Jump to content

BL4CK_SK

Community Contributor
 • Content Сount

  295
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  20625
 • Clan

  [BL4CK]

6 Followers

About BL4CK_SK

 • Rank
  Chief Petty Officer
 • Insignia

Recent Profile Visitors

1,324 profile views
 1. BL4CK_SK

  Aktualizace 0.9.2.1: apríl

  Mohol by mi niekto vysvetliť napríklad @YabbaCoe prečo je dnes a zajtra KLANOVÁ RVAČKA napísaná od 17-22:00 na stránke WG a vo všetkých odkazoch ale v hre je priamo čas od 19-00:00???
 2. BL4CK_SK

  ► [BL4CK] ◄ Pravidelný stream ► bl4cksk

  * NOVÉ * Alexander Nevsky - viac ako len recenzia :P a je to WORK IN PROGRESS!!!
 3. BL4CK_SK

  ► [BL4CK] ◄ Pravidelný stream ► bl4cksk

  Haló?! Ako? Dobre Ti je doma v karanténe? Skúšal si sa smiať s tou rúškou (rouškou (CZ)) na ksichte? Tak tutaj - SKUTOK SA NESTAL / PADOL MI INTERNET / JA NEJVJEEEM UŠ ... a.k.a. Mr.Pr0fessional 3 P.S: ... ešte kým príde update 0.9.3 a budú odstránené niektoré lode z hry, budem robiť súťaž ako poďakovanie za poslednú dobu, takže kto by sa chcel ešte nejako podieľať na venovaný ceny/cien - prem.účet, dublóny, nejaká loďka - prosím napíšte mi, nech to potom aj s celým zoznamom cien oznámim vopred ;) ďakujeeeeeeeeeeeem a teraz už si choď kliknúť na video :D ;)
 4. Haló?! Ako? Dobre Ti je doma v karanténe? Skúšal si sa smiať s tou rúškou (rouškou (CZ)) na ksichte? Tak tutaj - SKUTOK SA NESTAL / PADOL MI INTERNET / JA NEJVJEEEM UŠ ... a.k.a. Mr.Pr0fessional 3 P.S: ... ešte kým príde update 0.9.3 a budú odstránené niektoré lode z hry, budem robiť súťaž ako poďakovanie za poslednú dobu, takže kto by sa chcel ešte nejako podieľať na venovaný ceny/cien - prem.účet, dublóny, nejaká loďka - prosím napíšte mi, nech to potom aj s celým zoznamom cien oznámim vopred ;) ďakujeeeeeeeeeeeem a teraz už si choď kliknúť na video :D ;)
 5. BL4CK_SK

  ► [BL4CK] ◄ Pravidelný stream ► bl4cksk

  *NOVÉ* PETROPAVLOVSK - Tier X - WORK IN PROGRESS - porovnanie s Moskvou, gameplay, aktuálna štatistika
 6. BL4CK_SK

  ► [BL4CK] ◄ Pravidelný stream ► bl4cksk

  Hello, kto si chce vychutnať pár podarených hier - tak ponúkam záznam s BB a CV (zatiaľ) : tak máte čo doma pozerať, večer pokračujeme :) ... došiel malý zelený, tak to tu nastavujem ;)
 7. BL4CK_SK

  ► [BL4CK] ◄ Pravidelný stream ► bl4cksk

  * NOVÉ * kto včera nestihol stream, alebo si to chce pozrieť ešte raz tak UPDATE 0.9.2 na WoWs - info ohľadom IFHE + test, hry a nakoniec aj celá tabuľka s prehľadom všetkých lodí a do toho PAN-EU DD a pár hier so Smalandom
 8. BL4CK_SK

