Jump to content

TCG_Kocatepe_D354

Players
 • Content Сount

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  7630

About TCG_Kocatepe_D354

Recent Profile Visitors

381 profile views
 1. TCG_Kocatepe_D354

  Sonbahar Yaprakları Etkinliği!

  25 midway uçağı... SİVRİSİNEKLERE ÖLÜM
 2. TCG_Kocatepe_D354

  V3 devamı

  _ExarKun_ mizahınızı özellikle şiirlerinizi ailecek severek takip ediyoruz. Biz muhripçiler zeki insanlarız tabi vesselam yalnız şu dayanışma lobisine Alman muhripleride ekleyelim hocam z52'yle aramızda özel bir ilişki varda biraz.Şu dış politika konusuna gelirsek diğer klanlarla olan ilişkilerimiz bizi alakadar eder sizinle alakalı olanı şöyle açıklıyım; askercilik,devletçilik oynuyorsunuz ya hayal dünyanızda,bir okul öncesi öğretmeni olarak sizin hayal dünyanızdan açıklıyım hatta. Sizinle tüm diplomatik ilişkilerimiz bitmiş büyükelçilikler kapatılmış ve bize karşı güttüğünüz yıpratma politikasına karşılık olarak vakti geldiğinde TCG meclisinden çıkacak tezkere ile haritadan silineceksiniz. Bundan başka bir mesajda tarafımdan kaale alınmayacaksınız bilginize.
 3. TCG_Kocatepe_D354

  WOWS TÜRKİYE ''EN'' leri ....

  Çifte Vuruş ve Karma güncellemesini atıyım bidaha 700 de atarım artık rank1 de bu sezonla birlikte 6 sezon oldu
 4. TCG_Kocatepe_D354

  WOWS TÜRKİYE ''EN'' leri ....

  yarın güzel win serili bi filo kurarız
 5. TCG_Kocatepe_D354

  WOWS TÜRKİYE ''EN'' leri ....

  isim verme mustafa
 6. TCG_Kocatepe_D354

  WOWS TÜRKİYE ''EN'' leri ....

  kendisi Türk facebook&forum gibi platformlarda pek boy göstermez oyuna birlikte başladığım beraber oynadığımız eski bi arkadaş eski kulağı kesiklerdendir 5-6 aydır oyundan uzaktı yoğun süren transfer çabalarıyla tekrar wowsa ve TCG ye kazandırdım kendisini oyunda isen kanıt için beraber filo atabiliriz
 7. TCG_Kocatepe_D354

  WOWS TÜRKİYE ''EN'' leri ....

  karma puanı güncelleyebiliriz buda klandan arkadaş buruno10 un en çok gemi rekoru. iyi forumlar
 8. TCG_Kocatepe_D354

  Midway Muharebesi Yarışması!

  62k yeter heralde
 9. TCG_Kocatepe_D354

  Ateş, Su, Toprak, Tahta!

 10. TCG_Kocatepe_D354

  Ateş, Su, Toprak, Tahta!

 11. TCG_Kocatepe_D354

  [ TSG ] Turkish Coast Guard

  Pruvanız neta,deniziniz sakin olsun
 12. TCG_Kocatepe_D354

  WOWS ''EN'' leri ....

  en yüksek karma puan rekoruna talibim+ uss black (5 sezon üst üste rank1) TR de tekim diye biliyorum
 13. TCG_Kocatepe_D354

