Jump to content

miotacz_gruzu

Players
 • Content Сount

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  9225
 • Clan

  [TF16]

About miotacz_gruzu

 • Rank
  Able Seaman
 • Insignia
  [TF16]

Recent Profile Visitors

96 profile views
 1. miotacz_gruzu

  Nueve de Julio

  No i gra gitara. Dzięki za info.
 2. miotacz_gruzu

  USS Salem

  W jednej z bitew ten okręt wytankował mi 2.7 mln potencjalnego. Ta naprawka robi różnicę. Kupiony w 99% za "wyngiel".
 3. miotacz_gruzu

  Nueve de Julio

  Co do tej misji żeby zdobyć Boise... Pojawi się ona po pierwszej bitwie na Julio czy jak to wygląda?
 4. miotacz_gruzu

  Poszukuję wiedzy

  Temat do zamknięcia. Dzięki za zainteresowanie.
 5. miotacz_gruzu

  Poszukuję wiedzy

  Ahoj kapitanowie! Trzymając się formularza... Nick: miotacz_gruzu Ilość bitew: niebawem 6.5k Preferowane typy okrętów: DD/CA/BB Preferowane tiery: można powiedzieć że już od IV do samej góry (jestem elastyczny) Ulubiony okręt: tu pojawia się problem, ponieważ nie umiem jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Na każdym tierze znajdzie się kozak. Często nawet nie jeden. Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/player/532268763,miotacz_gruzu/ TS/Discord/Mumble: tak/nie/nie (jeśli będzie potrzeba można zainstalować) To tyle jeśli idzie o suche dane. Od siebie chciałbym dodać, że szukam klanu w którym znajdę kogoś w rodzaju mentora... Tak, chciałbym się rozwinąć, potrafię słuchać, cenię konstruktywną krytykę oraz najzwyczajniej w świecie (może trochę na wyrost) uważam, że mam potencjał. W starym klanie w dwóch sezonach CW karierę zakończyliśmy na Sztormie. Chciałbym dostać się do klanu w którym będę nawet najsłabszym zawodnikiem "na papierze". To na pewno zagwarantuje mi możliwość podniesienia umiejętności. Hmm... Akademia bardzo silnego klanu także mile widziana, pod warunkiem możliwości gry z pierwszym składem. Priorytet ---> Progres. O całej reszcie szczegółów chętnie porozmawiam. Pozdro!
 6. miotacz_gruzu

  Pilnie potrzebna fachowa pomoc techniczna. POMOCY !

  Zaczerpnąłem troche informacji w sieci... Nie mam w ogóle panelu sterowania Nvidia, ani w menu START, ani po kliknięciu prawym na dowolnym punkcie na ekranie (poza folderami oczywiście) ani nie ma go na liście po wybraniu "dostosuj" na pasku, w menu "pokaż ukryte ikony"... Karty wykrywa dwie: Intel® HD Graphics 3000 NVIDIA GeForce GT 525M Czyli spalona nie jest prawda? Sterownik do karty jest zaktualizowany.
 7. miotacz_gruzu

  Pilnie potrzebna fachowa pomoc techniczna. POMOCY !

  Wydaje mi się że w miarę radzę sobie z czytaniem ze zrozumieniem, jednak jak mam coś kliknąć skoro tego nie widzę? Gdy klikam START to nie mam żadnego panelu sterowania Nvidia, jest tylko zwykły panel sterowania ot co. Nie robił bym sam sobie pod górkę przecież... Tym bardziej nie chcę żebyś pomyślał że się mądruje.
 8. miotacz_gruzu

  Pilnie potrzebna fachowa pomoc techniczna. POMOCY !

  Jak otworzyć panel sterowania Nvidia? Kiedy chcę to zrobić to moja droga wygląda tak: START --> Panel sterowania --> Grafika i media Intel ® - tylko taki wybór mam (po otwarciu panelu sterowania nie ma ani słowa o Nvidia)
 9. miotacz_gruzu

  Pilnie potrzebna fachowa pomoc techniczna. POMOCY !

  Po naciśnięciu PPM na ikonie mam tylko opcję uruchom jako administrator (to jedyna opcja ze słowem "uruchom"). Nie wiem co robić, wkurza mnie ta niemoc coraz bardziej.
 10. miotacz_gruzu

  Pilnie potrzebna fachowa pomoc techniczna. POMOCY !

  Jakby tego było mało jest jakiś problem z menadżerem okien pulpitu... To mnie już w ogóle powaliło na łopatki. Zapewne chodzi o to, że okna tracą połączenie (komunikat "brak odpowiedzi" na ramce okna) tylko z czym? Tyczy się to okna gry Wows najczęściej podczas wgrywania jaki i okna przeglądarki internetowej kiedy będąc w porcie zminimalizuje grę i otworzę przeglądarke to często pojawia się ten napis na chwilę na ramce okna "Mozilla firefox (brak połączenia)". Trwa to kilka/kilkanaście sekund i wraca do normy.
 11. miotacz_gruzu

  Pilnie potrzebna fachowa pomoc techniczna. POMOCY !

  Nie mogę znaleźć ustawień w których mógłbym przełączyć priorytet karty graficznej NVidia nad ta Intela. Nie mam w Panelu sterowania podmenu "NVidia". Otworzyłem menu "menadżer urządzeń" i mam tam teraz obie karty, karta NVidii chyba nie jest spalona ponieważ wyświetlają się komunikaty że wszystko działa poprawnie. Mam win 7 ultimate gdyby to coś miało pomóc dodatkowo.
 12. miotacz_gruzu

  19 gwiazdka dla kapitana - nie osiągalna?

  Totalną głupotą była by możliwość zdobycia wszystkich perków - tak masz jakąś różnorodność... Poza tym po co Ci na pancerniku szybsze przeładowanie torped na przykład? Albo większe obrażenia samolotów z tylnym strzelcem na niszczycielu na przykład? Są konkretne perki do konkretnych klas okrętów.
 13. miotacz_gruzu

  Pilnie potrzebna fachowa pomoc techniczna. POMOCY !

  Przy próbie uruchomienia w południe "This war of mine" dostałem komunikat "APPCRASH". Zacząłem szukać i tak trafiłem na program Driver Easy a dalej według instrukcji... Niby wszystko jest świeże a nadal nie tak jak powinno. Pobrałem też GPU-Z no i są 2 karty - Intela i NVIDIA
 14. miotacz_gruzu

  Pilnie potrzebna fachowa pomoc techniczna. POMOCY !

  Tak w ogóle to ściągnąłem program Driver Easy i pobrałem wszystkie brakujące/przestarzałe sterowniki. Tylko że w dalszym ciągu coś jest nie tak. Niby jest poprawa ale nadal słabo się gra.
 15. miotacz_gruzu

  Pilnie potrzebna fachowa pomoc techniczna. POMOCY !

  Druga karta to NVIDIA GeFroce GT525M, dziś ściągnąłem nowy sterownik, ale niewiele to dało. Odpaliłem inną grę "This war of mine" i także tnie na niej...
×