Jump to content

miotacz_gruzu

Players
 • Content Сount

  123
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  20353
 • Clan

  [GRAY]

About miotacz_gruzu

 • Rank
  Petty Officer
 • Insignia
  [GRAY]

Recent Profile Visitors

568 profile views
 1. miotacz_gruzu

  Boty oszukują w bitwach kooperacyjnych

  @adm_Luigi_di_Savoia Pragnę zaznaczyć, że boty też mają kapitanów i może być tak, iż mają na swoim okręcie "rpf" co daje im informacje o najbliższym przeciwniku Jedna zagadka rozwiązana Co do drugiej tj. wymijania torped to kiedy torpedujesz, bot widzi te dziwne machanie wieżami i obiera kurs skąd torpedy mogą iść. Algorytm jest na tyle prosty, że bot obserwuje ruchy wież tylko najbliższego torpedującego okrętu, więc nie rób tego pierwszy i będzie git. Więcej wiary we własne umiejętności.
 2. miotacz_gruzu

  Szybkie pytanko o to co zastąpiło graczy w grze...

  To o czym Pan pisze wydaje się być słusznym rozwiązaniem, jednak... Kiedy jedna lub druga drużyna zwija się w kilka minut (odnotowane rekordy są coraz lepsze, aktualnie w naszym klanie odnotowany to coś około 5 minut, gdzie 1.5 - 2 minuty płyniesz na pozycję) to nic Pan nie zrobisz, ponieważ nie ma kiedy Dotarło? Bo chyba jaśniej się nie da... Nie dość że co rusz pomidorowa to jeszcze nie można ich wybić, ponieważ okazuje się że wśród pomidorów jeden jest bardziej czerwony niż drugi. Milordy po 200 bitew pływają na wysokich tierach. Tutaj też koksy koszą pomidory i proszę wierzyć, że potrafią. Denerwuje mnie przerywanie koszenia pomidorów (koksem nie jestem, ale w stateczki coś tam umiem) gdy liczba punktów spadnie do zera w jednej z drużyn. Pozdrawiam.
 3. miotacz_gruzu

  Szybkie pytanko o to co zastąpiło graczy w grze...

  To co w tej grze przychodzi spotykać w drużynie przechodzi ludzkie pojęcie. Czy to możliwe by poziom inteligencji był ujemny? Cymbały uczą się grać na wysokich tierach, dzięki WG za tak tragiczny MM i wpuszczanie casuali za hajs na wysokie poziomy, @bloodminister weź tam szepnij słowo, bo to, co za bezmózgi pływają to jest dramat już. Idiota to komplement dla tych graczy.
 4. miotacz_gruzu

  Klub Kolekcjonerów

  Ten wątek umarł tuż po opublikowaniu. Dwa lata wisi i zero jakichkolwiek oficjalnych informacji w tym temacie Kolekcjonerzy dostali pierdółki, które mówią że są kolekcjonerami Szkoda, że nie można zdobyć flag dedykowanych do konkretnych okrętów premium, które dostępne są tylko w wersjach admiralskich. Mogliby chociaż jakieś łańcuchy misji porobić dla konkretnego okrętu (dodawane po np. pół roku od dodania okrętu do sklepu), do którego ma być dana flaga... Mógłby być to nawet długi, czasochłonny łańcuch, żeby gdzieś tam w tle się robił po prostu kiedy gra się okrętem, zrobiony na zasadzie szablonu w którym zmienia się tylko "grindowany" okręt, coś jak stary system zdobywania legendarek na drzewkowe dyszki...
 5. miotacz_gruzu

  Test SEZON - Rankedy

  Kwalifikacje moim zdaniem to straszny niewypał. O ile w samych ligach stary system gwiazdkowy jest ok, tak w kwalifikacjach gracze ewidentnie powinni wykazać się indywidualnymi umiejętnościami by awansować. Nie powinno być tak, że przez kwalifikacje najsłabsi wleczeni są przez drużynę nadal... Tak sobie myślę, że byłoby chyba dobrze, gdyby w kwalifikacjach z brązu do srebra w wygranej drużynie gwiazdkę zdobywali gracze z top5 a reszta nie. W przegranej pierwszy nie traci, czyli bez zmian. Jeśli chodzi o awans ze srebra do złota to gwiazdkę zdobywa top3 z drużyny wygranej a reszta nie, w przegranej jak wcześniej. Myślę, że to by rzeczywiście spowodowało przefiltrowanie i kolor ligi bardziej odwzorowywałby umiejętności a nie ilość rozegranych bitew, czasami ilości kosmiczne. Może wywiąże się jakaś sensowna dyskusja...
 6. miotacz_gruzu

  Czarny piątek: zniżki do 40%!

