Jump to content

KRN_PL

Players
 • Content count

  141
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3166
 • Clan

  [LOBUZ]

About KRN_PL

 • Rank
  Petty Officer
 • Birthday 12/24/1989
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

217 profile views
 1. @Tumaniszwili A już myślałem, że napijemy się browarka........ :)
 2. To kiedy ogłoszenie werdyktu? Kalendarz urlopowy trzeba sobie ułożyć w pracy :P
 3. Nie panikowałbym na waszym miejscu z racji przełomu miesiąca w weekend i rozpoczęcia roku szkolnego, ponieważ: 1. To nie weekend akademicki, że studenci będą jechać z Gdyni do Wrocka, na uczelniach zajęcia zaczynają się w październiku. 2. Mało kto w taki weekend jedzie nad morze, 80% społeczeństwa w ten weekend przypomina sobie o rozpoczęciu roku szkolnego i pędzi na wyprzedaże do tesco po zeszyty dla dziecka. 3. Mało ludzi decyduje się na powrót na "ostatnią" chwilę. Byłem w takim terminie we Władysławowie, były niesamowite pustki. 4. Jeżeli zostanie wytypowane miejsce wystarczy się zgadać, umówić, zebrać pieniądze i zarezerwować kilka przedziałów, tak żeby jechać całą drogę razem. W PKP już od jakiegoś czasu istnieje obowiązkowa rezerwacja miejsc, więc każdy będzie miał swoje miejsce siedzące. Prawdopodobnie wyjazd z takich miast jak Wrocław/Kraków będzie około północy, więc i tak każdy pójdzie spać, co do powrotu będzie gorzej bo trzeba będzie wracać popołudniu i rzeczywiście ludzie na korytarzu mogą być lekką niedogodnością.
 4. Dla mnie Hel spoko, jak ktoś ma uprawnienia to możemy ponurkować. Są dwie fajne miejscówki na wraki na Helu :P Między innymi szczątki ORP Wicher. PS. Kto głosuje na Warszawę? To chyba ostatnie miejsce w Polsce, do którego chciałbym przyjechać. Lepsze już Tesco w Świebodzinie.
 5. Mi tam lotto, PKP z Wrocka dojeżdża we wszystkie podane miasta. Zawsze można zrobić before party we Wrocławiu (Drwalu masz taniego PolskiegoBusa do Wro) :D a później zarezerwować przedział w PKP, żeby nikt nie przeszkadzał w treningu wątroby przed oficjalnym "zlotem".
 6. Też mam to samo zdanie. Prawda jest taka- że i tak podjadę tam, gdzie zostanie to zorganizowane, ale w Gdyni oprócz Błyskawicy nic nie ma. Zdecydowanie wolałbym zlot w Gdańsku, a do Gdyni można podjechać już koleją aglomeracyjną zobaczyć Błyske.
 7. Wrocław!!! Generalnie mógłbym wymieniać dlaczego Wrocław, ale tak naprawdę wszystkie inne miasta mają to samo w ofercie. W okresie wakacyjnym w porównaniu do Gdańska oraz Gdyni, we Wro będą tanie noclegi np. w akademikach. Dodatkowo nie trzeba jechać z jednego punktu do drugiego pół dnia (Warszawa). Zaś w Łodzi byliśmy ostatnio na zlocie i generalnie tam nic nie ma. Kraków, niby spoko, ale nie. Jeżeli nie Wrocław to skłaniałbym się ku Gdańsku - piękne miasto, btw. z chęcią bym tam zamieszkał.
 8. Używam Game Center od kiedy jeszcze była betą. Z plusów: - wszystkie produkty WG w jednym miejscu - zawsze po uruchomieniu najnowsze wiadomości z gry (publikacje ze strony głównej) - możliwość szybkiej instalacji z jednego miejsca, łącznie z wyborem typu klienta (HD - SD) - po uruchomieniu automatyczna aktualizacja, nie trzeba uruchamiać gry. Z minusów: - brak możliwości ustawienia godziny pobierania aktualizacji - brak możliwości wcześniejszego pobrania aktualizacji (pobranie np. wieczorem w środę, z czego instalacja załącza się po oficjalnej publikacji w czwartek) - brak współpracy z producentami modów do gry- skoro mody są zatwierdzone przez WG, to dlaczego nie ująć ich w game center? Byłoby to ułatwienie dla mniej zaawansowanych graczy - brak ujętych podstawowych informacji o koncie - ilość premium, dublonów, bitwach itd. - brak możliwości kontaktu z supportem z poziomu GC - brak możliwości wpisywania kodów bonusowych z poziomu GC UWAGI OGÓLNE: 1. Nigdy mi się nie wykrzaczył Game Center i nie było problemów z uruchomieniem przez niego gry. 2. Sprawdziłbym wpływ działania w tle GC. Ponoć w słabszych jednostkach jest dosyć obciążający i niektórzy rezygnują z niego na rzecz płynności w grze. Ale nie jest to poparte żadnymi problemami i screenami. PS. Forumowicze- proponuję wypowiadać się w podobnym układzie- na pewno ułatwi to analizę wypowiedzi i nie zostanie pominięty żaden wasz argument. Zresztą sam z chęcią przeczytam jakie macie zdanie na ten temat z mojej strony.
 9. Dzięki za ogarnięcie zlotu, było to fajne doświadczenie. Myślę, że każdy się fajnie bawił i miał okazję do wypicia/porozmawiania/poznania z kim to się na co dzień gra. Do zobaczenia w grze i powodzenia na CW :)
 10. To jest jedno zdanie, po cytacie nie ma kropki: Piszesz również: Tylko chodzi o to, że piszesz w nieodpowiednim temacie. TUTAJ masz temat o rykoszetach i cytach.
 11. Próbuję przeczytać ten post, ale twój totalny brak interpunkcji to utrudnia. Wszyscy wiedzą, że wraz z patchem 0.72 została zepsuta balistyka, która teraz jest "na szybko" poprawiana. Wcześniej w hindi wchodziły 4 cyty z każdego kąta, teraz zrobili pancerne krążki (filmik yuro i bokiem hipper). Pewnie w dalszym ciągu nad tym pracują, także pisanie tekstów: "jeżeli myśleliście że nikt nie zauważy że psujecie okręt, to taki c**j ja zauważyłem i inni również zauważyli naprawcie to" nie czytając reszty forum, w tym wątku o patchu- jest co najmniej słabe.
 12. ORP Gryf - pierwszy tier

