrywają się altem bez problemu i zostawiają moje 2 z palcem w dupie bo zanim się ogarną to przeciwnik atakuje mnie altem tą oderwaną eskadrą. Czasami bywa że w zwarciu 1 na 1 też nie mogę oderwać ale ten problem występuje żadziej.
 2. Legendarne moduły.

  jeżeli zdobędziecie legendarne ulepszenie a później sprzedacie okręt to już nie można odzyskać tego ulepszenia. Trochę kupa bo misję się przecież zrobiło i ulepszenie powinno być dodane na stałe.
 3. Dyskusja o reworku CV

  mam takie pytania: jeżeli cv nie będzie miala myśliwców to jak będzie się bronić przed atakiem wrogiego cv, albo jeszcze lepiej 2 cv w dywizjonie ? skoro nie będę mógł sterować okrętem (tylko z pozycji mapy) to jak mam sobie skrócić dystans do wrogich okrętów i schować się za jakąś górką, czy jestem zmuszony uciec na koniec mapy i wysyłać moje samoloty z jednego końca mapy na drugi? przecież to trwa. podobno samolotami po zrzucie już nie będę mógł sterować bo wracają automatycznie do okrętu, to czy jak będą wracały przez największe skuoienie wrogich okrętów i pospadają to nie będzie miało wpływu na czas reloadu następnej eskadry ?
 4. 10 sezon bitew rakowych, eee rankingowych

  to jest pr z bitew klanowych
 5. 10 sezon bitew rakowych, eee rankingowych

  jak widać na załączonych obrazkach to nie twoje umiejetności decydują o twojej pozycji.
 6. 10 sezon bitew rakowych, eee rankingowych

  gościu ma 2 stopień :)
 7. 10 sezon bitew rakowych, eee rankingowych

  ci goście mają już 1 rangę, chodź ocena osobista powala, a wy co ?
 8. Nasze osiągnięcia

  i z 8 daje radę ten jakże fajny okręt
 9. Legendarne moduły.

  na Moskwie (teraz to będzie snajper)
 10. Najlepsze zarabiarki

  czyżby coś grzebali przy Missouri bo coś słabo ostatnio z kredytami na tym okręcie (bez flagi konta premki, ale to i tak mało jak na jego możliwości)
 11. Cleveland

  Pograłem wczoraj trochę i sprzedałem. Okrętem bardzo fajnie się manewruje, ma super camo , szybko obraca działka i strzela nimi, rozbicie ze wzmocnionym aa zrobi robotę a sonar i radar pozwalają na walkę z dd na capy. Jedyną irytującą sprawą są te słabe działka które zadają naprawdę słabe obrażenia i większość dmg robią pożary. Okrętem fajnie baci się pancerniki za wyspy.
 12. Dyskusja o balansie CVek

  o jak mi przykro
 13. Dyskusja o balansie CVek

  zamieszałem dziś 3 gry Midwayem (więcej moja psychika by nie zniosła) i muszę stwierdzić że coś z tymi cv jest niepołapane. 1 bitwa myśliwce wogóle nie ogarniają alta pomimo że przeciwnika samoloty są w ścieżce rażenia, nic nie spada, reszta samolotów jakby przymulona z ogólnym opóźnieniem na klikanie przeze mnie myszką, atak z altem na cokolwiek daje słaby wynik. 2 bitwa już wszystko normalnie (jak można to tak nazwać) 3 bitwa wszystko dzieje się jakby w zwolnionym tempie, na mapce w rogu samoloty poruszają się skokami , dodam że wszystkie parametry były ok Jednym słowem nie wiadomo jak będzie wyglądała gra z każdą nową bitwą. 3 bitwy i każda inaczej wyglądała jeżeli chodzi o mechanikę :). zauważyłem że jak kliknę szybko 2 razy 7 (tu mam przypisany 7 dywizjon) to kamera nie przeskakuje na dywizjon, przy reszcie działa. Niech żyją lotniskowce :)
 14. Nasze osiągnięcia

  Jest moc a dywizjon niekompletny :) (tylko z dzisiaj)
 15. Nasze osiągnięcia

×