Jump to content

bosmanziom

Players
 • Content Сount

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  25797

About bosmanziom

 • Rank
  Able Seaman
 • Birthday 11/05/1982
 • Insignia

Recent Profile Visitors

208 profile views
 1. bosmanziom

  Karma system +/-

  Mój cel został osiągnięty , kosztem mojego ukrzyżowania bo temat zszedł na moją osobę ale i tak się cieszę że może teraz ktoś zauważy problem. Tak jestem agresywny i toczę pianę dlatego już niedługo będzie perm na czacie - ten system akurat działa dobrze i super że WG tak zrobiło. Teraz niech się wezmą za -/+ Pozdrawiam
 2. bosmanziom

  Karma system +/-

  Wiem o co proszę szkoda że nie zrobiłem screena gdzie stał łepek z radarem ,prosiłem o podejście bliżej do capa kilka razy. Nawet widać gdzie jest shima a gdzie dzban worcesterem i radaru zero hydro zero , ogólnie kupa. Co spowodowało moją frustrację ale wiem że nie złapię 7 reportów co bitwa. W tej akurat dostałem 3 szt. Coś jeszcze __blacman__ ? Może własne spostrzeżenia co do wątku ?
 3. bosmanziom

  Karma system +/-

  Następny który wniósł coś konkretnego do tego wątku. Dla przykładu DD który spotuje kładzie dym ewentualnie przejmie cap lub go zblokuje, co on ma z bitwy marny exp może coś tam uda mu się torpnąć - powinien za + dostawać jakiś profit za swoja super robotę. @SomeoneNickedMyNick A co do konwersacji jak chcesz możemy sobie powymieniać inwektywy na priv jak tak bardzo tęsknisz ? Tak się cieszę że tylko 2 razy nie miałem przyjemności cię spotkać .......
 4. bosmanziom

  Karma system +/-

  No to masz report tylko jeden liczący się 9 za co nie dostajesz z automatu coop. Ludzie proszę .......... Jak byś dostawał w 10 bitwach non stop powyżej 7 no to sam wiesz coś to znaczy. Zrozumiał ? ? ?
 5. bosmanziom

  Karma system +/-

  Panie Grayshark byłeś pierwszy w elokwentnych wypowiedziach to co się dziwisz ......
 6. bosmanziom

  Karma system +/-

  To się nazywa durna konstruktywna krytyka :)
 7. bosmanziom

  Karma system +/-

  Jeżeli dostajesz 7 raportów (W JEDNEJ BITWIE) od swojej drużyny to znaczy że jesteś jak to mówią zdolny inaczej. I TAK NALEŻY CI SIĘ COOP ŻEBYŚ SIĘ WYEDUKOWAŁ .
 8. bosmanziom

  Karma system +/-

  Jeżeli grasz na CV jak amebka to tak - Coop doszkolenie wejście na poziom średni DMG i wtedy wio na randomy. Nie mogę tego ocenić bo masz ukryte staty - Z mojej perspektywy wygląda to tak patrzę na MMmonitor i widzę że jeżeli gracz jest zielony na danym sprzęcie a nic nie zrobił to znaczy że mu nie pykło zdarza się.
 9. bosmanziom

  Karma system +/-

  @Greyshark - bo tak zadecydowała większość graczy. Myślę że to wyjaśnia że jeden report nie wystarczy czyli taki Odo nic ci nie zrobi . Jeżeli już 70% twojej drużyny da ci karnego fiutka to już tak. DODATKOWO MOŻESZ REPORTOWAĆ TYLKO SWOJĄ DRUŻYNĘ !!!! Lubie graczy z konstruktywną krytyką + nieukrytymi statmi
 10. bosmanziom

