Jump to content

michalfiala7

Players
 • Content Сount

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  17710
 • Clan

  [CMK]

1 Follower

About michalfiala7

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia

Recent Profile Visitors

102 profile views
 1. michalfiala7

  Hledame hrače

  Hledame hrače dobrý kolektiv
 2. Hledame schopné hrače
 3. michalfiala7

  Otázky pro WG

  Po znehodnocení japonských DD ,měl jsem Fubuki jsem přešel na shimakaze torpeda nabíjí za 150s dal jsem si vylepšení v modulech a na kapitanovy a podle tabulky na lodi mi piše 114,8s ale odpočet nabíjí úpořád na 150s ? ještě k vylepšení modulu uprava hlavní baterie 2 tak by měla rychleji nabíjet ale podle času o 5% nabíjí pomaleji atak mne zaraží jestly by tam nemělo bít napsáno vyhoršení modulů. Děkuji Fiala
 4. michalfiala7

  Vylepšení

  Mohli by udělat lodím syrenu klakson hodně se mi stává že jedu a do mne z boku narazí borec kterej čumí někam jnam. stačilo aby ji slyšela lod poblíž aby stačil uhnout. Při těch bouřkách na moři by neškodily trochu větší vlny at se kluci vDDpomnějou.
 5. michalfiala7

  Verze 0.5.4 - Vylepšené zvuky

  no hnus to je jak kdy škrkají sirky Tak za chvíli bude výstřel znít jako když mnauká kočka?po aktualizaci jsem tak rozčílen že kdyby tu byl ten kdo to vymyslel tak ho upeču zaživa.da se to nějak změnit nebaví mně to poslouchat.
 6. michalfiala7

  Yamato

  Prosím má někdo skušenost yamotem sekundarky mám na 10km ale střílí jen ty boční ty 3x2x155 se ani neotočí a nestřílí . Na wows jsem psal incident samozdřejmě+ napsaly že chcou důkaz tak ted abych sháněm protivníka který mi zapozuje?,Abych to mohl natočit měl jsem u sebe DD a koukal se z náhledu a střílí jen ty na boku v předu ani vzadu to nestřílí ani se veže neotočí
 7. michalfiala7

  NEVIDITELNÍ TORPÉDOBORCI

  Dnes jsem zjistil že celá hra je založena na vysokém výdělku warg. Když něco po pravdě napíšu na foru je můj příspěvek smazán a ty ty jinak ban . Už jsem jednou psal o vašich ponorkách co střílí z vody a nejsou vidět akorát torpeda kterých vypustí 15ks ze vzálenosti 6km a pak na chvíli problikne a zase navždy zmizí.Tak se ptám naco má yamato bodovou obranu a myslím děla 2x3 155 mm protože všechny děla spustily palbu na 6 km a tyto děla se ani neotočily ani nestřílely mám dostřel 10 km.Kolik musím zaplatit warg. abych si rozumně zahrál.Dnes stahuji Steelocean a budu vidět kde jsou lepší vyvojaři.
 8. michalfiala7

  Vlhká zpovědnice

  Pokud DD střílí nebo odpaluje torpeda měl by bít vydět a ne že na mne střílí z vody nějaká ponorka 10 tyr je voničem měl jsem montanu prodal jsem ji šel jsem po japonskej mám yamato a taky probvlem s dd . nejlepší lod je FUSO aspon si rozumně zahrajete a žadny scifi zdarec pani vývojáři Přesunuto z "Diskuze o hře → Všeobecná diskuze o hře → Pochváľte sa vašimi úspechmi"
 9. michalfiala7

  NEVIDITELNÍ TORPÉDOBORCI

  2xDD na tym a omezit demič na torpedech na polovinu a torpeda do 10 km ja se trefím 406 granátem do DD a dostanu 300 .Dnes jsem dostal z 15 km od DD 10 TORPED NAJEDNOU ,A PTÁM SE TO JICH TAK MALA LODIČKA UVEZE TOLIK TAKŽE SCIFI a 10 už nehraju lod dám do šmelcu sice ted dávaj málo za kg.Škoda docela dobrá hra ale přehánět se nemá.
 10. michalfiala7

  Brainstorm: Podpisy na fórum

  DD=PONORKA TŘIDY TAJFUN
 11. 2xDD na tym a omezit demič na torpedech na polovinu a torpeda do 10 km ja se trefím 406 granátem do DD a dostanu 300 .Dnes jsem dostal z 15 km od DD 10 TORPED NAJEDNOU ,A PTÁM SE TO JICH TAK MALA LODIČKA UVEZE TOLIK TAKŽE SCIFI a 10 už nehraju lod dám do šmelcu sice ted dávaj málo za kg.Škoda docela dobrá hra ale přehánět se nemá.
 12. končím s BB a asi z celou hrou protože DD JSOU HORŠÍ NEŽ PONORKY TŘIDY TAJFUN S TOMAHAFKAMA. Když mně zničíBB NEBO 2 CV TAK SI ZATO MOHU SÁM ŽE JSEM NA NESPRÁVNÉM MÍSTĚ .ALE ABYCH 4 MINUTY PO STARTU DOSTAL 6 TORPED VYPÁLENÝCH Z 20 KM VZDÁLENOSTI TAK TO UŽ MNE S.......E.
 13. michalfiala7

  NEVIDITELNÍ TORPÉDOBORCI

  Tak že prej nejsou ve WOWS ponorky a co potom když se přede mnou objeví torpeda a pak hned ode mne torpedoborec 3 km ode mne . Mam IOWU a namontovanydetkce za hromadu peněz a stejně to nezjistí.Mně nevadí když mne potopí lod má štestí a msí ho využít.ale stupidní torpedaktery tyhle mrchy rozhazujou po 10 ks na vzálenost 10km a já je zjistím těsně přede mnou to mě štve .Za celou hru rozhází torped že by je neuvezl ani titanik.Tak se ptám není to přehnaný množství at má omezený torpeda na kusi nebo snižte jejich učinek .
 14. michalfiala7

  NEVIDITELNÍ TORPÉDOBORCI

  Dnes jsem dostal zásah asi 8 torped skončil jsem podíval jsem se kde se vzaly a od koho a vidím že torpedoborec je ode mne 13km tak to my hlava nebere když se snažím ty malé myši trefit jak já jim říkám tak do nich sipu plnej ceres dostanou sté hromady železa jen dva zásahy a jedou dál ?. Mám sounth carolinu její kalibr je 406 což je pěkná mrda na vyhození křižníku ale ty myši sou snad gumovy. Torped rozha zujou kolem sebe že by je neuvezl ani tanker měl by tam být limit.Oletadlech ani nemluvě valku jsem nezažil ale za 2.světovy nosily letadla ax 2 torpeda?
×