Jump to content

efendialbatros

Players
 • Content Сount

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  18452
 • Clan

  [CSP]

About efendialbatros

Recent Profile Visitors

96 profile views
 1. efendialbatros

  Otázky pro WG

  Proč v přístavu nefunguje kombinace filtrů "elitní/prémiové" a "s velitelem"? Když zadám do filtrů v ostatních "prémiové" ukážou se v přístavu všechny prémiové. Když zadám další "s velitelem" ukážou se všechny další lodě s velitelem. Stejně to platí i pro elitní. Proč nemohu mít vybrané prémiové jen s velitelem? Vždyť tlačítko filtru tam je. Nešlo by s tím něco udělat?
 2. efendialbatros

  Otázky a odpovědi

  V tom případě by bylo vhodnější se vrátit k různým počtům lodí na obou stranách (třeba 5 proti 12). Tož ať je ta hra zábavnější ! Nebo by pánovi více vyhovovaly lodě různých tierů? Třeba 7Kamikadze proti 2Atlantám, 1 Flintovi, 3Belfastům, 4Indianapolisům a 2Hermesům. Tož ať je hra zábavnější! Není nad dobrou zábavu. Určitě si s Kamikadze rozmanitě zahraješ . . . . . Přesunuto z "Diskuze o hře ---> Všeobecná diskuze o hře ---> Otázky pro WG"
 3. efendialbatros

  Otázky pro WG

  Proc myslis, ze sem to nepochopil? Uz od prvni vety tu pisu, ze se to od VII nahoru neda hrat. Kecy furt dokola o tom,co uz sem psal. A proc? Proč to tak je? Protože to wg chce? Nebo protože to tak hraješ ty??? OMG !!! Random mi nevyhovuje, pac je to tam samej sr*č a navic vzdycky zalezi, jak to WG nalosuje, uz predem je rozhodnuto, jako ve wot a nenadelas s tim naprosto nic a ani kdyz si vemes premium scifi ufo!) Já rád u hry relaxuju a nerad se furt dokola rozciluju, s jakejma kret*nama to zas hraju!))) Ať už si každý myslí o pisateli předchozích řádků cokoli, v jednou má pravdu: vzdycky zalezi, jak to WG nalosuje, uz predem je rozhodnuto. Třičtvrtě roku tady na těchto stránkách píšu dotaz Žabákovi, kdy se vyřeší sledovanost stejného počtu radarových lodí pro obě strany. Celou dobu si čtu odpověď, že o problému se ví, ale bude se řešit výhledově po vyřešení letadlovek. Jenom pro připomenutí, radary přišly před reworkem CV. Včera jsem hrál asi 10 her. Ani v jedné neměla naše strana více radarů než druhá. Poměr byl 1:4, 2:3, 0:1 apod. Nejlepší poměr jsem měl v jedné jediné bitvě a to 2:2 (ale to ten druhý radar byl můj na Blackovi, se mnou Des Moines, proti Stalingrad a Salem). Ale budiž, byla to alespoň jedna fér hra. Přiznávám, že jsem hráč DD, tudíž extrémně závislý na konání CV a radarů. Ale hraju DD (mám odehráno 12.000 her s DD) a chci hrát DD. Chci hrát tak, jak si myslím, že DD reálně fungovaly (ve prospěch týmu, takže spot, obsazovat capy). Statistiky nastříleného poškození a počty potopených lodí mohou být jen bonusem (ohánět se statistikami mi připadá dětinské). Aby bylo jasno, nestěžuji si na to, že mě radary a CV svým působením zničí. Stěžuji si na to, že vzdycky zalezi, jak to WG nalosuje, uz predem je rozhodnuto. Není fér, aby jedna strana měla výhodu radaru (většího počtu radarů). To že dostanu do týmu hráče různých schopností, s tím nic nenadělám. Ale jde mi o to, aby hra byla "pokud možno"fér. A stejný počet radarů pro obě strany možný je. Znovu tedy vznáším dotaz:" Kdy začne MM sledovat počty radarových lodí a umísťovat stejné počty radarových lodí do obou týmů?"
×