  Karma system +/-

  Witam Czy panowie deweloperzy mogą zrobić porządek z karmą ? Chodzi mi mianowicie o to żeby drużna przeciwna nie miała możliwości złożenia skargi za złą grę a wyłącznie moja drużyna (nie rozumiem sensu dawania przeciwnikowi takiej możliwości ,zagrasz super to dostajesz 3/4 reporty na twarz za to że ich rozjechałeś a twoi nie dadzą ci nic za dobrą grę) . Dodatkowo karma powinna mieć jakiś wpływ najlepiej ekonomiczny (więcej % rzeczy z skrzynek nie jakoś wybitnie dużo ale by coś mieć z tego) oraz powinna być wyświetlana (jawna bez używania dodatkowych modów/programów). Jaki jest sens utrzymywania tego systemu skoro on nic nie daje ? Gracz nie ma żadnej marchewki oraz co więcej bata by grać lepiej starać się lepiej zrozumieć mechanikę gry. Czy system karania graczy nie może być taki jak w DOTA2 dostaje sporo reportów za kiepską grę to idzie na coop na kilka bitew wraz z obowiązkiem obejrzenia kilku filmów instruktażowych z mechaniką gry ? Wiem odstraszanie nowych graczy = odpływ gotówki dla WG , lecz starzy wyjadacze szukają dobrej bitwy pasjonującej wymagającej a nie 8/10 minutówki gdzie powiedzmy mino z radarem wybija połowę drużyny przeciwnej. W chwili gdy system będzie działał poprawnie skończą się szykany na czacie bo ludzie nie będą dyskutować z "asem morskim" tylko wpierdzielą mu karną kolejkę w coop. Gdy reportujemy takiego zawodnika i system zobaczy że spora część drużyny też to zrobiła nasza pula reportów się nie zmniejsza bo tak zadecydowała większość graczy. As dostaję komunikat że karma poleciała w dół bo większość drużyny go zgłosiła za kiepską grę i ostrzeżenie że jeżeli to będzie się powtarzać to trafi do coop na kilka bitew. I jeszcze raz inny temat kółko szybkich wiadomości powinno być konfigurowalne - możliwość wyboru komunikatów w menu gry przed bitwą np. użyj radaru użyj hydro wiem można spamować potrzeba danych wywiadowczych ale wiemy że ludzie nie ogarniają tematu. Takie zabiegi usprawnią przebieg rozgrywki bez użycia chatu i mikrofonu. Tak wiem marzenie ściętej głowy by WG poczynił takie zmiany. Ps Proszę o komentarz jeżeli ktoś ma jakieś uwagi jeżeli nie to proszę w odpowiedzi dać + żeby widać było kto popiera ten pomysł.
 11. Silentraz czy ty jesteś z tych trzeźwo myślących mi chodzi o pokazanie w mojej drużynie , piłeś coś dziś (trzeba się napić bo na trzeźwo nie idzie w tą grę grać)? ? ? Zostałem osłabiony tą wypowiedzią ....... Wchodzisz do gry wciskasz tab lub już nawet na ekranie ładownia pokazuje W TWOJEJ drużynie kto co ma. OK ?
 12. WG_Lumberjack proponuje też dodać znacznik przy okrętach w bitwie pod tabulatorem - okręt ma radar czy dym ( mino ,yy itd.) ułatwi to grę. - może jest jakiś mod do tego ? Dodatkowo przy używaniu szybkich komend powinna być możliwość ich konfiguracja na różne do wyboru w menu. Obecne komendy imo są niewystarczające. Powinno to działać w taki sposób DD chce postawić dym ale ma CD więc pokazuję się w wiadomości za ile będzie miał ten dym analogicznie z radarem .
 13. bosmanziom

  CV Rework - Oficjalny temat do zbiórki opinii

  Rełork cv teraz czekamy na JUBOTY i można przestać grać w tą produkcję.
 14. bosmanziom

  Tier 8 HMS Albemarle

  W określonych warunkach ma swoje plusy ale ogólnie lipa. IMO jest bo jest ,trzeba było dać coś do drzewa brytoli. Cytadela jak u mino niszczy chęć pływania tym czymś , nie rozumiem zamysłu WG.
 15. bosmanziom

  Dyrektywy świąteczne - opinie...

  Będziesz siedział przy statkach non stop w święta by mieć PR dostaniesz od rodziny niezbywalne osiągnięcie - jakie zależy już od członków rodziny: 1. Uzależniony 2. Maniak 3. Idiota 4. Chory psychicznie Jeszcze kilka można by dopisać. Chyba że rodziny brak to wtedy nikt nie opanuje twojej chcicy na okręt roku 2019 . No i nie dostaniesz rodzinnego osiągnięcia.......
×