  ► [BL4CK] ◄ Pravidelný stream ► bl4cksk

  Toto video vzniklo ako poďakovanie divákom, ktorí ma sledujú hlavne na mojom twitch kanále denne: https://www.twitch.tv/bl4cksk alebo si pozrú najnovšie recenzie a zostrihy toho najzaujímavejšieho na youtube: https://www.youtube.com/user/BlackDea.... Prípadne dali lajk na môj fan page kde dávam najnovšie info a promo kódy: https://www.facebook.com/bl4cksk/ Po necelých 2 rokoch streamovania, mám výbornú komunitu, kde býva na live streame okolo 100 ľudí čo je úžasné. Denne klikne na vysielanie niečo cez 200 ľudí, samozrejme pri špeciáloch je toto číslo násobne vyššie. Cieľom je získať nových followerov bez nutnosti na seba kydať šlahačku alebo hejtovať iných streamerov, ale normálnou cestou dať vedieť, že som tu. Toto video je nielen poďakovaním pre súčasných divákov ale aj pozvánka pre tých nových, ktorý hľadajú niečo nové a zaujímave vo svete streamu. Priateľský prístup, zábava, komunikácia s chatom a k tomu všetkému pravidelné ceny, kódy a najlepšie je, že čím je viac subscriberov na twitchi - tým viac môžu vyhrať v podobe € balíčkov, ktoré si sami vyberú kde a ako použijú a nie sú viazané len na jednu hru alebo platformu - všetko čo ide poslať ako darček cez Steam, Origin, Battlenet, Uplay, Wargaming - prémiové účty, skinny, herný obsah alebo aj celé hry. Samotná zbierka na nový PC vznikla pôvodne ako for-fun event a nemala za úmysel vytiahnuť za každú cenu od ľudí peniaze. Jej naplnenie sa zdalo nereálne, ale vďaka neuveriteľnej štedrosti divákov - hlavne "Pepega_Rimmer", ktorý podporuje stream od samého začiatku a na konci neskutočného donate od "slashfromguns", ktorý vyrazil dych nielen mne ale aj všetkým na streame, sa podarilo vyzbierať slušnú sumičku na novú hračku, vďaka ktorej verím, že každodenný stream ale aj výroba videií budú lepšie a kvalitnejšie. Už prvé dni streamu ukázali že vysielanie, ktoré beží na 1080p@60fps je aj pri FPS hrách plynulé, ostré a jasné. Tak isto aj výroba tohto videa, zabrala novému PC vďaka procesoru Ryzen 7 necelých 5 minút - čo je oproti "starej" i5 rozdiel niekoľkých hodín. Takže ešte raz, jedno veľké ĎAKUJEM všetkým za pomoc, sledovanie a za Vaše dary. Ďakujem aj firme PCgenius https://pcgenius.sk/ za profesionálny prístup a poskladanie celého pc a inštalácie všetkých základných vecí. Kto máte záujem si dať zostaviť PC na mieru tak vrelo odporúčam. Výborná komunikácia a služby. A vidíme sa na streame! .. zdieľaj,lajkuj, komentuj spravíš mi radosť ;) ♥ Ď.
 9. BL4CK_SK

  ► [BL4CK] ◄ Pravidelný stream ► bl4cksk

  Dnešný ranked - hodnocené bitvy - časť 1 - Bitevní lode :
 10. BL4CK_SK

  ► [BL4CK] ◄ Pravidelný stream ► bl4cksk

  Hello ♥ ehm.. toto som chcel, aby sa nezabudlo https://youtu.be/CAoj1A0Nkq0 a ešte pripojím včerajšie info ohľadom Jean Bart-a, ktorý od aktualizácie 0.9.3 zmizne spolu so Smolenskom zo zbrojnice - po oficiálnej odpovedi WG nebude možné JB kúpiť ani v prémiovom shope po stiahnutí. Takže kto chcete JB - tak máte necelé 2 mesiace, to isté platí pre Smolenska. Lode Black, Flint, Neustrashimy - sa vrátia po cca 6 mesiacoch naspäť - ale už nie za oceľ ale za UHLIE. (... keby Twitch včera nezablokoval zvuk z videa - tak dávam záznam z ukážkou nového PC, takto musím spraviť sólo video.. a preto ako predvoj pristál na YT Sleš 🤩🤪☯️)
 11. BL4CK_SK

  ► [BL4CK] ◄ Pravidelný stream ► bl4cksk

  * NOVÉ * Pan-Eu DDčka - Tier 2-9 + Tier 10 Smaland +++ TOP DONATE vďaka ktorému bude PC čoskoro - priame linky na clipy sú v popise videa - DDčka sú WORK IN PROGRESS
 12. BL4CK_SK

  ► [BL4CK] ◄ Pravidelný stream ► bl4cksk

  Prémiové lode za Uhlie / Oceľ / Výskumné body / Free EXP - prehľad a komentár + hry
 13. BL4CK_SK

  ► [BL4CK] ◄ Pravidelný stream ► bl4cksk

  * NOVÉ * Prémiové lode za dulbóny - prehľad toho, čo je podľa mňa + názor ludí na streame aktuálne najlepšie, pokiaľ sa rozdhodnete minúť svoje reálne € / CZK (lode za zdroje uhlie/oceľ/freeEXP budú v ďaľšiom videu) P.S. akékoľvek postrehy, alebo osobné preferencie, nechajte prosím v komentáry dole pod videom, nech si to vie každý pozrieť a možno tak niekomu pomôžete ;) Ďakujem
×