Jump to content

jpstom

Players
 • Content Сount

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Battles

  3401
 • Clan

  [KOM]

About jpstom

 • Rank
  Seaman
 • Insignia
 1. Bardzo dziękuję koledze batonik 26 za szybką i merytoryczną odpowiedź .Tak faktycznie to tak działa. Po wciśnięciu SPRZEDAJ. pojawia się liczba ulepszeń do sprzedania i każde można sprzedać za 1.5 mln kredytów. Do tej pory zawsze sprzedawałem z Inwentarza pojedyńcze rzeczy typu kadłub,układ kontroli ognia czy torpedy i cena ich była za każdym razem wielokrotnie niższa niż cena zakupu.Tym samym cena sprzedaży ulepszeń wydawała mi się zgodna z dotychczasową praktyką WG. Nie ukrywam że bałem się wcisnąć SPRZEDAJ dopóki nie uzyskam merytorycznego wyjaśnienia. Niestety muszę dodać że od około dwóch tygodni zadawałem parokrotnie to samo pytanie co tutaj na Forum zespołowi Wsparcia WG i do tej pory nie uzyskałem od nich żadnej konkretnej odpowiedzi , wręcz napisano że jak zapytam jeszcze raz to zablokują mi kontakt. Muszę przyznać że WG faktycznie rozwiązało sprawę w sposób bardzo przyjazny dla graczy, choć przepływ informacji o problemie z ulepszeniami w samym WG pozostawia pewien niedosyt .Do tej pory żałowałem że założyłem ulepszenia plot aż na 40 okrętach a teraz żałuję że tylko na 40 okrętach😁 Jeszcze raz dziękuję kolegom a w szczególności koledze batonik 26 za merytoryczną pomoc.Pozdrawiam JP
 2. Dziękuje za odpowiedź,ale niestety sprawdziłem że to tak nie działa. Mimo obecności modułów w Inwentarzu, zakładając w tym momencie moduł plot na" Królową Elżbietę" WG pobrało mi ze stanu konta 500 000 kredytów. Notabene to samo WG samowolnie z patchem 8.0 przeniosło mi 40 modułów plot do Inwentarza.. Mogę je teraz sprzedać za 1.5 mln wszystkie 40 ,czyli jeden wychodzi za 37500 . Kupowalem niektóre w promocji za 250 000 lub 300 000 ale część też była za 500 000 kredytów.. Jestem trochę zbulwersowany tą sytuacją bo część ulepszeń ( gdy były w promocji) założyłem za kredyty ty ,które kupiłem za gotówkę w Sklepie Premium.
 3. Dzień dobry. W patchu 8.0 WG zdemontowalo na okrętach z 3 go slotu ulepszeń wszystkie ulepszenia obrony plot.Mam je teraz w Inwentarzu.Czy jest możliwe założenie ulepszeń z Inwentarza z powrotem na okręty z których zostały zdjęte i jak to zrobić.Sprawa dotyczy 40 okrętów.Z racji tego że koszt ulepszenia 3 go slotu to 0,5 mln kredytów to całkowity koszt przy 40 okrętach wyniesie 20 mln kredytów.Ulepszenia kiedyś kupiłem za kredyty i nie mam ochoty kupować ich po raz drugi.Z inwentarza mogę je sprzedać za 1.5 mln kredytów wszystkie 40 . Proszę o radę co robić i jak u kolegów sprawa ulepszeń została rozwiązana.
×