  Widzę, że średnio raz na miesiąc powstaje wątek z naszymi okrętami. Otóż z jednego ze streamów Drwala: "Do roku 2020 nie ma w planach wprowadzania Polskiego drzewka". (jeśli dobrze pamiętam 2020- w każdym razie był to odległy termin). W związku z dosyć dużym zainteresowaniem WoWs-em ze strony polskich graczy myślę, że wprowadzą jakąś premkę do 2020, ewentualne drzewko po tym terminie. We wcześniejszych postach ktoś zrobił ładną rozpiskę Polskiego drzewka, powielanie postów - zróbcie Polskie drzewko jest bez sensu.
 13. Bismarck, Tirpitz

  Tirpem gra się trochę inaczej. 1. Jego 11,3 km dodatkowej naprawdę robi świetną robotę, dodatkowo przy tej odległości skupienie jest dosyć znośne. 2. Dodatkowe torpedy naprawdę czasami są w stanie dosyć mocno przeszkodzić przeciwnikowi. 3. Tirp jest dosyć "twardym" i odpornym okrętem, przy odpowiednim kącie jest w stanie dosyć dużo zrykoszetować. 4. Robiąc tirpem 50 k i killa naprawdę w statach robisz się mocno fioletowy ponieważ staty tego okrętu są zepsute przez graczy z dużą zasobnością $$$ a małym doświadczeniem. Dodatkowo dodam Ci, że T8 w 70% przypadków ląduje na t10, czymkolwiek byś nie grał. Przeskok z t8 na t10 jest ogromny New Orlean - Des, Hipper - Hindi. Krążowniki w tej potyczce są naprawdę bardzo mocno poszkodowane, BB-ki zdecydowanie mają w tym przeskoku lżej. Ogólnie gram mało t8 właśnie z tego względu. @WG_Lumberjack Temat do zamknięcia.
 14. WG, zmieńcie MatchMaker - petycja

  No gra słaba.... tutaj nie ma wall hacka xD
 15. [MS-B] Korsarze MS-B

  @PancernyAgrestCzy możecie podesłać powtórkę z waszego DS? Być może uda się ją odpalić u kogoś innego. Przy okazji z chęcią spojrzę.
×