Jump to content

Free_Frags

Players
 • Content count

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  14197
 • Clan

  [JEDI]

About Free_Frags

 • Rank
  Able Seaman
 • Profile on the website Free_Frags

Recent Profile Visitors

138 profile views
 1. Eh i znów weekend...

  trzeba było napisać cv by się nim zaopiekowało
 2. Eh i znów weekend...

  Taki los CV. U mnie był lament że CV ma taki ładny różowy kolor.
 3. Midway i jego bomby AP

  Zauważcie że obrażenia zadawane przez samoloty bombami to lekka lipa 10 tier Midway posiada 2 eskadry bombowe, co daje z perkiem 14 samolotów. Obrażenia max bomby to 10 000 (OB) więc przy 2 eskadrach daje 140 000 dmg. Liczmy że nawet połowa nie trafi, a ci co trafią to za 50% możliwości to da nam 35 000, czy komuś to się kiedyś udało ? I nie piszcie o opancerzeniu okrętów bo wygląda to tak samo na wszystkich klasach.
 4. Nasze osiągnięcia

  Ale mnie gra wydymała :( Zrobiłem najlepszą grę na Midweyu i po zakończeniu bitwy gra się wysypała i nie widziałem podsumowania. Zatopiłem 5 okrętów 303 487 dmg 88 zniszczonych samolotów (powinno też być czyste niebo) 5075 xp Kraken Uwolniony, Duży kaliber, Samotny wojownik, Dublet, Zwiastun tragedii (dane mam ze stronki ze statystykami bo to moja najlepsza bitwa)
 5. Eh i znów weekend...

  Jak grasz cv to wyłączaj czat :) za tę grę dostałem 2 skargi :)
 6. Eh i znów weekend...

  Dobrze jak team osłania swoje lotnisko
 7. szukam ekipy do gry

  Witam W obecnej sytuacji wysypu pomidorów, gra w pojedynke jest męczarnią i nie sprawia za wiele frajdy, więc poszukuję ekipy do gier w dywizjonie Staty mam jakie mam, mogą być lepsze, ale nie mam na to parcia więc nie są dla mnie jakoś bardzo ważne. Gram głównie na 10 tierze krążkami i lotnią, na niższych niszczarkami. Nie gram pancernikami (wyjątkiem jest Missouri bo muszę czymś czasami dorobić $). Obenie nie posiadam mikrofonu więc kontakt tylko pisemny, ale z czasem to może się zmienić.
 8. HMS Minotaur Tier X

  Szukam osób grających Minotaurem by stworzyć dywizjon z Midweyem, jak ktoś chętny to niech pisze w grze.
 9. USS Missouri

  zarabiam mniej, ale nie lubię grać pancernikami ( jest to mój pierwszy poważny pancernik) wolę krążkami. a pytałem bo jak widzę jak inni zbierają ponad milion, gdzie mi to nie wyszło, a miałem parę ładnych wyników.
 10. USS Missouri

  to chyba wrócę na 5 tier tam mam taki magiczny okręt jak Marblehead nim lepsze kręcę wyniki i lepiej zarabiam Dzięki za podpowiedzi
 11. USS Missouri

  zapomniałem na premce to jest bez wyszło 373 000
 12. USS Missouri

  Panowie kupiłem okręt by zarabiać, ale coś mi to słabo wygląda (dodam że na poniższym zdj mam założoną flagę na +20% i jeden moduł ulepszony czyli -20 000 kredytów, na czysto wyszło 580 000 ) co zakładać by lepiej zarabiał ?
 13. Eh i znów weekend...

  co do AA na minotaurze to też bywa kapryśne, mam trochę zrobione aa jeszcze (zasięg i obrażenia +20%) gościu Japończykiem IX tieru latał w odległości 4 km 3 dywizjonami, aż w końcu mnie zaatakował i nic mu nie zastrzeliłem, byłem w szoku bo trochę się kręcił.
 14. Eh i znów weekend...

  Strzelał też do swoich samolotów i dlatego tak dużo wyszło A swoją drogą patrząc na to co wyprawiają Midweye to niedługo chyba wrócą do łask krążki z mocnym aa.
 15. Eh i znów weekend...

  zaczął się weekend :) pierwsza gra na Midweyu i 3 skargi (ubiłem kolesiowi połowę samolotów zatopiłem 3 okręty, pierwszy wynik w drużynie, ale to widocznie za mało::)
×