Jump to content
Game server issue - possible disconnects Read more... ×

KRN_PL

Players
 • Content Сount

  151
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  4783
 • Clan

  [QTAZ]

About KRN_PL

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 12/24/1989
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

447 profile views
 1. A ja sobie tą stal zamówię i będę miał na zbrojenie na budowę domku. O! I nawet kamienia "Wungielnego" od WG sobie wezmę i dam pod "doma", co by dobrobyt był.
 2. @Zlociutk1 No weź przestań, to nie to samo! :D To tak jak z zakazem handlu biletami na allegro, fb itd. Kupujesz czystą płytę za 500 zł, a bilet jest gratis! Tutaj kupujesz kampanie, przeca stal masz gratis!
 3. KRN_PL

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  Wrocławska ekipa Łobuzów będzie o 18. Generalnie zmieniliśmy preferencje spania i zdecydowaliśmy się na spanie w sea hostel, bo jest bliżej dworca i jest śniadanko :D
 4. KRN_PL

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  Jakby to było bliżej to wziąłbym swoją fotobudkę :P
 5. KRN_PL

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  Oooo @Petrusx_ Fajnie poznać ludzi z mojego poprzedniego klanu! :) :)
 6. KRN_PL

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  aha i KRN_PL potwierdzone info, że będę.
 7. KRN_PL

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  @Radeckij Będę kupował dzisiaj bilety na PKP. Powiedz mi, gdzie najlepiej wysiąść, żeby mieć najbliżej do całej "imprezy". Na dzień dzisiejszy będziemy jechać w 4 osoby: @qaramell @AmetystDrago @Lobuz_Jeden Jedziemy z Wrocławia w piątek o 11 i wracamy w niedzielę o 11:38. Jedziemy pociągiem Heweliusz, jeżeli ktoś będzie chętny przyłączyć się do tej jakże wesołej wyprawy to po zakupie biletów podam nasze miejsca i można się "przy kolegować" wpisując te miejsca przy rezerwacji pkp. Co do noclegu to w późniejszym okresie podam na co się zdecydowaliśmy i również przyjezdni będą mogli się zakwaterować w tym samym ośrodku, zawsze raźniej w większym gronie, a i jest pewność, że w piątek i sobotę wszyscy wrócimy do swoich pokoi
 8. KRN_PL

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  Co do noclegu, to generalnie w miarę cena jest w akademikach, a miejsc na tyle, że wszyscy się zmieszczą: http://www.akademiki.am.gdynia.pl/
 9. KRN_PL

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  Na dzień dzisiejszy będę. PKP z wro za 49 pln i 6 godzin jazdy :) Potwierdzę na początku września- zróbcie może jakiś plik na google docs, żeby chętni się wstępnie wpisywali :)
 10. KRN_PL

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  @Tumaniszwili A już myślałem, że napijemy się browarka........ :)
 11. KRN_PL

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  To kiedy ogłoszenie werdyktu? Kalendarz urlopowy trzeba sobie ułożyć w pracy :P
 12. KRN_PL

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  Nie panikowałbym na waszym miejscu z racji przełomu miesiąca w weekend i rozpoczęcia roku szkolnego, ponieważ: 1. To nie weekend akademicki, że studenci będą jechać z Gdyni do Wrocka, na uczelniach zajęcia zaczynają się w październiku. 2. Mało kto w taki weekend jedzie nad morze, 80% społeczeństwa w ten weekend przypomina sobie o rozpoczęciu roku szkolnego i pędzi na wyprzedaże do tesco po zeszyty dla dziecka. 3. Mało ludzi decyduje się na powrót na "ostatnią" chwilę. Byłem w takim terminie we Władysławowie, były niesamowite pustki. 4. Jeżeli zostanie wytypowane miejsce wystarczy się zgadać, umówić, zebrać pieniądze i zarezerwować kilka przedziałów, tak żeby jechać całą drogę razem. W PKP już od jakiegoś czasu istnieje obowiązkowa rezerwacja miejsc, więc każdy będzie miał swoje miejsce siedzące. Prawdopodobnie wyjazd z takich miast jak Wrocław/Kraków będzie około północy, więc i tak każdy pójdzie spać, co do powrotu będzie gorzej bo trzeba będzie wracać popołudniu i rzeczywiście ludzie na korytarzu mogą być lekką niedogodnością.
 13. KRN_PL

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  Dla mnie Hel spoko, jak ktoś ma uprawnienia to możemy ponurkować. Są dwie fajne miejscówki na wraki na Helu :P Między innymi szczątki ORP Wicher. PS. Kto głosuje na Warszawę? To chyba ostatnie miejsce w Polsce, do którego chciałbym przyjechać. Lepsze już Tesco w Świebodzinie.
 14. KRN_PL

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  Mi tam lotto, PKP z Wrocka dojeżdża we wszystkie podane miasta. Zawsze można zrobić before party we Wrocławiu (Drwalu masz taniego PolskiegoBusa do Wro) :D a później zarezerwować przedział w PKP, żeby nikt nie przeszkadzał w treningu wątroby przed oficjalnym "zlotem".
 15. KRN_PL

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  Też mam to samo zdanie. Prawda jest taka- że i tak podjadę tam, gdzie zostanie to zorganizowane, ale w Gdyni oprócz Błyskawicy nic nie ma. Zdecydowanie wolałbym zlot w Gdańsku, a do Gdyni można podjechać już koleją aglomeracyjną zobaczyć Błyske.
×