Jump to content

KrzywozembnyPotfur

Players
 • Content Сount

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7792
 • Clan

  [GRAY]

About KrzywozembnyPotfur

Recent Profile Visitors

235 profile views
 1. KrzywozembnyPotfur

  .

  W obecnym systemie dobry gracz na CV na T10, który wylosował po drugiej stronie warzywo jest w stanie zatopić dowolny pojedynczy okręt na mapie na 1 nalot zbierając przy tym minimalne straty(do odrobienia). Taki gracz zapewnia swojej drużynie perm spota na praktycznie wszystkie okręty wroga, przez całą bitwę. Powoduje to, że DD w przeciwnym teamie są bezużyteczne i zdychają po max 5 min. Taki gracz w 90% przypadków daje łatwe zwycięstwo swojej drużynie, a bitwa kończy się gwałtem. Mimo to znajdą się gracze broniący obecnego rozwiązania. Oczywiście tylko dopóki nie znajdą się w drużynie z tym gorszym CV np na rankerach, wtedy jest krzyk i płacz posty na forum ile to nie zrobiłem i przegrałem. Sytuacja, gdzie pojedynczy okręt jest perm spotterem, robi kluczowy dmg i jest w dodatku poza zasięgiem zatopienia jest dla gry patologiczna. Dodając do tego idiotyczny system walki myśliwców (ALT), zależny w dużej mierze od pingu i system karania słabszego gracza za pojedynczy błąd w postaci czekania parę minut na przeładowanie zniszczonej eskadry i mamy klasę dla wybranych, albo dla ludzi którym wszytko jedno. Zmiana jest potrzebna, wprowadzenie tylko jednej eskadry wyeliminuje przynajmniej problem perm spota. CV będzie grać jak normalny okręt, zatapiając inne statki, a nie świecąc całą mapę i zabierając robotę deskom. Dla mnie zmiana na +
 2. KrzywozembnyPotfur

  Arms Race - Rankedy

  Właśnie siódmy raz spadłem z rangi 10 na 11. O ile w niższych ligach da się normalnie grać, to każda bitwa w koszyku 10-5 to gwałt do zera i ja na drugim miejscu. Powoli mi się odechciewa.
 3. KrzywozembnyPotfur

  Same radary

  Wyciągnął nam bitwę. Wrogie okręty miały jakieś problemy egzystencjalne i zbiły się w ciasne tarło między dwoma capami. Radar niestety nie zastąpi mózgu. Ha Ha Ha Kolega chyba nigdy nie dostał salwy na ślepo w dymie od GK za 22k Ani nie spotkał ogarniętej republiczki, która jest dużo groźniejsza od rozrzutnika gnoju conq. Pomocnicza + peny za 4700 potrafią fartowną salwą z 20 km posłać deskę w objęcia Posejdona.
 4. KrzywozembnyPotfur

  Same radary

  Takie tam na radomach. Dobrze, że mieliśmy chociaż te 7 radarów, to mnie nikt nie storpedował na Groberku :P
 5. KrzywozembnyPotfur

  Grozovoi – Tier X

  Dwie gry w tym miesiącu i dwie detonacje. Polecam jednak nosić flagę, no chyba że farmicie to piękne osiągnięcie, do tego gruz jest idealny.
 6. KrzywozembnyPotfur

  SZYBKIE PYTANIA I ODPOWIEDZI - prowadzone przez graczy

  Cześć, od paru dni mam problem z synchronizacją, objawia się to tym, że jak strzelam we wrogie okręty to moje pociski przelatują przez nie nic im nie robiąc. W czasie obserwowania innych graczy widzę jak torpedy przepływają przed jakimś okrętem po czym znikają, a ten okręt zostaje zniszczony, mimo, że na moim widoku były z kilometr przed nim. W zasadzie uniemożliwia mi to grę, gdyż nie jestem w stanie nikogo trafić. Ktoś wie jak to naprawić? Pingi mam cały czas w granicach 30-40 ms.
 7. KrzywozembnyPotfur

  Legendarne moduły.

