Jump to content

KRN_PL

Players
 • Content Сount

  148
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3339
 • Clan

  [LOBUZ]

About KRN_PL

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 12/24/1989
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

244 profile views
 1. KRN_PL

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  Wrocławska ekipa Łobuzów będzie o 18. Generalnie zmieniliśmy preferencje spania i zdecydowaliśmy się na spanie w sea hostel, bo jest bliżej dworca i jest śniadanko :D
 2. KRN_PL

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  Jakby to było bliżej to wziąłbym swoją fotobudkę :P
 3. KRN_PL

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  Oooo @Petrusx_ Fajnie poznać ludzi z mojego poprzedniego klanu! :) :)
 4. KRN_PL

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  aha i KRN_PL potwierdzone info, że będę.
 5. KRN_PL

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  @Radeckij Będę kupował dzisiaj bilety na PKP. Powiedz mi, gdzie najlepiej wysiąść, żeby mieć najbliżej do całej "imprezy". Na dzień dzisiejszy będziemy jechać w 4 osoby: @qaramell @AmetystDrago @Lobuz_Jeden Jedziemy z Wrocławia w piątek o 11 i wracamy w niedzielę o 11:38. Jedziemy pociągiem Heweliusz, jeżeli ktoś będzie chętny przyłączyć się do tej jakże wesołej wyprawy to po zakupie biletów podam nasze miejsca i można się "przy kolegować" wpisując te miejsca przy rezerwacji pkp. Co do noclegu to w późniejszym okresie podam na co się zdecydowaliśmy i również przyjezdni będą mogli się zakwaterować w tym samym ośrodku, zawsze raźniej w większym gronie, a i jest pewność, że w piątek i sobotę wszyscy wrócimy do swoich pokoi
 6. KRN_PL

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  Co do noclegu, to generalnie w miarę cena jest w akademikach, a miejsc na tyle, że wszyscy się zmieszczą: http://www.akademiki.am.gdynia.pl/
 7. KRN_PL

  GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

  Na dzień dzisiejszy będę. PKP z wro za 49 pln i 6 godzin jazdy :) Potwierdzę na początku września- zróbcie może jakiś plik na google docs, żeby chętni się wstępnie wpisywali :)
 8. KRN_PL

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  @Tumaniszwili A już myślałem, że napijemy się browarka........ :)
 9. KRN_PL

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  To kiedy ogłoszenie werdyktu? Kalendarz urlopowy trzeba sobie ułożyć w pracy :P
 10. KRN_PL

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  Nie panikowałbym na waszym miejscu z racji przełomu miesiąca w weekend i rozpoczęcia roku szkolnego, ponieważ: 1. To nie weekend akademicki, że studenci będą jechać z Gdyni do Wrocka, na uczelniach zajęcia zaczynają się w październiku. 2. Mało kto w taki weekend jedzie nad morze, 80% społeczeństwa w ten weekend przypomina sobie o rozpoczęciu roku szkolnego i pędzi na wyprzedaże do tesco po zeszyty dla dziecka. 3. Mało ludzi decyduje się na powrót na "ostatnią" chwilę. Byłem w takim terminie we Władysławowie, były niesamowite pustki. 4. Jeżeli zostanie wytypowane miejsce wystarczy się zgadać, umówić, zebrać pieniądze i zarezerwować kilka przedziałów, tak żeby jechać całą drogę razem. W PKP już od jakiegoś czasu istnieje obowiązkowa rezerwacja miejsc, więc każdy będzie miał swoje miejsce siedzące. Prawdopodobnie wyjazd z takich miast jak Wrocław/Kraków będzie około północy, więc i tak każdy pójdzie spać, co do powrotu będzie gorzej bo trzeba będzie wracać popołudniu i rzeczywiście ludzie na korytarzu mogą być lekką niedogodnością.
 11. KRN_PL

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  Dla mnie Hel spoko, jak ktoś ma uprawnienia to możemy ponurkować. Są dwie fajne miejscówki na wraki na Helu :P Między innymi szczątki ORP Wicher. PS. Kto głosuje na Warszawę? To chyba ostatnie miejsce w Polsce, do którego chciałbym przyjechać. Lepsze już Tesco w Świebodzinie.
 12. KRN_PL

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  Mi tam lotto, PKP z Wrocka dojeżdża we wszystkie podane miasta. Zawsze można zrobić before party we Wrocławiu (Drwalu masz taniego PolskiegoBusa do Wro) :D a później zarezerwować przedział w PKP, żeby nikt nie przeszkadzał w treningu wątroby przed oficjalnym "zlotem".
 13. KRN_PL

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  Też mam to samo zdanie. Prawda jest taka- że i tak podjadę tam, gdzie zostanie to zorganizowane, ale w Gdyni oprócz Błyskawicy nic nie ma. Zdecydowanie wolałbym zlot w Gdańsku, a do Gdyni można podjechać już koleją aglomeracyjną zobaczyć Błyske.
 14. KRN_PL

  Spotkanie ze społecznością w PL - ANKIETA

  Wrocław!!! Generalnie mógłbym wymieniać dlaczego Wrocław, ale tak naprawdę wszystkie inne miasta mają to samo w ofercie. W okresie wakacyjnym w porównaniu do Gdańska oraz Gdyni, we Wro będą tanie noclegi np. w akademikach. Dodatkowo nie trzeba jechać z jednego punktu do drugiego pół dnia (Warszawa). Zaś w Łodzi byliśmy ostatnio na zlocie i generalnie tam nic nie ma. Kraków, niby spoko, ale nie. Jeżeli nie Wrocław to skłaniałbym się ku Gdańsku - piękne miasto, btw. z chęcią bym tam zamieszkał.
 15. KRN_PL

  Wargaming Game Center - Wasze opinie

  Używam Game Center od kiedy jeszcze była betą. Z plusów: - wszystkie produkty WG w jednym miejscu - zawsze po uruchomieniu najnowsze wiadomości z gry (publikacje ze strony głównej) - możliwość szybkiej instalacji z jednego miejsca, łącznie z wyborem typu klienta (HD - SD) - po uruchomieniu automatyczna aktualizacja, nie trzeba uruchamiać gry. Z minusów: - brak możliwości ustawienia godziny pobierania aktualizacji - brak możliwości wcześniejszego pobrania aktualizacji (pobranie np. wieczorem w środę, z czego instalacja załącza się po oficjalnej publikacji w czwartek) - brak współpracy z producentami modów do gry- skoro mody są zatwierdzone przez WG, to dlaczego nie ująć ich w game center? Byłoby to ułatwienie dla mniej zaawansowanych graczy - brak ujętych podstawowych informacji o koncie - ilość premium, dublonów, bitwach itd. - brak możliwości kontaktu z supportem z poziomu GC - brak możliwości wpisywania kodów bonusowych z poziomu GC UWAGI OGÓLNE: 1. Nigdy mi się nie wykrzaczył Game Center i nie było problemów z uruchomieniem przez niego gry. 2. Sprawdziłbym wpływ działania w tle GC. Ponoć w słabszych jednostkach jest dosyć obciążający i niektórzy rezygnują z niego na rzecz płynności w grze. Ale nie jest to poparte żadnymi problemami i screenami. PS. Forumowicze- proponuję wypowiadać się w podobnym układzie- na pewno ułatwi to analizę wypowiedzi i nie zostanie pominięty żaden wasz argument. Zresztą sam z chęcią przeczytam jakie macie zdanie na ten temat z mojej strony.
×