Jump to content

Free_Frags

Players
 • Content count

  120
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17324
 • Clan

  [GLORY]

About Free_Frags

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

259 profile views
 1. Najlepsze zarabiarki

  czyżby coś grzebali przy Missouri bo coś słabo ostatnio z kredytami na tym okręcie (bez flagi konta premki, ale to i tak mało jak na jego możliwości)
 2. Cleveland

  Pograłem wczoraj trochę i sprzedałem. Okrętem bardzo fajnie się manewruje, ma super camo , szybko obraca działka i strzela nimi, rozbicie ze wzmocnionym aa zrobi robotę a sonar i radar pozwalają na walkę z dd na capy. Jedyną irytującą sprawą są te słabe działka które zadają naprawdę słabe obrażenia i większość dmg robią pożary. Okrętem fajnie baci się pancerniki za wyspy.
 3. Dyskusja o balansie CVek

  o jak mi przykro
 4. Dyskusja o balansie CVek

  zamieszałem dziś 3 gry Midwayem (więcej moja psychika by nie zniosła) i muszę stwierdzić że coś z tymi cv jest niepołapane. 1 bitwa myśliwce wogóle nie ogarniają alta pomimo że przeciwnika samoloty są w ścieżce rażenia, nic nie spada, reszta samolotów jakby przymulona z ogólnym opóźnieniem na klikanie przeze mnie myszką, atak z altem na cokolwiek daje słaby wynik. 2 bitwa już wszystko normalnie (jak można to tak nazwać) 3 bitwa wszystko dzieje się jakby w zwolnionym tempie, na mapce w rogu samoloty poruszają się skokami , dodam że wszystkie parametry były ok Jednym słowem nie wiadomo jak będzie wyglądała gra z każdą nową bitwą. 3 bitwy i każda inaczej wyglądała jeżeli chodzi o mechanikę :). zauważyłem że jak kliknę szybko 2 razy 7 (tu mam przypisany 7 dywizjon) to kamera nie przeskakuje na dywizjon, przy reszcie działa. Niech żyją lotniskowce :)
 5. Nasze osiągnięcia

  Jest moc a dywizjon niekompletny :) (tylko z dzisiaj)
 6. Nasze osiągnięcia

 7. czy zmiany w lotniskowcach sie wam podobajom

  gra cv taka jest nigdy nie wiesz jak zachowają się twoje samoloty (głównie z myśliwcami są jaja) jeżeli robisz dobrze a mimo to twoje samoloty się nie odrywają to wiedz że czasami tak bywa jak dorwie cię druga eskadra i w zwarciu już walczysz 2 vs 1 to już się nie oderwiesz bywa tak jeszcze że nie możesz się oderwać bo twoje samoloty już nie istnieją tylko że będziesz o tym wiedział za parę sekund dopiero dziś moje myśliwce vs myśliwce przeciwnika - Independence vs Independence walę go z alta strącam mu 1 samolot i dochodzi do walki w zwarciu w którym moje wymaksowane myśliwce ( hp i ammo) giną wszystkie a jemu nic nie spada (w okolicy nie było innych okrętów które mogły mnie rozwalić) zresztą takie sytuacje zdarzają się na każdym tierze, a nawet miałem taką sytuację gdzie walczyłem z gościem w zwarciu pod moimi 2 krążkami i efekt był taki że mi spadło wszystko a jemu nic i spokojnie odleciał.
 8. Dyskusja o balansie CVek

  lobuzjeden - bardzo ładnie podsumowałeś jak wygląda obecnie gra na CV co do zmian to pierwszą rzeczą powinno być wyrównanie MM, tak by nie było różnicy 2 poziomów, 1 w zupełności by wystarczył (jak trafisz 6t Cv na okręty 8t to trzeba naprawdę się nagimnastykować by coś ugrać, bo przy tak małej ilości samolotów nie ma miejsca na błąd. Co do samych CV pamiętajmy że to przecież najpotężniejsze okręty z największą mocą niszczenia, więc w grze też powinny takowe być . Problem jest w innych klasach i tym jak się nimi gra. Niszczyciel - sorry ale te okręty nie mają się jak obronić przed cv i tak powinno być - mogą manewrować by unikać torped i bomb i tu należało by tylko zmienić system spotowania. Nie może być tak że lotnia zawiśnie a team rozstrzela z 15 albo 20km, jak lotnia znajdzie to niech się męczy by zatopić. Niszczarka znaleziona przez samoloty powinna mieć zwiększone wykrycie np jak ma kamo 5-6 km to wtedy jej wykrycie zwiększy się na 10-11 km i tylko dla okrętów w tej odległości powinna być widoczna a nie dla wszystkich z całej mapy. Coś jak z wykryciem po wystrzale z dział głównych tylko tu dotyczy samolotu, samolocik odlatuje dd znów ma spot 5-6 km. Pancernik - nie powinien sam móc obronić się przed atakiem CV tak jak to może zrobiony pod aa amerykaniec, coś tam powinien zestrzelić zadać jakieś straty CV, ale nie na tyle poważne by lotnia nie wsadziła mu żadnego dmg. Krążownik - te okręty mają zapewnić osłonę przeciwlotniczą pozostałym klasą.
 9. Dyskusja o balansie CVek

  Co to są te CV -ki ? Ja swoje wysłałem do WG i dalej moje okręty nie pływają po wyspach, o co tu chodzi płacę, kupuję premium to wymagam.
 10. Dyskusja o balansie CVek

  ale do jasnej ciasnej jedna salwa z pancernika i po krążowniku? Pociski Ap powinny dostać nerfa.
 11. HMS Minotaur Tier X

  Większy zasięg do okrętu stworzonego do bliskiej walki to trochę lipa, szybsze przeładowanie przy i tak bardzo szybkim jest praktycznie niezauważalne, AA jak masz już coś w tym kierunku to jak najbardziej. Osobiście mam zrobionego pod full AA, ale teraz większość gier robię w dywizjonie z lotniskiem, więc się przydaje bo jest w co strzelać, bo przy obecnej liczbie lotnisk to i robienie pod aa staje się lipą bo trafisz na 10 gier tylko raz na lotnisko.
 12. czy zmiany w lotniskowcach sie wam podobajom

  to w tej grze są lotniskowce ?
 13. Dyskusja o balansie CVek

  najlepszym i najszybszym sposobem jest wystartowanie 1 eskadrą torpedowców a później 2 myśliwcami i resztą, ale ty chyba za bardzo nie wiesz jak grać CV na wyższych tierach
 14. Dyskusja o balansie CVek

  są i takie że team nie chce grać (ja przy swoich perkach by wystartować wszystkimi samolotami na midwayu potrzebuję 2 min) ostatnio mam masę bitew w których przeładuje się 2 razy i koniec bo nikt z drużyny capów nie chce zajmować i kończy się gra tym że giną 4 osoby w drużynie a reszta łowi ryby, a lotnisko potrzebuje czasu by się wykazać :)
 15. Dyskusja o balansie CVek

  są ludzie którzy mają po 1000 bitew i wr niecałe 50% i wbitą ! i chyba mi nie powiesz że to jest super dobry gracz pierwszy gość jakiego znalazłem- 1352 bitwy wr 48,7% - stopień 1 - ogólnie gościu jest średni ale ma 1 to jest super kozak
×