Jump to content

User_si_tu

Players
 • Content Сount

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9041
 • Clan

  [FF-CZ]

About User_si_tu

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

636 profile views
 1. User_si_tu

  0.8.0 - Všeobecná zpětná vazba

  Pochybuji, že bude můj názor někoho ve WG zajímat, ale "hra" se nyní velice špatně hraje. A po té co jsem zjistil, že má Atlanta o 1,4,km kratší AA, jsem to zabalil úplně. Další a další mínusy zde zmíněné, nebudu opakovat. Budu sice hru aspoň koutkem oka sledovat i nadále, ale moje investice do ní tímto končí úplně. Až to bude zase World Of Warships, pak to zvážím - World of Aircraft Carriers hrát nebudu.
 2. User_si_tu

  Izumo

  Mě se líbí. Hodně s ní vydržím. A je to jediná loď, se kterou jsem dal salvu za 50000 hp +kill (asi na 400m do Musashi z boku (kam přesně nevím, protože jsem hořel a přes plameny jsem vůbec neviděl))
 3. Všechny vás zdravím a po dlouhé době potřebuji 2 rady. (nějakou dobu jsem to hledal a nenašel) 1) Je možný převod uhlí na ocel? 2) Je možné prodat volná místa v přístavu? (mam jich nesmyslně moc). dik
 4. User_si_tu

  Helena

  Tuhle loď jsem nějak nepochopil. Když si vezmu parník Racek z Mácháče, tak vydržím déle. Má někdo podobný problém? (Asi ano, protože jsem jí ani jednou nepotkal) Naštěstí byla do hry přidána dost pozdě, takže pá pá s Clevelandem, nebo se Seattlem.
 5. User_si_tu

  Otázky pro WG

  Omlouvám se a beru dotaz zpět. Bylo to hloupé. Jistě to je vždy chyba týmu, že ani společnými silami nepotopí ani jedinou loď a zároveň jsou všichni potopeni. Pokračujte v dobré práci.
 6. User_si_tu

  Otázky pro WG

  Kdy přestane hra předem určovat který tým vyhraje? Nevím jestli u to tu nebylo, tak se předem omlouvám. A chtěl bych předejít odpovědím od WG, že hra nic takového nedělá. Vždycky totiž, když několikrát po sobě dám dmg 1190 (nebo tak nějak) ať střílím kam střílím(a nebo na koho střílím), předem vím ,že náš tým prohraje. A je to pak vždy takto: Během 10ti minut je nás 3 proti všem, nebo hůř. Nějak nechápu smysl tohoto hendikepu pro jeden z týmů. Na druhou stranu někdy toto pociťuji i naopak. Sprchy střel mojí ani jiné friendly lodi né a né ublížit. Výhra je pak taková nuda, že jdu radši hrát Machinarium.
 7. User_si_tu

  Otázky pro WG

  Prosík o přihlédnutí k možnému vylepšení hry: Někdy si v zápalu bitvy nevšimnu vybíhajícího okna chatu a nepostřehnu případnou komunikaci mířenou na mne. Bylo by fajn, kdyby byla možnost v nastavení - pípnutí, když někdo pošle zprávu.
 8. User_si_tu

  Otázky pro WG

  Dík za zájem Asi to nebude originální nápad: CTRL X zamkne věže, že. Klávesa .C. přepíná pohledy př./ zad. věže při pohledu úplně zblízka , viď. Tak pokud bych udělal CTRL X vzadu, tak bych zamkl/odemkl jen zadní věže. Pokud bych udělal CTRL X vepředu, tak bych zamkl/odemkl jen přední věže. Když bych udělal CTRL X v oddálené kameře, tak bych odemkl/zamkl všechny věže (i ty zamčený zblízka). Aby nestřílela zadní děla nazdařbůh , zamčený např. vlevo, při střelbě předníma věžema např. dopředu, to už nechám na někom jiném. Já bych to asi vyřešil tak, že věže zamčené zkratkou CTRL X nemohou střílet . (konečně by CTRL X bylo využito)
 9. User_si_tu

  Otázky pro WG

  Prosím WG o odpověď, zda bude někdy možnost uzamykat směr zadních věží nezávisle na předních. V mnoha situacích by to bylo praktické. Díky
 10. User_si_tu

  Francouzské bitevní lodě

  Kluci co se v tom vyznáte, prosím dotaz. Včera jsem dostal Bretagne. (tuning za darmo, ale žádná stálá camo) Tyhle fr. BB jsou prémiovky , nebo ne? Dikas
 11. User_si_tu

  Huanghe

  Moje řeč. Ať dělám co dělám, líp to s Huhu neudělám.
×