  Jest gdzieś rozpiska co dają te moduły w poszczególnych okrętach?
 8. KrzywozembnyPotfur

  Cleveland

  Wczoraj grałem nim pierwszy raz, spotkałem Edynburga. Wypłynął mi bokiem na wstecznym, zatopiłem go 4 salwami z przednich dział, on w tym czasie waląc mi w dziób zabrał mi 3/4 HP. Pancerz tego okrętu to jest kpina, tyle mogę powiedzieć. Gdyby ten brytol był przodem, to by mnie zatopił w minutę, a ja bym mu zabrał z 20% Hp, które i tak by naprawił. Okręt do spamowania zza górki, walka o capy bez DD w dywizjonie to spot i zgon. Z fajnego okrętu na T6 zrobili nudnego gniota do palenia BB z max zasięgu.
 9. KrzywozembnyPotfur

  Alsace, tier IX

  Obrażasz innych graczy bez żadnego powodu i prowokacji i do tego jeszcze jesteś dumny ze swojego prostactwa i chamstwa. Może jesteś fioletowy i masz pierdyliard postów na tym forum, ale za te teksty powinieneś dostać przynajmniej z tydzień bana.
 10. KrzywozembnyPotfur

  Cheaterstwo

  A co ma wr do tego? Przecież jak ktoś pływa po krawędzi mapy to.ma statystyczne większe szanse, że będzie na niego polował dd, a za którymś, tysięcznym razem się nauczy zmieniać kurs, żeby dłużej mógł sobie snajpić.
 11. KrzywozembnyPotfur

  2018 - rok lotniskowców

  No właśnie o to chodzi, w tej chwili wszystko zależy od RNG, a powinno chyba choć trochę od skila. Więc będzie trzeba chronić sojusznicze oktety i wtedy walcząc zasięgu ich pelotki możesz wygrać z amerykańskimi myśliwcami. Teraz walki w powietrzu polegają często na altowaniu się myśliwców na J10, bo akurat spotkały się dwa HS lecące po krawędzi mapy. Myśliwce służyły do ochrony okrętów, a nie wykonywania ataków orbitalnych na powierzchnie 10 km2.
 12. KrzywozembnyPotfur

  2018 - rok lotniskowców

  1. Wywalić wspólnego spota dla samolotów. To co lotnisko samolotami spotuje widzi tylko ono. Reszta ma tylko pozycje na minimapie. 2. Wywalić auto atak dla bombowców. W tej chwili jest tak że gość sobie kliknie na niszczarkę i pół niszczarki nie ma, bo tak. Nie da sie przed tym obronić, i jest to kompletnie oderwane od skila. 3. Wywalić alta dla myśliwców. Ten atak jest kompletnie absurdalny, zamiast niego należy dać możliwość patrolowania strefy przez myśliwce nad jakąś jednostką i to by działało jak rozbicie. 4. Znerfić AA BBczków i wywalić moduł na zasięg do AA z gry. Zbufować AA na niższych tierach (4-6) i dać lotniskom na nich więcej samolotów.
 13. KrzywozembnyPotfur

  Peny w deski

  Nie zapomnij o celności pancerników w granicach 3% i możliwości uszkodzenia ich układów celowania pojedynczym pociskiem :)
 14. KrzywozembnyPotfur

  Peny w deski

  Najlepszymi okrętami na świecie? To ciekawe czemu już nie ma żadnych w służbie. Ciekawe też, że według danych torpedy zatopiły więcej okrętów niż jakakolwiek inna broń w historii świata, a pancerniki już podczas II WŚ były używany głównie jako wsparcie plot.
 15. KrzywozembnyPotfur

  Peny w deski

  W rzeczywistości pocisk z pancernika, jak już jakimś cudem trafił, to przebijał deskę na wylot i nie czynił jej większych szkód. Ale okej możemy pójść w realizm. W rzeczywistości torpeda czyniła takie szkody, że praktycznie wyłączała okręt z bitwy, a zalania naprawiało się godzinami. Proponuje więc aby zabrać możliwość leczenia zalań R-ką dla pancerników i żeby torpeda zawsze waliła w pancek za 100% DMG. Bo jak to tak że taka wielka torpeda zabiera tylko 10% HP BBczkom X tieru.
×