Jump to content

Obergon

Players
 • Content Сount

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  11841
 • Clan

  [ATOM]

About Obergon

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

202 profile views
 1. Obergon

  0.9.0 - Další změny

  U toho Hindenburga, není to nějak moc. Nestačilo by 0.4 s? Mám takovej dojem, že to je nejpomaleji nabíjecí křížník v T10. Nepočítám do toho samozřejmně ty OP nesmysly.
 2. Obergon

  0.8.11 - Dok a Puerto Rico

  Jo a pěkně hoří, jak němci.
 3. Obergon

  0.8.11 - Dok a Puerto Rico

  Tak Puerto Rico je velký zklamání. Mizernej dostřel a přesnost k tomu mizerné zrychlení, které připomíná spíš BB a ovladatelnost to stejný.. Jeden neví co s tím hrát. Z těch velkých křižníků se jim povedl akorát Stalingrad a Aljaška. Yoshino a Puerto úplně zmršili. I když Yoshino má dobrej dostřel a může se držet trochu dál od bitevek, což PR ne. 18.8 km na T10 je tragický a s tou manévrovatelností je to to samý. Čekám co vyleze ze Siegfrieda.
 4. Obergon

  0.8.11 - Všeobecná zpětná vazba

  Ok, díky za info a jak zjistím nebo kde zjistím, že jsem obdržel kompenzaci.
 5. Obergon

  0.8.11 - Všeobecná zpětná vazba

  Mám dotaz, Jelikož mám v přístavu Furiosa a teď jsem vyhrál tu loď znovu za splnění mise, ale kompenzace za to je jaká? Nebo není žádná? Jestli je to jeden premiového účtu co jsem měl v kontejneru tak nevím.....
 6. Tak je to nedostupný a výhry v čudu a vlajky, cama atd pryč. Na Americe Puero Rico v pohodě.
 7. Ahoj, mě to vykoplo a ani mě to nezapočítalo bitvu. Dvakrát jsem se nemohl prihlasi na potřetí to naběhlo, ale strašně pomalu. Tak uvidíme.
 8. Obergon

  0.8.7 - Výzkumný ústav

  Čus, díkec je zpět.
 9. Obergon

  0.8.7 - Výzkumný ústav

  Ahoj, Taky jsem resetnul US BB, ale omylem jsem odstranil ERII na 1T i s převedenými zkušenostmi ze všech resetovaných lodí. Nedá se ERIE vrátit zpět i s těmi zkušenostmi? Díky, já vím jsem vůl.
×