  Proponuję by WG robiło w ten sposób ogłoszenia, bo trzeci rok z rzędu wyskakują filipki co czują się oszukani. Może jeszcze jakoś bardziej wykontrastować zdanie w nawiasie w ogłoszeniu... Bez kitu, ale sam nie wiem co można zrobić, żeby to było bardziej widoczne skoro sama treść nie wystarcza...
 7. miotacz_gruzu

  Brak jakiejkolwiek rywalizacji

  Proszę Cię... Na Stalina to musisz już w nowym sezonie rankedów wystartować by dozbierać stal. Powinno pójść jak z płatka, bo to przecież competetive i tutaj, tym bardziej na wysokim tierze (bo to chyba będzie t10) nie znajdziesz ludzi poniżej 1k bitew, także będą ogarniać a samo wbijanie kolejnych rang będzie dawać Ci ogromne pokłady satysfakcji oraz zażartą rywalizacjię o każdy sektor na mapie... Niech mi losuje po 2 ARP Yamato co bitwę do drużyny jeśli nie mam racji.
 8. miotacz_gruzu

  Brak jakiejkolwiek rywalizacji

  @bloodminister już jakiś czas jesteś w drużynie, więc możesz szepnąć jak tam w korpo atmosfera? Co to się stało że kolejna dyszka wpadła do kupienia za pieniądze? Jeszcze do tego z legendarką... Oferta pozwalająca oszczedzić czas oraz flagi, kamo, kredyty no i doświadczenie zbierane podczas drogi do t10, ale to zapewne najmniej istotny element w Waszej korporacji także jego wartość uznajmy za marginalną... Ot wymieniłem tak sobie. Nie chce mi się ruszać też wątku bardzo szybkiego grindu od 1 do 10, choć po działaniach firmy widać że I tak jest ciut przydługi. Mam taką propozycję... Zamiast projektować całą linię, wypuśćcie dyszkę do sklepu od razu z legendarką na nią, tak... bo ja wiem... co miesiąc, no może co dwa. Zwolnijcie tych, którzy byli potrzebni do projektów okrętów od t1 do t9 bo jak już rzucacie "dyszki" z legendarką za hajs, to po co się tłuc przez dziewięć tierów jak można zakupić nowiutką dyszkę od ręki? (Szkoda pracy tych wielu wspaniałych ludzi, po części zapewne pasjonatów) Zobacz ile czasu w korpo w ten sposób się zaoszczędzi a jak wiemy wszyscy - czas to pieniądz. Sprzedając drugi raz okręt najwyższego tieru dajecie jasno do zrozumienia, że generalny balans gry z Waszej strony dotyczy jedynie balansu tego czym się pływa, w sensie każda dyszka na papierze ma niczym nadzwyczajnie się nie wyróżniać w papierowej konfrontacji z inną. Dobrze to sobie układam? Oczywiście gdy podniesie się argument słabiutkiego MM, WG powie "to bitwy losowe". Znaczy sprzedając najwyższy tier w grze komukolwiek jawnie I świadomie kopiecie ten słaby MM bardziej, ale wszystko jest ok bo "to bitwy losowe" oraz excell zapewne niczego nie zauważy. To są dwa kluczowe argumenty podnoszone na tym forum przez Twojego poprzednika we wszelkiego rodzaju gównoburzach. Jest jeszcze argument tajnych danych, ale ten jest tak słaby że obstawiam iż nie będziesz go uzywał (jak na moje to wpływy do kasy ale niech to zostanie w tym nawiasie) Aha... Za chwilę ruszamy z renkedami, prawda? ARP Yamato... Do boju!!!! Doceniam jeśli się odniesiesz, bo przecież nikogo nie obraziłem :) Nie zdziwi mnie jeśli się nie odniesiesz... pozdrawiam graczy
 9. miotacz_gruzu