  Denge Değişiklikleri

  2700 rastgele maç,1098 sıralamalı maç yani tüm maçlarımın %70 i muhriplerle tüm ülkelerin tier 10 muhriplerine ve bir çok premium dd ye sahibim.Ayrıca 5 sezondur rank1 im.Şuana kadar gelen hiçbir güncellemeye sevinemedim her gelen güncelleme muhripler için kötü haber.Ama bu seferki çok ama çok fazla.Kruvazörlerin ateş ettiğinde tespit edilmesine lafım yok khabarovsk gibi hızlı muhriplerin z-52 gibi diğerlerinden farklı sarf malzemesi olan gemilerden tespit edilmeden ateş edebilme yeteneğinin alınmasınada lafım yok fakat zaten hali hazırda amerikan muhriplerinin ateş ederkenki tespit edilmeleri çok uzun zaman önceden arttırılmış kullanılmaz hale getirilmişken shimakaze yi direkt oynanmaz hale getirmişken (gerçek hayatta japon torpidoları en zor tespit edilebilen torpidolardır çünkü saf oksijen kullanır ve suda kabarcık bırakmaz ama oyunda ne hikmetse 2.5 km den tespit ediliyolar) tüm muhriplere ana batarya menzili kadar ateş tespit menzili yapmak demek biz muhrip oyuncularına toplayın pılınızı pırtınızı çekin gidin demekten başka bişey değil açık ve net.Bu yapılcak şeyden en çok etkilenen muhrip Akizuki çünkü bu geminin manevra kabiliyeti neredeyse bi kruvazör kadar ve hızı bayrak ve engine boost yeteneklerile birlikte maksimum 36 37 knot normal maç sırasında mermilerden kaçmak için zikzak manevralar sırasında 28-30 knot,bu gemiyi oynanabilir kılan tek şey 8.9 km ateş ederkenki spot menzilinin dışında tutup 100 mm ana bataryala ne kadar hasar verilebiliyorsa verebilmekti bu özelliği akitf olarak kullanabilen tek gemiydi şuanki haliyle ateş ettiği anda tespit olarak tüm dikkati üstüne çekiyor ve bir zırhlı salvosundan 5-10k hasar yiyor ve yavaş hızı uzun boyu kötü manevrasıyla mermilerden kaçamaz kısacası oynanılmaz halde.Amerikan muhripleride tabi özellikle Gearingte akizukideki gibi büyük hantal ve yavaş.Bu yapılan değişikle sınıflar arasında hasar ortalaması en düşük sınıf muhripleri iyice oynanmaz hale getirecek nasıl mm de çok fazla muhrip olduğunda dengesizlik oluyosa bu seferde hiç muhrip olmamasıyla ve ya olan muhripin öncü/akıncı capture gibi görevlerini yapamaması ya da yapmamasıyla ( sürekli şikayet edilen sis perdesi açıp içinden ateş etmenin artması ) dengesizlik oldukça artıcak.Zaten 2016 yılından beri sınıflar arası dengesi klasik taş kağıt makas mantığı üzerine kurulan oyunun sınıflar arası dengelerini (zırhlıya sonar muhribe sonar sis perdesi sahibi kruvazörler dahası hem sis hem radar sarfına sahip Belfast ve özel gemi Black gibi vs.vs.) bozan wargaming bu değişikle iyice farkı uçurum yapmış bir çok muhribi oynanılmaz hale getirmiş.Umarım sesimizi oyun geliştiricilerin yüksek eşiğine duyurabiliriz.Bu gelecek güncellemeyle birlikte kapalı betadan çıktığından beri severek oynadığım bu oyunu bırakma zamanı geldiğini düşünmeye başladım.Umarım tüm gemilere getirilmemesi gerekilen bu yeni nerften yol yakınken vazgeçerler.Sürç-i lisan ettiysek affola.
 14. TCG_Kocatepe_D354

  Sıralamalı Savaşlar 6. Sezon Eşleştirme Sistemi

  4 sezondur rank1 im.Ne böyle bişey yaşadım ne böyle bişey gördüm. oyunun pay2win olduğunu zaten bilerek oynuyoruz ama bu son yaptığınız ahlaksızlığın daniskasıdır. overpowered gemi eklediniz bari adil olun adil insanda ne sabır bıraktınız ne terbiye. 4 gündür sürekli böyle mm lerle oyun oynamaya uğraşıyoruz ne emeğe saygınız var ne oyunculuğa sizin yüzünüzden sinir hastası olduk. ahlaksızsın wargaming! Son 4-5 gündür eşleştirme hep böyle; Adam akıllı eşleştirme sistemi ekleyin şu oyuna. Ne Atlanta = Flint, Ne de Belfast = Fiji. Bir tarafın radarı var diğer tarafın yok ama bu gemileri eş sayıyorsunuz, ya da her ne hikmetse bütün radarlar tek bir takıma toplanıyor. Daha çok para kazanmak için böyle ahlaksızlık yapıyorsunuz.
×