  Aktualizacja 0.9.10 - Dyskusja ogólna

  Serwus. 1. To tak nie do końca związane z aktualizacją, jednak chciałbym spytać jak to jest z legendarkami w zbrojowni? Chodzi mi o to, że ma miejsce chyba jakiś błąd, który pokazuje iż mogę ponownie kupić posiadaną legendarkę (czytaj zmarnować 19.200 punktów badawczych powiedzmy przez przypadek). Jeszcze do niedawna posiadane legendarki (ich ikonki) były szare i nie było opcji się pomylić (kupić ponownie). To zwykłe niedopatrzenie czy celowe działanie? Męczące jest sprawdzanie czy "już mam" na danym okręcie czy jeszcze nie... 2. Czy jest szansa na zrobienie filtra w kamuflażach, który będzie segregował kamo według wysokości danego bonusu - PD, PD kapitana, free exp, kredyty. Usprawniłoby to ubieranie okrętu ponieważ przewalanie po kolei dziesiątek kamo marnuje sporo czasu. Z góry dzięki za odpowiedź @bloodminister
 10. miotacz_gruzu

  9 sezon CW i 'balanz'

  No ale zdajesz sobie sprawę, że wchodzenie dedekiem bez dymu w obecności lotni i kilku Venecji na capa bo lubisz grać agresywnie jest czymś w stylu "a kij tam, położę chłopakom bitwę bo lubię grać agresywnie". Poza tym myślałem że Halland brany jest by torpedować i dawać wsparcie AA Stalinowi/Moskwie, ewentualnie wziąść capa gdy może to zrobić BEZPIECZNIE, ale mogę się mylić... PS. Klanuffki gra się by wygrywać i zbierać nagrody, po to masz komunikację i wyspecjalizowany setup drużyny. Jeśli grasz czymś bo lubisz to polecam losówki. Bez urazy...
 11. miotacz_gruzu

  9 sezon CW i 'balanz'

  Jak powiem Ci że da się przeżyć nawet 4 salwy z Venecji na dedeku to uwierzysz? Kiedy pokazujesz bok, to druga jest kończąca jak piszesz. Jeśli pchasz się za szybko między Venecje i mają krosa to... druga jest kończąca jak piszesz. Jeśli pchasz się dedekiem na Venecje mimo iż wiesz, że one tam są (bo je widzisz) to nie dziw się że druga salwa jest kończąca jak piszesz.
 12. miotacz_gruzu

  Clan battles season 9

  This season was boring as hell. Actually one sure setup with a few of Venezias and Stalins + one sure pick up CV - The Haku.
 13. miotacz_gruzu

  9 sezon CW i 'balanz'

  weź pod uwagę że trzecia i kolejna salwa z Włochów już nie robi sieczki... Jak dla mnie jest ok. Tyle tego pływa, ze względu na dym a nie bycie OP okrętem IMO.
 14. miotacz_gruzu

  Problemy z działaniem PORTU - ankieta

  @WG_Lumberjack Do dnia dzisiejszego nie miałem problemu z portem, choć port sam w sobie chodzi poprawnie, wszystko się otwiera, bardzo rzadko coś się przytnie, jednak po dzisiejszym pobraniu nowej aktualizacji za każdym razem mam problem z kapitanem który zostaje z poprzedniego okrętu, którym zagrałem. Mam dokładnie te same objawy co @HardCandy89 i @umbra_arboris. Żeby móc zmienić kapitana (by był wyświetlany poprawnie) muszę odłączyć się od serwera i ponownie zalogować. Po pierwszej bitwie sytuacja wraca do momentu sprzed "odłączenia od serwera".
 15. miotacz_gruzu

  Klub Kolekcjonerów

  @WG_Lumberjack takie pytanko... Czy jest szansa na zdobycie dedykowanych flag do okrętów premium? Mam na myśli te flagi, które są dostępne do kupienia w zestawie admiralskim z danym okrętem. Można by zrobić jakieś misje, użyć którejś waluty w grze... Pomysłów nie powinno zabraknąć jak je zdobyć a kolekcjonerzy mogliby mieć coś dla siebie, zakładam że nie wszyscy kupowali zawsze zestaw admiralski... (nie zapominajmy że to tylko flaga, więc poziom trudności lub ewentualna cena w zasobach nie powinny powalać na kolana) Fajna sprawa ten "dziennik kapitana"
×